Práce průvodce na zámku, pomocná síla, Průvodci v kulturních zařízeních Jihočeský kraj Panatran, spol. s r.o. - nabídky práce

průvodce na zámku, pomocná síla, Průvodci v kulturních zařízeních

DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE; na dobu určitou květen - srpen 2016; pracovní doba jednosměnná turnusová - dle dohody, včetně víkendů; MOŽNOST UBYTOVÁNÍ;

Minimální plat: 60

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: Panatran, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Michal Václav

Job krátký popis: Průvodci v cestovním ruchu

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jindřich Šálek - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

dispečer/ka dopravy, Dopravní dispečeři - 10000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě

Radka Hudská - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

DPP - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

Jaroslava Hlaváčová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Fakturant, Fakturanti - 19000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Požadujeme: SŠ vzdělání ekonomického směru, zkušenosti se zpracováním faktur výhodou, komunikativní znalost německého nebo anglického jazyka, zodpovědnost za svěřené úkoly,
HAUSER spol. s r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

HOSTESKA - PROMOTÉR, Všeobecní administrativní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Lukáš Ševčík - 2016-03-23 - Jihočeský kraj

KUCHAŘ/KA STUDENÉ KUCHYNĚ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Do naší nové provozovny (restaurace) v Písku hledáme posily na pozici kuchař/ka studené kuchyně. Náplň práce: příprava studené kuchyně (bagety, saláty, obložené chleby),
ARAMARK, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

LISAŘ - DĚLNÍK VE STROJÍRENSTVÍ, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadavky: * Vyučen nejlépe v technickém oboru popis činnosti: * Obsluha lisů a práce na postupových lisech hydraulických lisech Nabízíme: * práci na plný úvazek u stabilní
BELIS a.s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Mistr výroby v lisovně plastů, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní náplň: - řízení týmu v lisovně plastů; organizace práce podřízených, jejich motivace a přímé vedení; odpovědnost za kvalitu, termíny a efektivitu výroby;
POLLMANN CZ s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

MONTÉR SUCHÝCH STAVEB, Montéři suchých staveb - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

KD Haus s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obchodní zástupce do odělení prodeje dřevoobráběcích strojů, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Vybudování pozice na trhu, péče o zákazníky, realizace zakázek, cenová a technická jednání se zákazníky a dodavateli, účast na veletrzích v tuzemsku i
Schachermayer, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

OBSLUHA DRTIČŮ TŘÍDIČŮ - STROJNÍK STAVEBNÍCH STROJŮ, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 15000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Obsluha strojníka, drtiče, třídíče stavebních materiálů, zkušenosti s údržbou strojů, Základní obsluha stavebních strojů výhodou, ŘP sk.B, sk.C-výhodou, práce
Lubomír Polanský - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POJIŠŤOVACÍ PORADCE, Odborní pojišťovací poradci - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
POŽADAVKY: čistý rejstřík trestů, maturita, komunikativnost pružná pracovní doba, jedna směna Pracovní poměr na dobu neurčitou. VÝHODY: zaměstnanecké benefity KONTAKT: Ing. Miroslav Nezbeda, tel.:
UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA V PEKAŘSTVÍ, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

Pekařství Zliv, s.r.o - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pomocný dělník do kovovýroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 20000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Marcel Linhart - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocný technicko-administrativní pracovník , Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů - 7200 - 13500 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů
pomocné administrativní práce, kompletovací a kopírovací práce, pošta, administrace zakázek, korespondence, úklid kanceláří,
Atelier M.A.A.T., s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

prodavač, pokladní, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-05-24 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD soupravy BDF, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 55000 - CZK měsíčně

- pravidelné linky Německo - ČR (cca 1 rok stará vozidla) - mzda 45.000 - 55.000 Kč měsíčně čistého Požadujeme: - ŘP skup. C+E, profesní průkaz, kartu do digitálního
HŘEBÍK H + H s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Ŕidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - CZK měsíčně

Info podá p. Jaromír Hejna na tel. č. 606 691 361. ŘP sk. C,E profesní průkaz. Oprávnění na hydraulickou ruku vítáno. Může být i se základním
STAVOPLAST KL spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ - SKLADNÍK, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 18000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Společnost Inter Cars Česká republika s.r.o. je dodavatel náhradních dílů pro osobní i nákladní automobily, motocykly a dílenské vybavení.
Inter Cars Česká republika s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

SANITÁŘ, Sanitáři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
- sanitář pro fyzicky náročné práce Pracovní doba: nepřetržitý provoz Požadujeme: pracovitost, spolehlivost, samostatnost, korektní, vstřícné
Nemocnice Písek, a.s. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

skladník/nice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
zajišťování činnosti spojené s optimalizací skladovacích procesů a expedicí výrobků, přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících
ACO Industries Tábor s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Stavební inženýr projektant budov, Inženýři projektanti budov - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
Projektová kancelář vodohospodářských objektů (ČOV, úpravny vod,.. ) EKOEKO s.r.o. hledá spolupracovníka na pozici projektanta v v oboru pozemní stavby a konstrukce. Praxe vítána,
EKOEKO s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

SVÁŘEČ, Svářeči - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

HS Maschinenbau s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

technolog pro plastikářskou výrobu, Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - 200 - CZK za hodinu

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
PŘÍLEŽITOSTNÁ VÝPOMOC - na dohodu o provedení práce - několik hodin v měsíci, příprava a kontrola výroby ušních známek pro skot,
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

technolog, Stavební technici technologové, normovači - 25000 - CZK měsíčně

Stavební technici
pož.: SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru, praxi v oboru min. 2 roky, autorizace v oboru výhodou, organizační a řídící schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost,
SWIETELSKY stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

telefonní operátoři, Operátoři telefonních panelů - 12000 - 24000 CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
znalost práce na PC (uživatelská); příjemný hlasový projev; čistý trestní rejstřík; ochota vzdělávat se; možnost i práce z domova; první měsíc NA DOHODU O PROVEDENÍ
Vydavatelství Paprsek s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 20000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Údržbář - vzdělání základní. Pracoviště Hůrka. Prac. poměr na dobu určitou, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. doba pružná.
Zdeněk Friedl - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

zedník - betonář, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 17000 - CZK měsíčně

POŽADAVKY: vyučení v oboru zedník, praxe výhodou nástup: ihned Pracovní poměr na dobu neurčitou. VÝHODY: podnikové stravování, dovolená navíc, příspěvek na penzijní
STRAKON CZ s.r.o. - 2016-05-02 - Jihočeský kraj

Zedník, řemeslník na stavební práce, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 20000 - CZK měsíčně

Zedník, řemeslník na stavební práce - vzdělání základní. Pracoviště Dolní Dvořiště (poté výkon práce po celém Jihočeském kraji dle zakázek).
Josef Sučák - 2016-06-09 - Jihočeský kraj