Práce Stavební mistr, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví Hlavní město Praha ALVVA PRAHA s.r.o. - nabídky práce

Stavební mistr, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj. Kontakt předem: Petr Baláš, tel.: 724 358 639, e-mail: balas (at) alvva.cz.

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ALVVA PRAHA s.r.o.

Forma kontaktu: Petr Baláš, jednatel

Job krátký popis:
Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník Odboru služeb, Všeobecní administrativní pracovníci - 12340 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Charakteristika pozice: *zajištění administrativních, ekonomických ,organizačních a koordinačních činností a agend oddělení metodiky služeb a vedení odboru služeb *zpracování
##pracodawca## - 2016-04-15 - Hlavní město Praha

Adriatic Area Manager, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 16000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu

TCCM s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Asistentka rozvoje sítí - Internet,, Wi-Fi, IPTV, VoIP, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce: Pod Vodárenskou věží 2, 182 00 Praha 8 - Libeň Kontakt: Váš strukturovaný životopis včetně motivačního dopisu a aktuální fotografie, který nás
Cznet s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Chůva, Pracovníci péče o děti v oblasti předškolní výchovy v mimoškolských zařízeních - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Praha, Rozárčina č.p. 419/25 Kontaktní osoba: Timková Olga Mgr., tel.: 722205590, e-mail: info (at) villaluna.cz Podmínkou: Kvalifikace - kurz pro chůvy, komunikativní
Villa Luna mateřská škola s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace EXO, Soukenická 1085/4, Praha 1, 110 00 Prvotní kontakt: telefonicky - 608350362 nutno domluvit scůzku, email - czechnisa4u (at) gmail.com Zdravotní průkaz Výpis z rejstříku
PASHA GLOBAL VENTURES s.r.o. - 2016-02-22 - Hlavní město Praha

Dispečerská a obchodní činnost - junior, Dispečeři stavební výroby - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce: Pražská č.p. 810/16, Hostivař, 102 00 Praha 102 Benefity: stravenky, 13. plat, možnost dalšího jazykového vzdělávání. Požadavky: komunikativnost, flexibilita, organizační
O + H stavební hmoty s.r.o. - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

Dozorce hlídaného objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 8000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: viz URL adresa pro další informace Kontakt:Tomáš Hanzlík, tel.: 608 672 853, e-mail: tomas.hanzlik (at) subday.cz......Martin Hrb tel.775 859 595;email martin.hrb (at) kd-real.cz Náplň práce:
Subday s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Hledá se HW elektro inženýr!!!, Inženýři elektrotechnici a energetici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři elektrotechnici a energetici
Pokud Vás daná pozice zaujala a splňujete níže uvedené požadavky, zašlete Váš životopis na marketa,kovarikova (at) manpower.cz. Budeme se těšit na Vaše reakce! Co bude Vaší náplní práce?
ManpowerGroup s.r.o. - 2016-03-16 - Hlavní město Praha

Krejčí, švadlena, výrobce kožené galanterie, sedlář, Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Výrobci oděvů, výrobků z kůží a kožešin a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Na louži č.p. 65/2, 101 00 Praha 10 - Vršovice Kontakt: Dostál Stanislav, tel.: 777 063 556, e-mail: stanislav.dostal (at) romantlusty.cz; popř. osobně Na
Brašnářství Tlustý a spol. s r.o. - 2016-05-17 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Oblouková č.p. 944/36, Vršovice, 101 00 Praha 101 Výhodou je základní znalost čínského jazyka, nutná znalost přípravy pokrmů asijské kuchyně,
S.J.Feng Czech Tourism Company s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Lakýrník, Lakýrníci a natěrači dřevěných výrobků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
Výkon zam.-Praha, první kontakt e-mailem: reproint (at) centrum.cz,Požadavky: Vyučení v oboru případně praxe na obdobné pozici min. 2 roky, zkušenost práce v lakovně vítána i jako brigáda
eTruhlárna, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Logistik příjmu zakázek - OZP! , Specialisté v oblasti logistiky - 14000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Prvotní kontakt e-mailem na: jan.hajicek (at) csystem.cz!!! Poté se domluví osobní schůzka!!! Požadované dovednosti: dobrá znalost práce na PC, dobrá znalost MS Office (Word, Excel, Outlook), dobrá
C SYSTEM CZ a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Manažer obchodu, Obchodní zástupci - 30000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Kandidát s doporučenkou, nutný prvotní tel. kontakt s Bc. Tošovským - 607 188 808!! Pro našeho klienta, předního českého výrobce designového městského mobiliáře a zahradního
KANDIDÁTI s.r.o. - 2016-05-03 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 11000 - 13000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo práce: Kaprova 15/11, Praha 1- Josefov, Kontakt: Kaiserová Hana, tel.: 774 435 216, SEVCO s.r.o., Opletalova 4, 1. p., út-čt 14-16 hod. Aktivní anglický jazyk. Požadujeme znalost a zručnost při tradičních
NAM JAI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Montážní dělníci výrobků z kovů - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

Trend Invest company a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborný pracovník/pracovnice obchodu, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Volutová č.p. 2521/18 Stodůlky Kontakt: Novotný Pavel Ing. CSc., tel.: 603 460 480, e-mail: semic (at) semic.cz Práce v obchodním oddělení v sídle firmy. Pracovní
Semic Trade, s.r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Online Marketing talent, Pracovníci v oblasti propagace a reklamy - 15000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Hledáme talenty, které baví Online Marketing! Pokud už v tomto oboru máte alespoň nějaké zkušenosti, dejte nám o sobě vědět! Rádi se s Vámi sejdeme a popovídáme si o případné
Colorbee, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce je v Praze. Dobrý zdravotní stav, práce přes sobotu a neděli, práce v prašném prostředí, namáhavá fyzická práce. Kontakt. Bodov Vlad, tel.:
MYSLAVAN, družstvo - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Bližší informace na adrese: http://www.cb.cz/diakonie/2016/01/12/volne-pracovni-misto-pracovnik-v-socialnich-sluzbach/ Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka přímé
Diakonie Církve bratrské - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

PORADCE PRO FINANČNÍ PLÁNOVÁNÍ, Odborní pracovníci financování a úvěrování - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
KONTAKTNÍ ADRESA : Egon business centre, Kischova č.p. 1732/5, Nusle - Praha 5; Kontaktní osoba: Němec Jiří, tel.: 724 718 728, e-mail: jiri.nemec (at) poradce.ing.cz PŘEDEM NUTNÉ
NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Prodavači - pokladní, Prodavači potravinářského zboží - 16000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

U N I K O M, a.s. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Prodavači , Prodavači v prodejnách - 12100 - 14000 CZK měsíčně

Místo výkonu: SUPER ZOO, Skorkovská 2457, 198 00 Praha-Černý Most Kontakt: Plačková Jiřina, e-mail: jirina (at) placek.cz Pracovní náplň: Obsluha a poskytování odborných rad zákazníkům
SUPER PET , a.s. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Prodavačka v prodejně tabáku (trafika), Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 16500 - CZK měsíčně

místo výkonu práce: OC Luka Tesco,Mukařovského 2590/2Stodůlky, kontakt: Flaks Petr, tel.: 603 933 514, e-mail: tabakefko-zivotopis (at) email.cz Praxe výhodou, PC - zákaldní znalost, pracovitost, příjemné
Tabák EFKO s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

sanitář/ka, Sanitáři - 13440 - 19830 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Thomayerova nemocnice, Vídeňská 800, 140 59 Praha 4 Prvotní kontakt: email - jaroslava.mrkvickova (at) ftn.cz Výpis z rejstříku
Thomayerova nemocnice - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Servisní technik telekomunikačních sítí - Praha, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Náplň práce: • opravy a údržba hlasových služeb, • opravy a údržba datových služeb, • zřizování VOIP. Požadujeme: • znalost telekomunikačních sítí, • znalost
VYDIS a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladník, Pomocní pracovníci obchodního provozu - 17000 - 20000 CZK měsíčně

M B - S V I N G s.r.o. - 2016-03-24 - Hlavní město Praha

Snídaňová servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Hotel President**** v centru Prahy přijme do svého kolektivu kolegyni na pozici snídaňová servírka. Požadujeme svědomitost a zodpovědnost. Zkušenosti v oboru. Příjemné vystupování k zákazníkům
PRESIDENT HOTELS s.r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti marketingu, Specialisté v oblasti marketingu - 17000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Místo výkonu práce: Praha 6, Evropská 2690/17, 160 41 Prvotní kontak: email - hlasenkavolnehomista (at) gmail.com Ukrajinský jazyk na úrovni rodilého mluvčího, vzdělání v ekonomie
Home Credit International a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři - 16800 - 20000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

PRIMASTOM s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha