Práce Rozvozce pizzy, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje Středočeský kraj Laatu trade s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Rozvozce pizzy, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Místo výkonu práce: Havlíčkova 887, Mladá Boleslav Prvotní kontakt: telefonicky či emailem Náplň práce: rozvoz pizzy

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Laatu trade s.r.o.

Forma kontaktu: Izabela Bedlovičová

Job krátký popis: Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Členové zásahové skupiny PCO - strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 10500 - 10900 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadujeme: ŘP sk. B, čistý rejtřík trestů, osvědčení o profesní kvalifikaci strážný 68-008-E - výhodou Místo je vhodné zvláště pro OZP!!! V případě zájmu
PCO VIDOCQ s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Dětské sestry v ambulanci praktického lékaře pro děti a dorost, Sestry pro pediatrii - 9000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství

PP Hospitals, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Dispečer dopravy a přepravy MKD, Dopravní dispečeři - 30000 - CZK měsíčně

Úředníci v dopravě a přepravě
Josef Mička Transport & Logistics přijme na HPP dispečera mezinárodní dopravy. Pracovní náplní bude podíl na řízení kolony vozidel, úkolování řidičů, komunikace se
Josef Mička s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Kuchařka školní kuchyně, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13500 - 13500 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Střední průmyslová škola - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Manipulant/ka VZV, Manipulační dělníci ve výrobě - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pozice:Manipulant/ka VZV Požadavky:Manipulace s výrobky a polotovary. Pozice vhodná i pro absolventy. Průkaz na obsluhu VZV, alespoň minimální praxe v oboru, manuální zručnost, spolehlivost. Pohovory probíhají
Geomine a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

MISTŘI EXPEDICE-STROJÍRENSTVÍ/AUTOMOTIVE, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 19000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
MISTŘI EXPEDICE-STROJÍRENSTVÍ/AUTOMOTIVE - místo výkonu: Žebrák, náplň práce: odpovědnost za chod skladu (zaskladňování a vyskladňování zboží, přípravu
Muramoto Manufacturing Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Montážní dělník/dělnice, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
NÁBORY PROBÍHAJÍ KAŽDÝ TÝDEN - PONDĚLÍ A STŘEDA OD 10 H DO 14 H - VOLEJTE PŘEDEM !!! Elektro vzdělání výhodou. Požadujeme schopnost práce s PC, dobrý zrak, manuální
ARIETE personal s.r.o - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obsluha míchaček - obsluha výrobní linky na betonové výrobky, Obsluha strojů na výrobu stavebních hmot - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu výrobků z cementu, kamene a ostatních nerostů
Náplň práce: obsluha míchaček na plnoautomatické lince na betonové výrobky, zavážení surovin, kontrola průběhu výroby, obsluha programu
PRESBETON Nova, s.r.o. - 2016-03-31 - Středočeský kraj

Oprava a údržba strojů, Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři informačních a komunikačních technologií
Požadujeme: USO strojní nebo elektro, manuální zručnost, pečlivost. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) s možností prodloužení. Kontakt e-mailem nebo
SPEL Manufacturing s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 11500 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
Pozice: Pomocná síla do kuchyně. Požadavky: ŘP sk. B výhodou. Nástup: ihned. Práce též o víkendech, Turnusy - 2 dny práce, 2 dny volno. Mzda: 11 500,-kč. Místo výkonu práce:
RUBILIS, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocná síla v kuchyni, Pomocní kuchaři - 6400 - CZK měsíčně

Náplň práce: pomocné práce ve školní jídelně, mytí nádobí a úklid. Nabízíme: příspěvek na obědy, dodatková dovolená. Kontakt telefonicky (Po-Pá
Gymnázium Kolín - 2016-09-10 - Středočeský kraj

POMOCNÍ DĚLNÍCI NA STAVBĚ, Dělníci v oblasti výstavby budov - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

MP oknoinvest s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Pomocní kuchaři, Pomocní kuchaři - 9900 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kebab Bonema s. r. o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Pomocníci v kuchyni - 14000 - CZK měsíčně

Místo pracoviště: Masarykovo náměstí, 250 83 Škvorec Prvotní kontakt: tel. na č. 774 119 186, e-mailem na lenka.mandikova (at) almed.cz nebo osobně na adrese Almed servis s.r.o., Škvorec Doplňující informace:
ALMED SERVIS s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

pomocný dělník/ce do truhlárny, Pomocní dělníci ve výrobě - 10000 - CZK měsíčně

Profi4U s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Pracovnice/pracovník v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 11000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Pracoviště Odlochovice možnost prodloužení na dobu neurčitou, přímá péče viz HYPERLINK http://www.ror.cz/ - volná místa. Prac. doba v nepravidelných
Integrované centrum sociálních služeb Odlochovice - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Pracovníci do výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Melatar s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovníci úklidu, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 60 - 70 CZK za hodinu

SIMACEK HS, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pracovník / pracovnice do výrobny lahůdek, Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro přípravu rychlého občerstvení
Přijmeme do výroby chlebíčků, pomazánek a dalších výrobků rychlého občerstvení slušné a čistotné pracovníky s hygienickými
GURMÁN KLUB, s.r.o. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Provozní elektronici, Elektrotechnici a technici energetici - 23000 - 30000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Odpovědnosti: provádění elektro údržby strojů a zařízení, diagnostikování poruch a jejich řešení, nastavování a seřizování
Philip Morris ČR a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Řidiči vysokozdvižných vozíků - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

LAKOL s.r.o. - 2016-05-30 - Středočeský kraj

skladník, Pomocní skladníci - 9900 - 11630 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-04-28 - Středočeský kraj

Stavební technik, Ostatní stavební technici - 14500 - 35000 CZK měsíčně

Stavební technici
-dopravní stavby (silniční stavby, mosty, opěrné zdi, inžen.sítě) -komplexní zabezpečení zimní a letní údržby komunikací - plánování, řízení,
ZKP Kladno, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

GRAMEX, spol.s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

SVÁŘEČ VYUČENÝ V OBORU STROJNÍ ZÁMEČNÍK, Svářeči - 23000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Požadujeme: svářečský průkaz pro svařování MIG/MAG, dle ČSN EN 287-1, EN ISO 9606-2, praxe minimálně 2 roky, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, znalost svařování ocelových konstrukcí,
CHARVÁT CTS a.s. - 2016-04-28 - Středočeský kraj

UČITEL - SPECIÁLNÍ PEDAGOGIKA, Speciální pedagogové - 17000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení

Základní škola, Městec Králové, Nám. Republiky 303 - 2016-04-28 - Středočeský kraj

Údržbář/ka, Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci údržby budov
Pozice: údržbář/ka Požadavky: svářečský průkaz Nástup možný ihned. Mzda: 17 000,- Kč po zapracování navýšení. Kontakt:Čížek Milan, tel.: 607 764 287, e-mail: m.cizek (at) bova-nail.cz
BOVA Březnice spol. s r.o. - 2016-04-12 - Středočeský kraj

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci - 12600 - CZK měsíčně

Uklízeči a pomocníci
3 místa na zkrácený úvazek, 1 místo na DPČ. Pracoviště: NEMOCNICE ČESKÝ BROD Pracovní doba: od pondělí do pátku 6:45 - 14:15 Náplň práce: úklid nemocnice (Český
Nataša Šafránková - 2016-03-10 - Středočeský kraj