Práce ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 12 T, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel Středočeský kraj SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o. - nabídky práce

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 12 T, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel

Požadujeme: : řidičský průkaz skupiny E, platný profesní průkaz + kartu řidiče, praxe s nákl.voz. nad 12t vítána, čistý trestní rejstřík, spolehlivost a časovou flexibilitu . Nabízíme: zaměstnání v prosperující společnosti, smlouvu na dobu neurčitou,stravné formou diet, náborový příspěvek 10.000,00 Kč po skončení zkušební doby, příspěvek na penzijní pojištění .

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 30000

Jméno zaměstnavatele: SPECIAL TRANSPORT Dušan Suško, spol. s r.o.

Forma kontaktu: I. Svobodová, mzdová účetní

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativně-techničtí pracovníci, Všeobecní administrativní pracovníci - 18500 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Ptácká 288, Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky (602 412 258) či emailem (vaclavup (at) pla.cz) Požadujeme: min. SŠ vzdělání technického nebo ekonomického
Povodí Labe, státní podnik - 2016-04-25 - Středočeský kraj

Dělníci - balení koření, Pomocní dělníci ve výrobě - 60 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

B E N K O R s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Hlavní, vedoucí účetní, Hlavní účetní - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Náplň práce: - zodpovědnost a dohled nad vedením účetnictví - samostatné účtování složitějších případů - vedení menšího účetního týmu
PROFIZOO s.r.o. - 2016-02-19 - Středočeský kraj

klempíř, Klempíři (kromě stavebních) - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu

LARENO s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 24000 - CZK měsíčně

Relax Fit Centrum Zásmuky s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18800 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Rakovník, Poštovní 194 Požadavky: vyučení v oboru nebo praxe Zaměstnanecké výhody: strava zdarma Směny krátký /dlouhý týden (nebo dle dohody)
Veronika Kostelníková - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Kuchař/ka, pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 12100 - CZK měsíčně

Pozice: kuchař/ka, pomocný kuchař/ka Požadavky: - kuchař se specializací na asijskou kuchyni, zejména čínskou a vietnamskou kuchyň,nutná znalost vietnamského jazyka Nástup možný ihned. Mzda:
Roman Minařík - 2016-02-15 - Středočeský kraj

kurýr - doručovatel balíkových zásilek, Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel - 18000 - 22800 CZK měsíčně

Kurýři, doručovatelé balíků a nosiči zavazadel
Náplň práce: nakládka zásilek, jejich doručování do firem a domácností služebním vozem. Práce v ranních a odpoledních
ČESKÁ POŠTA , státní podnik - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Lakýrník EURO oken, Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a příbuzní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Milan Brabec - 2016-03-31 - Středočeský kraj

Obchodní zástupci, Obchodní zástupci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Mělník a okolí. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: vyvíjet obchodní činnost ve svěřeném regionu, oslovovat stávající zákazníky
Telefónica Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha v pohostinství - číšník/servírka, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Náplň práce: obsluha hostů v pohostinství, čepování nápojů, výdej jídel dle nabídky, práce s pokladnou, úklid. Nabízíme: pracovní poměr na dobu neurčitou,
Ing. Václav Kohout - 2016-05-15 - Středočeský kraj

Opravář/ka zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Pozice: opravář zemědělských strojů Náplň práce : diagnostika závad a následné opravy zemědělské techniky renomovaných značek JCB,
PEKASS a.s. - 2016-03-14 - Středočeský kraj

Opraváři zemědělských strojů, Ostatní technici v oblasti zemědělství - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství

DOBIÁŠ spol.s r.o. - 2016-02-24 - Středočeský kraj

OSTRAHA, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nabízíme: místo vyhrazeno pro osoby s invaliditou. Pracovní poměr lze po vzájemné spokojenosti prodloužit na neurčito, po zkušební době navýšení platu. Možnost získání
PROCUSYS SERVICES a.s. - 2016-02-19 - Středočeský kraj

Pomocná síla pro obsluhu tiskašských strojů, Tiskaři - 12000 - CZK měsíčně

Tiskaři
Místo pracoviště: Stankovského 1643, 250 88 Čelákovice Prvotní kontakt: e-mailem na elontech2006 (at) gmail.com Doplňující informace: - práce na poloviční úvazek - práce v příjemném
ELON Technologies s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

POMOCNÍ DĚLNÍCI NA STAVBĚ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

MP oknoinvest s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Pomocní kuchaři - 14500 - 17500 CZK měsíčně

Požadujeme: spolehlivost, čistotu, flexibilitu, ŘP sk. B. V případě zájmu se hlaste telefonicky (PO-PA, 8-18hod.), e-mailem nebo osobně v restauraci Havířská bouda. Místo výkonu práce: Havířská
České vinařství, s.r.o. - 2016-05-28 - Středočeský kraj

Pracovníci ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 9900 - 11000 CZK měsíčně

Požadujeme: trestní bezúhonnost, slušné vystupování a jednání. Vhodné i pro OZP. Nabízíme: zdarma pečlivé proškolení završené certifikací, zázemí
ORLEN Ochrona Sp. z o. o., organizační složka v České republice - 2016-07-28 - Středočeský kraj

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 9200 - CZK měsíčně

PRACOVNÍK/PRACOVNICE OSTRAHY - STRÁŽNÝ - místo výkonu: Králův Dvůr, požadavky: čistý trestní rejstřík, spolehlivost a časová flexibilita, náplň práce: obchůzková
BESICO Real s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

prodejce spojovacího materiálu, Pracovníci v oblasti prodeje - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Vyučení ve strojařském oboru podmínkou, praxe není nutná, spolehlivost, komunikativnost. Uzavření pracovního poměru na dobu 6 měsíců s možností prodloužení. Kontakt: p. Pavel
Elektro - viola s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Řidiči na vnitropodnikové převozy, Řidiči a obsluha pojízdných zařízení - 30000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha pojízdných zařízení
Místo výkonu práce: Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky: 774 099 094 Požadavky: ŘP sk. C+CE, profesní průkaz, spolehlivost. Zaměstnanecké výhody: ubytování možné,
ND Transport s.r.o. - 2016-08-02 - Středočeský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 23000 CZK měsíčně

řidičský průkaz skup. C, profesní průkaz, předem telefonický kontakt, rozvoz zboží velkoobchodu s elektroinstalačním materiálem, pracovní doba PO-
ARGOS ELEKTRO, a. s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadujeme: praxi v řízení dodávkových aut - ŘP sk. B, výhodou VZV, samostatnost, spolehlivost, aktivní přístup k plnění svých pracovních povinností, časovou flexibilitu
DuoTech Trade s.r.o. - 2016-02-19 - Středočeský kraj

Soustružníci kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 14000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

TESLA Electrontubes s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strážní na prodejně, Pracovníci ostrahy, strážní - 16000 - 20000 CZK měsíčně

SBS \"IVA\", s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Údržbáři hotelu, Správci objektů - 15000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Pracovník bude zajišťovat celkový servis a údržbu hotelu. Nabízíme: firemní stravu a zaměstnanecké výhody. V případě zájmu se hlaste telefonicky, e-mailem nebo osobně na adrese
country hotels & restaurants, s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 80 - CZK za hodinu

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství

Národní ústav duševního zdraví - 2016-05-22 - Středočeský kraj

zdravotní sestra, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 18000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
pozice: zdravotní sestra požadavky: odb. způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb, SŠ, VOŠ nebo VŠ v oboru zdravotní sestra, min. 2 roky praxe, osobní předpoklady + osvědčení k výkonu zdravot. povolání
Farní charita Příbram - 2016-07-15 - Středočeský kraj