Práce Vodoinstalateři - zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři Jihomoravský kraj MATES - UNIVA, spol. s r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
Vodoinstalateři - zámečníci, Provozní zámečníci, údržbáři

Popis práce:
montáže v rámci ČR, fyzická zdatnost, práce ve výškách,

Minimální plat: 16000

Maximální plat: 18000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MATES - UNIVA, spol. s r.o.

Forma kontaktu: Mates

Job krátký popis:
Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

DĚLNÍK/DĚLNICE NA VÝROBNÍ LINCE - OBSLUHA BALÍCÍ LINKY, Obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek - 75 - 80 CZK za hodinu

Obsluha strojů na výrobu potravin a příbuzných výrobků
16.6.2016 - práce v potravinářském provozu, i základní vzdělání - vhodné i pro absolventy, zdravotní průkaz, třísměnný
NOMINAL WORKFORCE s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Dělník ve výrobě VZT potrubí, Pracovníci na zpracování plechu - 16500 - 19500 CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu
Popis práce: střihání, ohýbání, falcování, rohování plechů, řezání - výroba VZT potrubí a tlumičů hluku. Kontaktní osoba: Boubín Jan Ing.,
Moravská vzduchotechnika, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Detektiv v obchodě (v obchodním domě), Odborní bezpečnostní pracovníci bezpečnostních a detektivních agentur - 13600 - 17000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v právní oblasti a v příbuzných oborech

P.R.L.Servis s.r.o. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

Dispečer výroby , Technici dispečeři v ostatních průmyslových oborech - 18000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
vzdělání technického směru, logistická příprava zakázek, sestavování operativních plánů výroby, organizace a koordinace
H&M spol. s r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

lakýrník - prášková lakovna, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 24000 - 30000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)

KAPITÁNKA, spol. s r.o. - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj

Linguistic Services Manager, Překladatelé a tlumočníci - 30000 - CZK měsíčně

Překladatelé, tlumočníci a jazykovědci

Moravia IT a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

MONTÁŽNÍ DĚLNÍ, ZÁMEČNÍK, SVÁŘEČ, Stavební zámečníci - 100 - 120 CZK za hodinu

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
14.3.2016/ vyučen Montážní práce - montáž sil a dopravních cest na skladování obilovin. Manulání zručnost není nutné vyučení
Pavel Straka - 2016-03-17 - Jihomoravský kraj

Nákupčí - 20000 - CZK měsíčně

Nákupčí
Administrativní práce v nákupu, každodenní komunikace přes e-mail a telefon s německými dodavateli. Požadujeme znalost německého jazyka na komunikativní úrovni, znalost PC, samostatnost a spolehlivost.
Siempelkamp CZ s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Nástrojaři - 160 - 200 CZK za hodinu

Požadované dovednosti (ŘP, znalost jazyků, práce na PC, VZV, svářečský průkaz atd.) - ÚSO obor nástrojař, nástrojářské práce
NERIA INDUSTRY a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Obchodník studentských kolejí, Odborní asistenti v administrativě - 30000 - CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Zavedená společnost se sídlem v Brně zabývající se správou nemovitostí, realitní a developerskou činností hledá uchazeče na pozici obchodnik studentských kolejí. Hledáte
Brfokol s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Pomocní pracovníci v zahradnictví - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci v zahradnictví

Stradar, družstvo - 2016-03-03 - Jihomoravský kraj

Pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 60 - 70 CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky (Po-Pá 8-16hod.) 1. úklid od 6.00 hod do 10.00 hod - 1 pracovník +práce mycím strojem 8 hod týdně 2. úklid pokud
BHV úklid, s.r.o. - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

prodavač s inkasem- odd. maso - gril, lahůdky, Prodavači potravinářského zboží - 13135 - CZK měsíčně

Poznámka k volnému místu: Nabízíme benefity - příspěvek na stravování, věrnostní odměna, odměny při pracovním výročí, dovolená / rekondiční volno,
Tesco Stores ČR a.s. - 2016-05-17 - Jihomoravský kraj

Produkční, Tiskaři - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Tiskaři
Zasílejte životopisy e-mailem s názvem pozice v předmětu na adresu: kandidat (at) srp-reklama.cz Požadované dovednosti PRAXE NUTNÁ z tiskařského provozu (nejlépe velkoplošné digitální tiskárny)
SRP s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ŘIDIČ MOTOROVÉHO VOZÍKU (SKLADNÍK), Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

LINDEN s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Řídící pracovníci v oblasti logistiky - 15100 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v dopravě, logistice a příbuzných oborech
Způsob prvního kontaktu: osobně na adrese Lipová 6, 602 00 Brno ÚT a ČT 13:00 - 14:00 hod. Vedení a řízení týmu s cílem zpřesnit pracovní
Staves.cz, družstvo - 2016-03-25 - Jihomoravský kraj

Seřizovač a obsluha obráběcích strojů (CNC), Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 160 - 240 CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadované dovednosti: Jeřábnický a vazačský průkaz - není podmínkou, zaškolíme Náplň práce: - Obsluha CNC strojů - Odlaďování programů - Spolupráce s ostatními
NERIA INDUSTRY a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

Seřizovač/operátor strojů VHODNÉ I ABSOLVENTY, Seřizovači a obsluha konvenčních strojů na řezání - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Co budete dělat? " Obsluhovat jednoúčelové automaty - ohraňovací lisy, ohýbací a řezací stroje " Odebírat poškozená ložiska, vyhovující kusy chystat na balení
FENIX PERSONAL s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Skladový/á manipulant/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 13000 - 17000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti: znalost práce s PC, vysoké pracovní nasazení, časovou flexibilitu, pečlivost a rychlost Poznámka k volnému místu: Vyskladňování léků podle objednávek
PHARMOS, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Specialista v oblasti kontrolingu, Ostatní specialisté v oblasti účetnictví - 45000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Pravidelné pracoviště v Brně nebo v Pardubicích. VŠ ekonomického zaměření, orientaci v účetnictví; nutnou praxi aspoň 5 let - z toho min. 2 roky v controllingu nebo v auditu výrobních společností.
EUROVIA Services, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Svářeči - 19000 - 23500 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

TECHNICKÝ NÁKUPČÍ, Nákupčí - 35000 - 40000 CZK měsíčně

Nákupčí
První kontakt emailem. Přijímání a zpracování objednávek. Komunikace se zákazníky a dodavateli (sjednávání cen). Výběr vhodných dodavatelů. Praxe na dané
ZELTWANGER AMT s.r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

Účetní, Účetní všeobecní - 21000 - 26000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

GRANERO Vlasatice, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ÚKLIDOVÝ OPERÁTOR/KA - pouze pro OZP, Ostatní operátoři velínů jinde neuvedení - 15000 - CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení jinde neuvedení
Požadované dovednosti -DOHLED A KONTROLA KVALITY VÝKONŮ ZAMĚSTNANCŮ, ORGANIZACE PRÁCE -ČASOVÁ FLEXIBILITA -ZNALOST ADMINISTRATIVNÍ ČINNOSTI(podklady k fakturaci,
RANOB s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Uklízeč/ka - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 65 - 70 CZK za hodinu

Poznámka k volnému místu: Místo je vyhrazeno pouze pro OZP Přijmeme spolehlivou pracovnici na HPP (zkrácený úvazek) na úklid kanceláří
SLUŽBY JS s.r.o. - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

uklízečka, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 11440 - CZK měsíčně

Střední škola Brno, Charbulova, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Vedoucí pracovník úklidu - pouze pro OZP, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 8000 - 13000 CZK měsíčně

V případě, že Vás naše nabídka oslovila, zašlete Váš životopis na emailovou adresu prace (at) avesplus.cz. Bližší informace Vám poskytneme na tel. čísle
AVES Servisní a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

VEDOUCÍ PRODEJNÍ JEDNOTKY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 17500 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
3.2.2016/ základní Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, organizační schopnosti, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

zahradník/ce - florista/floristka, Zahradníci floristé a květináři - 16000 - CZK měsíčně

Zahradníci, pěstitelé v zahradnických školkách
Pracovní náplň: Prodej rostlin a zboží, obsluha pokladny, vázaní čerstvých i suchých vazeb, komunikace se zákazníky, poradenství,
Zahradnictví u Kopřivů s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Zahradník, Ostatní zahradníci a pěstitelé v zahradnických školkách - 13430 - 15760 CZK měsíčně

Správa hřbitovů města Brna, příspěvková organizace - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj