Práce Řidiči sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři Středočeský kraj Kateřina Milcová - nabídky práce

Řidiči sk. B, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Pozice: řidiči sk. B Jedná se o rozvoz firmemního zboží po ČR dodávkovým vozem. Požadavky: řidičský průkaz sk. B, nutná spolehlivost, dobrá kominikace. Nástup možný ihned. Mzda: 15 000,- Kč Kontakt:Milec Tomáš, tel.: 724 621 550, e-mail: kate.m (at) seznam.cz Místo výkonu práce: celá ČR

Minimální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Kateřina Milcová

Forma kontaktu: Tomáš Milec

Job krátký popis:
Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 20000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

CIPRA-F-CZECH s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

ČIŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ilona Novotná - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Dělník svařování, Montážní dělníci mechanických zařízení - 16300 - 21000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení

ESSA CZECH, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Elektrikáři, Montéři a opraváři silnoproudých elektrických vedení - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení
Místo pracoviště: Na Výsluní č.p. 372, Nová Hospoda, 251 68 Kamenice Zájemci o zaměstnání se dostaví na adresu: Liliová 223, 251 68, Kamenice - Ládví Prvotní kontakt:
Elektroservis VV s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lakýrníci automobilů a jiných vozidel - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

irg s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Lékař kardiolog, Lékaři v interních oborech - 55000 - 65000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadována specializovaná způsobilost v oboru. Možno i na zkrácený úvazek či DPČ Nabízíme: výhodné mzdové podmínky, dovolená
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Manažer logistiky, Úředníci v logistice - 26000 - 34000 CZK měsíčně

Úředníci v logistice
Místo výkonu práce: S.K. Neumanna 2229, Rakovník Požadavky: SŠ technického zaměření, ŘP, organizační schopnosti Náplň práce: řízení přepravy zboží, zajišťování
TRITON, spol. s r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

MISTŘI EXPEDICE-STROJÍRENSTVÍ/AUTOMOTIVE, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 19000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
MISTŘI EXPEDICE-STROJÍRENSTVÍ/AUTOMOTIVE - místo výkonu: Žebrák, náplň práce: odpovědnost za chod skladu (zaskladňování a vyskladňování zboží, přípravu
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

pekař, pomocný pekař, Pekaři - 14000 - 23000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Pekařství Veselý, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

pokladní/prodavač-ka, Prodavači v prodejnách - 16300 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Penny Market s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocní kuchaři - 6400 - CZK měsíčně

Náplň práce: pomocné práce ve školní jídelně, mytí nádobí a úklid. Nabízíme: příspěvek na obědy, dodatková dovolená. Kontakt telefonicky (Po-Pá
Gymnázium Kolín - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Pomocní kuchaři - 14500 - 17500 CZK měsíčně

Požadujeme: spolehlivost, čistotu, flexibilitu, ŘP sk. B. V případě zájmu se hlaste telefonicky (PO-PA, 8-18hod.), e-mailem nebo osobně v restauraci Havířská bouda. Místo výkonu práce: Havířská
České vinařství, s.r.o. - 2016-05-28 - Středočeský kraj

Pomocný pracovník - stavební firma/práce v lesnictví, Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
Požadujeme: ŘP sk. B, vlastní motorové vozidlo, telefon, dochvilnost, zodpovědnost Výhodou: vedení malého kolektivu, práce na stavbách, práce v lesnictví Nabízíme: stravenka
Jozef Steiner - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovníci v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 15000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Požadujeme spolehlivost, pečlivost, vyrovnanou osobnost, empatii, osobní nasazení a dobrou komunikaci. Nepožadujeme odborné vzdělání, ale ochotu vzdělávat
G-HELP o.p.s. - 2016-04-18 - Středočeský kraj

PRODAVAČ/KA GRILOVANÝCH KUŘAT, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 23000 - 28000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Jsme firma, která provozuje síť mobilních prodejen s grilovanými specialitami. Hledáme prodejce / griléra, který bude 4 dny v týdnu připravovat a prodávat na 4 prodejních místech
Country Grill ČR, s.r.o. - 2016-04-15 - Středočeský kraj

Řidič autobusu (sk. D), Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči autobusů, trolejbusů a tramvají

JARMES spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Ruční baliči - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Ruční baliči

DELNAN spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SERVISNÍ TECHNIK strojů pro region Turnov - Sobotka - Mnichovo Hradiště, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro našeho klienta, významnou mezinárodní společnost sídlící v Praze, hledáme vhodné kandidáty na pozici SERVISNÍHO TECHNIKA strojů pro region Turnov - Sobotka - Mnichovo Hradiště.
Humares s.r.o. - 2016-04-22 - Středočeský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 23000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo pracoviště: Kostelec nad Černými Lesy, U Cihelny 1074 Prvotní kontakt: PO - PÁ tel. č. 602 206 419 nebo e-mailem na adr. michal.nykodym (at) polar-cz.eu Doplňující informace: - práce v mrazírenském
POLAR Transport Václav Vlasák - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Strážná/ý - Mělník, Pracovníci ostrahy, strážní - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náplň práce: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • V případě potřeby komunikace s policií • Práce
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-18 - Středočeský kraj

Strojírenský dělník/dělnice - svařování metodou TIG, Strojírenští kovodělníci - 19100 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Vyučení ve strojírenském oboru výhodou. Odborná praxe v oblasti strojírenské výroby vítána, základní znalost technické
RAVAK a.s. - 2016-03-05 - Středočeský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 24000 - 32500 CZK měsíčně

ZAMĚSTNAVATEL NESÍDLÍ NA ADRESE VÝKONU PRÁCE MÍSTO VÝKONU PRÁCE - SLANÝ ZÁMEČNÍK NA LAKOVNĚ HLÁSIT SE:ŠTOLBOVÁ LENKA
irg s.r.o. - 2016-05-17 - Středočeský kraj

Strojníci pro obsluhu silniční frézy, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 17500 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů
Požadujeme: češtinu nebo slovenštinu, u cizinců alespoň B1; minimálně výuční list; řidičské oprávnění skupiny B; fyzickou zdatnost, manuální zručnost, samostatnost; zdravotní způsobilost;
EUROVIA CS, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Svářeč kovů CO2, Svářeči - 24000 - 32500 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Zaměstnavatel nesídlí na adrese výkonu práce. MÍSTO VÝKONU PRÁCE - SLANÝ EN ISO 9606 135, svařování v polohách MIMOŘÁDNÝ PŘÍSPĚVEK AŽ 19 000,-KČ HLÁSIT
irg s.r.o. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

Tesaři a stavební truhláři - 13000 - CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

A. Bouček interier, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Učitel/ka anglického jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 21000 - CZK měsíčně

Lektoři jazyků
Požadujeme: rodilého mluvčího anglického jazyka s částečnou znalostí českého jazyka a pedagogickými zkušenostmi. Místo výkonu práce: Základní škola Mělník,
Základní škola Mělník, Jaroslava Seiferta 148 příspěvková organizace - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Vrchni referent/rada Oddělení kontrolního I, Úředníci v oblasti financí - 16440 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Místo výkonu práce: Rakovník Obor služby: 2 - Daně, poplatky a jiná obdobná peněžitá plnění, služební místo je zařazeno dle
Generální finanční ředitelství - 2016-07-15 - Středočeský kraj

zámečník - svářeč, Provozní zámečníci, údržbáři - 12000 - 26000 CZK měsíčně

AA COM, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zubní instrumentář/ka, Zubní instrumentáři - 98 - 134 CZK za hodinu

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Požadavky: odborná způsobilost dle § 39 z. č. 96/2004 Sb. Pracovní doba 20 hodin týdně. Dohoda o provedení práce či dohoda o pracovní činnosti. Mzda:
Vězeňská služba České republiky - 2016-02-15 - Středočeský kraj