Práce Řidič/ka - rozvozce/kyně, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Karlovarský kraj Tritia spol. s r.o. - nabídky práce

Řidič/ka - rozvozce/kyně, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Místo výkonu práce: Truhlářská 7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Požadujeme: řidičský průkaz sk. B, C, profesní průkaz, práce v noci. Nabízíme: naturální výhody, příspěvek na penzijní připojištění. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese Truhlářská 7, 350 02 Cheb (Po-Pá 6:00-14:30 h).

Minimální plat: 13000

Maximální plat: 17000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Tritia spol. s r.o.

Forma kontaktu: Otto Oulehla

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

autoklempíř, Karosáři a autoklempíři - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
NEVYDÁVAT DOPORUČENKY - do odvolání !!!!!! Způsob hlášení uchazečů: -telefonicky Po - Pá 7:00 - 17:00; So - 8:00 - 10:00 - pan Jiří Lang - 608 319 740 -e-mailem - info (at) lbauto.cz Upřesňující
L&B AUTO universal s.r.o. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Způsob kontaktu uchazečů: -e-mailem - martinburda44 (at) gmail.com Upřesňující informace: Čistý rejstřík trestů, samostatnost, spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování, zdravotní průkaz.
MARKON Inc. s.r.o. - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

cukrář/ka, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 10900 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Pouze pro osoby se zdravotním postižením. Požadujeme vyučení v oboru s praxí. Pracoviště je v Chebu. Jedná se o pracovní poměr - ne brigádu!Zájemci
EKVITA DKM, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Dámská krejčová, Krejčí - 55 - CZK za hodinu

Krejčí, kožešníci a kloboučníci
Místo výkonu práce: náměstí Míru č.p. 24/8 357 51 Kynšperk nad Ohří Podmínky: vyučení + praxe. (K zákl. platu až 50 % prémie) Způsob hlášení uchazečů:
KYNTEXTIL s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

kosmetik/čka, Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

RETRO MANAGEMENT, s.r.o. - 2016-05-15 - Karlovarský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Swiss House, Zeyerova 87, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní
Boutique Hotels s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

kuchař/kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Způsob hlášení uchazečů: -e-mailem posílat životopisy - martinburda44 (at) gmail.com Upřesňující informace: Čistý rejstřík trestů, samostatnost, spolehlivost, příjemný vzhled a vystupování,
MARKON Inc. s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

LÁZEŇSKÝ/Á - MASÉR/KA, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 13000 - CZK měsíčně

Sanatorium Astoria a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Manažer/ka obchodního zastoupení, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 45000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
"Hledám k sobě člověka na tuto manažerskou pozici. Práci Vás naučím, ale na oplátku požaduji maximální odhodlanost, chuť nebýt průměrem,
Jan Bayer - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

montér - elektro, Elektromechanici - 110 - CZK za hodinu

Elektromechanici a seřizovači
Místo výkonu práce: Chebská 53, 356 33 Sokolov Požadavky: platná vyhláška 50 § 6 řidičský průkaz skupiny - B Způsob kontaktu uchazeče: telefonicky - p. Frýdl Pavel 602 157 265 e-mailem:
LEMONTA s.r.o. - 2016-04-22 - Karlovarský kraj

Pokladní - prodavači, Pokladníci v prodejnách - 13038 - 14875 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu práce: Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek 35 hod/týdně. Náplň práce: k Vašim úkolům bude patřit vybalování
Lidl Česká republika v.o.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Pomocní manipulační pracovníci, Pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 14000 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce: Tepelská 137, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní
ACTAPOL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

V & M REST s.r.o. - 2016-04-13 - Karlovarský kraj

pracovník/ce v umývárně nádobí, Pomocníci v kuchyni - 14250 - CZK měsíčně

Hotel Promenáda s.r.o. - 2016-06-04 - Karlovarský kraj

praktický lékař pro dospělé, Praktičtí lékaři - 60000 - CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři

Léčebně preventivní zařízení s. r. o. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

PROJEKTOVÝ/Á MANAŽER/KA, Odborní pracovníci v ekonomických a příbuzných oborech - 20000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech
Náplň práce: - Zodpovědnost za zavádění turistické části Karlovarské karty - jednání se zainteresovanými subjekty, dodavateli,
INFOCENTRUM MĚSTA Karlovy Vary, o.p.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

RADA/ODBORNÝ RADA V ODDĚLENÍ DAŇOVÉHO PROCESU I., Úředníci v oblasti daní - 19360 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Typ pracovněprávního vztahu: Služební poměr. Služba zahrnuje zejména: -Vyhotovování soudních žalob, koncipování replik k nim a zastupování
GENERÁLNÍ FINANČNÍ ŘEDITELSTVÍ - 2016-05-11 - Karlovarský kraj

Řezači kovů plamenem (paliči), Řezači plamenem - 16000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Strojírny Cheb, a.s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Řidič/ka autobusu, Řidiči autobusů v dálkové přepravě osob - 115 - CZK za hodinu

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Jedná se o dohodu o provedení práce !!! Výše odměny z DPP: 115,- Kč/hod. Vhodné spíše pro muže. Požadujeme: řidičský průkaz sk. D, základy NJ, karta řidiče, praxe v autobusové nebo
Iveta Dražová - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ŠIČKA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 58 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Vhodné pro lidi se zdravotním postižením, praxe v oboru vítána. Práce na zkrácený úvazek. Způsob hlášení uchazečů: předem
Ing. Vlasta Přibylová - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

SPECIÁLNÍ PEDAGOG VYCHOVATEL/KA, Speciální pedagogové - 20200 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Výhodou je praxe v oboru spec. pedagog-vychovatel, znalost cizích jazyků, ŘP sk. B, nutné psychologické testy, práce na PC. Možnost bytu v místě zařízení.
Výchovný ústav, dětský domov se školou, základní škola, střední škola a školní jídelna, Žlutice, Jiráskova 344 - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Stavbyvedoucí, Hlavní stavbyvedoucí - 120 - CZK za hodinu

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Místo výkonu práce: Vrázova 2596/9a, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 120,- Kč/hod. Požadujeme: SŠ vzdělání
INMONT CHEB s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

STAVEBNÍ ZÁMEČNÍK, Stavební zámečníci - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

SOVA stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Tesaři - 25000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři
Nabízíme: pracovní smlouvu na dobu neurčitou, stabilní zázemí, rozšíření kvalifikace, osobní přístup a k tomu náležité mzdové ohodnocení, možnost ubytování
SRUBMONT s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Uklízeč/ka, pomocník/ce, Ostatní uklízeči a pomocníci - 8000 - CZK měsíčně

Do našeho týmu hledáme kolegu/kolegyni na úklid společných prostor hotelu. Jedná se o práci na poloviční úvazek. Nabízíme bezplatné
OLYMPIA Hotel, s.r.o. - 2016-05-05 - Karlovarský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12600 - CZK měsíčně

Kontakt: Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail: personalni (at) bristolgroup.cz - praxe v oboru podmínkou - znalost RJ, výhodou AJ, NJ - smysl pro pořádek
OTAVA - PATRIA, a. s. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

VÝROBNÍ DĚLNÍK/CE, Montážní dělníci mechanických zařízení - 17000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
- spolehlivost, zodpovědnost a týmový duch, manuální zručnost - zkušenosti z výrobní společnosti jsou u nás vítány - práce ve 3 směnném provozu Popis pracovní činnosti:
WITTE Nejdek, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

ŽELEZOBETONÁŘ, Betonáři, železobetonáři a příbuzní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Betonáři, železobetonáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracoviště: Stavby v Karlovarském kraji. Znalosti v oboru stavebnictví, řidičský průkaz sk.B, vysokozdvižný vozík. Způsob hlášení uchazeče: zaslání
VAVOSTAV s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj