Práce STAVEBNÍ DĚLNÍK (ZEDNÍK, DLAŽDIČ), Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby Liberecký kraj Technické služby Turnov, s.r.o. - nabídky práce

STAVEBNÍ DĚLNÍK (ZEDNÍK, DLAŽDIČ), Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

řidič. průkaz sk. B, práce se týká oprav komunikací - pokládka dlažby, obrubníků, pokládka asfaltu, různé opravy městského mobiliáře kontakt: telefonicky po-pá od 6.00 do 14.30 hod., e-mailem

Minimální plat: 17000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Technické služby Turnov, s.r.o.

Forma kontaktu: Libor Preisler, jednatel společnosti

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 737 204 274,481 321 030

Job krátký popis:
Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

BALIČ/KA HOTOVÝCH VÝROBKŮ, Ruční baliči - 74 - CZK za hodinu

Ruční baliči

LTZ Libštát s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

ATANERŠ HOTELS, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ČISTIČKA REŽNÉHO ZBOŽÍ, Manipulační dělníci ve výrobě - 70 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

LTZ Libštát s.r.o. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

DĚLNÍK LAMINÁTOVNY/ MANIPULAČNÍ DĚLNÍK, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - 20000 CZK měsíčně

výroba sprchových desek do formy, fyzicky náročná práce - fyzická zdatnost, manuální zručnost, zaslat životopis e-mailem, popř. se hlásit předem telefonicky, pohovory jsou v po-pá
TRESEBURG s.r.o. - 2016-03-16 - Liberecký kraj

dělník při výrobě pianinových mechanik, Výrobci a opraváři hudebních nástrojů - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Výrobci a opraváři hudebních nástrojů, ladiči
DĚLNÍK/CE PŘI VÝROBĚ PIANINOVÝCH MECHANIK - nástup možná ihned, pracovní poměr na dobu určitou - 6 měsíců, poté možná doba neurčitá,
DETOA Albrechtice s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

EXPEDIENT/KA + CUKRÁŘ/KA, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
dělnická profese - příprava zboží dle dodacích listů + pomocné práce v cukrárně, pouze ranní směna, pracovní doba střídavě
Jiří Bláha - PEKAŘSKÁ A CUKRÁŘSKÁ VÝROBA - 2016-07-28 - Liberecký kraj

Kvality inženýr, Inženýři kontroly a řízení kvality v ostatních oborech - 30000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce: U Obecního lesa 3343, Česká Lípa Nabízíme: nástup možný ihned, nástupní mzda od 30.000,- Kč (dle
JOHNSON CONTROLS INTERNATIONAL, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

MISTR ÚDRŽBY, Mistři a příbuzní pracovníci v ostatní výrobě - 28000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Popis pracovního místa: - Vedení oddělení údržby (strojní i elektro) - Zajišťování a vyhodnocování efektivní údržby technologických zařízení
PRAKTIK system s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

NASKLADŇOVÁNÍ ZBOŽÍ A SPRÁVA REDAKČNÍHO SYSTÉMU, Všeobecní administrativní pracovníci - 16000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Požadavky: - flexibilita - v případě osvědčení možnost profesního růstu - logické uvažování - znalost práce úpravy fotek (zmenšování, zvětšování) - aktivní
TROPIC LIBEREC s.r.o. - 2016-05-11 - Liberecký kraj

Obchodní asistent/ka, Úředníci - 17000 - CZK měsíčně

Úředníci
Obchodní asistent/ka Náplň práce: odbavování zahraničních objednávek z e-shopu, spolupráce s logistikou, telefonická komunikace se zákazníky z německy hovořících
EXE SPORT s.r.o. - 2016-04-13 - Liberecký kraj

Obsluha baru a sázkové kanceláře Mexico bar, Barmani - 11000 - CZK měsíčně

Barmani
Požadujeme: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, znalost práce na PC, pracovitost, praxe vítána. PP vztah DPP. Předpoklad střídání personálu na směny. Pracovní
Radek Němec - 2016-09-10 - Liberecký kraj

OBSLUHA CNC strojů, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
Společnost MICONEX s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci. Do svého týmu hledá pracovníka
MICONEX s.r.o. - 2016-02-19 - Liberecký kraj

ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC – REFERENT VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK, Odborní administrativní pracovníci a asistenti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní administrativní pracovníci a asistenti
ODBORNÝ ZAMĚSTNANEC – REFERENT VEŘEJNÝCH ZAKÁZEK Platové zařazení: - 10. – 11. platová třída dle nařízení vlády č.564/2006 Sb., dle dosaženého vzdělání
Krajská správa silnic Libereckého kraje, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Liberecký kraj

POKOJSKÁ/Ý, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Úklid pokojů, společných prostor, zázemí objektu, příprava snídaní. Po zapracování možný postup na pozici recepční. Požadavky:
Pavel Dolejš - 2016-02-15 - Liberecký kraj

POKOJSKÝ/Á, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Náplň Vaší práce: - úklid pokojů - úklid hotelových prostor - další práce dle potřeby Naše požadavky: - samostatnost, spolehlivost - bydliště
Devil's cleaning s.r.o. - 2016-04-16 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK/CE PŘEPÁŽKY, Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví

UNIQA pojišťovna, a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti ambulantních a terénních služeb a domácí péče - 15000 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Požadavky: - vzdělání dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách, ve znění pozdějších předpisů: o základní vzdělání, střední vzdělání,
Občanské sdružení D.R.A.K. z.s. - 2016-09-10 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA - SKLADNÍK/CE, Prodavači v prodejnách - 12000 - CZK měsíčně

Plný pracovní úvazek - prodavač/ka na 3 hod/denně, zbytek skladnik/ce - lepení etiket na zboží. Pokud zkrácený úvazek - pouze jako prodavač/ka. 3x týdně do 17.00. 2x měsíčně
Ing. Libor Kubeš - 2016-05-17 - Liberecký kraj

Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 18000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Recepční v hotelu POŽADUJEME: " vzdělání v oboru " praxe na danou pozici " komunikativní znalost NJ, další jazyk výhodou " flexibilní a komunikativní osobnost NABÍZÍME:
country hotels & restaurants, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

REFERENT/KA ADMINISTRATIVY, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

QUATRO FINANCE a.s. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

řidič nákladního vozidla nad 3,5t, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 23000 CZK měsíčně

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO VOZIDLA NAD 3,5t - min. SOU - řidiče pro mezinárodní a vnitrostátní dopravu, požadujeme praxi v oboru - výhody - diety Hlásit
P. C. Sped Logistik s. r. o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SKLADNÍK, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Příprava a manipulace s expedovanými zásilkami. Příprava zboží pro zákazníky. Práce s PC. V případě potřeby manipulace se zbožím ve skladu. Fyzická zdatnost výhodou.
JaHan s.r.o. - 2016-03-02 - Liberecký kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 85 - CZK za hodinu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

JAROSLAV BREUER - 2016-02-15 - Liberecký kraj

UČITEL INFORMATIKY PRO II. ST ZŠ, Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 11500 - 23000 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
UČITEL INFORMATIKYPRO II. ST. ZŠ A SŠ, VŠ vzdělání odborné + doplňující pedagogické, znalost práce s PC, AJ, NJ - min. pro studium odborné lit., ukončené tříleté studium
Základní škola a Střední škola waldorfská - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Zaměstnavatel: COOP Mnichovo Hradiště, družstvo (IČ 00031798) Místo výkonu práce: Brniště Kontakty: Platošová Helena , Valešová Martina, tel.: 604 660 258, 737 547 255 (Po - Pá 7:00 - 14:00), e-mail:
COOP Mnichovo Hradiště, družstvo - 2016-09-10 - Liberecký kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 16440 - CZK měsíčně

Vrchní referent/rada – referent zaměstnanosti – odborný pracovník projektu Záruky pro mladé v Libereckém kraji v Oddělení projektů EU Odboru zaměstnanosti Krajské pobočky Úřadu práce
Úřad práce České republiky - 2016-04-24 - Liberecký kraj

Všeobecný/všeobecná účetní, Účetní všeobecní - 22000 - 30000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Místo výkonu práce: Na Vršku 434, Stráž pod Ralskem Naše společnost DYNAFLEX CZ ve Stráži pod Ralskem přijme do svého kolektivu všeobecnou/všeobecného účetní/ho s dobrou znalostí
DYNAFLEX CZ, s.r.o. - 2016-03-23 - Liberecký kraj