Práce Tiskař/ka porcelánu, Tiskaři Karlovarský kraj ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Tiskař/ka porcelánu, Tiskaři

Místo výkonu práce: Revoluční 218, Nové Sedlo u Lokte Upřesňující informace: praxe v tisknutí porcelánu celoplošné tisknutí jednoduché tisknutí Zaměstnanecké výhody: zvláštní prémie. Způsob kontaktu uchazeče: telefonicky p. Shamsutdinov T. 776 588 881 10:00-17:00 e-mailem: rcporcelain (at) gmail.com

Minimální plat: 12000

Maximální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ROYAL CZECH PORCELAIN s.r.o.

Forma kontaktu: Timur Shamsutdinov, jednatel

Job krátký popis: Tiskaři

Země: Česká republika

Kraj: Karlovarský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka realitního makléře, Realitní makléři - 3000 - 70000 CZK měsíčně

Realitní makléři
Místo výkonu práce: Cheb (práce z domova). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Pracovní úvazek plný nebo zkrácený na cca 10 hod/týdně (vše dle domluvy). Vhodné pro zájemce
Dušan Kajnar - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Barmani - 16000 - 21000 CZK měsíčně

Barmani
POŽADUJEME: praxi na podobné pozici 2 roky, barmanský a baristický kurz, komunikativní znalost RJ, AJ/NJ výhodou, pracovitost, spolehlivost, TR bez záznamu. Akceptujeme rovněž Osvědčení o získání
Savoy Westend Hotel, s.r.o. - 2016-02-18 - Karlovarský kraj

copywriter (tvorba textů v ČJ), Pracovníci pro zpracování textů, písaři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci pro zpracování textů, písaři
Místo výkonu práce: NEW WAVE CZ, a.s., Závodu míru 974/66a, Stará Role, 360 17 Karlovy Vary Pracovní náplň - psaní a tvorba textů ke zboží v českém jazyce - vyplňování
NEW WAVE CZ, a.s. - 2016-04-15 - Karlovarský kraj

Dělník/ce - balení, Ruční baliči - 75 - CZK za hodinu

Ruční baliči
Místo výkonu práce: Průmyslový park 157/7, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou - poté možné převedení na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 75,- Kč/hod + úkolová
TUP Bohemia s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

elektromechanik - elektrikář - údržbář, Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích) - 16000 - 19000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Způsob hlášení uchazeče: -e-mailem - m.walterova (at) lasting.eu -telefonicky - p. Walter 355 327 567 Pracovní náplň: údržbář oprava elektroinstalace drobných strojů - žehlička-pračka-textilní
LASTING SPORT s.r.o. - 2016-06-09 - Karlovarský kraj

Jeřábníci - vazači, Obsluha jeřábů - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení
Místo výkonu práce: Doubí u Třebeně 16, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné i pro absolventy.
GLASIERT, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Knihovník/ce, Knihovníci - 13000 - CZK měsíčně

Knihovníci
Místo výkonu práce: Městská knihovna Františkovy Lázně, Dlouhá 181/6, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky - zástup za MD). Požadujeme: znalost práce
Město Františkovy Lázně - 2016-03-06 - Karlovarský kraj

Masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 18000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Zátiší 47, 351 01 Františkovy Lázně + Lidická 267/5, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Vhodné
PEMAKRA s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Montážní dělníci, Montážní dělníci elektronických zařízení - 14500 - 19000 CZK měsíčně

Montážní dělníci elektrických a elektronických zařízení
Náplň práce: kompletace komponentů pro automobilový průmysl. Nabízíme zázemí stabilní mezinárodní firmy, výdělek odpovídající
ELEKTROMETALL s.r.o. - 2016-06-22 - Karlovarský kraj

montážní dělník - montáž garážových vrat a jednotlivých doplňků, Montážní dělníci ostatních výrobků - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Životopisy zasílejte výhradně na e-mail: personalni (at) oknamacek.cz. Do předmětu e-mailu napište MONTÁŽNÍK-VRATA- KARLOVY VARY. Požadavky: ŘP skupiny B, manuální zručnost, logické a technické
Okna Macek s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Obráběč kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 17000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadavky: vyučen v oboru, případně SPŠ strojírenská, možno i bez praxe - zaškolíme, základní znalost obrábění (ovládání CNC výhodou), přesnost, preciznost, orientace
ROTAS STROJÍRNY spol. s r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

OBSLUHA BALICÍCH STROJŮ, Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování - 12000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování
Kontakt: telefonicky denně od 8.00 - 15.00 hod, e-mailem: stycha (at) mpack.cz Náplň práce: Obsluha balicích strojů, odebirání hotových výrobků a kompletace
M-pack s.r.o. - 2016-07-15 - Karlovarský kraj

obsluha stroje na skládání krabic, Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků

PEKOSA Chodov s.r.o. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

Ostatní uklízeči a pomocníci - 12000 - 13000 CZK měsíčně

Kontakt: POUZE e-mailem: personalni (at) interhotel-central.cz Hotel v centru KV přijme pracovníka na úklid hotelu. Podmínkou pro zařazení do výběrového řízení
OLYMP INTERNATIONAL, s.r.o. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 14500 - CZK měsíčně

Kontakt: Životopisy s fotografií zasílejte na uvedený e-mail. - praxe v oboru podmínkou - znalost RJ, výhodou AJ, NJ - samostatnost, pracovitost, spolehlivost a zodpovědnost
BRISTOL a.s. - 2016-05-06 - Karlovarský kraj

pracovník/ce v sociálních službách, Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 14070 - 18000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Směnný provoz - denní/noční směny. Odborná způsobilost - základní nebo střední vzdělání. Zdravotní způsobilost a bezúhonnost.
Domov pro seniory v Perninku, příspěvková organizace - 2016-02-19 - Karlovarský kraj

Přejímací technici servisu, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 40000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Podhradská 3, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1/2 roku) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní
TRUCK UNION, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Přepážkový/á pracovník/ce - klientský/á poradce/kyně, Přepážkoví konzultanti v pojišťovnách - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti pojišťovnictví
Místo výkonu práce: Franze Kafky 832/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Mzdové ohodnocení: 18.000,- Kč (pozice není placena formou provizního odměňování).
Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

Prodavač/ka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 10900 - CZK měsíčně

POUZE pro osoby se zdravotním postižením (1. - 3. stupeň invalidity)!!! Pracovní poměr na dobu neurčitou. Zkrácený úvazek na 4 h/denně. Mzdové ohodnocení: 10.900,- Kč (při plném úvazku).
EKVITA DKM, s.r.o. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

programátor, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Vřesová Upřesňující informace: znalost ŘS Siemens (SW STEP 7), ŘS Schneider Elektric (SW Unity), GE Inteligent Platforms, minimální
ZPA-RP, a.s. - 2016-05-02 - Karlovarský kraj

recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 16000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích

Petr Mareš - 2016-02-24 - Karlovarský kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 12550 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Lázeňský dům Kijev, Národní 15, 351 01 Františkovy Lázně. Pracovní poměr na dobu určitou (do 30.11.2016). Pracovní úvazek 37,5 hod/týdně. Požadujeme:
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-03-11 - Karlovarský kraj

Rehabilitační pracovník/ce, Ostatní odborní pracovníci v oblasti rehabilitace - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
Místo výkonu práce: DZR Kazdův Dvůr, Vonšov 1, 351 34 Skalná. Pracovní poměr na dobu určitou (do 31.12.2016) - poté možné prodloužení. Nástup možný ihned. Pracovní doba:
Czech - real CB, s.r.o. - 2016-05-25 - Karlovarský kraj

Řidič osobního automobilu, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
KONTAKT: POUZE EMAILEM Životopis s fotografií a průvodním dopisem zasílejte na email : zivotopis (at) spokv.cz . Do našeho přátelského kolektivu přijmeme kolegy na pozici
OH - SPOL, s.r.o. - 2016-08-02 - Karlovarský kraj

Roznos letáků, Doručovatelé listovních poštovních zásilek - 65 - 65 CZK za hodinu

Pracovníci poštovního provozu (kromě úředníků na přepážkách)
Jedná se o dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti !!! Jedná se o pozici "roznos letáků" !!! Místo výkonu práce:
Česká pošta, s.p. - 2016-09-10 - Karlovarský kraj

strážník městské policie, Strážníci - 12880 - CZK měsíčně

Policisté
Upřesňující informace: Popis práce: výkon funkce strážníka městské policie v souladu se zákonem č. 553/1991 Sb., o obecní policii, v platném znění. Předpoklady: 1. Tělesná
Město Rotava - 2016-08-10 - Karlovarský kraj

Strojírenští kovodělníci, Strojírenští kovodělníci - 17000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Průmyslová 278, 351 35 Plesná u Chebu. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Nástup možný ihned. Nabízíme: bohaté
ELROZ a. s. - 2016-02-15 - Karlovarský kraj

svářeč, Svářeči - 16000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

ABRASMONT s.r.o. - 2016-04-16 - Karlovarský kraj

Vrátný, Vrátní - 9900 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

SAIZRO s.r.o. - 2016-08-17 - Karlovarský kraj

zámečník, Provozní zámečníci, údržbáři - 14000 - 20000 CZK měsíčně

Kontakt: předem telefonicky po - pá 8.00 - 12.00 hod., e-mailem. Pro výkon práce požadujeme výuční list. Běžná údržba výrobních linek
Nejdecká česárna vlny, a. s. - 2016-07-28 - Karlovarský kraj