Práce REFERENT/-KA ODBYTU, Odbytoví agenti Královéhradecký kraj JIPAST akciová společnost - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: REFERENT/-KA ODBYTU, Odbytoví agenti

REFERENT/-KA ODBYTU - PP na dobu určitou min. 1 rok, pružná pracovní doba, nástup možný ihned - Náplň práce: administrativa, komunikace se zákazníky - Požadujeme: min. úplné střední všeobecné vzdělání - Nabízíme: stravenky - Pozice je vhodná i pro absolventy/-ky - V případě zájmu zasílejte své životopisy na e-mail: p.steinerova (at) jipast.cz

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: JIPAST akciová společnost

Forma kontaktu: Pavlína Steinerová

Job krátký popis: Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti

Země: Česká republika

Kraj: Královéhradecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE - DPČ, Pracovníci ostrahy, strážní - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
BEZPEČNOSTNÍ PRACOVNÍK/-ICE - Dohoda o pracovní činnosti, nástup ihned, pružná pracovní doba, místem pracoviště jsou obchodní domy Albert v Hradci Králové - Požadujeme: vyučení,
TREBI s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Trapizzino s.r.o. - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

DOJIČ/-KA, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 20000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
DOJIČ/-KA - PP na dobu neurčitou, nástup možný okamžitě, třísměnný provoz - Náplň práce: zootechnická práce s kravama na velké mléčné
Rolnická a.s. Králíky - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Finanční poradce/-kyně - konzultant/-ka, Finanční poradci specialisté - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Pracoviště Jičín. V případě zájmu pošlete životopis na e-mail: michal.paciorek (at) generali.com Požadujeme komunikativnost,aktivní přístup, ochotu vzdělávat se, učit se novým věcem, výhodou
Generali Pojišťovna a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Investiční referent/ka, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 17000 - 24000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Uzávěrka přihlášek 18.7.2016 do 12:00 hod. Přihlášky předat na podatelnu MÚ nebo posílat na adresu Městský úřad, Palackého náměstí 38, 517 41 Kostelec n.Orl. Bližší
Město Kostelec nad Orlicí - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

klempíř/-ka, pokrývač/-ka, tesař/-ka, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení - 20000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Pracoviště Nová Paka. V případě zájmu volejte od 9:00 - 14:00 hod. na tel.: 607024620 pí Suková nebo pište na e-mail: horsuk (at) horsuk.cz. Požadujeme min. vyučení
HORSUK s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Kuchař - ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Luboš Kuchár - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Lékař/ka na chirurgické oddělení (bez atestace), Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 24000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Kontakt zasláním životopisu na e-mail dostalova.hana (at) nemocnicerk.cz, telefonicky nebo osobně na pracovišti. - VŠ - Lékařská fakulta - vhodné pro absolventy - vhodné
Oblastní nemocnice Náchod a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

NÁSTROJAŘ/-KA - SOUSTRUŽNÍK/-CE, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 100 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
NÁSTROJAŘ/-KA - SOUSTRUŽNÍK/-CE - pracoviště Kbelnice. V případě zájmu posílejte své životopisy na e-mail: knobova (at) fonak.cz, případně se obracejte
FONAK Kbelnice, s.r.o. - 2016-03-25 - Královéhradecký kraj

Odborný pracovník útvaru správy majetku, Odborní pracovníci hospodářské správy - 25000 - 25000 CZK měsíčně

NÁPLŇ PRÁCE: * jednání s pojišťovnami v rámci řešení pojistných událostí * řešení mimořádných, škodních a pojistných událostí * správa
VCES a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Operátor - ka montážní linky, Operátoři velínů montážních linek - 16500 - 18000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
OPERÁTOR - KA MONTÁŽNÍ LINKY - manuální zručnost, pracovitost, flexibilita, ochota pracovat ve třísměnném provozu- Náplň práce: výroba
TAKATA Parts s.r.o. - 2016-05-05 - Královéhradecký kraj

operátor/ka vstřikovacích lisů, Montážní dělníci výrobků z kovů - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracoviště Kněžnice. V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: bednarzova (at) etimoshuman.cz Požadujeme SOU vyučení, ochotu pracovat ve 3směnném provozu. Jedná se o práci s plastovými
Etimos Human s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

OPERÁTOR/-KA VÝROBY - CÍNOVÁNÍ, PÁJENÍ, Obsluha strojů a zařízení na výrobu keramiky a porcelánu (kromě cihel a dlaždic) - 11000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na výrobu skla, keramiky a příbuzných výrobků
OPERÁTOR/-KA VÝROBY - CÍNOVÁNÍ, PÁJENÍ - PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup možný od 1. 4. 2016, dvousměnný
ELCERAM a.s. - 2016-03-20 - Královéhradecký kraj

Opravář - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 13000 - 15000 CZK měsíčně

AGROSPOL Bolehošť, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Pokojská, Ostatní uklízeči a pomocníci - 18000 - CZK měsíčně

Michal Franc - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

POKOJSKÁ Vyžadujeme - Příjemné vystupování a pozitivní myšlení - Samostatnost, pečlivost, loajálnost, flexibilita - Praxe výhodou - Reprezentativní
Asten Hotels s.r.o. - 2016-03-02 - Královéhradecký kraj

POMOCNÁ KUCHYŇSKÁ SÍLA, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE. Nástup možný ihned. Směnnost: turnusové služby (krátký/dlouhý týden). Požadavky: aktivní a pozitivní přístup k práci, pracovní
Martin Teplý - 2016-03-16 - Královéhradecký kraj

POMOCNÁ/-Ý ÚČETNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
POMOCNÁ/-Ý ÚČETNÍ, ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-ICE - PP na dobu určitou 1 rok (příp. až 3 roky), nástup možný ihned - Požadujeme: min. ÚSV (gymnázium), ŘP sk. B, znalost
Lenka Janáčková - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

POMOCNÝ/-Á KUCHAŘ/-KA, Pomocní kuchaři - 12500 - 16000 CZK měsíčně

Pomocný kuchař / pomocná kuchařka - pravá ruka hlavního kuchaře. Nástup možný ihned. Požadavky: šikovnost, pracovitost. Kontakt - p. Polášek Roman, tel.: 777 828 367, e-mail: hotelnamyte (at) tiscali.cz
3 R GASTRO s.r.o. - 2016-04-12 - Královéhradecký kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

Hledáme pracovníky ostrahy pro stavební zakázku v Hořicích. Jedná se o noční střežení v pracovní dny od 19:00 do 7:00 hodin. Víkendy a svátky nepřetržitě. Pozice je přednostně
##pracodawca## - 2016-09-10 - Královéhradecký kraj

PRACOVNÍK/-ICE PRO OSAZOVÁNÍ PLOŠNÝCH SPOJŮ, EXPEDICE ZBOŽÍ, Páječi - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pracovní poměr na dobu určitou. Místo vhodné i pro absolventy. Náplň práce: osazování plošných spojů - vývodové součástky, balení a příprava zboží
JIRKA a spol., s.r.o. - 2016-03-20 - Královéhradecký kraj

Pracovník infocentra, Pracovníci v informačních kancelářích - 85 - CZK za hodinu

Pracovníci v informačních kancelářích
PRACOVNÍK INFOCENTRA Požadujeme: -ÚSO, SŠ vzdělání, profesionální a zodpovědný přístup k práci -příjemné vystupování, komunikativnost -znalost cizího
MELIDA, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

ŘEZNÍK - UZENÁŘ / ŘEZNICE - UZENÁŘKA, Řezníci a uzenáři - 120 - CZK za hodinu

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s předpokladem prodloužení. Nástup možný ihned. Místo vhodné i pro absolventy. Hrubá měsíční
MASO JIRMAN s.r.o. - 2016-07-28 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU PO EU - MKD (sk. C), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU PO EU - MKD - PP na dobu neurčitou, nástup ihned - Požadujeme: základní vzdělání, ŘP sk. C, profesní průkaz
VK TransExpress s.r.o. - 2016-04-21 - Královéhradecký kraj

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZU DO 12T (sk. C), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - CZK měsíčně

ŘIDIČ/-KA NÁKLADNÍHO VOZU DO 12T (sk. C) NA REGIONÁLNÍ ROZVOZ PALETOVÝCH ZÁSILEK A PŘEPRAVU VNITRO ZÁSILEK PO ČR - PP na dobu neurčitou, nástup
Dynamic Cargo Solutions s.r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Skladník/ice, obsluha VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Kontakt zasláním životopisu na e-mail jana.pantuckova (at) preymesser.cz nebo písemně na adresu pracoviště. - ZŠ - oprávnění na řízení VZV výhodou - pracovní poměr na dobu určitou s výhledem
M.Preymesser logistika, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

SKLADNÍK/-ICE, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 90 - CZK za hodinu

SKLADNÍK/-ICE Místo výkonu práce: Pražská 322/4, 500 04 Hradec Králové - PP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení, nástup možný ihned, dvousměnný provoz
ZVU STROJÍRNY, a.s. - 2016-07-15 - Královéhradecký kraj

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - 16000 CZK měsíčně

SKLADOVÝ/-Á MANIPULANT/-KA - PP na dobu určitou do 31. 7. 2016, na základě dobrých pracovních výsledků může být pracovní poměr prodloužen, nástup od 1. 2. 2016, třísměnný
PHARMOS, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÉHO ZAŘÍZENÍ, Obsluha zařízení ve vodárenství a vodohospodářství (včetně čistíren vody) - 21000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
STROJNÍK/-ICE VODOHOSPODÁŘSKÉHO ZAŘÍZENÍ - PP na dobu určitou do 31. 12. 2017, v případě dobrého výkonu práce prodloužení na
Královéhradecká provozní, a.s. - 2016-05-30 - Královéhradecký kraj

Údržbář, Stavební údržbáři budov - 18000 - CZK měsíčně

ÚDRŽBÁŘ - vzdělání v oboru elektro + vyhl.č.50/78 výhodou, ŘP minimálně "B. Nabídka:ubytování, stravování, možnost
REGATA ČECHY, a.s. - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj