Práce ÚKLIDOVÉ PRÁCE, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech Kraj Vysočina Sociální družstvo Znojmo - nabídky práce

ÚKLIDOVÉ PRÁCE, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

- úklidové práce ve firmách i v domácnostech - místo určeno i pro OZP

Minimální plat: 9200

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Sociální družstvo Znojmo

Forma kontaktu: Petra Vystrčilová

Job krátký popis:

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistent/ka administrativy, Všeobecní administrativní pracovníci - 12100 - 32000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Místo výkonu práce Jihlava. Přijmeme zaměstnance na pozici asistent administrativy. Popis pracovní činnosti: - správa a archivace smluv, práce na PC (MS Office, interní databáze) - zákaznický
STABIL ENERGY s.r.o. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

ASISTENT/KA PRODEJE, Odborní asistenti v administrativě - 14000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě

EMBECO CZ, s. r. o. - 2016-05-28 - Kraj Vysočina

Brusič kovů (převážně ruční), Brusiči nástrojů a kovů - 13500 - CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
Požadujeme vyučení v zámečnickém oboru, spolehlivost a časovou flexibilitu. Nabízíme práci ve stabilizované prosperující společnosti,
Z O K - system s.r.o. - 2016-05-25 - Kraj Vysočina

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Zámecký hotel Třešť, Dr. Richtra 234/6, Třešť. Náplní práce je servis snídaní v 7 - 10:00 hod., polopenzí a práce v restauraci Renesance od 11
Středisko společných činností AV ČR, v.v.i. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA - letní provoz, Číšníci a servírky - 2000 - 2500 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Ing. Radek Pohanka - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

dělník na montážní linku, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 19000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Náplň práce: montážní činnost, výroba hliníkových a polyk. kufrů, práce svým charakterem vhodná pro muže. Požadujeme: manuální
RIMOWA CZ, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Detektiv - Třešť, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Nechodit na adresu fyzického pracoviště, nejdříve kontakt Přijmeme muže i ženy na pozici detektiv: • Ochrana a ostraha majetku klienta • Pochůzková činnost • Kontrola bezpečnosti v rámci objektu • Eliminace
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-05-12 - Kraj Vysočina

Instalatér, Stavební instalatéři - 15000 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

GT TOP CZ s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

instalatér / topenář, Stavební instalatéři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

- montáže tepelných čerpadel, solárních systémů a podlahového topení, zkušenosti s těmito systémy nejsou podmínkou! - manuální
Schlieger, s. r. o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

KADEŘNICE, Kadeřníci - 72 - CZK za hodinu

Kadeřníci
Pomocné práce v kadeřnictví- úklid,mytí vlasů, barvení popř. střihání - kvalitní, pracovitá, ochotná, slušná osoba. V případě vzájemné spokojenosti
Petra Chlandová - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

Nástrojař pro údržbu vstřikovacích forem - Velké Meziříčí, Nástrojaři - 20000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadavky: Opravy, údržba a čištění forem. Požadujeme dokončené SOU nebo i SŠ vzdělání v oblasti strojírenství, víceleté zkušenosti
JOPP Automotive s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

obchodně - technický poradce, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
- zodpovědnost za obchodní aktivity a projekty v rámci svěřeného regionu, péče o stávající klienty a vyhledávání nových

Obchodní zástupci, Obchodní zástupci - 10000 - 80000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce Jihlava, celá ČR. Hledáme Obchodního zástupce pro firmu JP Izolace. Zabýváme se zateplováním pomocí foukané izolace - zateplení, které
Petr Jelínek - 2016-04-27 - Kraj Vysočina

Operátor CNC stroje, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Místo výkonu práce: Nádražní 43A, Třešť První kontakt telefonicky PO-PÁ 7:00-15:30 nebo e-mailem., Dovolená navíc, Jiné výhody - 13. plat, penzijní připojištění,
Eurotech Třešť s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Pracovník expedice, Úředníci ve skladech - 14000 - CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 10. Pracovník expedice zboží, práce s manipulačními vozíky, ochota pracovat, samostatnost. Po zapracování zvýšení mzdy. Více
Zepo Jihlava spol. s r.o. - 2016-06-27 - Kraj Vysočina

pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 7000 - CZK měsíčně

Měšťanský pivovar Havlíčkův Brod a.s. - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Projektant/ka elektro, Technici elektronici projektanti, konstruktéři - 17000 - 25000 CZK měsíčně

Technici elektronici
- tvorba projektových dokumentací - znalost Eplan výhodou - praxe v elektro projekci výhodou - anglický nebo ruský jazyk výhodou - tel. kontakt v prac. dny, osobní kontakt po předchozí domluvě,
HB Technology s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Řidič nákladního automobilu, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 15000 - 15500 CZK měsíčně

Jaroslav Berka - JAVAB - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

Seřizovač / seřizovačka vstřikovacích a vyfukovacích lisů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 16000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Tým společnosti Plastia se neustále rozrůstá. Můžete růst spolu s námi! Víte, jak seřídit výrobní stroj, jak nejvhodněji upravit výrobní
##pracodawca## - 2016-06-22 - Kraj Vysočina

servisní technik, Technici elektronici přístrojů, strojů a zařízení - 15000 - 26000 CZK měsíčně

- účast na výrobě a instalacích technologických zařízení do potravinářského, chemického a farmaceutického průmyslu a jejich servis, zabezpečení pravidelné údržby
DENWEL, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Šičky, švadleny, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 60 - CZK za hodinu

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Květa Báťová - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

SKLADNÍK LISOVNY PLASTŮ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce: Hruškové Dvory 53 Náplň práce: - skladuje materiál - provádí vychystávání materiálu a jeho výdej - odebírá vzorky pro
TESLA Jihlava, s.r.o. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

sociální pracovník / pracovnice, Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
- poskytování odborného sociálního poradenství dle zákona o sociálních službách, zpracovávání dokumentace související s poskytováním
Oblastní charita Havlíčkův Brod - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Tomáš Buryška - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

učitel/ka, Ostatní učitelé a vychovatelé pro osoby se speciálními vzdělávacími potřebami - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Učitelé a vychovatelé pro děti se speciálními vzdělávacími potřebami
- dobrá znalost ČJ, pedagogické vzdělání není podmínkou - řešení problémů se čtením, psaním, počítáním,
Irena Švecová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 60 - CZK za hodinu

MW-DIAS, a.s. - 2016-03-03 - Kraj Vysočina

Uklízeč/ka ve vzdělávacím zařízení, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, J.Masaryka 1. Požadujeme kladný vztah k rostlinám, součástí pracovní náplně bude péče o květinovou
Gymnázium, Jihlava, Jana Masaryka 1 - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

zdravotní laborant, Zdravotní laboranti - 20000 - CZK měsíčně

Odborní laboranti v oblasti zdravotnictví
- prac. poměr na 1 rok s možností prodloužení - nutné vzdělání v oboru zdravotnictví - osobní kontakt po předchozí tel. dohodě, Dovolená navíc - celkem 5 týdnů, Jiné
synlab czech s r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Zdravotní sestra, Všeobecné sestry se specializací - 10000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti ošetřovatelství

MUDr. Jana Zedníčková - 2016-02-24 - Kraj Vysočina