Práce ŘIDIČ MKD soupravy BDF, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Jihočeský kraj HŘEBÍK H + H s.r.o. - nabídky práce

ŘIDIČ MKD soupravy BDF, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

- pravidelné linky Německo - ČR (cca 1 rok stará vozidla) - mzda 45.000 - 55.000 Kč měsíčně čistého Požadujeme: - ŘP skup. C+E, profesní průkaz, kartu do digitálního tachografu - praxi min. 1 rok Nabízíme: zaučení na soupravě BDF (s výměnnými nástavbami)

Minimální plat: 55000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: HŘEBÍK H + H s.r.o.

Forma kontaktu: Dušan Hřebík

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

BARMAN/KA, Barmani - 15000 - CZK měsíčně

Barmani

AM global trade s.r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Číšník/servírka na snídaně, Číšníci a servírky - 7500 - CZK měsíčně

Číšník/servírka na snídaně - vzdělání vyučení, možno absolvent, znalost NJ a AJ pasivně, prac. poměr s možností prodloužení, prac. úvazek zkrácený, hrubá
Zlatý anděl s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kreslič stavebnictví, Stavební technici projektanti, konstruktéři - 70 - CZK za hodinu

Stavební technici
NABÍZÍME BRIGÁDU/PŘIVÝDĚLEK NA POZICI KRESLIČ/KA STAVEBNICTVÍ. NÁPLŇ PRÁCE: - rozkreslení návrhů a skic POŽADAVKY: - min. SŠ vzdělání stavebního zaměření
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

lékaři specialisté, Lékaři specialisté - 27000 - 35000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice Prachatice,a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

LISAŘ - DĚLNÍK VE STROJÍRENSTVÍ, Obsluha zařízení na tažení a protlačování kovů - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadavky: * Vyučen nejlépe v technickém oboru popis činnosti: * Obsluha lisů a práce na postupových lisech hydraulických lisech Nabízíme: * práci na plný úvazek u stabilní
BELIS a.s. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Marketingový specialista, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 8500 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Náplň práce: Tvořit marketingové strategie vedoucí ze zvýšení obratu firmy Hledat nová řešení pro zviditelnění firmy Monitorovat konkurenci Zodpovědnost za rozpočet a výsledky
TECHNICOAT s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Masér (ve zdravotnictví), Odborní maséři ve zdravotnictví - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Pro výkon práce požadavek - absolvování kvalifikačního kurzu v souladu se Zák. č. 96/2004 Sb.; po uplynutí doby trvání pracovního poměru na dobu určitou možnost prodloužení,
Lázně Aurora s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE-PŘÍMÝ PRODEJ, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Příjemné vystupování, ochota pracovat Práce v mladém energickém kolektivu. Náplní práce je propagace, reklamní akce na předem domluvených reklamních stáncích.
Lukáš Ševčík - 2016-03-18 - Jihočeský kraj

OPRAVÁŘ ZEMĚDĚLSKÝCH STROJŮ, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 16000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Opravář zemědělských strojů - pracoviště Pila na Hosíně (u letiště), 95 Kč/hod. Kontaktujte telefonicky nebo osobně, podmínkou - nekuřák! Požadujeme zodpovědnost
Dušan Věncek - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

BILLA, spol. s r. o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracovník ostrahy - vzdělání vyučení, vyhrazeno pro OZP nebo pro ID 1. - 3. stupně, požadavky: bezúhonnost, nástup ihned, prac. úvazek plný, prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení,
PCO - hlídací služba, s.r.o. - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

Pracovník údržby závodu, Stavební údržbáři budov - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Popis: Spektrum činností v oddělení údržby podle aktuální potřeby, drobné opravy, montážní, údržbářské a další
LARM a.s. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - ČESKÝ KRUMLOV, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÝ KRUMLOV. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace
PMU CZ, a.s. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

Řidič autobusu v silniční dopravě, Řidiči autobusů v městské hromadné dopravě - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají
Řidič autobusu v silniční dopravě - vzdělání základní i vyšší. Pracoviště Kaplice. K výkonu řidiče autobusu požadujeme řidičský průkaz skupiny "D" nebo "D+E", zdravotní
ČSAD AUTOBUSY České Budějovice a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - VIMPERK, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - 25000 CZK měsíčně

ČSAD JIHOTRANS a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

SAP ERP klíčový uživatel FI/CO, Ostatní odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky - 30000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Požadujeme: - SŠ nebo VŠ ekonomického směru / IT - min. 3 roky v oboru - velmi dobrá znalost modulů SAP FI/CO - AJ aktivně, NJ výhodou - MS Office (zejména Excel, Power
Magna Cartech spol. s r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
vyučení v oboru dámská nebo pánská krejčová; případně praxe v oboru; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, pracovní
Petr Král - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

PANDA EAST spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

technolog, Stavební technici technologové, normovači - 25000 - CZK měsíčně

pož.: SŠ, VŠ vzdělání stavebního směru, praxi v oboru min. 2 roky, autorizace v oboru výhodou, organizační a řídící schopnosti, příjemné vystupování, samostatnost,
SWIETELSKY stavební s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Účetní, fakturantka, Fakturanti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Účetní, fakturantka - vzdělání v ekonomickém oboru s praxí. Požadujeme: znalost práce na PC, řidičský průkaz sk. B. Pracovní náplň: vystavení a účtování
SOME TECHNIKA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ÚČETNÍ - FINANČNÍ, MZDOVÁ, Účetní všeobecní - 15000 - CZK měsíčně

Jihočeská daňová s.r.o. - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

UČITEL/KA FIREMNÍ DĚTSKÉ SKUPINY, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 19550 - CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
NÁPLŇ: vzdělávání a výchova dětí FDS JU ČB věku mladší ch 3 - 7 let, individuální přístup, využívání moderních metod vzdělávání
Jihočeská univerzita v Českých Budějovicích - 2016-05-20 - Jihočeský kraj

učitel/ka odborného předmětu - strojírenství, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
pož.: znalost strojírenské technolgoie, stavby a konstrukce strojů a zařízení, splnění odborné kvalifikace podle zákona o pedagogických pracovnících č. 563/2004 Sb. v platném
Vyšší odborná škola, Střední škola, Centrum odborné přípravy, Sezimovo Ústí, Budějovická 421 - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka (pokojská), Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14500 - 17500 CZK měsíčně

Jiří Šťástka - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

Vedoucí finančního odboru, Specialisté v oblasti vnitřních věcí státu a regionálního rozvoje - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti strategie
Předpoklad nástupu: květen, červen 2016 na dobu neurčitou, 6 měsíční zkušební doba Náplň práce: - vedení finančního odboru a práce s touto agendou související Místo
MĚSTO VIMPERK - 2016-04-18 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ SKLADU, Úředníci ve skladech - 14000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech

Obelisk Praha s.r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

zásobovač/přípravář, Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 15000 - 17500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Gastro Gast Besteckwickeln s.r.o. - 2016-06-14 - Jihočeský kraj

zdravotnický asistent/ka, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 13300 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti

Nemocnice Volyně s.r.o. - 2016-03-18 - Jihočeský kraj