Práce strojírenští dělníci, Strojírenští kovodělníci Jihočeský kraj BTC GROUP a.s. - nabídky práce

Pracovní pozice:
strojírenští dělníci, Strojírenští kovodělníci

min. vyučení; manuální zručnost; ŽIVOTOPIS ZASLAT na adresu: vlasta.chvalova (at) btcgroup.cz

Minimální plat: 11000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: BTC GROUP a.s.

Forma kontaktu: Vlasta Chválová

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 90 - 100 CZK za hodinu

Všeobecní administrativní pracovníci
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (pružná pracovní doba dle potřeb zaměstnavatele - částečný úvazek cca 80 hod./měsíčně) Do našeho týmu nově hledáme pracovníka na pozici administrativní
SIMELON, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Hledáme obchodní asistentku jako posilu pro naši značkovou vzorkovnu a kancelář v Táboře. Stálá pracovní doba, úzký kolektiv spolupracovníků, rostoucí firma. Znalost práce
##pracodawca## - 2016-03-12 - Jihočeský kraj

Číšník, servírka pro hernu bowlingu, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Zdeněk Kutil - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

dělník keramické výroby, Ostatní řemeslní pracovníci v keramice - 22000 - CZK měsíčně

Keramici a pracovníci v příbuzných oborech
rozměrové a funkční zkoušky zdravotnické keramiky a obchodního zboží, spolupráce při schvalování prototypů a nulových sérií, základní znalost Aj, PC . word,
LAUFEN CZ s.r.o. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

dělník v kalírně - DIVIZE NÁSTROJÁRNA, Pomocní dělníci ve výrobě - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ČZ a.s. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

DPP/DPČ - ÚKLIDOVÉ PRÁCE, Uklízeči prodejních prostor - 70 - 80 CZK za hodinu

Baby centrum Šikulka, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Laborant/ka, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 16000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Provádění analýz, hlásí výsledky zpět do výroby, správa dokumentů a reportů. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené,
SILON s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Manipulant/pomocný dělník s VZV, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Hledáme vhodné uchazeče (zodpovědné, zručné a pracovité) na pozici manipulanta s VZV. Náplň práce: - návoz a odvoz nedokončené výroby k linkám či do skladu pomocí
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

manipulant v potravinářské výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Cortina Development spol. s r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

MAZACÍ TECHNIK STROJŮ A ZAŘÍZENÍ, Strojírenští technici přístrojů, strojů a zařízení - 14000 - 17500 CZK za hodinu

Strojírenští technici
Náplň práce:doplňování mazacích olejů do strojů a strojních zařízení,vedení konsignačního skladu s mazacími prostředky,evidence v PC. Požadavky:vyučení se zaměřením
AKNEL Production s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

mostmistr, správce budov - závod Strakonice, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 15000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
MOSTMISTR , SPRÁVCE BUDOV - ZÁVOD STRAKONICE Požadavky: - VOŠ nebo střední škola s technickým zaměřením - řidičský průkaz skupiny B - znalost práce
Správa a údržba silnic Jihočeského kraje - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Obsluha tiskových strojů, Pracovníci přípravy tisku - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku
Obsluha tiskových strojů - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Holubov. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac.
GRAFOBAL BOHEMIA s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocná síla - úklid, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Petr Kabrna - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

POMOCNÁ SÍLA VE VÝDEJNĚ, Pomocníci v kuchyni - 59 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni
Pracovní pozice vhodná pro OZP Požadujeme: zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství Náplň práce: mytí nádobí ve výdejně a úklid přilehlých prostor,
DOLOMIT, spol. s r. o. - 2016-06-04 - Jihočeský kraj

Pracovník recyklace, Pracovníci odvozu a recyklace odpadů - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci odvozu a recyklace odpadů
Náplň práce: -manuální práce při nakládání s jednotlivými materiály -separace již přetříděných PET lahví na páse podle druhů -práce ve skupině
Purum s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK V PEKÁRNĚ - noční provoz, Pekaři - 12000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Michal Martínek - 2016-05-22 - Jihočeský kraj

Praktický zubní lékař, Zubní lékaři bez specializace - 15000 - 50000 CZK měsíčně

Zubní lékaři

TRASTO Consulting s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

PRODAVAČ/KA DO VINÉTOKY, Prodavači potravinářského zboží - 18000 - 20000 CZK měsíčně

NÁPLŇ PRÁCE: prodej vína a doplňkového zboží zákazníkům, objednávání zboží, práce s počítačovou pokladnou, komunikace s firemní centrálou mailem
Vinotéka Vinofol s.r.o. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
odpovědnost za ubytování, rezervace, vedení, pož.: střední vzdělání ideálně ekonomického směru, nutnost znalosti anglického jazyka a ideálně německy, důslednost a pracovitost,
HOTEL DVOŘÁK TÁBOR s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Josef Drs - 2016-03-24 - Jihočeský kraj

Řidič pro svoz komunálního odpadu, Řidiči popelářských vozů - 15000 - CZK měsíčně

Bližší informace podá pan Kučera Radim, č.tel. 603 242 916. Podmínkou je ŘP sk.C a profesní průkaz Možno i na zkrácený úvazek pro osoby se zdravotním
Radim Kučera - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

Rozpočtář/ka, Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 10000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Rozpočtář/ka - vzdělání středoškolské, praxe výhodou možno i absolvent. Pracoviště Velešín. Dohoda o provedení práce, prac. úvazek
STŘECHY P.T.S. s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ KOVŮ, Svářeči - 20000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Výroba zapouzdřených vodičů. Požadujeme vyučení ve strojírenském oboru, dobrá znalost výkresové dokumentace. Svářečské zkoušky Fe, Al, zkoušky VZV, vazačské zkoušky,
EGE, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Telefonní operátor, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Přijmeme pracovníky na hlavní pracovní poměr (i na DPP) na pozici Telefonní operátor. Stále rozšiřujeme naši působnost, proto hledáme nové
ATODA Telemarketing, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 60 - CZK za hodinu

pracovní poměr na dobu určitou do 31.12.2016 s možností prodloužení; pracovní doba 6:00-12:00; 11:00-17:00; 19:00-0:30 hod.; jedná se i o práce v sobotu a
Nemocnice Jindřichův Hradec, a.s. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Vedoucí prodejny maso, uzeniny, lahůdky - PRACHATICE, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě PRACHATICE. Pracovní náplň • objednávání a příjem zboží pro prodejnu • nábor
PMU CZ, a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Zedník - obkladač, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 19000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Práce v jihočeském regionu. Požadujeme řid. průkaz sk. B, čistý trestní rejstřík, minimální praxe 5 let, bezúhonnost, zodpovědnost, pracovitost, flexibilita, komunikace se zákazníkem.
Rudolf Obselka - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

ZEDNÍK, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 13000 - CZK měsíčně

KOČÍ a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj