Práce Truhlář - montážník, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Pardubický kraj Ladislav Mrkvička - nabídky práce

Truhlář - montážník, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Místo výkonu práce: Hlinsko - Srní 14 POŽADAVKY: ŘP sk. B podmínkou, spolehlivost, pečlivost, samostatnost, možnost zaučení - nemusí být vyučen. První kontakt učiňte prosím na telefonním čísle: 728 462 459, na e-mailové adrese: mrkvicka (at) m-dvere.cz nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 28000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Ladislav Mrkvička

Forma kontaktu: Ladislav Mrkvička

Job krátký popis:
Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Pardubický kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Automechanik - diagnostik - autoelektrikář, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Místo výkonu práce Pardubice - Polabiny. Nástup dle dohody. Náplň práce: opravy automobilů koncernových značek Požadujeme: - vyučení a praxi v oboru - pečlivost a samostatnost - ŘP sk. B Nabízíme:
Louda Auto a.s. - 2016-03-18 - Pardubický kraj

Automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 80 - CZK za hodinu

Štěpán Fišer - 2016-03-02 - Pardubický kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Restaurace U Mostu Pastviny, Pastviny č.p. 48, 564 01 Žamberk PŘIJMEME PRACOVNÍKY NA POZICI ČÍŠNÍK/SERVÍRKA A TO JAK NA LETNÍ BRIGÁDU TAK I DO HPP Nabízíme:
Milan Vobořil - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Finanční analytik, Finanční analytici a specialisté v peněžnictví a pojišťovnictví - 21000 - 29000 CZK měsíčně

Finanční analytici
Náplň práce: - spolupráce na analýze, testování, implementaci a rozvoji informačních systémů, - implementace nových finančních procedur do systémů a zajištění přenosu
MWV Svitavy s.r.o. - 2016-04-12 - Pardubický kraj

fyzioterapeut, Fyzioterapeuti specialisté - 21500 - CZK měsíčně

Fyzioterapeuti

Poličská nemocnice, s.r.o. - 2016-03-03 - Pardubický kraj

hlavní ekonom/ka muzea, Specialisté v oblasti ekonomie - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti národohospodářství
Hlavní ekonom muzea (zároveň správce rozpočtu MLK)Přímo podřízen ředitelce MLK. Popis místa hlavní ekonom MLK: Řídí činnost oddělení a odpovídá za plnění
Muzeum loutkářských kultur Chrudim - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Mistr/ová, Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve stavebnictví
Místo výkonu práce Pardubický / Královéhradecký kraj. Požadujeme: středoškolské vzdělání v technickém či stavebním
Kovo Kameník s.r.o. - 2016-08-10 - Pardubický kraj

Montážní dělník/ce na realizaci zahradních jezírek , Ostatní řemeslní pracovníci a pracovníci v dalších oborech jinde neuvedení - 25000 - CZK měsíčně

Řemeslní a příbuzní pracovníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Holice Praxe v oboru výhodou. Požadujeme: " Hledáme nadšence v oboru zahradních jezírek - praxe v oboru výhodou "
Petr Koblížek - 2016-08-10 - Pardubický kraj

Obchodní konzultant/tka , Obchodní referenti - 18000 - 45000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Jsme malá společnost rodinného rázu, která dokáže rychle a pružně reagovat na změny na trhu. Do budoucna se chystáme růst a vytvářet nová pracovní místa. V čem jsme dobří?
FiberTech s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

obsluha automat. pásových pil, Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
Místo výkonu práce Chrudim, Průmyslová ulice. Řezání a manipulace s hutním materiálem Časová flexibilita, ochota se učit nové věci,
KOVINTRADE Praha spol. s r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

OŠETŘOVATEL/KA SKOTU - OŠETŘOVÁNÍ A KRMENÍ TELAT, Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 90 - 120 CZK za hodinu

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Rudoltice č.p. 16, 561 25 Rudoltice POŽADUJEME: spolehlivost, samostatnost, bezúhonnost NABÍZÍME: příspěvek na penzijní pojištění,
Zámecký vrch, zemědělská společnost s r. o. - 2016-04-29 - Pardubický kraj

Pracovníci ostrahy, strážní, Pracovníci ostrahy, strážní - 11000 - 12000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Místo výkonu práce Pardubice Místo je vhodné i pro OZP Pracovní náplň: ostraha objektu - obchodního centra. Pracovní doba od 8:00 do 20:00 První kontakt telefonicky od 8:00 do 17:00
LAMA AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

PRACOVNÍK/NICE V ZEMĚDĚLSTVÍ (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK), Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 15000 - 24000 CZK měsíčně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Třebovice č.p. 27, 561 24 Třebovice Dle domluvy bude uzavřen buď HPP, DPP nebo DPČ Zkrácený úvazek 20 h/týdně PRACOVNÍ
Martin Saifrt - 2016-05-28 - Pardubický kraj

Pracovník/pracovnice úklidu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 75 - CZK za hodinu

Úklid administrativních prostor v Pardubicích. Nepravidelná pracovní doba cca 10 dní v měsíci. Práce na DPP - 75,- Kč/hod. První kontakt
Dorothea, s.r.o. - 2016-04-13 - Pardubický kraj

PROJEKTANT/KA SDĚLOVACÍHO ZAŘÍZENÍ , Elektrotechnici a technici energetici projektanti, konstruktéři - 25000 - CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Bří Hubálků č.p. 161, 560 02 Česká Třebová 2 PRACOVNÍ NÁPLŇ: tvorba kompletní projektové dokumentace
STARMON s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Referent/ka nákupu/prodeje, Obchodní referenti - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Isolit-Bravo, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Referent/ka prodeje podlahových krytin, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 15000 - CZK měsíčně

Společnost VESNA,a.s. se sídlem v Čeperce hledá na sklad podlahových krytin (koberce, lina,plovoucí podlahy,....referenta/tku prodeje. Jedná se o pozici, která se skládá 50% z administrativní
VESNA, a.s. - 2016-05-19 - Pardubický kraj

Řidič nákladní dopravy, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 150 - CZK za hodinu

T & T - trade Holding, s.r.o. - 2016-02-19 - Pardubický kraj

ŘIDIČ VYSOKOZDVIŽNÉHO VOZÍKU (ZKRÁCENÝ ÚVAZEK), Řidiči vysokozdvižných vozíků - 10000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Brück AM spol. s r. o., Zámrsk č.p. 10, 565 43 Zámrsk Zkrácený pracovní úvazek 20 hodin týdně Náplň práce: navážení výrobků
Brück AM spol. s r. o. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Speciální pedagog - učitel/ka, Speciální pedagogové - 21000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Komenského 432, Pardubice. Pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok s možností na dobu neurčitou. Nástup možný IHNED, dle
Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, o.p.s. - 2016-09-10 - Pardubický kraj

Strážný, detektiv v obchodním řetězci, Pracovníci ostrahy, strážní - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Přelouč. Životopisy zasílejte na uvedený email. Možno i na dohodu o provedení práce. Nástupní mzda 10.000,- až 15.000,- Kč + odměny za záchyty. Možnost ubytování.
RETAIL SECURITY s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

TRUHLÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 17000 - CZK měsíčně

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Sruby č.p. 13, 565 44 Sruby Pracovní poměr na dobu neurčitou s 3 měsíční zkušební dobou Požadavky: vyučen v oboru bez praxe
DanBi s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

UČITEL/KA ODBORNÉHO VÝCVIKU OBORU CUKRÁŘ - CUKRÁŘKA, Učitelé odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20700 - 24200 CZK měsíčně

Lektoři dalšího vzdělávání
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk, Zámecká č.p. 1, 564 01 Žamberk UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE: Možnost i zkráceného úvazku. Platová
Střední škola obchodu, řemesel a služeb Žamberk - 2016-06-14 - Pardubický kraj

Výrobní dělník - dělnice, Manipulační dělníci ve výrobě - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Lichnická 425, Třemošnice Zaměstnanecké výhody: benefity dle dohody První kontakt učiňte prosím na shora uvedeném telefonním čísle Po-Pá od 10-12hod.
Thersion a.s. - 2016-08-17 - Pardubický kraj

Zahradník - zahradnice, Zahradníci pro pěstování zahradních rostlin - 70 - CZK za hodinu

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
Místo výkonu práce: Mladotice 6 Požadujeme: vyučení v oboru Zaměstnanecké výhody: strava a ubytování zdarma První kontakt učiňte prosím
Mladotický mlýn, s.r.o. - 2016-04-12 - Pardubický kraj

Závozník, montážní pracovník, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 70 - 90 CZK za hodinu

Montážní dělníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce Pardubice + rozvoz po ČR - vynáška a montáž nábytku na určených místech - rozvoz zboží po celé republice - výpomoc ve skladu - pracovní doba dle
JP-KONTAKT, s.r.o. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

Zdravotní sestra na kožní oddělení Homea, Ostatní všeobecné sestry se specializací - 18000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství
Místo výkonu práce: Jana Palacha 1461,Pardubice. Požadujeme: - Zdravotní sestra - SŠ, VŠ. - Perfektní komunikace s klienty, příjemné vystupování. - Schopnost pracovat pod tlakem. - Znalost
HOMEA, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Pardubický kraj

ZEDNÍK, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb - 80 - 120 CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
NÁSTUP MOŽNÝ IHNED MÍSTO VÝKONU PRÁCE: okres Ústí nad Orlicí, případně dle zájmu celá ČR (podle realizace staveb) Požadujeme vyučení v oboru zedník s praxí
Pavel Dařílek s.r.o. - 2016-02-15 - Pardubický kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 120 - 150 CZK za hodinu

D Á V A T DOPORUČENKY! Místo výkonu práce: Strojařů 1226, Chrudim Práce v okolí i v zemích EU Požadujeme: vyučení a minimálně 2 roky praxe. ŘP sk. "B" - výhodou, není
Viliam Bednárik - 2016-07-28 - Pardubický kraj