Práce Vrátný, Vrátní Jihomoravský kraj ASG guard s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Vrátný, Vrátní

Na vjezdovou vrátnici průmyslového objektu přijmeme pracovníka ostrahy, nutná znalost práce na PC. Požadujeme čistý RT, osvědčení o kvalifikaci na pozici strážný. Nabízíme DPP 65 kč/hod., stravenky, služební uniformu, nástup ihned.

Minimální plat: 12500

Maximální plat: 15000

Jméno zaměstnavatele: ASG guard s.r.o.

Forma kontaktu: Potůček

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ pracovníce - fakturant/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Administrativní pracovnice/ník - fakturant/ka. Popis práce: příprava podkladů pro účetní, kancelářské administrativní práce/fakturace, zakládání přijatých
KP - klima, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Architekt-ka, rozpočtář-ka, Stavební architekti - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Stavební architekti
Pracovní náplň: • návrhy dětských hřišť - studie, realizační projekty • sestavování rozpočtů a nabídek - vyřizování poptávek a objednávek • tvorba vizualizací
8D o.s. - 2016-02-28 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka obchodního oddělení, Sekretáři (všeobecní) - 22000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
ASISTENT/KA OBCHODNÍHO ODD. (s možností kariérního růstu) Lokalita: Brno Proč pracovat pro nás? - Nabízíme možnost dalšího profesního růstu (pozice nákupčí/prodejce/vedoucí
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-04-24 - Jihomoravský kraj

Asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Ztracená 1099/10, Praha, 161 00 Náplň práce: - vyřizování veškeré administrativní agendy ředitele Odboru rostlinolékařské inspekce a provádění
Ústřední kontrolní a zkušební ústav zemědělský - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Číšníci a servírky - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Stanislav Hladůvka - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

dělník pokládky obrub a zámkové dlažby, Dlaždiči - 95 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči

Karel Porč, s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Detektiv v obchodě, Ostatní pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Pracoviště, pro která pozici obsazujeme: - Ve Vaňkovce 1 - Mečová 2 - U dálnice 777 Požadujeme: - dobrá fyzická kondice - trestní bezúhonnost Nabízíme: - hrazená doprava do zaměstnání
PCP EURO-POWER EURO POLICE, s.r.o. . - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Fakturantka, Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů - 10000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci, sekretáři a pracovníci pro zadávání dat a zpracování textů

OKNOSTYL group s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka v Pizzerii, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12100 - 20000 CZK měsíčně

Pracoviště: Bzenecká 1533, 696 62 Strážnice. Jedná se o jednoduchou práci kuchaře - kuchařky v Pizzerii. http://camp-straznice.cz/stravovani/bar-favorit.html. Pracovní doba se střídáním 16:00
Autokempink Strážnice s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

lisař, přípravář v gumárenské výrobě, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z pryže
Pracoviště: Jarohněvice 1666, 696 03 Dubňany. Práce na lisovacích strojích výhodou, zodpovědnost, manuální zručnost, flexibilita, komunikativnost, bezúhonnost.
RIGUM, s.r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci

ZM Europe s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci s přidělenou klientelou, Obchodní zástupci - 30000 - 40000 CZK měsíčně

SMS Finanční poradenství Požadavky: vzdělání vyučení s maturitou, asertivita, schopnost týmové práce, komunikace, odolnost vůči stresu, zkušenosti z obdobné pozice výhodou Popis
Václav Kadlec - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Operátor výroby , Montážní dělníci mechanických zařízení - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
První kontakt: emailem: balikova (at) kajot.cz Náplň práce: montáž hracích a výherních automatů, manipulace s hracími a výherními automaty. Požadujeme: spolehlivost a dochvilnost, fyzická
C.S.G. SOFTWARE GROUP LIMITED - organizační složka - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

OPTOMETRISTA/OPTOMETRISTKA, Optometristé - 15000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
18.5.2016/ Požadujeme odbornost, komunikační dovednosti, zodpovědnost. Nabízíme motivační mzdu odpovídající odbornosti, profesní rozvoj, zázemí stabilní české firmy.
Optik House, s.r.o. - 2016-05-20 - Jihomoravský kraj

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 21000 - 24000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Požadavky: Plynulá znalost anglického a ruského/ukrajinského jazyka vítána. Zájemci se dostaví ve dnech Út a Čt mezi 9. a 11. hodinou na
Global Tele Sales Brno s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Pracovník ostrahy, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - 17000 CZK měsíčně

Přijmeme pracovníky ostrahy na objekty v Brně a Modřicích. Jedná se o průmyslové objekty i obchodní domy, mzdové rozpětí 65-80 kč/hod. dle objektu. Požadujeme čistý RT, osvědčení
ASG guard s.r.o. - 2016-03-30 - Jihomoravský kraj

Pracovník vývojového oddělení, Technici ve výzkumu a vývoji v ostatních průmyslových oborech - 17000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Do našeho týmu hledáme pracovníka vývojového oddělení. Pozice je vhodná i pro absolventy. Náplň práce: • tvorba tabulek v Excelu •
ASN HAKR Brno s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Řízení čtyřkolky na vysávání psích exrementů, Řidiči ostatních speciálních vozidel - 70 - CZK za hodinu

PET group,a.s. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Samostatný/á účetní, Odborní účetní všeobecní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Životopisy zasílat na uvedený mail. Požadované dovednosti: Práce na PC, Program pohoda, znalost účetnictví, DE, mzdy. Požadovaná praxe: min. 2 roky
R.T.-TAX, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Servisní technik, Technici počítačových sítí a systémů - 14000 - 21000 CZK měsíčně

Technici počítačových sítí a systémů
Pro naši stabilní a dynamicky se rozvíjející společnost GIGACOMPUTER, která je zaměřená na obchod v oblasti IT hledáme kandidáta/kandidátku na pozici Servisní Technik. POŽADUJEME:
GIGACOMPUTER s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

soustružník, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

CRANESERVICE BRNO, s.r.o. - 2016-03-12 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 20000 - CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení

Home Credit International a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 110 - CZK za hodinu

Dělníci v oblasti výstavby budov

VS-build, s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

TECHNIK – PŘÍPRAVA A ŘÍZENÍ ZAKÁZEK pro provádění staveb prosklených hliníkových fasád, oken a dveří v rámci ČR, Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu - 22000 - CZK měsíčně

Stavební technici
•dobrá orientace v oboru stavebnictví popř. strojírenství •řidičský průkaz skupiny B •uživatelská znalost práce s PC – EXCEL, WORD •znalost práce v AUTO CADu - výhodou •znalost
ALU, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

TELETONIST/KA, Operátoři telefonních panelů - 14000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
20.5/14.4.2016 - aktivní i pasivní telemarketing - zajišťování, zákaznický servis, direct marketing, back office, technická podpora, jednosměnný provoz, ÚSO s vyučením a maturitou,
KOMISTAVO s.r.o. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka - pouze pro OZP, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 10000 - CZK měsíčně

Požadované dovednosti Pečlivá, spolehlivá, zodpovědná, nejlépe s praxí, čistý trestní rejstřík Poznámka k volnému místu:
Anpora, s.r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

vedoucí výroby, Řídící pracovníci ve zpracovatelském průmyslu - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v průmyslové výrobě
Vzdělání strojírenského zaměření, znalost řízení strojírenské výroby, praxe ve vedení kolektivu 5 roků, ŘP sk. B. PRVOTNÍ
AB - KOVO, s.r.o. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 18500 - 19000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
15.3.2016/ Platná registrace všeobecné sestry. Zaměstnavatel upřednostňuje pracovní poměr, je však možnost i na dohodu o provedení práce. Výhody: obědy zdarma. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na
SENIORPROJEKT s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj

zámečník - svářeč, Zámečníci strojů - 130 - CZK za hodinu

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Požadované dovednosti Zkušenosti se svařováním CO2 (mig/mag) Výhodou-svařování TIG Vazačský, jeřábnický průkaz výhodou Čtení
EXMONT-Energo a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj