Práce strojník stavebních strojů - traktorbagr (JCB CAT), Obsluha zemních a příbuzných strojů Plzeňský kraj Doprava a mechanizace a. s. - nabídky práce

strojník stavebních strojů - traktorbagr (JCB CAT), Obsluha zemních a příbuzných strojů

Kontakt: p.Hausner, tel.: 602193795, e-mail: jaroslava.pellerova (at) damplzen.cz zákl. vzdělání + praxe, strojnický průkaz, čistý TR. Výše mzdy dle domluvy a praxe. Nástup po domluvě.

Minimální plat: 105

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Doprava a mechanizace a. s.

Forma kontaktu: p.Hausner

Job krátký popis: Obsluha zemních a příbuzných strojů

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 14000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

REAAS s.r.o. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Asistent/ka produktového managementu, Odborní asistenti v administrativě - 25000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
V případě zájmu zasílejte své strukturované životopisy s motivačním dopisem na e-mail: obchod (at) clirol.cz Úspěšná, rychle se rozvíjející obchodní společnost přijme
CliRol s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

AUTOKLEMPÍŘ, AUTOMECHANIK, Karosáři a autoklempíři - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
jedná se o renovaci historických vozidel, požadujeme zájem o práci NÁSTUP: IHNED MZDA: dobré platové podmínky dle výkonu 12 000 - 30 000,-Kč Kontakt:Tuhý Jan, tel. 725 055 676, p.
CarTech Garage s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Elektromechanik 130,-/hod. čistého, HPP, Elektromechanici - 21000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pro významný podnik v Plzni přijmeme elektromechaniky na HPP. Vhodné i pro absolventy. Náplň práce: -Rozvod kabelových svazků po kolejových vozidlech Požadujeme: - vyučení v elektrotechnickém
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-05-13 - Plzeňský kraj

elektrotechnik-specialista, Ostatní elektrotechnici a technici energetici - 17000 - 41000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
PRACOVNÍ SMLOUVA SE UZAVÍRÁ NA 2 ROKY, MOŽNOST PRODLOUŽENÍ NA DOBU NEURČITOU. Požadavky: vzdělání - ÚSO s maturitou výborná znalost elektroniky
KD TEC s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Martin Ryšánek - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení

UVEX ČR s.r.o. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

Obsluha automatizované výrobní linky (kvalitář), Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 15000 - CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
místo výkonu práce- Rybnice - nástup dle dohody se zkušební dobou 3 měsíce Mzda: 15 000 + výkonnostní složka mzdy 10 000,- Kč Zaměstnanekcé
BEST, a.s., - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Obsluha občerstvení, pomocné a úklidové práce, Vedoucí provozu stravovacích, ubytovacích a dalších zařízení - 10400 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Pracoviště: Masarykovo nám. 97, Zbiroh Pracovní doba: 9.00 - 23.00hod. Prodej drobného občerstvení, prodej nápojů, obsluha zákazníků dle jejich objednávek,
Mgr. Lenka MOŠTĚKOVÁ - 2016-03-09 - Plzeňský kraj

odborný/vrchní referent v oddělení vymáhacím , Úředníci v oblasti daní - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti statistiky, financí a pojištění
Služba na tomto služebním místě bude vykonávána ve služebním poměru na dobu neurčitou. Předpokládaným dnem nástupu na služební místo
Generální finanční ředitelství - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Operátor 1, Operátoři telefonních panelů - 15400 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Pracovní náplň: -lepení kompletace výrobků -samostatná a zodpovědná činnost v rámci výrobních operací -balení a výstupní kontrola zboží -udržování
IRE-TEX PRAHA s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 80 - CZK za hodinu

Angusfarm s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

Pomocný automechanik , Mechanici a opraváři osobních automobilů - 90 - 110 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel

PEWAG Autocentrum, s.r.o. - 2016-05-28 - Plzeňský kraj

Pomocný rehabilitační pracovník/pracovnice, Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Životopis předem na e-mail: sikovalenka (at) centrumhajek.eu Náplní práce bude aplikace fyzikální terapie (například oxygenoterapie, magnetoterapie, elektroléčba) a provádění uvolňujících
CENTRUM HÁJEK z.ú. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Prodavač/ka - vodoinstalace, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu určitou s výhledem na neurčitou. Požadavky: výpis z rejstříku trestů, zdravotní způsobilost, praxe v obchodu min 2 roky, nutná znalost sortimentu vodoinstalace, komunikativnost, znalost
M.A.T. Group, s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

prodavači, Prodavači v prodejnách - 7000 - 10000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

SVĚRÁKOVÁ s.r.o. - 2016-05-11 - Plzeňský kraj

prodavačka - pokladní , Pokladníci v prodejnách - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
místo výkonu práce prodejna Bor znalost práce na PC, na dobu určitou (za rodičovskou dovolenou) stravování nechoďte prosím na uvedenou adresu v Boru Kontakt: adresa ústředí-personální
J e d n o t a , spotřební družstvo v Tachově - 2016-04-15 - Plzeňský kraj

RECEPČNÍ V 3* HOTELU, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
RECEPČNÍ, komunikativní schopnosti, příjemné vystupování, znalost NJ, znalost PC (Word, Excel, Outlook) Nabízíme: bonusy v rámci hotelového řetězce, možnost ubytování.
OREA HOTELS s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 32000 - 40000 CZK měsíčně

ŘIDIČ/KA MKD, zákl. vzděl., ŘP " C+E", praxe výhodou - řidiče bez praxe zaškolíme, platný profesní průkaz, psychologické vyšetření,
Josef Písař s. r. o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Svářeč - Co2 zk.135, Svářeči - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Pro významný podnik v Plzni hledáme svářeče. Požadujeme: - svářečský průkaz 135 - spolehlivost - chuť pracovat Nabízíme: - Práci na HPP ve stabilním podniku - 20 dní dovolené
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Technik / Elektrotechnik / Údržbář - GR/MS, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Popis: Hledáme posilu do týmu techniků, udržujících v provozu strojní park firmy (montážní a balicí stroje pracující v PLC systému).
ADECCO spol.s r.o. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Trainee - obchodně-technický zástupce, Obchodní zástupci - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pro posílení obchodního týmu hledáme na pozici Trainee obchodního zástupce, vhodné pro čerstvé absolventy SPŠ-stavební. Požadujeme : ochotu učit se nové věci loajalitu zodpovědnost
LD OKNA a.s. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

Účetní, Odborní účetní finanční a investiční - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Prosíme zasílat životopisy na e-mail: info (at) ponton.cz Ponton, z.s. vypisu výběrové řízení na pozici účetní. Náplň práce o Samostatní
Ponton, občanské sdružení - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

vedoucí autoservisu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Společnost Chára Sport a.s. hledá pro svoji pobočku v Plzni VEDOUCÍHO AUTOSERVISU. Za Vaše životopisy a motivační dopisy předem děkujeme - e-mail: blanka.horakova (at) mobipraha.cz
Chára Sport, a.s. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

výrobní manager, Výrobní a techničtí náměstci (ředitelé) v průmyslové výrobě - 30000 - 60000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Místo výkonu práce: Kožlany Požadavky: - zkušenosti s vedením výroby v japonské společnosti, AJ komunikativně Nabízené výhody: - letní
Amagasaki Pipe Czech s.r.o. - 2016-04-27 - Plzeňský kraj

ZÁMEČNÍCI, Zámečníci strojů - 100 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

František Vlach - 2016-03-03 - Plzeňský kraj