Práce Strážný - Velké Meziříčí, Pracovníci ostrahy, strážní Kraj Vysočina OLMAN SERVICE s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Strážný - Velké Meziříčí, Pracovníci ostrahy, strážní

Hledáme do svých řad pro pracoviště ve Velkém Meziříčí šikovné pracovníky, osoby se zdravotním omezením na pozici pracovník ostrahy - strážný na ostrahu objektů. Znalost práce s PC výhodou. Nástup možný ihned. Kontaktujte nás a získejte dobrou práci ve stabilní a rozvíjející se společnosti v oblasti zajišťování komplexních služeb v oblasti ostrahy. Bližší informace na telefonu 734 360 001 nebo zasílejte životopisy na e-mail: nabor (at) olman.cz. Požadujeme: Min. základní vzdělání Trestní bezúhonnost Samostatnost Nabízíme: Zázemí stabilní společnosti Pracovní oděv Náborový příspěvek až do výše 3000,- Kč pro OZP Možnost příspěvku na stravování Možnost zvýhodněných zaměstnaneckých půjček Další firemní benefity

Minimální plat: 8000

Hodin týdně: 25

Jméno zaměstnavatele: OLMAN SERVICE s.r.o.

Forma kontaktu: Nikola Dvořák, vedoucí

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka ředitele, překladatel, tlumočník se znalostí polského jazyka, Překladatelé a tlumočníci - 16000 - 32000 CZK měsíčně

Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci
Místo výkonu práce Jihlava. Hledáme flexibilního člověka se znalostí polského jazyka! Preferujete různorodou činnost před stereotypní kancelářskou prací? Chcete se stále
STABIL ENERGY s.r.o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 17500 - 22500 CZK měsíčně

- příjemné vystupování, spolehlivost, aktivní přístup k práci - provoz hotelu je zaměřen na firemní akce a teambuildingy - možnost i zkráceného prac. úvazku, Jiné
UNI, Hotel Luna, s.r.o. - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

dělník na montážní linku, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce: montážní činnost, výroba hliníkových a polyk. kufrů, práce svým charakterem vhodná pro muže. Požadujeme: manuální
RIMOWA CZ, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Detektiv - Třešť, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Eliminace
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

Elitní obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Jihlava. Náplň práce: * Úzká spolupráce s regionálním manažerem * Vyřizování požadavků firemních zákazníků * Příprava
BOHEMIA ENERGY Prodej s.r.o. - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

Kuchař, -ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

JnD GROUP s.r.o. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

manipulační dělník / skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

CRYSTALITE BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK/NICE VE ZDRAVOTNÍ VÝROBĚ - Jimramov, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Požadujeme: -zaměstnanci budou zaškoleni; -pracovní poměr na dobu určitou; Nabízené výhody: -příspěvek na stravování Upřednostňujeme telefonický kontakt. Práce je vhodná spíše
GAMA GROUP a.s. - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

Mzdová/ý účetní, Mzdoví účetní - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Mzdoví účetní
Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme: - SŠ/VŠ vzdělání, - praxi ve mzdovém účetnictví - předchozí pracovní zkušenosti z větší společnosti výhodou, - spolehlivost,
LAPEK, a.s. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

Obchodník/designer, Průmysloví a produktoví designéři - 15000 - CZK měsíčně

Návrháři výrobků a produktů
Obchodni zna.ka DIAMOND DESIGN hleda pro svoji provozovnu ve Velkem Mezi.i.i Obchodnika/designera Naplni prace je: - vyhledavani novych obchodnich p.ile.itosti. - prace se stavajicimi obchodnimi kontakty. - obchodni realizace zakazek s koncovymi
IN-LUSSO s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Operátor výroby ve strojírenství, Strojírenští kovodělníci - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava. Požadujeme: Ochotu pracovat ve strojírenství, chuť se zaučit a částečnou znalost pc - zájem o pc. Pozor - hluková
GABMAR s.r.o. - 2016-03-16 - Kraj Vysočina

ošetřovatel,- ka hospodářských zvířat , Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 15000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)

SPV Pelhřimov, a.s. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Pomocná síla v kuchyni + obsluha, Pomocníci v kuchyni - 60 - 70 CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Místo výkonu práce Jihlava, R.Havelky 5, HM Albert. Nutný zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, komunikativnost, výhodou praxe v oboru. 1. kontakt telefonicky pro sjednání osobní
Roman Chrástek - 2016-03-02 - Kraj Vysočina

Pomocný/á kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Brněncká 54. Celotýdenní provoz, střídavé směny 12-ti a 8-mi hodinové. Praxe v oboru výhodou, zdravotní průkaz, osobní hygiena. Nástup
Psychiatrická nemocnice Jihlava - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

pomocný pracovník,-ce do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Abeceda Zdraví s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POŽÁRNÍ TECHNIK - SPECIALISTA, Technici požární ochrany, revizní technici staveb - 20000 - CZK měsíčně

Stavební technici
Podmínkou je oprávnění MV v oblasti PO, znalost legislativních předpisů a technických norem, vhodná kombinace s oprávněním a činností v oblasti BOZP, práce se SW, řidičské
RENVODIN - ŠAFAŘÍK, spol. s r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Pracovník provozu , Pokladníci v prodejnách - 92 - CZK za hodinu

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Kaufland Česká republika v.o.s. - 2016-06-09 - Kraj Vysočina

přijímací technik, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
- čistý trestní rejstřík, vzdělání technického směru, znalost automobilové techniky, komunikační a obchodní dovednosti, spolehlivost,
DOKAR, spol. s r.o. - 2016-05-13 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 75 - 80 CZK za hodinu

Prodavači v prodejnách

Jana Sukdolová - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

prodavač/ka Velká Bíteš, Prodavači v prodejnách - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Milan Kučera - 2016-05-15 - Kraj Vysočina

Řidič mezizávodové přepravy, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 19000 - 24000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Střítež u JIhlavy. Práce řidiče mezizávodové dopravy spočívá v převážení hotových výrobků
JIPOCAR Logistic, s.r.o. - 2016-05-20 - Kraj Vysočina

Řidič vysokozdvižného vozíku, Řidiči vysokozdvižných vozíků - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Náplň práce: - nakládka zboží dle nakládacího listu do kamionů a vagonů - příprava balíků k uskladnění do skladu - manipulace s VZV - další práce spojené s nakládkou
KRONOSPAN CR, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK LISOVNY PLASTŮ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hruškové Dvory 53 Náplň práce: - skladuje materiál - provádí vychystávání materiálu a jeho výdej - odebírá vzorky pro
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Jsme součástí mezinárodního koncernu Fraenkische, který má více než stoletou tradici ve výrobě prvků z plastických hmot a patří ke světové špičce ve vývoji komponentů
FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

TECHNIK/ČKA ICT, SPRÁVA PC A SÍTÍ - Žďár nad Sázavou, Technici počítačových sítí a systémů - 15000 - CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Požadujeme: - komplexní znalosti IT technologií; Náplň: - správa sítí a software. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: elvis (at) elvi.cz nebo volejte na tel.
Jan Nižník - 2016-04-16 - Kraj Vysočina

TESAŘ/KA - celá ČR, Tesaři - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Tesaři a stavební truhláři

GMJ spol. s r.o. - 2016-03-11 - Kraj Vysočina

Výrobní dělníci, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva

SAPELI, a.s. - 2016-03-24 - Kraj Vysočina