Práce Supervisor DPS týmu, Vedoucí úředníků v logistice Hlavní město Praha DHL Express (Czech Republic) s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Supervisor DPS týmu, Vedoucí úředníků v logistice

Místo výkonu: Bucharova 2641, Praha 5 Kontaktní osoba: Kateřina Tesařová, e-mail: katerina.tesarova (at) dhl.com UCHAZEČI NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS NA E-MAIL: katerina.tesarova (at) dhl.com Náplň práce: asisteje manažerovi týmu a sám vede tým cca 6 lidí, se kterými zajišťuje dodržování shody s obchodními podmínkami vůči třetím zemím, jednotlivcům nebo subjektům, trénuje, školí a rozvíjí tým svých podřízených, plánuje směny, zajišťuje plynulý provoz, spolupracuje s CRA Europe, právním odd., EU úřady, poskytuje podporu příslušným DPS kontaktním osobám v jiných zemích. Požadujeme: znalost anglického jazyka slovem i písmem podmínkou (práce v mezinárodním týmu). Výhody: stravenky, dovolená navíc, slevové programy aj.

Minimální plat: 37100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: DHL Express (Czech Republic) s.r.o.

Forma kontaktu: Kateřina Tesařová

Job krátký popis: Vedoucí administrativních agend

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní podpora obchodu, Všeobecní administrativní pracovníci - 6000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Vaše životopisy posílejte na e-mail novotna (at) lamda.cz, "Administrativní podpora obchodu". na zkrácený pracovní úvazek (20hod/týden). Náplň práce: Na pozici administrativního
Lamdaprint cz s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Číšníci a servírky - 14000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Hotel Courtyard by Marriott Prague Airport, Praha 6 Mezinárodní hotel na letišti Václava Havla v Praze hledá čísníka / servírku. Je nutná komunikativní
Hotel Operations Europort s.r.o. - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Místo výkonu práce Praha Bourac práce na stavbách, bourání monolitových stropů a příček. odpovídající zdravotní strav, pomocné práce na stavbách,
KCDSPOL s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 13500 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha Způsob prvního kontaktu: - telefonicky v pracovních dnech - na výběrovém řízení: pondělí a čtvrtek od 10:00 - 12:00, na ul. 5.května 1142, 140 00 Praha
TROFIK s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

TSEPWEST s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Místo výkonu práce: Praha Kontaktní osoba: Repetskyy Volodymyr, tel.: 608068730 Kontaktní místo: Praha 3, Žerotínova 39, úterý 9-11, čtvrtek 9-11 Dobrý zdravotní stav. Práce
M-Prot Stav spol. s r.o. - 2016-06-27 - Hlavní město Praha

Konzultant společnosti, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje - 14000 - 30000 CZK měsíčně

Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

RIO Media a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 13000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha 4 Vzhledem k charakteru kuchyně, kterou vaříme, hledáme člověka s minimálními kuchařskými dovednostni (krájení), máme své receptury na všechna
Solitt noodles - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Návrháři (grafici) reklamní, komerční, propagační - 23000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Hledáme do našeho týmu kreativního grafika na hlavní pracovní poměr. Náplň práce: Tvorba grafiky pro marketing ( bannery, newslettery, apod.), firemní propagační materiály, navrhování
HART tašky, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Nový obchodník pro Sans souci pro Českou republiku by měl být hlavně týmový hráč s perfektními organizačními a komunikačními dovednostmi, který je schopen naslouchat, je zodpovědný,
SANS SOUCI, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborní pracovníci kalkulací, cen, nákladů a rozpočtů - 28000 - 28000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Místo výkonu práce: Na poříčí č.p. 1079/3a, Nové Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Melicharová Andrea, e-mail: a.melicharova (at) energo-pro.com
MEGAWATT SERVIS s.r.o. - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Odborný rada (právník) oddělení právního POZE, Ostatní úředníci jinde neuvedení - 19360 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Posuzovány budou žádosti podané ve lhůtě do 19. května 2016, tj. v této lhůtě zaslané služebnímu orgánu prostřednictvím provozovatele poštovních služeb na adresu služebního
Energetický regulační úřad - 2016-05-06 - Hlavní město Praha

Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Bližší informace na adrese: http://www.cb.cz/diakonie/2016/01/12/volne-pracovni-misto-pracovnik-v-socialnich-sluzbach/ Hledáme kolegu/kolegyni na pozici pracovníka přímé
Diakonie Církve bratrské - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ostraha, strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 80 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce: Hl.m.Praha Kontakt: JUDr. Marcel Kavka, 603 853 485 Schůzku je nutné předem domluvit na uved.tel. čísle. Požadujeme fyzickou a psychickou zdatnost, výpis z rejstříku trestů. Pracovní
SIBTEA s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

péče o zákazníky a firemní prodejnu, Prodavači drobného zboží, klenotů, nábytku a bytových doplňků - 15000 - CZK měsíčně

nejprve posílejte životopis a motivační dopis na email hr (at) kolinger.com Jsme Česká rodinná firma vyrábějící funkční čalouněný nábytek od roku 1982. Naši zákazníci
##pracodawca## - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

Pekaři - 85 - CZK za hodinu

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)
Předem po telefonu či e-mailu domluvit schůzku! Pekařské práce: výroba pečiva, tvarování výrobků, míchání různých druhů těst,
ABBON JOBS, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pokladní, Pokladníci v prodejnách - 13700 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Místo výkonu: Evropská 46, Praha 6 Kontaktní osoba: Ludmila Prilepskaya, tel.: 607 752 590, e-mail: farmajonas (at) seznam.cz Požadujeme: zdravotní průkaz, výpis z rejstříku trestů, češtinu aktivní
FARMA JONAS s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pomocný kuchař, Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 13000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Dlouhá č.p. 727/39, Staré Město, 110 00 Praha 1 Kontaktní osoba: Jo Martina, tel.: 222 311 078, pondělí - pátek, 14:00 - 16:00, e-mail: info (at) yamibistro.cz Jedná se o
JOMAVI s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Právník, Podnikoví právníci - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté v právní oblasti a pracovníci v příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu: V Pachmance 540, 164 00 Praha 6 Kontakt: Bc. Tomáš Skácel, e-mail: tomas.skacel (at) granton.cz Znalost právního řádu Kazachstánu a Ruské
Granton s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

ŘIDIČ MKD - RAKOUSKO + NĚMECKO, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - 45000 CZK měsíčně

MÍSTO POHOVORU - Do Blatin 476/1 - Zličín - Praha 517 / KONTAKT : Eva Krúpová - Tel.: 734 146 604; E-mail: tabicado (at) seznam.cz / MKD PRO RAKOUSKO + NĚMĚCKO VÝHODY :
TABICADO s.r.o. - 2016-03-23 - Hlavní město Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
obsluha VZV, platný průkaz na VZV, potravinářský průkaz, fyzická zdatnost, ochotu pracovat i na noční směny, místo výkonu : ČERVENÝ ÚJEZD, kontakt . kladno (at) indexnoslus.cz, tel.: 775
INDEX NOSLUŠ s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladník, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 17000 - 18000 CZK měsíčně

Englmayer CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti bezpečnosti dat a příbuzní pracovníci - 40000 - 42000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti databází a počítačových sítí jinde neuvedení

VOLSOR s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Strojník pro kolová, pásová rypadla, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 34500 - CZK měsíčně

První kontakt písemný! Místo výkonu práce - okres Jeseník Zaměstnavatel požaduje: - oprávnění na pásová, kolová rypadla
BAUMASCHINEN s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha

Technici dispečeři strojírenské výroby - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Strojírenští technici
Náplň práce: Příprava potřebného materiálu pro výrobu nebo montáž dle technické dokumentace Zajištění pohybu dílů na základě technologického postupu po operacích
GE Aviation Czech s.r.o. - 2016-02-25 - Hlavní město Praha

Tester mobilních aplikací, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení
Místo výkonu: Střední 57/7, Praha 6 - Veleslavín Kontaktní osoba: Aneta Soudková, tel.: 235 094 323, e-mail: soudkova (at) beko-plm.cz UCHAZEČ NUTNÉ NEJPRVE
B E K O Engineering, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Truhlář, lakýrník, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: řidičský průkaz skup. B, manuální zručnost. Vyučení v oboru není podmínkou. První kontakt emailem: info (at) doktoroken.cz, popř. telefonicky
DOKTOR OKEN, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 5000 - 8000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha 9. Kontakt: tel.: 283 847 220, 283 847 221. e-mail: nabor (at) vviss.cz. Firma VVISS a.s. je jedním z největších dovozců, distributorů a producentů
VVISS a.s. - 2016-03-18 - Hlavní město Praha

Vedoucí prodejny, Hlavní pokladníci v organizacích, prodejnách a různých zařízeních - 31000 - 45000 CZK měsíčně

Pracovní náplň: Přímá komunikace se zákazníky Poskytování kvalifikovaného poradenství Administrativní úkony spojené se zpracováním obchodních
LINK Holding a.s. - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Zdravotní sestra, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Místo výkonu práce: Cimburkova 407/31, Praha 3. Kontakt: Moravová Alena MUDr., tel.: 222 781 367, e-mail: almo (at) email.cz. Prvotní kontakt emailem. Pracovní doba: PO: 8:00 - 17:00, ÚT: 8:00 - 18:00, ST: 7:30
MUDr. Alena MORAVOVÁ - Oční ordinace - 2016-05-02 - Hlavní město Praha