Práce Specialista Dokumentace, Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji Zlínský kraj INDET SAFETY SYSTEMS a.s. - nabídky práce

Specialista Dokumentace, Strojírenští technici ve výzkumu a vývoji

Očekáváme: •SŠ vzdělání (SPŠS) •znalost anglického jazyka výhodou •znalost práce na PC - MS Office •řidičský průkaz skup. B •chuť, ochotu a schopnost učit se novým věcem •zodpovědnost, samostatnost Náplň práce: •distribuce a archivace výkresové a technologické dokumentace •příprava kusovníků a kmenových karet v informačním systému •navádění výrobních návodek do informačního systému •organizace schvalovacího řízení dokumentace

Minimální plat: 21000

Maximální plat: 23000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: INDET SAFETY SYSTEMS a.s.

Forma kontaktu: Ivana Drlíková, personalista

Job krátký popis: Strojírenští technici

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce / asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE - ASISTENT/KA Požadujeme: SŠ vzdělání stavebního popř. ekonomického směru, praxe min. 3 roky, zkušenosti na obdobné pozici vítány, dobrá znalost práce
TAROS NOVA s.r.o. - 2016-06-04 - Zlínský kraj

Asistent/ka obchodního úseku, Obchodní referenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ÚSEKU Požadujeme: VŠ/SŠ vzdělání ve strojírenském oboru, znalost NJ nebo AJ, znalost čtení technické dokumentace, ŘP sk.B, schopnost samostatně pracovat, příjemné
ZV - Nástroje s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
- pracoviště Kroměříž - vyučení v oboru, praxe není požadována - vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B podmínkou, sk. C+E výhodou, svář. průkaz (CO2) výhodou, PD 7:00-15:30 hod. - kontakt
Tomáš Kunovský - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Číšníci, servírky a barmani - 60 - CZK za hodinu

Číšníci, servírky a barmani

Hong Nguyen Thi - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

P.R.L.Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 60 - 90 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Valera Invest, s.r.o. - 2016-03-16 - Zlínský kraj

laborant/ka, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 15500 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
pracoviště Kroměříž - pracoviště laboratoře odpadních vod, úkolem bude chemická analýza vzorků odpadních vod a kalů z čistíren odpadních
Vodovody a kanalizace Kroměříž, a.s. - 2016-05-15 - Zlínský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - DPP, Manipulační dělníci ve výrobě - 4500 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
pracoviště Kroměříž, začátek prací 8.2.2016 - Pro zavednou výrobní firmu hledáme manipulační dělníky. - Nápň práce: manipulační práce ve výrobě, sestavování
KM konsult s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Maséři, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Nabízíme - zajímavou a tvůrčí práci v perspektivním kolektivu v moderně vybaveném pracovišti, - pracovní doba 37,5 hod./týdně, - aktivní podporu dalšího vzdělávání,
Lázně Luhačovice, a. s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Montážní dělníci na stolárnu, Montážní dělníci výrobků a zařízení - 14000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci
Náplň práce: výroba a montáž koster sedacího nábytku Výhody: podnikové stravování Zájemce o pracovní místo zasílat životopis na e-mail nebo poštou na
EDEL - nábytek, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 10000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni
pracoviště Kroměříž - budova nového zdravotního centra v Kroměříži na ul. Havlíčkova - ZŠ vzdělání, PD: Po-Pá, ranní směna (7:30-15:30 hod.), doba určitá do konce roku
Michal Mikulička - 2016-04-12 - Zlínský kraj

pomocný dělník(ce) - lisování textilu, Obsluha ostatních strojů na výrobu a úpravu textilních, kožených a kožešinových výrobků jinde neuvedená - 10000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na úpravu a výrobu textilních, kožešinových a kožených výrobků jinde neuvedená
PRACOVIŠTĚ Holešov (areál Trachea) - náplní práce je zalisování papíru dle předloh na textil (sportovní a cyklo oblečení) - vyučení
ANTUS agentura, s.r.o. - 2016-04-27 - Zlínský kraj

Práce na PC , Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovní činnost spojená s prací na PC při zadávání nového zboží do internetového obchodu www soko.cz Pomoc při údržbě internetových stránek a tvorbě katalogů
Ing. Jiří Blažek - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Pracovník/ce osobního odběru, Pokladníci v organizacích - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
pracoviště Zlín - Prštné - Popis pozice a odpovědností - Přejímání a vyplácení hotovosti jak jednotlivcům, tak organizacím (dopravcům), Zajištění pokladní služby pro
NWT a.s. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Pracovník/ce pro pomocné montážní práce, Pomocní dělníci ve výrobě - 15500 - CZK měsíčně

PP na 1 roks možností prodloužení. Pečlivost, důslednost, manuální zručnost, odpovídající zdrav. stav, schopnost pracovat v týmu. Příprava elektrokabeláže do výroby, příprava
ALGECO s.r.o. - 2016-06-27 - Zlínský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

VÁCLAV HRABEC s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

prodavač/ka specialist(k)a, Prodavači potravinářského zboží - 62 - CZK za hodinu

Práce ve svěřeném úseku - ovozel, doplňování, pokladny, lahůdky, znalost zboží na svěřeném úseku, kontrola jeho kvality a záručních lhůt, odpovědnost za dodržení stanoveného
AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Prodavači v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Přijmeme prodavačku na HPP do prodejny hraček ve Zlíně. Požadujeme: flexibilitu, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování, dobré komunikační
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

referent /ka na úseku silničního hospodářství, Úředníci v oblasti správy průmyslu a dopravy - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Pracoviště Bystřice pod Hostýnem - výkon silničního správního úřadu v působnosti obce s rozšířenou působností, výkon speciálního stavebního úřadu - středoškolské
MĚSTO BYSTŘICE POD HOSTÝNEM - 2016-04-28 - Zlínský kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 10000 - 35000 CZK měsíčně

Požadavky: ŘP. sk. C, E, profesní průkaz, platné psychotesty Náplň práce: řidič MKD - Itálie, vnitrostátní doprava Zájemci o pracovní
AD - Jirásek, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Řidiči taxi, Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - 60 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Luděk Koutný - 2016-03-19 - Zlínský kraj

Skladník-manipulant, Obsluha zdvihacích a skladovacích zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Nakládka a vykládka aut ve skladu hutního materiálu, manipulace s hutním materiálem, obsluha a manipulace pásové pily na kov, obsluha mostových
FAVEX, s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Stavební inženýr - stavbyvedoucí výstavby budov, Stavební inženýři výstavby budov - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
pracoviště převážně ve Zlínském kraji - autorizace v oboru pozemních staveb (minimálně autorizovaný technik), ŘP B - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem
ENVIA system s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Strojníci chladícího zařízení, Mechanici klimatizací a chladicích zařízení - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici klimatizací a chladicích zařízení
STROJNÍCI CHLADÍCÍHO ZAŘÍZENÍ Požadujeme: SOU/SŠ v technickém oboru (elektro, vodo - topo ,zámečník) Výhodou: Znalosti chladírenské a klimatizační technik, platné
MP Krásno, a.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technicko - administrativní pracovníci ve stavebnictví (příprava staveb), Hlavní stavbyvedoucí - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví

Exotic Woods & Gabions s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Techničtí konzultanti, Specialisté - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté
Náplň práce: zpracování a asitence při technických a finančních auditech ve společnostech v ČR a SR, zpracování technických popisů projektů výzkumu a vývoje ve slovenském
SmarTech Solutions, s.r.o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Učitel/ka odborných předmětů elektrotechnika - slaboproud/silnoproud, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 21000 - CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ ELEKTROTECHNIKA - slaboproud/silnoproud Zaměstnavatel požaduje: VŠ odborné + pedagogická způsobilost (DPS lze doplnit v průběhu) nebo magisterské pedagogické vzdělání
Střední škola informatiky, elektrotechniky a řemesel Rožnov pod Radhošťem - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklizeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 1200 - CZK měsíčně

UKLIZEČ/KA Jedná se o úklidové práce kancelářských prostor, pracovní doba Po-Pá od 10hod. První kontakt: telefonicky 724143102, e-mail:
Clarima, s.r.o. - 2016-02-25 - Zlínský kraj

Uklizeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 11100 - CZK měsíčně

Základní škola Valašské Meziříčí, Křižná 167, okres Vsetín, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Zaměřovací technik, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
pracoviště Kroměříž - Náplň práce: jednání se zákazníky, zaměřování plastových, dřevěných a hliníkových
Okna Macek s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj