Práce ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - VIMPERK, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Jihočeský kraj ČSAD JIHOTRANS a.s. - nabídky práce

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU - VIMPERK, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Informace podá pan František Švec , tel.: 602 317 879 fsvec (at) jihotrans.cz Podmínkou je ŘP sk. C,E a profesní průkaz

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ČSAD JIHOTRANS a.s.

Forma kontaktu: František Švec, ředitel divize

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA REALITNÍHO MAKLÉŘE - PRÁCE Z DOMOVA, Realitní makléři - 10000 - 70000 CZK měsíčně

Realitní makléři
práce s PC, velmi dobrá znalost českého jazyka slovem i písmem, schopnosti vést obchodní jednání po telefonu, nutné PC s připojením na internet, telefon s neomezeným voláním,
Dušan Kajnar - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

RETMA HS s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

CNC operátor - aplikační technik CNC strojů, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
znalosti základní obsluhy strojů (syst. FANUC, HEIDENHAIN), zajištění pravidelné údržby stroje, příprava a výměna nástrojů, znal. ISO kódů
System management welfare s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

dělník dokončovacích operací, Strojírenští kovodělníci - 80 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Směnnost: nepřetržitý provoz (12-ti hodinové směny) Práce v riziku hluku Vzdělání: vyučen (popřípadě zaučíme) Nástup: ihned Mzda: od 80
Brabant Alucast Czech, Site Strakonice s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 20000 - CZK měsíčně

Kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru nebo ZŠ s praxí, pracovní poměr na dobu určitou, uvazek plný, prac. doba turnusová, mzda od 20000 Kč hrubého. Kontaktní osoba pan Marek, tel. 602
Stanislav MAREK - 2016-03-19 - Jihočeský kraj

lakýrník do práškové lakovny, Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

Zámečnictví Jiří Volek s.r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA, Specialisté v oblasti marketingu - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Hlavním úkolem nového markeťáka bude rozvíjet příležitosti v e-mailingu, PPC, SEO, PR a dalších kanálech, aby naše značky dále rostly a získávaly nové zákazníky.
TERMS a.s. - 2016-03-04 - Jihočeský kraj

mechanik a opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 10000 - 17000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
vyučení v oboru; praxe vítána; ŘP skup. B; svářečský průkaz; bezúhonnost; na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení; pracovní doba
ZTS Jindřichův Hradec, s. r. o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Mechatronik, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Místo výkonu práce: Táborsko; Požadavky: SŠ technického zaměření (ideálně elektro); znalost Vyhláška 50 § 6 a vyšší; čtení technické dokumentace (elektro plány);
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

Obsluha CNC strojů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pro našeho významného klienta, který se zabývá výrobou nástrojů a nářadí, zpracováním materiálů, kalením kovových součástí, frézováním,
Bohemia Works a.s. - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

pracovník informací, Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci informačních služeb jinde neuvedení
SŠ vzdělání; praxe vítána; beztrestnost; spolehlivost; komunikace se zákazníky; flexibilita; vstřícnost; pracovní poměr na dobu neurčitou; pracovní
Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

pracovník v oblasti internetového marketingu, Specialisté v oblasti marketingu - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Do naší společnosti hledáme zkušeného pracovníka v oblasti internetového marketingu, obchodu nebo reklamy. Požadujeme alespoň částečnou prokazatelnou praxi v těchto činnostech. Náplň práce:
SKYLIGHTEC s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

Pracovník ve výrobně, Výrobci cukrovinek - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Pracovník ve výrobně - vzdělání vyučení v oboru cukrář atp. výhodou, prac. doba jednosměnná (6:00 - 14:30), nástup ihned, prac. poměr
Eva Fellegiová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

projektant dopravních staveb, Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti územního a dopravního plánování
Požadavky: - min. bakalářské vzdělání; znalost programu AutoCAD; ŘP sk. B Výhodou: - praxe v oboru; znalost programu Allplan; znalost programu RTS (tvorba rozpočtů).
f - plan, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

REFERENT/KA KRIZOVÉHO ŘÍZENÍ, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 16440 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Platová tř.10 (min. 16440 Kč - bez praxe a osobního hodnocení) PŘEDPOKLADY: VŠ vzdělání (min. bakalářského stupně), ŘP"B", státní občanství ČR, popř. cizí
Město Trhové Sviny - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

Řidič motorového vozíku (skladník), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadujeme: praxi v oboru, průkaz řidiče VZV (v případě že nemáte průkaz ale zkušenosti s VZV možnost dodělání průkazu u nás), jeřábnické a vazačské zkoušky (možnost dodělat po nástupu
STAMONT-METAL International,spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Řidič na odvoz soupravy na dřevo, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 25000 - CZK měsíčně

Miroslav Půbal - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

řidič - rozvoz hotových výrobků, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

Požadavky: - ŘP sk. C, profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, trestní bezúhonnost, zdravotní způsobilost dle zákona (nad 7,5 t).
Vodňanská drůbež, a.s. - 2016-03-26 - Jihočeský kraj

řidič, skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
POŽADAVKY: ŘP"B" + praxe v řízení motor.vozidel, fyzická zdatnost, bezúhonnost Pracovní doba: 8-16hod. nebo 9-17hod. KONTAKT: Maleček, tel.: 739548839,
ELKO, velkoobchod nápojů s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

servisní elektrotechnik, Elektrotechnici a technici energetici - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici

LESYCO a.s. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH ZAŘÍZENÍ A TEPELNÝCH ČERPADEL, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 15000 - 28000 CZK měsíčně

Náplň práce: uvádění do provozu, údržba a oprava plynových kotlů, elektrokotlů a tepelných čerpadel u jednotlivých zákazníků
ŠTROB &, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Skladník/manipulant, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16500 - 17500 CZK měsíčně

Jedná se o nepřetržitý provoz v zavedené logistické společnosti, kde bude mít tato pozice na starosti přípravu materiálu a jeho výdej dle objednávek; manuální práci;
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

skladník/nice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 19000 CZK měsíčně

zajišťování činnosti spojené s optimalizací skladovacích procesů a expedicí výrobků, přijímání zboží, kontrola dodacích listů a dalších dokumentů doprovázejících
ACO Industries Tábor s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

SNÍDAŇOVÝ KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Náplň práce. zabezpečení chodu hotelových snídaní, příprava personální stravy Požadujeme: spolehlivost, vyučení v oboru nebo prokazatelnou praxi, zájem o českou a mezinárodní
RRC Clinic a.s. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

svářeči, Svářeči - 14000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

BTC GROUP a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

údržba a servis prádelny, Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů v prádelnách a čistírnách
Náplň práce: údržba a servis zařízení prádelny, po zaškolení samostatnost na směně; Požadujeme: SŠ vzdělání - obor elektro; vyhl. 50/1978 Sb.; spíše vhodné pro muže
RETRE - prádelna a čistírna, s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči prodejních prostor - 70 - CZK za hodinu

- pracovní poměr nebo dohoda o provedení práce Pracovní doba: zkrácený úvazek 4 dny v týdnu - 2-3 hod. denně - úklid v době od 8:00 do
AUTO VINKLER, s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Vychovatel/ka, Vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami - 21000 - CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
Vychovatel/ka - vzdělání vyšší odborné nebo vysokoškolské, vzdělání dle zákona 563/2004 Sb. § 16, psychická způsobilost, bezúhonnost.
Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 12100 - 16000 CZK měsíčně

Jan Polata - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

zedníci, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 10000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Jan Landstein - 2016-04-27 - Jihočeský kraj