Jobs OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - nabídky práce

Na Wypr najdete všechny nabídky práce OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, které jsou k dispozici v tuto chvíli ve vaší zemi. Můžete si prohlédnout 809 nabídky práce OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků.

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 100 - CZK

TOMEGAS s.r.o. přijme brigádně dle potřeby obsluhu na čerpací stanici LPG v Mohelnici. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Vhodné pro starobní důchodce jako přivýdělek. Nabízíme 100,- Kč / hod . Nenáročná a klidná práce. Volejte nebo pište
TOMEGAS s.r.o. - 2019-08-20 - unspecified

TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG ve Šternberku, ulice Kollárova. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Vhodné pro zájemce s částečným (plným) invalidním důchodem. Nabízíme 100,- Kč / hod + příplatky svátky, so,ne. Stravenky

TOMEGAS s.r.o. přijme obsluhu na čerpací stanici LPG v Olomouci - Bystrovanech, ulice Pavelkova. Požadujeme čistý trestní rejstřík, spolehlivost, příjemné vystupování. Vhodné pro zájemce s částečným (plným) invalidním důchodem. Nabízíme 100,- Kč / hod + příplatky svátky,

Obsluha čerpací stanice, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 14000 - 15000 CZK

Místo výkonu práce: Proseč 69, Podměstí, okr. Chrudim. POŽADAVKY: komunikativnost pro jednání se zákazníkem, zodpovědnost, slušné vystupování, znalost práce s penězi, základní znalost na PC, flexibilita.Pracovní doba krátký/dlouhý týden.První kontakt učiňte prosím na výše
CATERONE s.r.o. - 2019-08-17 - unspecified

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 22000 - CZK

CZ-ISCO: 52450  Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostřed.OBSLUHA ČERPACÍ STANICE- Místo výkonu práce: Hradecká 602, 500 11  Hradec Králové- PP plný nebo zkrác. na dobu neurčitou, nástup 1.9.2019- Náplň práce: obsluha zákazníků dle našich
Jan Fousek s.r.o. - 2019-08-16 - unspecified

Obsluha čerpací stanice , Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 18000 - 25000 CZK

NÁPLŇ PRÁCE: čerpací stanice MOL, obsluha zákazníků, doplňování a přebírání zboží, obsluha bistra Fresh corner, dvanáctihodinové směnyNABÍZÍME: práci v příjemném prostředí (nově zrekonstruováno) a v báječném týmu, zajistíme kompletní zaškolení, osobní hodnocení,
Jitka Skalická - 2019-08-04 - unspecified

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE, Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 24000 - 26000 CZK

OBSLUHA ČERPACÍ STANICE- PP na dobu neurčitou, nástup ihned nebo po domluvě- Náplň práce: pokladní prodej pohonných hmot, zboží ze shopu a výrobků z bistra na čerpací stanici Benzina na dálnice D11 (odpočívka Osice, směr HK)- Požadujeme:spolehlivost, - Nabízíme: příspěvek na
Mgr. Oldřich Řezníček - 2019-07-21 - unspecified

Obsluha čerpací stanice , Obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků - 20000 - 25000 CZK

Jedná se o práci na plný úvazek, krátký x dlouhý týden, střídání denních a nočních směn, práce ve dvou. Pracovní doba od 6:00 do 18:00 - denní/ 18:00 do 6:00 - noční. Náplň práce: vstřícná obsluha zákazníků, výroba baget podle jednoduchých receptur, úklid ve vnitřních
Ing. Roman Martinec - 2019-06-30 - unspecified