Práce účetní, Účetní všeobecní Jihočeský kraj SUNNY SIDE SERVICE s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: účetní, Účetní všeobecní

min. SŠ vzdělání - ekonomický obor; praxe nutná; znalost práce na PC; NJ nebo AJ podmínkou; na dobu neurčitou, pracovní doba pružná Po-Pá; NECHODIT NA FIRMU, STRUKTUROVANÝ ŽIVOTOPIS zaslat na e-mail: gabriela (at) sunnyside.at

Minimální plat: 12000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SUNNY SIDE SERVICE s.r.o.

Forma kontaktu: Gabriela Meixner

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka pedagoga, Asistenti pedagogů - 9000 - CZK měsíčně

Asistenti pedagogů
Asistent/ka pedagoga - vzdělání vyučení i vyšší. Vhodné i pro absolventy. Péče o roční dítě v dopoledních hodinách. Pracoviště Horní Planá. Pracovní poměr
Dětský domov, Základní škola a Školní jídelna Horní Planá - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 71.6 - CZK za hodinu

vyučení v oboru číšník/servírka; praxe v oboru výhodou; výpis z rejstříku trestů; částečná znalost práce na PC; dobrá znalost NJ; turnusová pracovní doba;
NORDAVIND s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Dělník v potravinářském průmyslu, Pomocní dělníci ve výrobě - 14000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníka/dělnice potravinářské výroby. Pracovní pozice se nachází ve Veselí nad Lužnicí. Požadujeme: - pracovitost a zodpovědnost; vyučení
NSE Solutions Czech, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

Doplňování zboží, Doplňovači zboží - 71 - CZK za hodinu

Doplňovači zboží
NÁPLŇ PRÁCE: * Doplňování zboží * Kontrola regálů * Jednoduchá manuální práce na jednu směnu (možnost výběru směn - ranní, odpolední, noční) POŽADAVKY:
HOFMANN WIZARD s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Požadujeme: platnou vyhláškau 50/1978 Sb, praxi min. 2 roky, vzdělání v oboru elektro Zaměstnanecké výhody: podnikové stravování, týden dovolené navíc, jízdní
B a K systémy s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

GALVANIZÉR, Obsluha lakovacích a jiných zařízení na povrchovou úpravu kovů a jiných materiálů - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na povrchovou úpravu kovů
DŮLEŽITÉ: od 4.7.-22.7. je celozávodní dovolená Charakteristika: Galvanické pokovování jehel, ocelových a skleněných špendlíků; příprava a údržba lázní;
PRYM CONSUMER CZ s.r.o. - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

JAVASCRIPT VÝVOJÁŘ, Vývojáři softwaru - 20000 - 35000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Požadujeme: - základní nebo pokročilou znalost Javascriptu (backend nebo frontend) - základní znalost CSS3, HTML5 - pečlivost a svědomitost - znalost nebo orientace v dostupných JS frameworcích výhodou
Neit Consulting s.r.o. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Montážní dělnice, Montážní dělníci ostatních výrobků - 11500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Hledáme pracovnice na kompletace kancelářských potřeb. NÁPLŇ PRÁCE: Balení výrobků - lehká práce v čistém prostředí, práce svým charakterem vhodná
Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 12000 - 14000 CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
POŽADAVKY: čistý trestní rejstřík, slušné vystupování, příjemný vzhled, komunikativnost, práce na PC, organizační schopnosti KONTAKT: v případě zájmu žaslete
Petr Veselý - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

odborný prodejce, Odbytoví agenti - 17000 - 23000 CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
odborný prodejce v oblasti nákupu, prodeje, prodeje služeb - dřevařský sortiment pož. ŘP sk. B, znalost dřevomateriálů výhodou, práce na PC, Excel, Word , komunikativnost,svědomitost, samostatnost, důslednost,manuální
DŘEVOCENTRUM PROFI s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

Operátor ohýbání, Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Pro našeho významného klienta se sídlem na Strakonicku hledáme vhodné kandidáty na pracovní pozici Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) Operátor
Bohemia Works a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

opravář zemědělských strojů, Mechanici a opraváři zemědělských strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Valtínov; vyučení v oboru opravář zemědělských strojů, zámečník, soustružník; praxe 5 let nutná;
Czech Canada s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Prodavači smíšeného zboží - 13038 - 16223 CZK měsíčně

Jako prodavač/pokladní jste srdcem naší prodejny. Pro naše zákazníky jste zosobněním společnosti Lidl a pro prodejnu jste motorem, díky kterému funguje tak, jak má. Měla by Vás bavit
LIDL Česká republika v. o. s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

POKRÝVAČ, Pokrývači - 90 - CZK za hodinu

Pokrývači

Jan Dobra - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

pomocná síla do kuchyně , Pomocní kuchaři - 9000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

LEASIOR s.r.o. - 2016-05-13 - Jihočeský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK NA STAVBĚ/ŘIDIČ, Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v oblasti těžby a stavebnictví
Místo výkonu práce: České Budějovice a okolí Hledáme zaměstnance - řidiče a pomocného pracovníka na stavbě s řidičským oprávněním
Ing. Petr Stehlík - 2016-03-10 - Jihočeský kraj

Pomocný kuchař/ka, Pomocní kuchaři - 14000 - CZK měsíčně

Pomocný kuchař/ka - vzdělání vyučení v oboru v jakémkoliv oboru, možno i absolvent. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba nepřetržitá.
Trans World Hotels & Enterainment, a.s. - 2016-04-24 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK PRÁDELNY - ASISTENT KARUSELU, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 12500 - 15000 CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)
Moderní provoz prádelny v dvou až třísměnném provozu. Pracovní doba je pružná v době zaškolení, které trvá přibližně 1 - 2 měsíce
KVALITA náhradní plnění s.r.o. - 2016-07-28 - Jihočeský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - ČESKÝ KRUMLOV, Prodavači potravinářského zboží - 14000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Kauflandu ve městě ČESKÝ KRUMLOV. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace
PMU CZ, a.s. - 2016-05-05 - Jihočeský kraj

provozní pracovník/ce, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních - 18000 - CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. provoz Radčice 58, Vodňany-Loucký Mlýn, vyhlašuje výběrové řízení na pozici PROVOZNÍ PRACOVNÍK/CE Požadujeme:
Alzheimercentrum Prácheň o.p.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Recepční na zubní klinice, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Recepční na zubní klinice - úplné střední všeobecné (gymnázium) i vyšší. Pracoviště Dolní Dvořiště. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.
V + H DENT s.r.o. - 2016-08-17 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu - lesovozu, Řidiči a obsluha zemědělských a lesnických strojů - 27000 - 32000 CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů
řidič nákladního auta - lesovozu s hydraulicku rukou, pož.: ŘP - C,+E, profesní průkaz, praxi s řízením motorových vozidel sk. C-E, nástup možný
Dagmar Kalafutová - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ NÁKLADNÍHO AUTOMOBILU, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

- vnitrostátní doprava - převážně Milevsko a okolí Požadujeme: ŘP "C", profesní průkaz Prvník kontakt pouze na tel. 720 160 980 nebo na e-mail:
Zdeněk Dolejší - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ VNITROSTÁTNÍ A KAMIONOVÉ DOPRAVY , Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 18000 - 35000 CZK měsíčně

Požadujeme: bezúhonnost, jednu z řidičských skupin B, C, E Řidiče bez praxe zaškolí naši zkušení řidiči. Spolupracujeme i na rekvalifikaci řidičů ze skupiny B na
APA Logistik s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Seřizovač CNC strojů (obráběč), Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 20000 - CZK měsíčně

Vaše náplň práce programování a obsluha CNC obráběcích strojů (Mazak / Fermat / Topper) schopnost pracovat i na konvečních obráběcích
JOSA s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

SEŘIZOVAČ, Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 21600 - CZK měsíčně

Náplň práce: provádět seřizování výrobních strojů včetně výměny forem, provádět údržbu strojů podle daných instrukcí, provádět kontrolu parametrů výrobních
AISIN EUROPE MANUFACTURING CZECH s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

účetní, Účetní všeobecní - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

VRL Praha a.s. - 2016-05-28 - Hlavní město Praha

Uklízeč/ka, Ostatní uklízeči a pomocníci - 80 - CZK za hodinu

Burza práce proběhne dne 10.12.2015 v 9:00 h na Úřadu práce ČR, KoP Český Krumlov na adrese 5. května 299, Český Krumlov (modrobílá budova u řeky,
Čistící stroje s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Vedoucí pracovního týmu v prodejně, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadujeme - minimální vzdělání vyučen/a v oboru nebo praxe v potravinářském obchodě - příjemné vystupování - samostatnost, spolehlivost, flexibilita - základní
Zeman maso-uzeniny, a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj