Práce stavební elektrikáři, Stavební a provozní elektrikáři Moravskoslezský kraj - nabídky práce

Pracovní pozice:
stavební elektrikáři, Stavební a provozní elektrikáři

GLD s.r.o. pracoviště: stavby v Havířově; pracovně právní vztah: DPP později možno na hlavní pracovní poměr; vhodné i pro absolventy; požadavky: jedná se o elektroinstalace v novostavbách; Hlásit se předem telefonicky, případně zasílat životopisy na e-mail Gold Martin tel: 775 997 699, e-mail: info (at) gld.cz

Minimální plat: 100

Hodin týdně: 40

Job krátký popis: Stavební a provozní elektrikáři

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník s aktivní němčinou (HOME OFFICE až 2x týdně!), Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce: Ostrava Kontakt: eva.bordovska (at) manpower.cz - zaslat CV. Plynulá němčina. Mezinárodní společnost hledá posily do svého týmu zpracování přijatých
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 20000 CZK měsíčně

z.: 27.5.2016. POPIS PRACOVNÍHO MÍSTA: - Přepojování a vyřizování telefonátů. - Vyřizování běžné administrativní agendy. - Obsluha kancelářské techniky -
JOB AIR Technic a.s. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Číšník, servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

A16 Hledáme servírku do Hukvaldské restaurace Leoše Janáčka na Hukvaldech (www.hukvaldska.cz) – kompletní restaurační provoz – polévky, jídla, nápoje, vína, svatby, rauty, oslavy
Food market CZ, s.r.o. - 2016-04-27 - Moravskoslezský kraj

Dělníci v dřevovýrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 75 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
z: 8.3.2016 Dohoda o provedení práce - vhodné jako brigáda pro studenty i důchodce Nástup možný ihned. Pracoviště je v blízkosti průmyslové zóny v Mošnově Kontakt: Tomáš Rojíček,
AMES s.r.o. - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

EXTERNÍ MONTÉR OCELOVÝCH KONSTRUKCÍ, Montéři kovových konstrukcí - 100 - 130 CZK za hodinu

Montéři kovových konstrukcí
A16 25/5/2016 Znalost technické dokumentace ocelových konstrukcí, základní průkaz svářeče, ŘP sk.B, dobrý zdravotní stav, práce ve výškách, práce v nepříznivých
LICHNA TRADE CZ, s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Klientský poradce, Odborní pojišťovací poradci - 15000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
z: 13.1.2016; Česká pojišťovna hledá vhodného kandidáta za dlouholetého spolupracovníka před odchodem na důchod, kterému by předala do správy celoživotně vybudované portfolio klientů;
Lubomír Veřmiřovský - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

kuchař-pizzař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Lukáš Radkovič - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

kuchaři, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 80 - 90 CZK za hodinu

Místo výkonu práce: Pizzerie & Brazilian Grill Požadujeme: vyučení v oboru - není podmínkou, praxe výhodou, vhodné i pro absolventy. KONTAKT: hlásit se předem telefonicky a dohodnout
Antonín Vaculík - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

kuchař(ka), Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 9900 - 12000 CZK měsíčně

ZMK Požadavky: plynulá vitenamština (komunikační jazyk na pracovišti), znalost přípravy pokrmů vietnamské kuchyně, fyzická zdatnost (pracovní doba 09 - 21 h.), časová flexibilita. Mzda: 58,70 -
VNHOA s.r.o. - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Lektor/ka anglického jazyka, Lektoři dalšího vzdělávání - 130 - CZK za hodinu

Lektoři dalšího vzdělávání
z: 21.1.2016 Dohoda o provedení práce Jazyková škola TOP School hledá pro svou pobočku v Novém Jičíně vhodné kandidáty(ky) na pozici: Lektor cizích jazyků - angličtina. Očekáváme:
TOP School s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

NÁSTROJÁŘ -KA divize Nástrojárna, Nástrojaři - 100 - 130 CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
SOU v oboru nástrojář, výborná znalost čtení technických výkresů podmínkou, jeřábnický průkaz a vazačské osvědčení
OSTROJ a.s. - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce, Finanční poradci specialisté - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Z: 7.12.2015 zn.vl. 23.3.2016 V případě zájmu kontaktujte: Esslerová Hana, nechodit na adresu firmy -bude doplněna!!!! KONTAKT POUZE E-MAILEM: životopis a fotografii zasílejte na e-mail: hana.esslerova (at) sms-as.eu. Charakteristika
SMS finanční poradenství, a.s. - 2016-03-25 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce/kyně, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu energií, přírodních surovin a stavebnin - 20000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
Místo výkonu práce: Špálova 464/10, Ostrava - Přívoz V případě zájmu zašlete svůj životopis! Nezávazný osobní pohovor můžeme
Patriot Marketing Group s.r.o. - 2016-05-28 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupci - 23000 - 33000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Zaměstnavatel: JPP - STYLE s.r.o. Pracoviště: Hradec Králové. Požadujeme zaslání životopisu e-mailem - preisler (at) jpp-style.cz. Požadované dovednosti: věk nad 18 let, obchodníka tělem i duší, spolehlivost,
##pracodawca## - 2016-02-15 - Královéhradecký kraj

Pracovníci ostrahy, strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 6675 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
1. Liberecká bezpečnostní s.r.o. (IČ 41328701) Kontaktní osoba: Jitka Jiráková, tel.: 775 312 911, e-mail: jirakova (at) 1lb.cz Místo výkonu práce: Česká Lípa Pracovní místo
##pracodawca## - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Prodavači v prodejnách - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Ing. Marián Kebísek - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

Responsable qualité conformité réglementaire -

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Vous aurez en charge la qualité globale du site, vous mettrez en place une approche process et amélioration continue: vous maitrisez les normes ISO.De plus vous aurez en charge le traitement
##pracodawca## - 2016-08-17 - ČESKÁ REPUBLIKA

Řídící pracovníci v oblasti úklidu - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení
Manager provozu úklidových služeb.HPF CleanCat s.r.o. zavedená úklidová spol. hledá managera s min.SŠ vzděláním technického směru, zkušenostmi
HPF CleanCat s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

SKLENÁŘ -KA, Sklenáři - 12000 - CZK měsíčně

Sklenáři
SOU technického zaměření, stačí praxe ve strojírenském oboru, manuální zručnost, ŘP sk. B. Mzda: 12 000 Kč, plný úvazek, práce na pracovní smlouvu, nástup ihned,
VK SKLENÁŘSTVÍ s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Specialista zákaznického servisu, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
VAŠE ÚKOLY: V rámci své pozice budete mít na starosti zpracovávání poptávek, objednávek a reklamací od svěřených zákazníků
Baumann Springs s.r.o. - 2016-04-18 - Moravskoslezský kraj

Tanečníci baletu - 18000 - CZK měsíčně

Tanečníci a choreografové

Národní divadlo moravskoslezské, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Taxikáři, Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - 80 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři

Milan Jarabica - 2016-04-28 - Moravskoslezský kraj

Technik tribodiagnostik, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Místo výkonu práce: Výstavní 3224/51, Ostrava Nabídky pouze písemně s profesním životopisem na e-mail: hr (at) esosostrava.cz Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému
ESOS Ostrava, s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

TRUHLÁŘ/KA, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Náplň práce: Výroba a montáž zakázkových interiérů, výroba sedacího nábytku Požadujeme vyučení v oboru truhlář.
FORM, spol. s r. o. - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

UČITEL/KA PRO 1.STUPEŇ ZŠ, Učitelé na 1. stupni základních škol - 21530 - CZK měsíčně

Učitelé na základních školách
Nutné odpovídající vzdělání - VŠ - učitelství pro 1.stupeň, postačí rovněž aktuální studium daného oboru. Vhodné i pro absolventy. Nabízíme plný
Základní škola a mateřská škola Hlučín - Bobrovníky, příspěvková organizace - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Vedoucí školní jídelny - provozář/ka, Řídící pracovníci ve školních jídelnách - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb
Místo výkonu práce: Spartakovců 1153, Ostrava - Poruba V případě zájmu volejte na tel.: 595 694 547 nebo pište na e-mail: libor.suchon (at) deaf-ostrava.cz Praxe v oboru
Základní škola pro sluchově postižené a Mateřská škola pro sluchově postižené, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

VEDOUCÍ SMĚNY - ODDĚLENÍ LISOVNY, Manipulační dělníci ve výrobě - 40000 - CZK měsíčně

A16 Náplň práce: " zodpovědnost za vedení směny v rámci směnného provozu " přijímání vhodných opatření v případě problému na lince, rychlé jednání
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - 2016-05-30 - Moravskoslezský kraj

Vrátní-strážní, Vrátní - 55.1 - CZK za hodinu

Zaměstnavatel: HOK plus, spol. s r.o. (IČ 62738313) Místo výkonu práce: Mimoň Kontakt: Pelechová Naděžda, tel.: 777 295 116, e-mail: hok.plus (at) atlas.cz Kontakt domluvit nejprve telefonicky. Nedostavovat se na adresu provozovny!!!!
##pracodawca## - 2016-07-15 - Liberecký kraj

ZÁMEČNÍK-PŘÍPRAVÁŘ, Zámečníci strojů - 90 - 140 CZK za hodinu

A16 Řidičský průkaz sk.B-praxe v řízení, časová nezávislost, fyzická zdatnost, manuální zručnost, bezúhonnost, zodpovědnost, praxe
Miroslav Kahánek - 2016-04-15 - Moravskoslezský kraj