Práce Úklid apartmánů, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních Jihočeský kraj Bohemia Manscraft, spol. s r.o. - nabídky práce

Úklid apartmánů, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Hledáme pracovnice na úklid apartmánů v Lipně nad Vltavou. Úklidy probíhají každou sobotu, do února 2016. AKTUÁLNĚ VOLNÁ MÍSTA OD 30.1.2016 NABÍZÍME: - 80,-Kč/h - zajištěnou dopravu tam i zpět z Českých Budějovic zdarma POŽADUJEME: - spolehlivost a ochotu pracovat V případě zájmu nás můžete kontaktovat na tel.: +420 608 822 658, +420 386 351 988 nebo prostřednictvím e-mailu: cvcb (at) bohemia-manscraft.cz , do předmětu zprávy prosíme uvádět "Uklid, C27336".

Minimální plat: 9905

Jméno zaměstnavatele: Bohemia Manscraft, spol. s r.o.

Zaměstnavatel adresa: Dr. Stejskala 113/2, 370 01 České Budějovice 1

Forma kontaktu: Pavla Čiháková

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Jihočeský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

administrativa, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

STRAVBYT s.r.o. - 2016-09-10 - Jihočeský kraj

Administrativní pracovník se znalostí účetnictví, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Libor Novák - 2016-04-26 - Jihočeský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Stanislav Marek - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

Automechanik osobních automobilů, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 16000 - CZK měsíčně

TEDOM a.s. - 2016-04-12 - Jihočeský kraj

Dělník/dělnice potravinářské výroby, Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Hledáme šikovné uchazeče na pozici dělníka/dělnice potravinářské výroby. Pracovní pozice se nachází v dojezdové vzdálenosti od Veselí nad Lužnicí. Požadujeme:
NSE Solutions, s.r.o. - 2016-07-15 - Jihočeský kraj

Elektromechanik, Elektromechanici - 14000 - CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Elektromechanik - vyučen v oboru, vhodné pro absolventy. Místo výkonu práce Horní Dvořiště 35. Prac. poměr na dobu určitou - 1 rok (po roce na dobu neurčitou), prac. úvazek plný, prac. doba jednosměnná.
GEHA, elektromontáže s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

HODNOTITEL KRAV HOLŠTÝNSKÉHO PLEMENE, Zootechnici - 24000 - CZK měsíčně

Technici v oblasti zemědělství a rybářství
Náplň práce: zodpovídá za provedení lineárního popisu dcer po testovaných býcích holštýnského plemene podle schválené metodiky, provádí lineární
Českomoravská společnost chovatelů, a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

konstruktér SolidWorks, Technici projektanti, konstruktéři v ostatních průmyslových oborech - 25000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
POŽADUJEME: SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření; pokročilá znalost práce v 3D CAD programu Solidworks; výborná orientace v technické
SANTAL spol. s r.o. - 2016-02-28 - Jihočeský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 60 - 80 CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Michala Květoňová - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE/ZÁSTUPKYNĚ, Obchodní zástupci - 12000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pracovní náplň: získávání nových zákazníků, prezentace již realizovaných zakázek, řešení legislativy a přidružené administrativy Požadujeme: uživatelská
BRICK - STAV CZ a.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Obsluha a úklid mobilních WC, Ostatní uklízeči a pomocníci - 9900 - CZK měsíčně

Obsluha a úklid mobilních WC - bez vzdělání. Vhodné i pro OZP. Pracoviště dle dohody - Vyšší Brod, Herbertův mlýn, Č. Krumlov (u barevné skály),
Jedu vodu s.r.o. - 2016-05-06 - Jihočeský kraj

POKLADNÍ - PRODAVAČ/KA, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-05-30 - Jihočeský kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10900 - CZK měsíčně

Pokojská - vzdělání základní. Pracoviště Hotel Gold, Č. Krumlov. Prac. poměr s možností prodloužení, prac. úvazek plný, prac. doba
NVT Hotels & Resorts s.r.o. - 2016-03-25 - Jihočeský kraj

pomocná kuchařka, Pomocní kuchaři - 13000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

ROMANTICK s.r.o. - 2016-05-28 - Jihočeský kraj

Pracovník/ce v dojírně - Zemědělská farma Vlčí Jámy , Chovatelé a ošetřovatelé skotu, koz a ovcí - 14000 - CZK měsíčně

Chovatelé hospodářských zvířat (kromě drůbeže)
Informace podá paní Hošnová, tel. 606 725 217, 388 438 805 - nutnost osobního projednání Dělené směny - práce ráno a odpoledne Praxe v
Ladislav Hošna - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK DO ODDĚLENÍ DŘEVA, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

BAUHAUS k.s. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Pracovník/nice kabelové montáže, Stavební a provozní elektrikáři - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Elektrikář - vzdělání vyučení v oboru nebo zkušenost se stavbou přístrojových rozvaděčů. Pracoviště Blansko. Prac. poměr na dobu určitou s možností prodloužení, prac. úvazek
Markéta Hrdličková - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

PRACOVNÍK VE VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - 20000 CZK měsíčně

Provoz kanceláře v Písku od 1.5.2016 PRVNÍ KONTAKT: domluvit schůzku na tel. 606 776 400 (v době mezi 8.00 - 17.00 hod.) Pracoviště Písek: průmyslová zóna Pracovní náplň: manuální,
ADECCO spol.s r.o. - 2016-06-09 - Jihočeský kraj

PRAKTICKÝ LÉKAŘ PRO DĚTI A DOROST, Praktičtí lékaři pro děti a dorost - 45000 - 50000 CZK měsíčně

Všeobecní a praktičtí lékaři

Mediclinic a.s. - 2016-04-16 - Jihočeský kraj

přípravář výroby, Technici přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních průmyslových oborech - 20000 - CZK měsíčně

příprava výroby, nákup; min. vyučení; znalost programu AUTOCAD; pracovní poměr na dobu určitou - dle dohody; nástup dle dohody; možno i práce na živnostenský
SKYLIGHTEC s.r.o. - 2016-03-02 - Jihočeský kraj

Recepční v hotelu, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadavky: - min. SŠ - praxe na pozici recepční - výhodou - pokročilá znalost AJ - podmínkou - znalost dalších jazyků - výhodou - příjemný/upravený vzhled - trestní bezúhonnost
CG1 Invest s.r.o. - 2016-08-10 - Jihočeský kraj

REDAKTOR/KA - VÝHRADNĚ PRO OZP!, Redaktoři (kromě technických) - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Novináři
Pozice je určena pro osobu se zdravotním postižením nebo se sníženou pracovní schopností (OZP / OZZ). Náplň práce: Monitoring dění v oblasti péče o památky, práce s texty,
Institut pro památky a kulturu, o.p.s. - 2016-04-15 - Jihočeský kraj

ŘIDIČ MKD - sk. C, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 35000 - CZK měsíčně

Pavel Fišer ŠUPTRANS s.r.o. - 2016-03-03 - Jihočeský kraj

řidič nákladního automobilu + pomocný skladník, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 14000 - 18000 CZK měsíčně

Aleš Křepelka - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

Skladník, manipulant, logistik, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Skladník, manipulant, logistik - vzdělání vyučení. Pracoviště Kaplice. Požadavky: znalost výrobního prostředí v oblasti kovovýroby, oprávnění na VZV + praxe, znalost práce
KFT Kaplice spol. s r.o. - 2016-02-18 - Jihočeský kraj

Strojírenský technik projektant, Strojírenští technici projektanti, konstruktéři - 22500 - 27500 CZK měsíčně

Strojírenští technici
pracovník pro zpracování výrobní dokumentace, vytváření návodek, zpracování požadavků zákazníka, revizi a řízení dokumentace, práce s PC, webovými
UNIWELL CZ s.r.o. - 2016-06-27 - Jihočeský kraj

VEDOUCÍ NA PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR, Ostatní pracovníci péče o děti v mimoškolských zařízeních - 5000 - CZK měsíčně

Pracovníci pečující o děti
DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE (brigáda) Hledám vedoucí na příměstský tábor v termínu 1.8. - 5.8. 2016. Pracovní doba: denně od 8 do 16 hodin. Pracoviště Čimelice - okres Písek.
Ing. Olga Ziglerová - 2016-06-22 - Jihočeský kraj

ZAHRADNÍK FLORISTA, Zahradníci floristé a květináři - 25000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách

Zámek Bzí s.r.o. - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

zaměstnanec bytové správy - údržbář, Stavební instalatéři - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
zajištění údržby bytového fondu v Sezimově Ústí - zejména vodoinstalací a topení, pož.: vyučení v oboru instalatér (vodoinstalace
Správa města Sezimovo Ústí - 2016-02-15 - Jihočeský kraj

ZKUŠEBNÍ KOMISAŘ/KA NA ODD. DOPR. INŽENÝRSTVÍ ST. SPRÁVY ODBORU DOPRAVY A SILNIČ. HOSP., Specialisté v oblasti dopravy - 16440 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Magistrát města České Budějovice vyhlašuje výběrové řízení na 1 pracovní pozici dle §7 zákona č.312/2002 Sb., zákon o úřednících územních samosprávných
Statutární město České Budějovice - 2016-08-10 - Jihočeský kraj