Práce Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní Moravskoslezský kraj Vladimír Pavlík - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní

místo výkonu práce - Krnov Místo je vyhrazeno pro OZP. Zkouška strážný 68-008-E, řidičský průkaz sk.B, minimálně základní znalost práce s PC. Požadujeme zaslání životopisu emailem nebo se hlásit telefonicky od 8:00 do 15:00 hodin. Z: 29.4.2016

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 14000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Vladimír Pavlík

Forma kontaktu:
Vladimír Pavlík, ředitel, pracovník pro styk s ÚP

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 554 615 625,603 334 364

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

CC A. Manager, Řídící pracovníci v oblasti skladování - 50000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
A02 (CIZ - ZamK) 31/7/2014 Bc. Požadujeme: -Korejský jazyk na úrovni rodilého mluvčího -minimálně bakalářské vzdělání Náplň práce:
Hyundai Glovis Czech Republic s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

DĚLNÍK/-ICE VE VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

WINDOORS OKNA s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Fyzioterapeut/ka, Fyzioterapeuti bez osvědčení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Místo výkonu práce: Studio Zuzana s.r.o., Plzeňská 10, 700 30, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte od 6.00 do 19.00 hod. na tel.: 596 744 379 nebo pište na e-mail: zuzana.koleckova (at) seznam.cz Možno
Studio Zuzana, s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Istalatér, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
z:8.8.216, místo výkonu práce Vítovská č.p. 98/23, Odry. Výhodou je řidičský průkaz sk.B.V případě zájmu volejte na tel. 603 442 133
HORÁK-STAVITEL s.r.o. - 2016-08-17 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Bohumínská 1056/71, Slezská Ostrava Životopis zašlete na e-mail: martincekova (at) dpd.ovanet.cz HPP na dobu určitou. Požadujeme: -vyučení v oboru -praxe vítána -znalost
Domov pro seniory Kamenec, Slezská Ostrava, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Kuchař/Kuchařka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 20000 CZK měsíčně

z: 21.12.2015, a: 8.1.2016 místo výkonu práce Mendlova č.p. 127, 742 45 Fulnek Spolehlivost, kreativita, pozitivní přístup. Přípravy pizzy a specialit v peci, vaření moderní gastronomie.V objektu
Martina Skýpalová - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

LÉKAŘ-KA ODDĚLENÍ BESKYDSKÉHO OČNÍHO CENTRA (ZamK), Lékaři specialisté - 26900 - 28660 CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)

Nemocnice ve Frýdku-Místku, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

LEKTOR AJ, Lektoři a učitelé jazyků na ostatních školách - 130 - CZK za hodinu

Lektoři jazyků
Aktualizace 15.3.2016 DPP Požadujeme - výborné jazykové znalosti, komunikační dovednosti, praxe v oboru nebo pobyt v zahraničí výhodou. Životopis a motivační dopis zaslat na e-mailovou adresu: pavlina.charvatova (at) topschool
TOP School s.r.o. - 2016-05-05 - Moravskoslezský kraj

Montér/ka - jeřábník/ce s oprávněním D (mobilní jeřáby), Obsluha jeřábů - 17000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Místo výkonu práce: Třinecké železárny, Koksovna Svoboda Ostrava - Přívoz V případě zájmu pište na e-mail. Obsluha pásového jeřábu
KADAMO a.s. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 12900 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
Místo výkonu práce: Opavská 54, Rýmařov 79501 Hledáme na NOČNÍ SMĚNU obsluhu čerpací stanice v Rýmařově, Na vzdělání nám nezáleží ukažte své
Jakub Gritz - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Opraváři zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
z: 11.1.2016 Požadavky: svářečský průkaz Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou. Kontakt: Ing. Zajac, tel. 606 644 531v době
Veterinární a farmaceutická univerzita Brno - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PC technici, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 13000 - CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
požadujeme: dobrou znalost v oblasti HW, velmi dobrou znalost Windows, základní znalost fungování počítačových sítí a základních
CSKA Karviná, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Pekař/ka, Pekaři - 60 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Jiří Hanke - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POKOJSKÁ, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

BOUDA JAN s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 60 - 75 CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

Antonín Podešva - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Pomocný kuchař/ka, Pomocníci v kuchyni - 10900 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava-Hrabová, Na Rozích 55/7 Kontakt: 603 815 239 volat po 13 hod. nebo pište na e-mail. Pomocné práce v restaurační kuchyni - čištění a krájení zeleniny,
Mgr. Jarmila Adámková - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

Pracovík v sociálních službách, Ošetřovatelé a pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 12590 - CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Místo výkonu práce: Domov Přístav - Zukalova 1401/3, Moravská Ostrava Zájemci zasílejte životopis, motivační dopis a kopii dokladu o nejvyšším
Armáda spásy v České republice, z. s. - 2016-03-23 - Moravskoslezský kraj

Pracovník/ce BOZP, Technici bezpečnosti práce a ochrany zdraví, racionalizace výroby, ergonomických studií - 25000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: * provádění dohledu na dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci * spolupráce na vytváření
Brembo Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/CE PRO VÝSADBU STROMŮ, Pomocní pracovníci v zahradnictví - 70 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci v zahradnictví
Dohoda o provedení práce. Jedná se o výsadbu stromů, keřů, kosení s křovinořezem. Práce cca na 3-4 měsíce, mzda 70Kč/hod. Nástup možný ihned. Kontakt. Ivo Michňa, 605 937 531 Email:
Ivo Michňa - 2016-03-18 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK/CE V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH PRO PŘÍMOU OBSLUŽNOU PÉČI, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 9600 - 14000 CZK měsíčně

Základní vzdělání, kvalifikační kurz pracovník v soc. službách, plný úvazek, nepřetržitý provoz, pracoviště Domov pro seniory
Domov pro seniory sv. Hedviky - Kravaře, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

EUROPROFIL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - OSTRAVA VÍTKOVICE, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě OSTRAVA VÍTKOVICE. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace
PMU CZ, a.s. - 2016-06-22 - Moravskoslezský kraj

Prodejní referent/ka, Obchodní referenti - 12100 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: U Studia 2731/34, Ostrava - Zábřeh V případě zájmu volejte nebo pište na e-mail. Požadujeme: Komunikativnost, schopnost učit se novým věcem, práce na PC, ŘP sk. B, spolehlivost,
DIPRO trade s.r.o. - 2016-04-22 - Moravskoslezský kraj

Programátor/ka CNC strojů pro provoz stolárny, Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů na výrobu dřevěných výrobků - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha dřevoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Osvoboditelů 355, 747 64 Velká Polom Prosíme o zaslání profesních životopisů na e-mail: zkd (at) zkdesign.cz Kontakt: Tel. 553
ZK Design a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Projektanti konstruktéři elektro - programátoři, Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 27000 - 28000 CZK měsíčně

Strojní inženýři
z: 12.7.2016 Firma s bohatými zkušenostmi v oblasti strojírenství a opravárenství civilní i vojenské techniky, s perspektivním výrobním programem pro zahraniční partnery a
VOP CZ, s.p. - 2016-07-15 - Moravskoslezský kraj

ŘIDIČ -KA DODÁVKOVÉHO VOZIDLA DO 7,5 T, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři - 20000 - CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
*Vyučen, ŘP skup. C výhodou, fyzická zdatnost (zvedání těžkých břemen), bezúhonnost, spolehlivost, časová flexibilita, vhodné pro absolventy.
Jan Heider - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Řidič/ka sk. C + manipulační dělník/ce, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 21600 - 26000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ostrava - Heřmanice Životopisy zasílejte na e-mail: autodoprava.jpm (at) seznam.cz nebo volejte p. Macurovou tel.: 736 614 573. Náplň práce:
Petra Macurová - 2016-03-10 - Moravskoslezský kraj

ŠIČKA - ŠVADLENA, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Jedná se o šití dětských, pánských šlí a textilních opasků. Vzdělání nerozhoduje, nutná praxe v oboru a manuální
TEXIMA spol. s r.o. - 2016-06-27 - Moravskoslezský kraj

Soustružník/ce - frézař/ka, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 19000 - 21000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Hlavní pracovní náplň: - seřizování a obsluha CNC obráběcích strojů - tvorba programů CNC strojů při náběhu nové výroby - nastavování strojů při změně sortimentu
Tafonco a.s. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj