Práce Skladník / Řidič VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Středočeský kraj Yusen Logistics (Czech) s.r.o. - nabídky práce

Skladník / Řidič VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci

Pracovní náplň: - vykládka a nakládka kamionů, manipulace se zbožím ve skladu - zaskladňování a vyskladňování zboží veškerá manipulace je pomocí vysokozdvižného vozíku nebo retraku - komunikace s řidiči - kontrola příchozích a odchozích dodávek zboží Ideální kandidát by měl mít tyto předpoklady: - spolehlivost, zodpovědnost, týmová práce, dochvilnost - praxe řidiče VZV - praxe řidiče retraku vítána není však nutností Co Vám nabízí naše společnost: - možnost pracovat na 2 směny od pondělí do pátku - jistotu a perspektivní zaměstnání - zázemí velké zahraniční společnosti - motivující finanční ohodnocení - zajímavé zaměstnanecké benefity - DOPRAVU z vlakového nádraží přímo před areál a zpět

Minimální plat: 19000

Maximální plat: 21000

Hodin týdně: 38.75

Jméno zaměstnavatele: Yusen Logistics (Czech) s.r.o.

Forma kontaktu: Jana Šumanová, HR generalista

Job krátký popis: Obsluha vysokozdvižných vozíků

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovníci PLANEO Elektro, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo pracoviště: Brandýs nad Labem Prvotní kontakt: E-mailem na adr. lucie.emrova (at) fastcr Doplňující informace: Náplň práce: Aktivní vyhledávání a oslovování
FAST ČR, a.s. - 2016-06-27 - Středočeský kraj

Brusič/ka, Brusiči nástrojů a kovů - 9900 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Pozice: Brusič/ka. Výhody: benefity, prémie, zajištěné ubytování. Nástup: 2.1.2016. Mzda: 9900,-kč Kontakt: Plánek Roman, tel.: 773 664 767 - vždy
S.I.M.I.P. s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Dělník/ce v kovovýrobě - šponař/ka, Pomocní dělníci ve výrobě - 13400 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pozice: dělník/ce v kovovýrobě - šponař/ka Náplň práce : - zabezpečuje odvoz třísek od strojů - zabezpečuje úklid a pořádek u strojů - provádí separaci oleje od třísek,
MESIT air, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Ekonom, Odborní pracovníci v ekonomických a příbuzných oborech - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti financí, matematiky a v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 147/23 Mladá Boleslav II požadujeme: výrazně analytické myšlení velmi dobrá znalost práce
Oblastní nemocnice Mladá Boleslav, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-18 - Středočeský kraj

KUCHAŘ, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LOUČEŇ,a.s. - 2016-03-04 - Středočeský kraj

Lékař do plicní ambulance, Ostatní lékaři specialisté - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Hledáme lékaře do plicní ambulance na zkrácený úvazek 0,4. Možno i na DPČ. Minimálně interní kmen podmínkou. Nabízíme: adekvátní
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Lektor českého jazyka, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 200 - 300 CZK za hodinu

Lektoři jazyků
- hledáme lektora českého jazyka na dlouhodobou spolupráci - výuka bude probíhat každý den Místo výkonu práce: Pražská 528, 276 01 Mělník. Kontakt: pí Spálenková,
Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-05-12 - Středočeský kraj

Montážní dělník/dělnice, Montážní dělníci výrobků z kovů - 16000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Montáž a balení výrobků Příprava a zpracování materiálu Třísměnný provoz (možno i nepřetržitý) Místo výkonu práce: ŘEPOV Montáž ofukovačů, odvětrávacích
ITW PRONOVIA, s.r.o. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Montér kovových konstrukcí, zámečník, Montéři kovových konstrukcí - 18000 - CZK měsíčně

Montéři kovových konstrukcí

##pracodawca## - 2016-06-14 - Středočeský kraj

Obkladač, Obkladači - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači

Volodymyr Stach - 2016-06-09 - Středočeský kraj

OPERÁTOR VÝPOČETNÍ TECHNIKY, Operátoři počítačů pro vkládání dat - 6500 - CZK měsíčně

Pracovníci pro zadávání dat
POUZE PRO OZP !!!, uživatelská práce s PC pro běžné kancelářské práce - především MS Office (Word, Excel, Outlook), vkládání dat a obsluha počítačových aplikací,
Handicap výrobní družstvo invalidů - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Operátoři kompletace, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech

Crocodille ČR, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Pomocná síla na pekárně, Pomocní dělníci ve výrobě - 11600 - CZK měsíčně

Pozice:Pomocná síla na pekárně, Pozice: pomocná síla v pekárně, vhodné pouze pro uchazeče z okolí Malé Hraštice! Jedná se o denní a noční směnu. Požadavky: zručnost.
PECU Stáňa s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

pomocný pekař , Ostatní pomocní pracovníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

M I V A , spol. s r.o. - 2016-05-06 - Středočeský kraj

Poradci pro rodinné finance, Finanční poradci specialisté - 25000 - 50000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá kolegu na pozici poradce pro rodinné finance. Náplň práce: realizace smluvených schůzek
Finanční Institut s.r.o. - 2016-03-18 - Středočeský kraj

Pracovník/ce ostrahy, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pozice: pracovník/ce ostrahy Místo vhodné pro občany OZP i absolventy. Požadavky:Trestní bezúhonnost, osvědčení o profesní kvalifikaci STRÁŽNÝ (68-008-E) výhodou, příjemné
\"SCHWARZ s.r.o.\" - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Prodavač/ka do oddělení sanita, Prodavači v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

V případě zájmu zašlete životopis na:kariera (at) bauhaus.cz. Požadujeme: znalosti v oboru sanita,trestní bezúhonnost, orientace na zákazníka. Nabízíme: krátký/dlouhý týden,
BAUHAUS k.s. - 2016-03-24 - Středočeský kraj

Prodavači/Pokladní - noční směna, Prodavači potravinářského zboží - 6050 - 6050 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

ARAMARK, s.r.o. - 2016-07-15 - Středočeský kraj

Prodavači, Prodavači smíšeného zboží - 15300 - 18000 CZK měsíčně

Místo pracoviště: - Kostelec u Křížků, 251 68 Kamenice Prvotní kontakt: - e-mail: kamila.vesela (at) post.cz Upřesňující údaje: - hledáme šikovného a spolehlivého pracovníka/pracovnici
Kamila Veselá - 2016-05-02 - Středočeský kraj

Provozní elektromechanici - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači

SUPROX s.r.o. - 2016-04-29 - Středočeský kraj

Řidič / řidička sk. C + E (vnitrostátní doprava), Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 30000 - CZK měsíčně

Jedná se o dopravu paletovaného zboží, pouze denní směny, každý den zpět v garážích. Řidič má své přidělené vozidlo. Požadujeme:
Lancar Kladno s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

řidič VZV, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 17204 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

BR PROGRESS s.r.o. - 2016-08-10 - Středočeský kraj

Sekretářka, Sekretáři (všeobecní) - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Dokážeš napsat dopis a zajistit chod administrativní kanceláře? Ráda a dobře komunikuješ, ale také umíš i dobře naslouchat? Jsi pečlivá, důsledná, loajální a jen tak Tě něco
A B U S C R s. r. o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

skladník - (zámečník není podmínkou), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

zručnost v manipulaci se sádrokartonovými deskami a s hutním materiálem dlouhým 6m -nakládka, řezání, krácení materiálu, vrtání, broušení, natírání,
HUTMAR s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Stavební technik, Dispečeři stavební výroby - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební technici

Euro Stav RST, s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra bez osvědčení, Všeobecné sestry bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., vstřícný přístup k pacientům, ochotu podílet se na chodu a prestiži nemocnice. Místo výkonu práce: Pražská 528/29, Mělník.
Mělnická zdravotní, a.s. - 2016-02-22 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona 96/2004 Sb., platné osvědčení k výkonu zdravotnického povolání bez odborného dohledu, vstřícný přístup k pacientům, ochotu

zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

PROTON PLAST s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Zástupce vedoucí, Řídící pracovníci v maloobchodě - 12100 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Přijmeme zástupce vedoucí na HPP do prodejny hraček v Kladně. Požadujeme: - flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-05-15 - Středočeský kraj