Práce ÚČETNÍ, Účetní všeobecní Plzeňský kraj ARBO, spol. s r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: ÚČETNÍ, Účetní všeobecní

ÚČETNÍ VŠEOBECNÍ, ÚSO příp.VŠ ekonomického směru, znalost práce na PC, KONTAKT POUZE e-mailem:koudelka (at) arbo-kt.cz - ZASÍLAT PROFESNÍ ŽIVOTOPIS

Minimální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: ARBO, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Ing. Karel Koudelka, jednatel

Job krátký popis: Úředníci v oblasti účetnictví

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativní pracovníci , Všeobecní administrativní pracovníci - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

ROBSTAV stavby k.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Automechanik / autoelektrikář - pracoviště Domažlice, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - 20500 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Náplň práce: •Opravy a servis motorových vozidel (osobní a užitková vozidla) Požadavky: •SŠ/SOU oboru automechanik •Manuální zručnost •Znalost diagnostiky •Aktivní přístup,
APM Automotive s.r.o. - 2016-07-28 - Plzeňský kraj

dělník/nice potravinářské výroby u zpracování masa (převážně ruční), Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 12000 - CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Pro naši provozovnu v Hradišťském Újezdu přijmeme na HPP pomocného dělníka na bourárnu. Požadujeme: zdravotní průkaz, doprava do zaměstnání
Jatky Blovice s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

kadeřník/ice , Kadeřníci - 12100 - 25000 CZK měsíčně

Kadeřníci
Kontakt: Perlíková Jindra, vedoucí kadeřnictví, tel. 377 421 720 (celý týden mezi 9:00 - 20:00) Pracovní poměr na dobu určitou 6 měsíců, následné prodloužení pracovního
FRISÖR KLIER správní, s.r.o. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

Kontrolorka výroby, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Strojírenští technici

Strojírny - RINOH, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

Požadavky: u základního vzdělání podmínka praxe. Zaměstnanecké výhody: možnost ubytování, stravování. Kontaktní osoba: p.Veringerová tel.728662113, mila.veringerova (at) seznam.cz
Rilancio s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Mechanik vstřikovacích strojů, Mechanici a opraváři strojů a zařízení (kromě elektrických) - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Vysočany 61, 348 02 Bor Požadujeme vzdělání nebo praxi v oboru strojírenství, částečná znalost NJ (na úrovni komunikace okruhu pracovní náplně)
SCC Manufacturing s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

obchodně-technický zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
"Obchodně technický zástupce" v oboru topení. Jako firma realizujeme topné systémy s tepelnými čerpadly, kotli na peletky, plynovými kotli, solárními systémy pro rodinné
2K Energy s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha čerpacích stanic
místo výkonu práce-ČS EUROWAG, Svatá Kateřina 117, 348 06 Rozvadov, (D5, 144.km) zaměstnanecké výhody:4 týdny dovolená, 13.plat, bonusy formou bonů, očkování, zdrav.prohlídky
W.A.G. payment solutions, a.s. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Obsluha zákazníků, Pokladní, Pracovníci heren (kromě krupiérů) - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech
Kontakt: Lhotská Dominika, tel.: 702195743 (9:00 - 17:00), e-mail: jobs (at) rebuystars.com Do nově otevřeného, moderního Casina v centru Plzně, hledáme kandidáty na pozici:
Rebuy Stars Office a.s. - 2016-04-13 - Plzeňský kraj

PODLAHÁŘ/TRUHLÁŘ, Podlaháři (kromě parketářů) - 19000 - CZK měsíčně

Podlaháři a obkladači

Jiří Hořejší - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

Pomocní montážní dělníci - vhodné pro ženy, Pomocní montážní dělníci - 14500 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Náplň práce: - silikonování a tmelení vnitřních i vnějších částí leteckých interiérů - práce v různých pozicích - v sedě, ve stoje, na štaflích,
Zodiac Galleys Europe s.r.o. - 2016-04-29 - Plzeňský kraj

Pracovník strojní dílny (obsluha strojů a zařízení), Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení - 100 - CZK za hodinu

Ostatní obsluha stacionárních strojů a zařízení
Požadované dovednosti: vyučení v oboru elektro nebo strojní zámečník, kladný vztah k této oblasti, výborný zrak a manuální
STYL PLZEŇ, výrobní družstvo - 2016-05-11 - Plzeňský kraj

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 60 - CZK za hodinu

Požadavky: spolehlivost a zodpovědnost. Vyučení v jakémkoliv oboru nebo vyšší. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení. Prac. doba turnusová nebo dle dohody. Vhodné i pro studenty nebo
Jana Sukdolová - 2016-03-26 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači v prodejnách - 13000 - 15000 CZK měsíčně

PRODAVAČ/KA, min. vzdělání vyuč., praxe prodeje masa a uzenin výhodou. Jedná se o práci v podnikové prodejně v Klatovech, ulici 5. května 137. Pracovní doba: 5:00h. - 12:30h., 12:30h. - 20:00h. MZDA:
MASO UZENINY PÍSEK, a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Projektový/á manažer/ka, Řídící pracovníci v oblasti projektování ve stavebnictví - 40000 - 60000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci ve stavebnictví
Životopis zasílejte na e-mail: e-mail: jana.borowiecka (at) skoda.cz Popis pracovní pozice: Řízení a koordinace svěřeného projektu výroby kolejového vozidla
ŠKODA TRANSPORTATION a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Recepční v organizaci, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 11000 - 11000 CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Požadujeme: • komunikativnost, schopnost týmové práce, zodpovědnost, organizační schopnosti, schopnost jednat s lidmi, odolnost vůči stresu, • výhodou aktivní angličtina, němčina, • aktivní
Mezigenerační a dobrovolnické centrum TOTEM, z.s. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Recepční/vrátný/vrátná v Průmyslovém objektu, Pracovníci ostrahy, strážní - 15000 - 19000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Kontakty pro uchazeče: 1. Oblastní manažer p. Tomáš Marušák - 734 368 908: volat Po- Pá 8:00 - 17:00 - schůzka po telefonické dohodě 2. Náborové oddělení - 734 368 922 : volat Po-Pá
SAFE SECURITYs.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

ŘEZNÍK/CE, Řezníci a uzenáři - 18000 - CZK měsíčně

ŘEZNÍK/CE - BOURAČ, vyuč. v oboru, praxe výhodou Nástup - ihned, práce neděle - čtvrtek MZDA: 18 000,- hrubého + výkon. prémie Kontakt:Kurc Pavel Ing.,
MASO WEST s.r.o. - 2016-08-02 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA NÁKLADNÍ DOPRAVY, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - CZK měsíčně

Ing. Jaroslav Rožeň, \"TEMPO\" - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

řidič/ka VZV - skladník/nice, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Průkaz VZV (schopnost ovládat VZV nutná), práce s PC a čtečkou, samostatnost, spolehlivost, fyzická zdatnost, pracovní smlouva nejprve na 1 rok s možností prodloužení. Nabízíme firemní
Lorenc Logistic, s.r.o. - 2016-03-06 - Plzeňský kraj

řidič MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 40000 - CZK měsíčně

Požadavky: ŘP skupiny C, CE, karta řidiče, částečná znalost NJ. Jízda po CZ, DE, AT pondělí - pátek. Sobota a neděle volná, možnost výplaty po
Miloš Halada - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Soustružník kovů, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 26000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

##pracodawca## - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník 130,-/h. - 140,-/h. čistého, HPP, Zámečníci strojů - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pro významný podnik v Plzni přijmeme strojního zámečníka na HPP. Požadujeme: - vyučení ve strojním oboru - praxe v oboru - orientaci ve výkresové
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-19 - Plzeňský kraj

Svářeč CO2, Svářeči - 12000 - CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

Luck.N s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Svářeč Co2 zk. 135, Svářeči - 26000 - 27000 CZK měsíčně

Pro podnik Škoda a.s v Plzni přijmeme zaměstnance na pozici STEHAŘ/ZÁMEČNÍK Požadujeme: - vyučení ve strojním oboru - svářcí průkaz na Co2 zk. 135 - praxe v oboru - orientaci ve výkresové
Markmont, s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Svářeč TIG nerez, Svářeči - 26000 - 40000 CZK měsíčně

Kontakt: Kroftová Pavla, tel.: 773220626 (Po - Pá 8:00 - 17:00), e-mail: plzen (at) bohemiaworks.cz, osobně na adrese Pražská 81/11, Plzeň Po - Pá 8:00 - 17:00 Pracovní náplň: * svařování karosérií,
Bohemia Works a.s. - 2016-02-28 - Plzeňský kraj

Účetní a fakturantky, Úředníci v oblasti účetnictví - 20000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
V případě zájmu kontaktovat tel. 377482303 nebo e-mailem: inova (at) osona.cz. Požadujeme: - středoškolské vzdělání - znalost podvojného účetnictví - znalost MS Office - administrativní
OSONA PLZEŇ a.s. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

výpomoc do skladu , Pomocní skladníci - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

TSSR Trailer Service Sales and Rent, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj