Práce ZEDNÍK - MONTÉR OKEN, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb Jihomoravský kraj Zdeněk Zbořil - nabídky práce

ZEDNÍK - MONTÉR OKEN, Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb

29.2.2016 - montáž oken, zednické zapracování oken, lehké zednické práce, obklady. Min. vyučen (obor nerozhoduje), praxe s montáží oken a zednickými pracemi (podmínkou). ŘP sk. B výhodou ale není podmínkou. Benefity: prémie. Kontakt se zaměstnavatelem tel. 724 505 565 nebo email: okna (at) pronger.cz

Minimální plat: 20000

Maximální plat: 25000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Zdeněk Zbořil

Forma kontaktu: Zdeněk Zbořil

Job krátký popis: Zedníci a dlaždiči

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA PRODEJNÍHO TÝMU – LOGISTIK, Obchodní referenti - 22000 - 24000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Proč pracovat pro nás? Nabízíme…. - moderní pracovní prostředí a vybavení - pracovní doba: krátký/dlouhý týden, 12hod směny - pracovní smlouvu na dobu neurčitou
Hortim-International, spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Asistentka /asistent ředitele závodu, Odborní asistenti v administrativě - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Požadavky: SŠ s maturitou, VOŠ nebo VŠ, angličtinu slovem i písmem na pokročilé úrovni včetně ochoty poměrně rychle vstřebat odbornou terminologii, nadprůměrné uživatelské dovednosti při práci na
EUROVIA CS, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

AUTOMECHANIK, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 18000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Marek Špacír - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK - SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

11.5./4.4. 2016 - obsluha hostů v restauraci, vyučení v oboru nebo základní vzdělání s praxí v oboru, turnusové služby - krátký dlouhý táden, kontakt: p. Vokáč, tel.
Luděk Vokáč - 2016-05-15 - Jihomoravský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 13000 - CZK měsíčně

Požadavky: na oboru vzdělání nezáleží, praxe v oboru nutná Místo výkonu práce: Restaurace Morava, směnnost dle dohody. Kontaktní osoba: Vymazal Ludek, tel.: 777 572 245, nutný telefonický
Luděk Vymazal - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

dělník/ce ve výrobě autoplachet, Manipulační dělníci ve výrobě - 17000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

TIREX AUTOPLACHTY s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

dokumentátor/ka odd. dějin literatury , Odborní pracovníci v oblasti umění a kultury jinde neuvedení - 16000 - CZK měsíčně

Ostatní odborní pracovníci v oblasti umění a kultury
Přihlášky zasílejte elektronicky kbednarikova (at) mzm.cz "Výběrové řízení - "DOKUMENTÁTOR - literatura" nejpozději do 17.2.2016 nebo osobně
MORAVSKÉ ZEMSKÉ MUZEUM - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kontroly a expedice (plastových výrobků), Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 83 - 106 CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Požadované dovednosti: vzdělání SŠ, práce s PC, ochota učit se novým věcem, praxe v oboru není podmínkou - zaučíme. Náplň práce:
COLORprofi, spol. s r.o. - 2016-03-14 - Jihomoravský kraj

MANAŽER/KA OBCHODNÍ SKUPINY , Řídící pracovníci v oblasti finančních služeb - 75000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti finančních a pojišťovacích služeb
Požadavky: vzdělání SŠ s maturitou, VŠ výhodou. Zkušenosti s vedením týmu, zkušenosti s náborem,výběrem a zapracováním, vlastní
Lukáš Křetínský - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce specialista v oblasti prodeje technických produktů, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu strojů, přístrojů a zařízení (kromě informačních a komunikačních technologií) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje technických a lékařských produktů (kromě informačních a komunikačních technologií)
ENERGOCONTROL s.r.o., firma s mnohaletou tradicí (od roku 1993) hledá zkušené obchodní reprezentanty pro získávání zakázek. Rozšiřujeme
Pavel Žiška - 2016-03-31 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupci - 30000 - 35000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadované dovednosti: vzdělání SŠ s maturitou, praxe v obchodě výhodou, příjemné vystupování, dobrá verbální a nonverbální komunikace, práce s PC (WORD,
Lukáš Křetínský - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Odborný konzultant na slovenské dotace, Odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 5000 - 10000 CZK měsíčně

Hledáme brigádníka nebo zaměstnance na částečný úvazek, se znalostmi dotací (primárně v oblasti dotací na vzdělávání a v oblasti životního prostředí)
ECS Eurofinance, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

POKOJSKÁ - UKLIZEČKA, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 14500 - 16000 CZK měsíčně

13.6.2016 - úklid hotelu. Min. vyučen (obor nerozhoduje), příjemné vystupování, flexibilita. Prac. doba: 7:00-15:30. Zájemci mohou zasílat strukturovaný
Besední dům s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

POMOCNÝ KUCHAŘ(KA), Pomocní kuchaři - 9900 - 13000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Karel Hurta - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodejce nábytku, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

XLMX obchodní s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Realitní makléři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Realitní makléři

Glanc REAL Servis s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

recepční, Recepční (kromě recepčních v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních) - 15000 - CZK měsíčně

Recepční (kromě recepčních v hotelích)
Nástup možný ihned nebo dle dohody. Požadované dovednosti: SŠ vzdělání s maturitou, organizační a komunikační dovednosti, příjemné vystupování, základní
COLORprofi, spol. s r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

řidič kamiónu+plato návěs, Řidiči tahačů - 25000 - CZK měsíčně

Pracovní poměr na dobu neurčitou. Řidičské oprávnění sk. C+E, praxe ve vnitrostátní kamionové dopravě nutností. Místo výkonu
SEDOS transport s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

skladník/ce v expedici, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracoviště: Dubňany 1648, 696 03 Dubňany. Příjem zboží, vychystávání objednávek drogistických výrobků a spotřební chemie, výhodou řidičské oprávnění
SOLIRA Company s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 15000 - CZK měsíčně

Pozice skladník zodpovídá za vychystávání, příjem zboží a jeho kontrolu. Naskladňování zboží na skladová místa a vyskladňování na základě
MICOS spol. s r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Práce v zavedené stabilní české společnosti. - Pracovní doba 5:45 až 14:25 hod - Možnost stravování ve firmě, příspěvek na oběd - Přejímání zboží, kontrola dodacích
LD seating s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

souhlas s MK, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Požadované dovednosti Znalost ukrajinského nebo ruského jazyka, zkušenosti s ASP.NET, C#, JavaScript a JS frameworks (jQuery, ExtJS), databázové programování (MS SQL) Poznámka k volnému
SolarWinds Czech s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

soustružník, Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů - 120 - CZK za hodinu

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů

EXMONT-Energo a.s. - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Technolog divize P4 – senior 40.000,- Kč – 60.000,- Kč, Chemičtí technici technologové, normovači a pracovníci v příbuzných oborech - 40000 - 60000 CZK měsíčně

Technici v chemickém inženýrství a příbuzných oborech
Náplň práce: - vyhledávání a posuzování nových technologií. (Jedná se především o technology scouting v rámci celého
Fosfa a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 70 - 76 CZK za hodinu

SLUŽBY JS s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

uklízeč/ka v kancelářích, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 9000 - CZK měsíčně

Krajská hygienická stanice Jihomoravského kraje se sídlem v Brně - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

Vedoucí projektant/ka - vodní stavby, Inženýři projektanti inženýrských děl - 30000 - 34000 CZK měsíčně

Stavební inženýři
POŽADUJEME: - VŠ vzdělání v úrovni min. Mgr. (stavební zaměření - směr vodní stavby), - SW gramotnost - min. AutoCAD, HEC RAS a další, - praxe min. 5 let v projektování ve vodním
Sweco Hydroprojekt a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK STAVEBNÍ, Stavební zámečníci - 9900 - CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

DVANÁCTKA s.r.o. - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj