Práce PRODAVAČ - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží Jihomoravský kraj Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - nabídky práce

Pracovní pozice:
PRODAVAČ - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží

20.4.2016/ základní Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci. Práce za obslužným úsekem, prodej zboží, obsluha zákazníka, práce na pokladně, doplňování a ošetření zboží, kontrola záručních lhůt. Podrobnosti na www.jednota.cz, v sekci O nás - Kariéra.

Minimální plat: 12500

Jméno zaměstnavatele: Jednota, spotřební družstvo v Mikulově

Forma kontaktu: Bc. Lucie Skácelová

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

DOJIČ/KA, Pomocní pracovníci v živočišné výrobě - 75 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v živočišné výrobě
2.5.2016 - obsluha dojícího zařízení, kladný vztah ke zvířatům, praxe není podmínkou, ochota zapracovat se, dělené směny, základní vzdělání, závodní
Zemědělské družstvo Bulhary - 2016-05-04 - Jihomoravský kraj

Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 24000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Pracoviště: tř. Masarykova 1663, 698 01 Veselí nad Moravou. Nutná praxe v oboru a chuť se nadále učit a rozvíjet. Stravenky. Kontakt na mail: autoshop (at) venamo.cz nebo osobně na adrese: Zámecká 7, 698 01 Veselí
VENAMO s.r.o. - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

MZDOVÝ/VÁ ÚČETNÍ, Mzdoví účetní - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
11.4.2016 - zpracování mezd a veškeré mzdové agendy, praxe v oboru a znalost software Helios vítána, ÚSO s maturitou - nejlépe OA, jednosměnný provoz - pruž. prac. doba, týden dovol.
TRANSROLL - CZ, a.s. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

obchodní zástupce do oddělení prodeje dřevoobráběcích strojů, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracoviště: Morava. Popis činnosti: vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky, realizace zakázek, cenová a technická jednání se zákazníky a dodavateli, účast
Schachermayer, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

komunikativnost, proaktivní přístup, orientace na zákazníka, proškolení v oblasti pojišťovnictví a finančních služeb, prodej produktů finačních i pojišťovacích, PC uživatelsky,
UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

obsluha páračky kabelů, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 80 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

HULMAN - kovošrot s.r.o. - 2016-03-23 - Jihomoravský kraj

OBSLUHA SVAŘOVACÍHO ROBOTA, Obsluha průmyslových robotů - 19000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
14.3./15.2.2016 - obsluha svařovacího robota, třísměnný provoz (06.00-14.00, 14.00-22.00, 22.00-6.00), SO - vyučen, obor strojírenský, příspěvek na stravování
LINDE + WIEMANN CZ, s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

ODBORNÝ REFERENT/KA ODBORU STAVEBNÍHO A ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ - REFERENT ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ, Úředníci jinde neuvedení - 16500 - 23000 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
14.7.2016/ Zajišťování péče o veřejnou zeleň, dále koordinace státní správy na úsecích ochrany ovzduší, odpadového hospodářství, ochrany zvířat proti
MĚSTO MIKULOV - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

OPERÁTOR MONTÁŽE VE VÝROBĚ, Montážní dělníci výrobků z kovů - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
3.8.2016/základní Kompletace strojírenských prvků - autodíly. Postup podle výkresové dokumentace. Sestavy z kovových i nekovových materiálů. Zkušenosti ve výrobě výhodou,
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 13000 - 19000 CZK měsíčně

Výběrové řízení na ÚP. Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců s možností prodloužení. Náborový příspěvek ve výši 500 Kč!!! Odměna za doporučení
McROY s.r.o. - 2016-04-28 - Jihomoravský kraj

pomocné stavební práce, Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Vladimir Petrov Beliachki - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Pomocníci v kuchyni - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

BACOV GROUP s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

pouze pro OZP, Vrátní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pouze pro osoby v invalidním důchodě. Vhodné spíše pro muže Hodinová mzda 100,-Kč (čistého). Nástup po dohodě ihned *Benefity: stravné,ošatné, služební.mobil s neomezeným voláním
GUARD SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pracovník do výroby - obsluha a práce na stoj. nůžkách, ohraňovacích a výstředníkových lisů, obsluha válcovacích linek , Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Prosím o zasílání životopisu na e-mail: bstravova (at) topservisbrno.cz. Pouze vybrané uchazeče budeme kontaktovat za účelem pracovního pohovoru. Požadované dovednosti manuální zručnost,
TOP servis spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník přímé obslužné péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 13000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Do našeho Domova pro seniory v Brně - Židenicích hledáme pro posílení týmu pracovníka přímé obslužné péče. Prioritou je empatický
LUMINA - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pracovník údržba, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Jsme vedoucí firmou v oblasti moření a pasivace nerezových ocelí v ČR a SR. Pracovní náplň: provádění jednoduché údržby areálu
FK system - povrchové úpravy, s.r.o. - 2016-03-19 - Jihomoravský kraj

Prodavači v prodejnách - 10000 - 12000 CZK měsíčně

MORAVA-HODONÍN spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

registrovaná zdravotní sestra, Všeobecné sestry s osvědčením - 17600 - 26500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Zájemci se mohou blíže informovat u paní Šmídové tel. 547 426 110, e-mail: vrchnisestra (at) kos.brno.cz Organizace: Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace Adresa: ulice Kosmonautů 548/21,
Domov pro seniory Kosmonautů, příspěvková organizace - 2016-05-19 - Jihomoravský kraj

řidič pro vnitrostátní dopravu, Řidiči tahačů - 12000 - CZK měsíčně

Požadavky: ŘP sk. C+E, profesní průkaz, digitální karta, psychologické vyšetření, trestní bezúhonnost, pracovitost, fyzická zdatnost, polehlivost,
BOPAL - window and door accessories, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidič sk. CE, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 1 - CZK za hodinu

První kontakt emailem, telefonicky nebo osobně (Po-Pá 8-16 hod.) Mezinárodní přepravy, země EU. Mzda: dohoda Místo výkonu práce: Evropská 887,
TRADOPS s.r.o. - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

Stavební inženýr projektant budov, Inženýři projektanti budov - 22000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři
Náplň práce: projektování dřevostaveb a zděných rodinných domů a jejich rekonstrukcí v projekčním progarmu ARCHICAD, výkazy výměr + ocenění. Jsme rodinná stavební
ROVAX, spol. s r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - CZK měsíčně

Nabízíme pracovní pozici strážný/á v obchodních domech v lokalitě Pohořelice. Požadujeme spolehlivost, výpis z rejstříků trestů. Nabízíme možnost profesního i
Alsupa, s.r.o. - 2016-03-15 - Jihomoravský kraj

TESAŘ, Tesaři a stavební truhláři - 22000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
29.2./28.1.2016 - stavby železobetonových konstrukcí, práce na stavbách od pondělka do čtvrtka - práce v úkolu, turnusové služby, čtení projektové dokumentace, praxe výhodou, doprava
Pavel Petráš - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

Uklízeč/ka - prac. Břeclav, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 13000 - CZK měsíčně

Pracoviště: Domov seniorů Břeclav, příspěvková organizace, Na Pěšině 2842/13, 690 03 Břeclav. Nástup ihned! Informace o pracovním místě: provádění
FORCORP Human Resources spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

UKLÍZEČI V POTRAVINÁŘSKÝCH VÝROBNÍCH PROSTOR, Uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
7.4./10.2.2016 - úklid potravinářských výrobních prostor, dvousměnný provoz včetně So + Ne (06-18, 18-06) základní vzdělání, , dobrá fyzická kondice, kontakt: p.
Petros, družstvo - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

vedoucí laboratoře, manažer/ka jakosti, ekolog, Ostatní řídící pracovníci - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Ostatní vedoucí a řídící pracovníci
Pracoviště: Dubńany 1648. Náplň práce: Dohled nad laboratoří, zajišťování požadované kvality výrobků, vývoj nových receptur. Tvorba bezpečnostních listů, kontrola etiket
SOLIRA Company s.r.o. - 2016-03-16 - Jihomoravský kraj

vodař - topenář, Instalatéři vodovodů - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Vyučení v oboru, svářečský průkaz, samostatnost, ŘP sk. B výhodou. Zaměstnanecké výhody: stravování,
Nemocnice Boskovice s.r.o - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Zdratovní sestra , Ošetřovatelé v oblasti pobytové péče - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: schopnost,, samostatně se rozhodovat, ŘP nutný- aktivní řidička. Vlastnosti: organizační schopnosti, flexibilita, empatie, slušnost, spolehlivost,
Sanus Brno - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
vyučen v oboru podmínkou, praxe 5-6let, samostatnost, práce Jihomor. kraj i Znojmo , denní návrat domů, PD 7.00-15.30, z Litobratřic služební automobil k dispozici, ŘP-B výhodou, inf.p. Kadlečíková
MK stavitelství s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj