Práce ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA sk.C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Moravskoslezský kraj ČEDAR, spol. s r.o. - nabídky práce

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA sk.C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů)

vzdělání nerozhoduje, platný profesní průkaz podmínkou, ŘP sk. C, karta řidiče do digitálního tachografu, spolehlivost, samostatnost, příjemné vystupování. Mzda 18 000 - 22 000 Kč, jízdy v okrese Opava, jen ranní směny, nástup dle dohody. KO: Červenka Petr, tel.: 553 624 004.

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ČEDAR, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Petr Červenka, kont. osoba

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Náplň práce: Zajištění veškeré administrativy a)korespondence b)porady - organizace, průběh, zápisy, termíny c)služební cesty d)organizace, evidence harmonogramu prací příslušného
AWT Rekultivace a.s. - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

Automechanici, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 20000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Jan Olšovský - 2016-02-22 - Moravskoslezský kraj

ERGOTERAPEUT -KA, Ergoterapeuti bez specializace - 18200 - 27100 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Vyšší odborné/VŠ, registrace k výkonu zdrav. povolání, zájem o vzdělávání v oboru, vysoké pracovní nasazení, bezúhonnost,
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

klíčový sociální pracovník, Ostatní odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
POŽADUJEME: -VŠ vzdělání a praxi v sociální oblasti (případně VOŠ sociální + praxe v oboru minimálně 5 let), -další vzdělávání, sebezkušenostní/psychoterapeutický
Sdružení maminek Sluníčko o.s. - 2016-03-06 - Moravskoslezský kraj

KUCHAŘ -KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

SOU v oboru, 3 roky praxe při vaření hotových jídel, samostatnost při práci, mzda: 15 000 - 20 000 Kč/měsíc, plný prac. úvazek, nepřetržitý provoz, pracoviště Opava, Krnovská 46,
Markéta Bednářová - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - 15000 CZK měsíčně

z: 7.12.2015; a: 12.1.2016; požadavky: praxe v kuchyni - příjemné vystupování vůči hostům a klientům, spolehlivost, ochota, kreativita, praxe ve stravovacím provozu, optimistický přístup, samostatnost
EUREST, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 80 - CZK za hodinu

praxe: výhoda; mzda: bude stanovená u osobního jednání, dle praxe a zkušeností, směny: dle dohody; Nejprve dohoda, poté možný hlavní pracovní poměr; KOTAKT: hlásit se předem
Malcovna Malt House s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Mistři výroby a expedice, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
z: 6.9.2016 Požadavky: SŠ s maturitou; dobrý zdravotní stav; manuální zručnost; technické myšlení; samostatnost a spolehlivost; flexibilitu; řidičský průkaz sk. B; technické vzdělání
Anton Vorek - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

OBCHODNÍ REFERENT-KA - EXPEDIENT-KA, Obchodní referenti - 14000 - 21500 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

DITON s.r.o. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

Obsluha CNC strojů, soustružník, Strojírenští kovodělníci - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

KABEPE KOVO s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

OPERÁTOR SKLADU , Pomocní skladníci - 90 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci
A11 30/8/2016 pracoviště - PZ v Nošovicích, třísměnný provoz vykládka, nakládka, uskladnění a dovoz zboží na linku, obsluha el. tahače a VZV, práce s PDA, čistý trestní rejstřík,
HM Czech, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA NA ČERPACÍ STANICI, Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení - 16000 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci jinde neuvedení
*ZŠ, náplň práce: přebírání zboží, doplňování zboží, úklid čerpací stanice. Mzda dle pracovního úvazku
SKAROT CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Pomocní pracovníci pro výrobu a externí montáže, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 83 - CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení
z:21.12.2015, zn. vl.:22.6.2016. Nástup možný ihned! Popis: jedná se io pomocné práce dělení materiálu, opracování a spojování plastových dílů, pomocné
SINEKO Engineering s.r.o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

pracovníci v sociálních službách, pečovatel, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Požadujeme: Kvalifikace v oboru není podmínkou, vzdělání zajistíme v průběhu pracovního poměru Schopnost jednání s lidmi, trpělivost při práci
GrandPark, a.s. - 2016-06-09 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ice pro údržbu databázových systémů, Operátoři počítačů pro vkládání dat - 12500 - CZK měsíčně

Pracovníci pro zadávání dat
Místo výkonu práce (adresa): Ostrava - Mariánské Hory Kontakt: 603 166 323, E-mail: info (at) nasehory.cz znalost Microsoft Office odolnost vůči stresu znalost prace s údržbou dat ma webových stránkách
Blue Globe.CZ, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka masa a uzenin, Prodavači v prodejnách - 12000 - 16000 CZK měsíčně

z: 20.6.2016 Nabízíme práci prodavače/prodavačky v prodejně masa a uzenin firmy Bivoj a.s., která je umístěna v obchodním domě Kaufland v Novém Jičíně. Hledámé komunikativní,
BIVOJ a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Prodavačka servisu, Prodavači potravinářského zboží - 65 - CZK za hodinu

místo výkonu práce : Krnov, Albrechtická 53 obsluha za pultem v lahůdkách, krájení sýrů, salámů, doplňování a rozpékání pečiva, hlásit se osobně
BILLA, spol. s r. o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

provozní - vedení restaurace, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 10400 - 15000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Peter Šulík - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka sk. C, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - 17000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hortim, Provozní 5491/1, Ostrava - Martinov V případě zájmu volejte na tel. Denní rozvoz potravin. Kromě víkendů. Požadujme
LIOVA GROUP s.r.o. - 2016-02-18 - Moravskoslezský kraj

SERVISNÍ PORADCE, PORADKYNĚ, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 16000 - 20000 CZK měsíčně

SŠ s maturitou, všeobecné znalosti v oboru podmínkou, ŘP skupiny B, mzda 16 000 - 20 000 Kč, podnikové stravování, prohlubování kvalifikace na školeních, zaměstnanecké benefity, 13.
Porsche Inter Auto CZ spol. s r.o. - 2016-06-14 - Moravskoslezský kraj

Soustružník/ce, Ostatní pracovníci příbuzní nástrojařům - 23000 - CZK měsíčně

z: 15.6.2016 Požadavky: vyučení strojní, praxe min. 2 roky, čtení výkresové dokumentace Kontakt: Ing. Jan Vozák, Martin Lanča, 602 746 107, 736 773 279, e-mail:
INVO CZECH s.r.o. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

SOUSTRUŽNÍK, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 100 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
SOU ve strojírenském oboru, praxe na SU40, SU50, praxe min. 2 roky, výborná znalost čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, samostatnost, pečlivost, spolehlivost, trestní
LICHNA TRADE CZ, s.r.o. - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

Specialista, personalista pro pracovně-právní záležitosti, Specialisté v oblasti personálního řízení - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti personální
Požadujeme: minimálně středoškolské vzdělání s maturitou, znalost pracovně právních předpisů, znalost personální agendy včetně ohlašovacích povinností, praxi v oblasti vyhledávání,
Jan Hefner - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Specialista/tka, Specialisté v oblasti dopravy - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo výkonu: Ostrava-Přívoz, Na Valše 18/676 Zasílejte strukturované životopisy na: kocurova (at) tssas.cz Vzdělání: min. vzdělání SŠ nebo VŠ železniční Praxe: min. 2 roky v oboru
TSS Cargo a.s. - 2016-03-20 - Moravskoslezský kraj

Účetní všeobecní, Účetní všeobecní - 2000 - 3500 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
podmínkou je minimální praxe 3 roky v oboru - znalost programu Money S3 - organizační a analytické schopnosti, samostatnost, komunikativnost - odpovědnost za zpracování, správnost a kontrolu účetnictví
JS Communication s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

UČITEL/KA ANGLICKÉHO JAZYKA / TEACHER-ENGLISH LANGUAGE/, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Hledáme pozitivní, veselé a příjemné lidi do našeho týmu. Příjemné vystupování kombinované s pracovitostí a samostatností, pečlivost, zodpovědnost, loajalita,
ART OF LANGUAGE s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Zámečníci, Zámečníci strojů - 90 - CZK za hodinu

z: 30.8.2016 Požadavky: svářečský průkaz, ŘP sk. B Pracovní doba: po - pá 6.30 - 15.00 hod. Kontakt: osobně na adrese firmy Hukovice 56 v době mezi 7.00 - 8.00 hod. p.
AXMA s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Zdravotní sestra , Všeobecné sestry bez specializace - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
z: 26. 10. 2015 vhodné i pro ABSOLVENTY Místo výkonu práce: sídliště Míru č. p. 958/1, 742 35 Odry Hledám zdravotní sestru bez registrace nebo absolventa zdravotní školy do oční
Mozamel Hamidi - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj