Práce PRODAVAČ/KA ZNAČKOVÉHO SPODNÍHO PRÁDLA - Žďár nad Sázavou, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie Kraj Vysočina Zdenka Šrámková - nabídky práce

PRODAVAČ/KA ZNAČKOVÉHO SPODNÍHO PRÁDLA - Žďár nad Sázavou, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie

Jedná se o odpolední provoz. V případě zájmu se můžete dostavit kdykoliv na prodejnu v době provozu

Minimální plat: 68

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: Zdenka Šrámková

Forma kontaktu: Helena Rosecká

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Advokátní koncipient, Advokátní koncipienti - 16000 - CZK měsíčně

Právníci, státní zástupci a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce Jihlava, Masarykovo nám.64. Požadujeme ukončené právní vysokoškolské vzdělání s titulem Mgr. Životopis zašlete
JUDr. Jan Havlíček - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Asistent/ka v Dietetickém centru Svět Zdraví, Všeobecní administrativní pracovníci - 6500 - 8000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce Jihlava, Mrštíkova 16. Pozice zahrnuje lehkou administrativu, vítání klientů na pobočce, vážení klientů, zakládání karet, atd. Nabízíme:
Grogo cz s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 11500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ing. Radek Pohanka - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

CUKRÁŘ/KA, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Josef Částka - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 12000 - 13500 CZK měsíčně

LAPEK, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KUCHAŘ - ČÍŠNÍK, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Dušan Říha - 2016-02-26 - Kraj Vysočina

Lakýrník dřevěných výrobků, Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - 14500 - 15000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-04-19 - Kraj Vysočina

LÉKAŘ/KA INTERNY A DIABETOLOGIE - Velké Meziříčí, Lékaři v interních oborech - 26000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadujeme: - zájem o obor, příjemné vystupování a profesionální přístup. Nabízíme: - placené odborné kurzy v oboru,
Dům zdraví spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Marketingový zástupce, Specialisté v oblasti marketingu - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce Příseka 18. Náplň práce: Propagace Muzea autíček, sběr kontaktů, správa sociálních sítí, komunikace s návštěvníky a partnery muzea.
ABREX s.r.o. - 2016-05-06 - Kraj Vysočina

montér nábytku, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 26000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Český nábytek a.s. - 2016-03-05 - Kraj Vysočina

NÁKUPČÍ - TRAINEE PROGRAM, Nákupčí - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Nákupčí
Místo výkonu práce Jihlava, Humpolecká 5. Charakteristika pracovní pozice : – praktický zácvik a seznámení s potřebnými dokumenty nákupního oddělení a jeho
MOTORPAL, a.s. - 2016-05-17 - Kraj Vysočina

obchodní zástupce pro prodej zemědělské techniky, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
ŘP sk. "B", uživatelská znalost PC, praxe v oboru, komunikativnost, pečlivost, spolehlivost, nabízíme: osobní ohodnocení, odměny z provize, podporu profesního rozvoje, možnost prodloužení
SOME TECHNIKA s.r.o. - 2016-02-19 - Kraj Vysočina

Obsluha stroje, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru - 11500 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže, plastu a papíru

Armsden, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Operátoři výroby, Montážní dělníci ostatních výrobků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Heroltická 11. Náplň práce: obsluha výrobního zařízení, montáž a kontrola výrobků, kompletace balení. Požadujeme: vzdělání
DEVILLE TPC Jihlava s.r.o. - 2016-05-02 - Kraj Vysočina

PLASTIKÁŘ/KA 3 SMĚNY, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Místo výkonu práce Jihlava, Hruškové Dvory 53. Náplň práce: - obsluhuje stroje a zařízení na výrobu, úpravu a zpracování
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-03-31 - Kraj Vysočina

pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 12100 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ye Shujie - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

pracovník/ce v keramické dílně (pouze pro OZP), Keramici (kromě uměleckých) - 6000 - 7000 CZK měsíčně

Keramici a pracovníci v příbuzných oborech
- základní techniky s keramickou hlínou, práce s hliněnými pláty, glazování, feprenování, modelování z hlíny, Axmanova technika, pokud možno i práce na
Benediktus z.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

pracovník,-ce ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 12500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ITW CONSTRUCTION PRODUCTS CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pracovník/-ice v cukrárně, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

výroba cukrářských produktů, obsluha cukrářských strojů, orientace v administrativě, kontrola kvality, požadujeme: vztah k potravinám, organizace úkolů
ADÉLKA a.s. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK OSTRAHY, STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 3600 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Kaufland Třebíč, Brněnská 360 - čistý trestní rejstřík, dobrá fyzická kondice, samostatnost, spolehlivost, praxe výhodou, certifikát Strážného
TREBI s.r.o. - 2016-03-20 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA - rozvoz zboží po ČR, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 17000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Požadujeme: -řidičský průkaz sk. B;C;E; -profesní průkaz; Poskytujeme příspěvek na stravování. V případě zájmu zasílejte strukturovaný
Supellex centrum, s.r.o. - 2016-04-24 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ/KA TURISTICKÉHO VLÁČKU NA HRAD PERNŠTEJN, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 120 - CZK za hodinu

Řidič silničního turistického vláčku na hrad Pernštejn. Požadujeme: - ŘP sk. C + D+E; - profesní průkaz řidiče. V případě zájmu zasílejte strukturovaný
SECOMT CZ, s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

servisní technik/čka, Provozní technici v dopravě - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Místo výkonu práce Jihlava, U Praž.mostu 12. servisní technik/čka pro výpočty pojistných událostí a normohodin, komunikace se zákazníky + objednávání náhradních
Vlastimil Dvořák - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 86 - CZK za hodinu

Obsluha vysokozdvižných vozíků

MONITA s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Technik/-čka, Techničtí a odborní pracovníci - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci

HENNLICH s.r.o. - 2016-03-26 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci - 5000 - 7000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci

OKIN CLEANING CZ, s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 13500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Prodej zboží, obsluha, přejímka, ošetřování a skladování zboží, práce na pokladně, práce s penězi,práce s lidmi, účtování cen, administrativa na prodejně,
Jednota, spotřební družstvo Hlinsko - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

všeobecná sestra/všeobecný ošetřovatel, Všeobecné sestry s osvědčením - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
*Náplň práce: - odborná zdravotní péče poskytovaná v domácím prostředí pacientů na základě doporučení ošetřujícího lékaře - vedení související
Diecézní charita Brno - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

ZÁMEČNÍK - POMOCNÉ ZÁMEČNICKÉ PRÁCE, Provozní zámečníci, údržbáři - 120 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Milnemstav s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina