Práce Technická kontrola a dělnice na dílnu textilní výroby, Techničtí a odborní pracovníci Jihočeský kraj DITA výrobní družstvo invalidů - nabídky práce

Technická kontrola a dělnice na dílnu textilní výroby, Techničtí a odborní pracovníci

Místo vyhrazené pro osobu zdravotně znevýhodněnou! Kontrola textilních výrobků, jejich balení, v případě potřeby i další práce na dílně textilní výroby, práce spíše vestoje, možnost domluvit úpravu pracovní doby; nutná zručnost; při nástupu doba určitá s možností prodloužení na dobu neurčitou. Zaměstnanecké výhody: závodní stravování, sleva v podnikové prodejně. Kontakt: emailem dita (at) dita.cz, osobně.

Minimální plat: 11000

Maximální plat: 12000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: DITA výrobní družstvo invalidů

Forma kontaktu: Renata Bočanová, ref. personálního odd.

Job krátký popis: Techničtí a odborní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNICE, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

Marius Pedersen a.s. - 2016-02-24 - Jihočeský kraj

administrativní pracovník, Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - CZK měsíčně

VSP DATA a.s. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - VEDOUCÍ SMĚNY, Číšníci a servírky - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Náplň práce:obsluha resturace a vedení vlastní pracovní směny Požadujeme: spolehlivost, profesionalitu, samostatnost, praxi v oboru gastronomie Nabízíme: dobré platové podmínky,
ATS INVEST s.r.o. - 2016-04-18 - Jihočeský kraj

Dělník do práškové lakovny, Pomocní dělníci ve výrobě - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Na požadovanou práci bude uchazeč zaškolen. Je možné i na zkrácený pracovní úvazek, podle dohody. Kontakt: telefonicky 8:00 - 18:00 emailem: osobně v místě Těšovice 59, 8:00 - 16:00 Malkus Václav,
SMC metal s.r.o. - 2016-04-27 - Jihočeský kraj

Dělník ve výrobě, Pomocní dělníci ve výrobě - 75 - CZK za hodinu

Dělník ve výrobě - vzdělání střední odborné s výučním listem. Pracoviště Černá v Pošumaví. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, nástup
MAGNUS Produktion CZ, k.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Fyzioterapeut, Fyzioterapeuti s osvědčením - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Kvalifikace v oboru fyzioterapeut. Po uplynutí sjednané doby trvání pracovního poměru možnost sjednání pracovního poměru na dobu neurčitou. V případě plnění hospodářských
Lázně Aurora s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

lékař oddělení chirurgie, Lékaři bez atestace (kromě oborů praktického lékařství) - 27000 - CZK měsíčně

Lékaři s odbornou specializací (kromě praktických lékařů, stomatologů, dietologů a audiologů)
Požadavkem je vysokoškolské vzdělání lékařské fakulty, vítáno je zařazení do specializačního vzdělávání oboru
Nemocnice Tábor, a.s. - 2016-05-19 - Jihočeský kraj

Nákupčí, Nákupčí - 15000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Nákupčí - vzdělání vyučení nebo středoškolské, praxe výhodou možno i absolvent. Práce s PC, práce s programem Pohoda výhodou. Pracoviště Velešín. Prac. poměr na dobu
STŘECHY P.T.S. s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

obsluha CNC strojů, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
POŽADAVKY: vyučení v oboru, případně s praxí v oboru, znalost obsluhy strojů pomocí PC nebo SIEMENS ovladače KONTAKT: vždy osobně v ÚT a ČT v době od 9-11h
LEIFHEIT s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

obsluha obráběcích strojů, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 23000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
obsluha obráběcích strojů, výroba dílů dle zpracovávané technické dokumentace, ruční opracování strojních součástí pož.: SŠ technického směru/vyučen
S.O.S. DIFAK s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

operátor CNC ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 25000 - 30000 CZK měsíčně

obsluha NC ohraňovacího lisu, samostatné řízení procesu výroby, u základních dílců samostatná programová příprava; podmínkou vzdělání v oboru, znalost
DITA výrobní družstvo invalidů - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

OPERÁTOR DO VÝROBY, Montážní dělníci mechanických zařízení - 13640 - CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení

ManpowerGroup s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Valtínov; vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, zámečník, soustružník; praxe 5 let nutná;
Czech Canada s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 70 - 80 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Pokojská - vzdělání vyučení v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Lipno nad Vltavou (hotel Slunečná louka). Prac. poměr na dobu určitou s možností
JULIA UNO Group s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ/KA, Pomocní kuchaři - 12340 - CZK měsíčně

Požadavky:minimálně základní vzdělání, vyučení v oboru velkou výhodou, bezúhonnost, praxe ve stravovacích provozech velkou výhodou, samostatnost, spolehlivost. úvazek:plný,
Domov důchodců Dobrá Voda - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK DO ZVLÁŠTNÍ VÝROBY - DVEŘE, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Hlavní pracovní poměr. Základní mzda 17.000,- + odměny dle prémiového systému firmy. Provoz - jedna směna. Práce vyžaduje řemeslnou zručnost.
\"Montera spol. s r.o.\" - 2016-03-11 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK REALIZACE DOPRAVNÍHO ZNAČENÍ, Montážní dělníci ostatních výrobků - 19000 - 20000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovník provádějící montáž a instalaci svislého trvalého a přechodného dopravního značení, realizace vodorovného dopravního značení. Výkon pracovní
Jan Nevšímal - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 26000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Popis práce: - každodenní komunikace s odděleními Kvality, Logistiky a Výroby - každodenní komunikace s dodavateli v zahraničí - aktivní používání AJ (NJ) - řízení
G & P Quality Management s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Quality Engineer, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 25000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
POŽADAVKY: vzdělání SŠ/ VŠ technického směru podmínkou znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni podmínkou výborné komunikační dovednosti, důslednost, vstřícnost,
Brabant Alucast Czech, Site Strakonice s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12500 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Marie Páralová - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

sociální pracovník - aktivizační pracovník, Sociální pracovníci v oblasti péče o seniory (kromě péče o zdravotně postižené) - 13000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
Oblastní charita Strakonice hledá pracovníka na sloučenou pozici sociální pracovník - aktivizační pracovník - 0,75% úvazku pracovník v sociálních službách -
Oblastní charita Strakonice - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

Strážce/ná - Vimperk - HPP i brigáda, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt. Náborové oddělení, tel.: 800 111 112, e-mail: nabor (at) m2c.eu Místo výkonu práce: Sušická č.p.617, Vimperk Náplň práce:
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

strojní mechanik pro montáže a servisy obráběcích strojů, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 23000 - 26000 CZK měsíčně

provádí rekonstrukce a modernizace obráběcích strojů, velmi příznivé by byly zkušenosti z montáží strojů nebo údržbářských
R.O.S.P s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

Švadlena, šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 12000 - 15000 CZK měsíčně

ELKOTEX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

UKlÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 100 - CZK za hodinu

PROCUSYS SERVICES a.s. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 5700 - CZK měsíčně

úklid společných prostor domů s pečovatelskou službou - vytírání, mytí oken, úklid prachu apod. výkon práce v Plané n.L. - Zákostelní
Dům s pečovatelskou službou Planá nad Lužnicí, okres Tábor, příspěvková organizace - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 3300 - 3500 CZK měsíčně

Jedná se o úklid kanceláří v různých administrativních objektech ve Strakonicích POŽADAVKY: bezúhonnost Možno i pro občany se zdravotním
SU - servis s. r. o. - 2016-03-16 - Jihočeský kraj

Vedoucí pobočky, Řídící pracovníci ve velkoobchodě - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v maloobchodě a velkoobchodě
Náplň práce : řízení chodu pobočky České Budějovice, obchodní činnost, komunikace se zákazníky, základní technická podpora,
##pracodawca## - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

VÝVOJÁŘ SW APLIKACÍ, Technici provozu informačních a komunikačních technologií, technici programátoři - 23000 - 43000 CZK měsíčně

Technici provozu informačních a komunikačních technologií
Samostatnost, nutná praktická znalost C++, analytické dovednosti, orientace v oblasti SQL databází, znalost systémů správy verzí (SVN) a znalost
EGC - EnerGoConsult ČB s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj