Práce Řidič/ka rozvozu hostů, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Plzeňský kraj František Heidler - nabídky práce

Řidič/ka rozvozu hostů, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných)

Přijmeme zodpovědného řidiče na rozvoz hostů v Holýšově. Možnost i na zkrácený úvazek. Cca 10 směn v měsíci. Zajímavé finanční ohodnocení.

Minimální plat: 10000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: František Heidler

Forma kontaktu: František Heidler

Job krátký popis:
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka kvality, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Místo výkonu práce:Kaznějov Požadavky na uchazeče: - SŠ/VŠ vzdělávání nejlépe technického směru - znalsot práce na PC (Word, Excel)
SBS - NEPRON, s.r.o. - 2016-08-17 - Plzeňský kraj

Číšníci a servírky - 16500 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Tomáš Jánský - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, vyuč. nemusí být v oboru Nabízíme - ubytování, plný pracovní úvazek Možné i pro páry číšník/servírka+pomocná
ITC - Internationál spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Elektromechanik 130,-/hod. čistého ; HPP; PRAHA, Elektromechanici - 25000 - 26000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Eletromechanik Přijmeme šikovného elektromechanika pro stabilní podnik v Praze. Požadujeme: -vyučení v oboru -orientace ve výkresových dokumentech - praxe min. 3 roky v elektro montážních procesech
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ELEKTROÚDRŽBÁŘ, Elektromechanici - 100 - CZK za hodinu

SPORT SERVICE, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

energetik, Elektrotechnici a technici energetici - 17000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

Alfa Plastik, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Kuchař/kuchařka , Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Rekreační středisko Pohoda, Kostelík, Zvíkovec Náplň práce: Kuchař na vaření klasického českého jídla a známých běžných
Martin Veselý - 2016-03-02 - Plzeňský kraj

lakýrník, Ostatní lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 16713 - 17850 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
pracoviště ve Stodě v areálu MURR CZ Elektronik, nástřiky elektronických součástek, pracovní poměr na dobu určitou nebo neurčitou, vhodné i pro absolventy, praxe výhodou, bezúhonnost, dobrý
FUTURA AM s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Materiálový/á účetní odd. logistiky, Účetní materiáloví - 17150 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Vězeňská služba ČR, Věznice Plzeň, přijme do pracovního poměru na dobu URČITOU jako zástup do dobu dlouhodobé nepřítomnosti kmenového zaměstnance MATERIÁLOVOU ÚČETNÍ odd. logistiky
Vězeňská služba České republiky - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

mistr výroby - montáže, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Požadavky: SŠ - technického směru, dobrá znalost AJ (nebo NJ), znalost MS Office, Internet, Outlook, organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, flexibilita, schopnost systematické práce při plánování
LINTECH, spol. s r.o. - 2016-05-02 - Plzeňský kraj

PEKAŘ/KA, Pekaři - 14607 - 16154 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, potravinářský průkaz, dobrý zdravotní stav Náplň práce: výroba pečiva, kontrola čerstvosti
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

pomocná kuchařka/ pomocný kuchař, Pomocní kuchaři - 9900 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mulačova nemocnice s.r.o. - 2016-05-05 - Plzeňský kraj

pracovníci ostrahy, strážní, vrátní, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Jen pro OZP. Možno kontaktovat telefonicky p. Setničku tel.č..773100110 po-pá 8:00-18:00 Zajištění ostrahy a ochrany majetku a osob areálů FN Plzeň - v částech Bory a Lochotín. Pochůzková činnost, obsluha
PRVNÍ CHRÁNĚNÁ DÍLNA s.r.o. - 2016-05-30 - Plzeňský kraj

Pracovníci recyklační linky, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 15500 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů
Místo výkonu práce: Strašice č.p. 674 Náplň práce: příprava vysloužilých chladících zařízení ke strojnímu zpracování (demontáž strojně nerecyklovatelných
D+P REKONT s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

Pracovník/ce úklidových služeb v interiérech a exteriérech, Uklízeči a pomocníci - 7500 - 9000 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
Určeno výhradně pro OZP. Kontakt: předem telefonicky (kontaktní osoby: Ing. Radek Talafa, Daniel Berka, tel.: 731404046 nebo 731404045) domluvit schůzku nebo životopis na e-mail: bertagroup (at) seznam.cz Pracovní smlouva je po dobu
BERTA group s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Pracovník dokončujícího zpracování (falcíř, řezač), Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 97 - CZK za hodinu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Náplň práce: - obsluha falcovacích či řezacích strojů (stroje k finální úpravě papíru) - práce a manipulace s vytištěnou produkcí
Typos, tiskařské závody, s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Pracovník v sociálních službách přímá obslužná péče, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14710 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Liblín 1, 33141 Kralovice Náplň práce: poskytování zvlášť obtížné a namáhavé komplexní
Domov sociálních služeb Liblín, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

prodavačka, Prodavači v prodejnách - 15000 - 19000 CZK měsíčně

hledáme šikovné prodavačky do prodejny pekařství Malinová v Kaznějově, práce v příjemném prostředí prodejen Malinová. Prodej prvotřídních výrobků přímo
Pekařství Malinová, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Redaktor/redaktorka sportovního zpravodajství, Šéfredaktoři a editoři - 17000 - CZK měsíčně

Novináři
místo výkonu práce Hornická č.p. 1786 347 01 Tachov 1 Flexibilita, výborná znalost ČJ, komunikační a organizační schopnosti, řidičský průkaz B, spolehlivost, nekonfliktnost, zodpovědnost,
VLTAVA-LABE-PRESS, a.s. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

GIENGER BOHEMIA, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Skladník/logistik (vykládka/nakládka, skladování, evidence a příprava materiálu pro výrobu), Úředníci ve skladech - 22000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Požadujeme: minimálně vyučení v tech. oboru, oprávnění a praxi v ovládání vysokozdvižného vozíku, zodpovědnost a pečlivost, komunikativnost, umění jednat s lidmi, základní
GTL - Transport - und Lagersysteme s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

SKLADOVÝ REFERENT/KA, Úředníci ve skladech - 25000 - CZK měsíčně

Do německé strojní výrobní společnosti v okolí Stříbra, otevíráme perspektivní pracovní šanci nejen pro absolventy na pozici: SKLADOVÝ REFERENT / SKLADOVÁ REFERENTKA
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 70 - CZK za hodinu

Jen pro OZP. Hledáme iniciativní, všímavé, komunikativní a bezúhonné zaměstnance na pozici strážný objektu Českých drah . Nabízíme buď hlavní pracovní
ČOS - Česká ochranná společnost a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - CZK měsíčně

pracoviště v Chlumčanech, U Keramičky, denní a noční 12-ti hodinové turnusové směny, vhodné pro muže i ženy, spolehlivost, odpovědnost,čistý trestní rejstřík, odměny, pohovor se provádí
Družstvo HLS, výrobní družstvo Plzeň - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

učitel/ka hudební a tělesné výchovy pro 1.stupeň základní školy, Učitelé na 1. stupni základních škol - 4830 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Požadavky: VŠ vzdělání pedagogického směru, specializace hudební a tělesná výchova pro 1.stupeň základní školy. Zkrácený pracovní úvazek - 5 vyučovacích
Základní škola Kout na Šumavě, okres Domažlice, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní) - 3700 - 4700 CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci v domácnostech (kromě hospodyní)

DAREJA spol. s r.o. - 2016-03-16 - Plzeňský kraj