Práce Prodavačka pro ambulantní prodej květin a doplňků, Prodavači ostatního zboží v prodejnách Jihomoravský kraj VONEKL s.r.o. - nabídky práce

Prodavačka pro ambulantní prodej květin a doplňků, Prodavači ostatního zboží v prodejnách

Firma Vonekl-velkoobchod květin a doplňků přijmeme na HPP asistentku pro ambulantní prodej řezaných květin. Požadujeme alespoň částečnou znalost řezaných květin,časovou nezávislost, zodpovědnost, práci s peněžní hotovostí . Nabízíme práci ve stabilní a rozvíjející se firmě.Bližší informace jsou součástí osobního pohovoru na firmě. Pokud Vás tato nabídka zaujala zašlete prosím Váš životopis na e mailovou adresu jiri.klist (at) vonekl.cz . Pokud Vás nebudeme kontaktovat do 3 dnů,byla dána přednost jinému uchazeči.

Minimální plat: 19000

Maximální plat: 21000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VONEKL s.r.o.

Zaměstnavatel adresa: Kšírova 669/261, 61900 Brno 19

Forma kontaktu: Ing Jiří Klíšť, ředitel

Job krátký popis: Prodavači v prodejnách

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
11.5./11.4./11.3./10.2./5.1./24.11./29.9./31.7./5.6.2015 - práce automechanika a autoelektrikáře. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe v oboru výhodou. ŘP sk. B. Kontakt: tel. 777 822 222, email: veracar.autoservis (at) gmail.com nebo
Veronika Stehlíková - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

bezpečnostní pracovník, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 9500 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Je požadováno Osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-005-E, můžeme zprostředkovat zkoušky. Ze zákona toto osvědčení nahrazuje jakákoli ukončená vysoká škola. Pracovní
SECURITAS ČR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

DĚLNÍK(CE) MASNÉ VÝROBY, Manipulační dělníci ve výrobě - 12000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
25.7.2016 - práce ve výrobě masa a uzenin. I ZŠ, vyučení výhodou, vhodné i pro absolventy, cizince. KONTAKT: Žůrek Zdeněk, tel.: 608 473 488, e-mail: zurekzdenek (at) tiscali.cz Místo výkonu práce:
Zdeněk Žůrek - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Elektrotechnici a technici energetici technologové, normovači - 12400 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Návrh technologie výroby, návrhy nových procesů, znalost programu Catia V5, sledování legislativních změn v energetice. Práce přesčas a o víkendech.,
Staves.cz, družstvo - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Junior konzultant pro soukromou klientelu, Specialisté v oblasti financí - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti financí
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, práce na PC, komunikační dovednosti, chuť pečovat o klienty, ochota učit se novým věcem, samostatnost a zodpovědnost, profesionální vystupování,
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Kalkulant (pozemní stavitelství), Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 30000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Náplň práce: Vyhotovení kalkulace, rozpočtu stavby pro konkrétní nabídku Vyhotovení výkazu výměr a správné zatřídění
STRABAG a.s. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ing. Tomáš Ludva - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Manažer/ka pro klíčové klienty - Obchodní zástupce , Obchodní zástupci - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
První kontakt: životopis posílejte na email: h.benediktova (at) finio.cz Místo výkonu práce: Flexibilní kancelář - práce z domu, zázemí v pražské centrále Hledáme
Finio a.s. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - 10500 CZK měsíčně

TOS ZNOJMO, akciová společnost - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

NAVISION Vývojář, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - 50000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Popis práce: Projekt bude probíhat v průběhu několika příštích let, jak to musí být realizován v 20 dceřiných společnostech na celém světě. NAV Developer bude mít ústřední
Lucie Sedláčková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 28000 - CZK měsíčně

MS Office, Power Point, ukrajinský a ruský jazyk, anglický jazyk - znalost odborné účetní terminologie v těchto jazycích, schopnost vést obchodní
MEGAWATT SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Omítkáři - 10000 - CZK měsíčně

Štukatéři a omítkáři
Vyučen v oboru, případně příslušný kurz, dobrý zdravotní stav. Zájemci se dostaví ve dnech úterý a čtvrtek mezi 9 až 11 hodinou na kontaktní adresu Koliště 65 B, Brno Souhlas
Buildcraft s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor skladu, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Brz doporučenky. Vaše životopisy zasílejte na emailovou adresu hr (at) gigacomputer.cz Pro naši stabilní a dynamicky se rozvíjející GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme
GIGACOMPUTER s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Ostraha, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Způsob prvního kontaktu zájemce: telefonicky : od pondělí do pátku a to od 9:00 do 15:00 hodin Požadavky: Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, praxe výhodou není
Pharm Invest s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka pečiva, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti: - praxi v potravinářském provozu na obdobné pozici výhodou, nikoliv podmínkou, - samostatnost a schopnost operativního řízení, - loajalitu, spolehlivost, pečlivost,
RAŠNEROVA PEKÁRNA s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

REGIONÁLNÍ ZÁSTUPCE PRO WEBOVÝ PORTÁL, Obchodní zástupci - 13600 - 21000 CZK měsíčně

30.3.2016 - práce regionálního zástupce pro webový portál formou HOME OFFICE. Min. vyučen, ŘP sk. B, dobrá znalost práce na PC, komunikační a organizační schopnosti, schopnost týmové
Libuše Pekárková - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

Řidič mezinárodní kamionové dopravy C+E, Řidiči tahačů - 39000 - CZK měsíčně

SGM Route, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Roman Vlček - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Rozvažování a kompletace jídel, Pomocní kuchaři - 13000 - CZK měsíčně

První kontakt e-mailem. Práce zahrnuje porcování jídel do krabiček, zatavování jídel a jejich kompletace. Praxe v gastronomickém provozu vítána. Pracovní doba neděle
Michal Obadal - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

skladník/ce, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Pracoviště: Boženy Hrejsové 1301, 696 62 Strážnice. Nabízíme pracovní poměr na dobru neurčitou ve stabilní firmě. Požadujeme platný řidičský průkaz na VZV, manuální zručnost,
LEROS, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Skladník dělník do výdejny, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15500 - CZK měsíčně

Baví Vás manuální práce - údržba, jednoduché svařování, práce ve skladu? Pokud jste aspoň jednou odpověděl ano, pak jste ten, koho hledáme. Požadujeme: vyučení
KRÁLOVOPOLSKÁ STEEL, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Svářeč, Zámečník , Svářeči - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadované dovednosti Svářečský průkaz, manuální zručnost, spolehlivost, odpovědnost, flexibilita, loajálnost, práce v oboru výhodou Náplň práce: svařování CO2,
Lasspektrum s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

Technik údržby a správy budov, Správci objektů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Správci objektů
Požadujeme: - vzdělání technického směru (SOU, SŠ) - znalost a zkouška z Vyhlášky č. 50/1978Sb (min.§6) - základní znalost MS Office - ochotu pracovat ve 2-směnném provozu a držení
CTP Invest, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ÚDRŽBÁŘ - ELEKTRO, Provozní elektromechanici - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
3.2.2016/ vyučen Nutné oprávnění podle Vyhl. 50. Elektro a další údržba strojů a zařízení areálu firmy PRAMOS. Práce v kolektivu 3 pracovníků. Bližší informace telefonicky,
PRAMOS, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

vývojový pracovník - elektro, Inženýři elektronici ve výzkumu a vývoji - 23000 - CZK měsíčně

Inženýři elektronici
Požadavky: vzdělání VŠ, obor elektro, znalost AJ slovem i písmem výhodou, znalost vyhlášky 50 (§ 6), ŘP sk. B Popis práce: vývoj HW (analogové, digitální obvody), kreslení
European Data Project s.r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj