Práce VEDOUCÍ PRODEJNY - Žďár n.S., ZÁMEK, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních Kraj Vysočina \"SE.S.TA\" - nabídky práce

VEDOUCÍ PRODEJNY - Žďár n.S., ZÁMEK, Vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Požadujeme: - ANGLICKÝ JAZYK - AKTIVNÍ ZNALOST; -2 roky praxe v oboru; Nabízíme dovolenou navíc. V případě zájmu zasílejte strukturovaný životopis na email: mvasiliadu (at) se-s-ta.cz

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: "SE.S.TA"

Forma kontaktu: Monika Vasiliadu

Job krátký popis:
Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

elektrikář, Provozní elektromechanici - 22000 - 27000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
znalost práce na PC, obor elektro slaboproud, PC technika výhodou, osvědčení § 6 pro samostatnou činnost dle vyhl. 50/1978 Sb., praxe elektro do 1000 V výhodou, firemní výhody: příspěvek na stravování
DH Dekor spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

ELEKTROMECHANIK - Žďár n.S., Elektromechanici - 20000 - CZK měsíčně

Jan Nižník - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

finanční referent/ka - pokladní, Pokladníci na poštách - 6990 - 10535 CZK měsíčně

Pokladníci ve finančních institucích a pracovníci v příbuzných oborech

Obec Oudoleň - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Hlavní účetní, mzdová/vý účetní, Hlavní účetní - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví

Domov Ždírec, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Kraj Vysočina

inženýr,-ka kvality, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 32000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
zkušenosti v oblasti kvality, AJ na úrovni pro denní komunikaci podmínkou, dobrá orientace ve výrobní a výkresové dokumentaci, zkušenosti z dřevozpracujícího
BJS Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

I. PARTNER CZ, s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Malíř (natěrač) budov, malíř a natěrač, Stavební lakýrníci a natěrači - 14000 - 16000 CZK měsíčně

Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

Marketingový specialista, Obchodní zástupci - 25000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Český výrobce her a hraček s dlouholetými zkušenostmi a progresivním růstem hledá posilu do svého týmu. Ideální kandidát musí být budovatelský typ, jež je
EFKO - karton, s.r.o. - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

MONTÁŽNÍ DĚLNÍK - ZKRÁCENÝ ÚVAZEK, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 10500 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Obsluha výrobních strojů – montáže – zkrácený úvazek Náplň práce: drobnější manuální práce práce vhodná pro ženy, bez omezení věku další
FRAENKISCHE CZ s.r.o. - 2016-03-23 - Kraj Vysočina

Obráběč kovů - obsluha vrtacích a obráběcích strojů DECO, Mechanici a opraváři obráběcích strojů - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Místo výkonu práce Jihlava, ul. Humpolecká. Obsluha stroje (základní pracovní úkony) stroj vrtá a obrábí z tyčového
GABMAR s.r.o. - 2016-04-16 - Kraj Vysočina

obsluha v kavárně, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Jana Fialová - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Operátor/ka ve výrobě, Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Montéři a opraváři elektrických vedení

KOSYKA, s.r.o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

PEKAŘ, Prodavači potravinářského zboží - 13500 - 13500 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

AHOLD Czech Republic, a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ, Pomocní kuchaři - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Kristýna Lupačová - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

pomocný kuchař - pizzař, Pomocní kuchaři - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

RWD, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Pracovníci logistického centra, Pomocní skladníci - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Místo výkonu práce Průmyslová 1, Jihlava. Popis práce: třídění příchozích a odchozích zásilek. Práce na noční směny, po-pá od 18,00 do 2,00 hod. Požadujeme:
O.K. AUTOMOT & SAT s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK OSTRAHY, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 9200 - 18000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
MÍSTO VÝKONU PRÁCE: TŘEBÍČ . POŽADUJEME: PŘÍJEMNÉ VYSTUPOVÁNÍ, TRESTNÍ BEZÚHONNOST, PRAXE VÝHODOU. MOŽNOST PRAC. POMĚRU NA HPP NEBO I NA DPP. NÁSTUP MOŽNÝ
DETEKTIVNÍ INFORMAČNÍ SLUŽBA ČR - organizační složka - 2016-03-10 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Odborní pracovníci v oblasti sociální práce - 6500 - 7500 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti sociální práce
- zástup za MD Požadujeme: - SŠ, VOŠ nejlépe sociálního zaměření (splnění podmínek pro výkon činnosti pracovníka dle zákona 108/2006, Sb. O sociálních službách)
Diecézní charita Brno - 2016-03-12 - Kraj Vysočina

Přijímací technik v autoservisu, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

AUTO EURODIESEL s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

prodavačka - vedoucí , Prodavači smíšeného zboží - 12600 - 14100 CZK měsíčně

jedná se o práci na jednomístné vesnické prodejně se smíšeným zbožím, kde prodavačka plní funkci zodpovědné vedoucí, jejíž náplní práce je prodej,
COOP družstvo Velké Meziříčí - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

Rozpočtář - přípravář, Rozpočtáři specialisté - 20000 - CZK měsíčně

VSM, spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

sociální pracovník / pracovnice, Sociální pracovníci v azylových domech, probačních střediscích, nápravných a jiných zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

- zejména sociální šetření u zájemců o služby / klientů, zpracovávání dokumentace související s poskytováním služby, podílení se na tvorbě postupů
Oblastní charita Havlíčkův Brod - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Sociální pracovník pro zařízení Následná péče Jihlava, Specialisté v oblasti sociální práce - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
Místo výkonu práce Jihlava. Písemné přihlášky do výběrového řízení obsahující strukturovaný životopis a motivační
Diecézní charita Brno - 2016-04-21 - Kraj Vysočina

stavební dělník - zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči
Náplň práce: stavební dělník, zedník, fasádník. Osobní kontakt: v místě výkonu práce Sídliště Míru 1067, Pacov ( budova Jednoty - vchod od nakládací
SHB Hovorka s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

ÚKLIDOVÉ PRÁCE, Uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech - 70 - CZK za hodinu

ATALIAN CZ s. r. o. - 2016-06-04 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČI A POMOCNÍCI, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 2000 - 5000 CZK měsíčně

DUKO s.r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

VEDOUCÍ ŠKOLNÍ JÍDELNY- Dolní Heřmanice, Vedoucí provozu školních jídelen a menz - 5600 - 6000 CZK měsíčně

Základní škola a Mateřská škola Dolní Heřmanice, příspěvková organizace - 2016-06-14 - Kraj Vysočina

Zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Jihlava, Na Hranici 33. Požadujeme zájem o práci, chuť učení novým věcem, komunikativnost, řidičský průkaz min B, výhodou
BOX - AUTO, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina