Práce prodejce nových vozů ŠKODA, Pracovníci v oblasti prodeje Jihočeský kraj CB Auto a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
prodejce nových vozů ŠKODA, Pracovníci v oblasti prodeje

"V rámci růstu naší společnosti hledáme a posilujeme týmy o prodejce nových vozů na pobočce Tábor. Hledáme zodpovědnou, týmovou, komunikativní, pozitivní a zákaznicky orientovanou osobu, osobu se zcela mimořádným zájmem o automobilový průmysl. Pracovní náplní je prodej nových a zánovních vozů, systematická obchodní činnost, akvizice zákazníků v místě jejich podnikání a prodejní činnost na showroomu. Místem výkonu činnosti je pobočka Tábor. Součástí nabídky jsou firemní benefity odpovídající této pozici (služební vůz, mobilní telefon, notebook, stravenky, oblečení, školení v tuzemsku i v zahraničí, vzdělávací kurzy, firemní akce, atd). Mzda je složená z pevné složky a prémiové složky dle výkonů prodejce. Požadujeme: - trestní bezúhonnost, smysl a cit pro kolektiv, aktivitu, zodpovědnost, spolehlivost, preciznost, důkladnost, středoškolské vzdělání s maturitou, komunikativní a velmi pozitivní osobnost Nabízíme: - perspektivní zaměstnání v novém, příjemném a profesionálním kolektivu, mzdové ohodnocení základní a prémiové v závislosti na výkonech a kvalitě odváděné práce, zvyšování kvalifikace a odborný růst, přímé vzdělávání u výrobce nebo importéra vozů v tuzemsku i v zahraničí, služební vůz, školení výrobců vozů, mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, firemní oblečení a další benefity Nezbytné podmínky : - preferujeme výhradně a pouze uchazeče trvale žijící v oblasti Táborska - k profesnímu životopisu v elektronické podobě prosím vždy přikládejte aktuální fotografii"

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: CB Auto a.s.

Forma kontaktu: Tomáš Puffr

Job krátký popis: Pracovníci v oblasti prodeje

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní podpora obchodu, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Společnost LS Group CZ s.r.o., zabývající se prodejem výrobků a služeb v režimu náhradního plnění korporátním zákazníkům na Českém trhu přijme pro svou divizi
LS Group CZ s.r.o. - 2016-02-25 - Jihočeský kraj

ASISTENT/KA A PODPORA OBCHODNÍHO ODDĚLENÍ, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Termín nástupu dle dohody na podzim 2016 Náplň práce: podpora obchodního odd., vyhodnocování aktivit, příprava obchodních materiálů, vyhledávání nových
Český Internet s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

cídič odlitků, Leštiči nástrojů a kovů - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
pož.: dobrý zdravotní stav - práce je v rizikovém prostředí hluku a prachu, vibrace, nástup možný ihned - na dobu určitou, vhodné i pro absolventy,
KOVOSVIT MAS, a.s. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

DĚLNICE - TŘÍDÍCÍ LINKA, Manipulační dělníci ve výrobě - 75 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Marius Pedersen a.s. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

DĚLNÍK - ŘIDIČ VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Praxe není podmínkou, platný průkaz, nástup možný ihned, na dobu neurčitou Zaměstnavatel si přeje kontaktovat na osobním pohovoru na adrese U Sirkárny 658, ČB, areál A, kancelář nebo
LAŠEK spol. s r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

dřevorubec, Pomocní pracovníci v lesnictví a myslivosti - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v lesnictví
Místo výkonu práce: Jindřichohradecko; - zkoušky na řetězovou pilu; praxe výhodou+ - ŘP skup. B výhodou; Pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2016 s možností prodloužení; plný
Věra Novotná - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Požadujeme: platnou vyhláškau 50/1978 Sb, praxi min. 2 roky, vzdělání v oboru elektro Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, týden dovolené navíc, jízdní
B a K systémy s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

finanční účetní, Účetní finanční a investiční - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadavky: - SŠ vzdělání s maturitou; znalost podvojného účetnictví; znalost MS Excel, Word výhodou; Náplň práce: - vedení a zpracování účetnictví; přiznání
Volfířov, a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - CZK měsíčně

Zaměstnání na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba: 12 hod. směny (denní) - krátký-dlouhý týden Požadujeme: vyučení v oboru - praxe vítána
Seniorský dům Písek a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

kuchař, kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

AGRO-OVIS spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

manikúra/pedikúra, Manikéři a pedikéři - 5000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Možnost zaměstnání i po absolvování rekvalifikačního kurzu, praxe podmínkou Nástup: ihned Pracovní poměr na zkrácený úvazek - cca 4 hod. KONTAKT: zasílejte životopis
Marie Bryndová - 2016-03-06 - Jihočeský kraj

MONTÁŽNÍ PRACOVNÍK, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 14500 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Zejména montáž interiérových dveří, dále montáž exteriérových dveří, oken, stínící techniky apod. Požadavky: ŘP"B", manuální zručnost
DomeStyl s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha a údržba tepelného hospodářství, Obsluha ostatních kotlů a příbuzných zařízení - 25500 - CZK měsíčně

Obsluha parních turbín, kotlů a příbuzných zařízení
Bližší informace podá pan Jaromír Tomšovic ,tel. 724 322 331 Práce ve směnném provozu na 3 směny včetně práce o víkendech a svátcích.
Energie AG Teplo Vimperk s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha tiskových strojů, Pracovníci přípravy tisku - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku
Obsluha tiskových strojů - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac.
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ , Pomocníci v kuchyni - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

GTH catering a.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Pomocný kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá.
Trans World Hotels & Enterainment, a.s. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

prodavač/ka zahradní techniky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

pož.: příjemné vystupování a schopnost jednat se zákazníkem, spolehlivost, praxe v oboru výhodou, znalost základní práce s PC, ŘP - B výhodou, znalost zahradní techniky
WERCO spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ DODÁVKY - ROZVOZ ZBOŽÍ, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 12000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
rozvoz potravin 3 dny v týdnu (Po, St, Pá) - 24 hod. týdně, ŘP"B",potřebná praxe s rozvozem, beúzhonost, spolehlivost. Čistá mzda 10000 Kč. Kontaktovat
František Frantál - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči tahačů - 13000 - CZK měsíčně

Světtrans s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

PROTOM Strakonice, s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

Sociální pracovník/ce - sociální služby Charitní pečovatelská služba, Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o zdravotně postižené - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Sociální pracovník/ce -sociální služby Charitní pečovatelská služba - vzdělání VOŠ, VŠ dle zákona 108/2006 Sb.. Pracoviště
Charita Kaplice - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

STAVBYVEDOUCÍ, Hlavní stavbyvedoucí - 26000 - 31000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Aktivní a rychle rostoucí stavební firma se sídlem v Praze hledá pro svou Budějovickou pobočku schopného Stavbyvedoucího, který je samostatný
Prušák Group s.r.o. - 2016-02-22 - Jihočeský kraj

Strojírenští technici technologové, normovači, Strojírenští technici technologové, normovači - 60000 - 100000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu: R. Bosche 2678, České Budějovice VŠ technického směru (obor strojní nebo elektro), praktické zkušenosti s metodami řešení problémů, schopnost úzce spolupracovat s dodovateli
Robert Bosch, spol. s r.o. - 2016-08-02 - Jihočeský kraj

Tantra masérka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 15000 - 49000 CZK měsíčně

Pro rozšíření naší nabídky masáží hledáme příjemnou masérku s praktickými znalostmi tantrických masážích. Nejedná se o poskytování sexuálních
Pavel Koška - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

TECHNOLOG - LABORANT, Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Náplň práce: zpracování technologických a pracovních postupů při eloxování, kontrola dodržování technologických a pracovních
BBH Tsuchiya s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

TNS WOOD s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Velitel/ka směny - České Budějovice - 80,- Kč/h., Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Obsluha zařízení operačního střediska • Pochůzková činnost • Intervence v případě výskytu
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZÁSTUPCE VEDOUCÍ, Řídící pracovníci v maloobchodě - 16500 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Přijmeme zástupce vedoucí na HPP do prodejny hraček v Českých Budějovicích. Požadujeme: praxi ve vedení lidí (např. vedoucí směny apod.), flexibilitu,
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj