Práce Účetní a administrativní pracovník, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky Liberecký kraj EDUCA-vzdělávací centrum, s.r.o. - nabídky práce

Účetní a administrativní pracovník, Odborní pracovníci v oblasti účetnictví, ekonomiky a personalistiky

Účetní a administrativní pracovník - znalost účetnictví a daňové evidence, zkušenosti ve zpracování mezd, velmi dobrá uživatelská znalost práce na PC, pečlivost, preciznost, dobré komunikační schopnosti. Vítaná znalost účetních programů Pohoda, Pamica, Tichý Ježek. Kontakt pouze telefonicky.

Minimální plat: 16500

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: EDUCA-vzdělávací centrum, s.r.o.

Forma kontaktu: PhDr Eva Kořánová, jednatelka

Job krátký popis:
Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jaroslav Jiráň - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 22000 - 26000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Pavel Nácovský - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Číšník / Servírka, Číšníci a servírky - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Pavel Tomášek - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Číšníci a servírky

PHG s.r.o. - 2016-03-17 - Liberecký kraj

DOCENT NEBO PROFESOR NA POZICI VEDOUCÍHO KATEDRY ENVIRONMENTAL DESIGN, Docenti na vysokých školách - 20600 - CZK měsíčně

Učitelé na vysokých a vyšších odborných školách
CHARAKTERISTIKA: manažerská činnosti na katedře environ.design v oblasti personální,věd-výzkum.,pedagog. a publikační,sebevzdělávací aktivity,realizace
Technická univerzita v Liberci - 2016-03-08 - Liberecký kraj

Foukači skla - skláři, Skláři dutého, lisovaného a technického skla - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Skláři, brusiči skla a pracovníci při konečné úpravě skla
Vyučení a praxe v oboru výhodou. Místo výkonu práce: Horní Libchava 142 Nabízíme: pracovní poměr z počátku na dobu určitou 1/2
Jiří Kysela-SKLOJAS - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Kuchař/ka, vedoucí směny (výdej jídel), Kuchaři (kromě šéfkuchařů), pomocní kuchaři - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jezerní 101, Stráž pod Ralskem Nabízíme: práci jen na ranní provoz (6:00 - 14:00) v plném úvazku. Nástup možný IHNED. Mzdu 12 000 Kč/měsíc
GTH catering a.s. - 2016-05-28 - Liberecký kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

AUTOSLUŽBY PAVLIŠTA s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

MALÍŘ POKOJŮ, Malíři interiérů - 12630 - CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři
Jedná se o vymalování a činnosti s tím související (tedy vystěhování a nastěhování nábytku, technologická úprava
Okresní soud v Liberci - 2016-08-17 - Liberecký kraj

MISTR VÝROBY, Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě (kromě hutní výroby a slévárenství) - 25000 - 33000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Pracovní náplň: - vedení pracovníků ve výrobě - přidělování úkolů, kontrola, hodnocení - sledování kvality a množství výroby, plánování
DTZ Liberec s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

MISTR VÝROBY S CIZÍM JAZYKEM (AJ/NJ), Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Profil: Směnový mistr řídí pracovníky výroby (operátory, seřizovače) na svěřené směně. Samostatně řídí výrobní proces tak, aby nedošlo k výpadku plynulé
Webasto Roof & Components Czech Republic s.r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocníci v kuchyni - 70 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

La Campagna s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Pomocník v hotelovém provozu, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Hana Hartigová - 2016-07-28 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK/CE OBCHODU, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 8880 - CZK měsíčně

Práce na zkrácený úvazek 6 hodin, ranní a odpolední směna, práce SO/NE. Požadavky: pracovní místo vhodné pro OZP, vyučení v oboru prodavač/ka nebo praxe v prodeji, uživatelská
ERGOTEP, družstvo invalidů - 2016-03-19 - Liberecký kraj

Pracovník v sociálních službách v přímé péči - dispečer tísňové péče, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti pobytové péče - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Výhodou je již absolvovaný kurz ,,pracovník v sociálních službách“ Požadujeme: - nutná znalost obsluhy PC - čistý rejstřík trestů
HENIG - security servis, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA ZAHRADNÍ TECHNIKY, Prodavači v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

OBI Česká republika s.r.o. - 2016-03-04 - Liberecký kraj

ŘEZNÍK BOURAČ, PŘÍPRAVÁŘ, Řezníci a uzenáři - 16000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Co očekáváme: - Vyučení nebo nasbírané zkušenosti v oboru - Pracovitost, samostatnost, kterou ocení denně stovka zákazníků - Spolehlivost -
Globus ČR, k.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ŘIDIČ NAD 3,5 t, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Řidičský průkaz sk. C, profesní průkaz, karta řidiče do digitálního tachografu, praxe min. 2 roky na vozidle do 12 t, nutné pojištění odpovědnosti řidiče
DOKOL s.r.o. - 2016-06-04 - Liberecký kraj

ŘIDIČ ZDRAVOTNÍ DOPRAVY, Řidiči vozidel zdravotnické záchranné služby - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
ŘP sk. B, ŘP sk. C výhodou, nutná praxe v řízení min. 2 roky, fyzická zdatnost Vhodné i pro uchazeče z Chrastavy a okolí Hlásit se e-mailem nebo
AUTOMEDIC s.r.o. - 2016-04-18 - Liberecký kraj

Řidiči taxi - DPP , Taxikáři osobních a malých dodávkových automobilů - 65 - CZK za hodinu

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Zaměstnavatel: Miloslav Mála (IČ 72637714) Místo výkonu práce: Česká Lípa Kontakt: 777 733 829 (SMS nelze) Věk minimálně 21 let, samostatnost, komunikativnost,
##pracodawca## - 2016-06-04 - Liberecký kraj

RUČNÍ MYTÍ AUT, Pracovníci pro ruční mytí vozidel - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro mytí vozidel

Čistící stroje s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Směnárníci - 15600 - CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech
Směnárenský pokladník - pracovní poměr na dobu určitou - 1 rok. Váš úkol: " Zajišťovat hotovostní služby, excelentní zákaznický
SUNNY ON-LINE, s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Správce objektu - údržbář, Správci objektů - 17000 - CZK měsíčně

Správci objektů

Antonie Hotels s.r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Ruslan Mereuta - 2016-02-15 - Liberecký kraj

STROJNÍK BAGRU, Obsluha zemních a příbuzných strojů - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha zemních a příbuzných strojů

Stanislav Vlček - 2016-06-09 - Liberecký kraj

TECHNICKÝ KRESLIČ, konstruktér ve strojírenství, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 17000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
Pozice: Kreslič / Kreslička Popis pracovní činnosti: • Práce ve 2D AutoCAD, 3D SolidWorks - tvorba montážních návodů • Práce ve Word, Excel, PDF - tvorba montážních návodů a dokumentace
MSV Liberec, s.r.o. - 2016-03-16 - Liberecký kraj

ÚČETNÍ ASISTENT/KA, Účetní všeobecní - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Hledáme pečlivého spolupracovníka do oddělení účetních služeb pro klienty, na pozici účetní asistent v Liberci. Při této práci máte skvělou příležitost naučit
KODAP, s.r.o. - 2016-04-15 - Liberecký kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

FOLGET, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Vedoucí školní jídelny, Řídící pracovníci ve školních jídelnách - 13500 - 18560 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti stravovacích služeb
Náplň práce: organizace práce ve školní jídelně; vedení týmu pracovnic; kontrola dodržování BOZP; důraz na hospodárnost provozu
Základní škola a mateřská škola, Kamenický Šenov, nám. Míru 616, příspěvková organizace - 2016-07-28 - Liberecký kraj

VYCHOVATELÉ ŠKOLSKÝCH ZAŘÍZENÍ PRO VÝKON ÚSTAVNÍ NEBO OCHRANNÉ VÝCHOVY, Vychovatelé (kromě vychovatelů pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami) - 20530 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti výchovy a vzdělávání jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Mariánská 570, Česká Lípa Vzdělání a související podmínky dle zákona č. 563/2004 Sb., o
Dětský domov, Česká Lípa, Mariánská 570, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Liberecký kraj