Práce Administrativní pracovník/ce - člen call centra, Všeobecní administrativní pracovníci Olomoucký kraj MPS EXAKT, s. r. o. - nabídky práce

Administrativní pracovník/ce - člen call centra, Všeobecní administrativní pracovníci

DPP s následnou možností uzavření prac. poměru. Administrativní práce na PC, častý telefonický kontakt. Požadujeme: znalost práce na PC uživatelsky, příjemný hlasový projev (bez vad řeči), komunikativnost. Vhodné i pro absolventy. Kontakt: telefonicky, e-mailem.

Minimální plat: 10000

Jméno zaměstnavatele: MPS EXAKT, s. r. o.

Forma kontaktu: Veronika Švédová

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Olomoucký kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Administrativní pracovník/ce a asistent/ka , Odborní asistenti v administrativě - 13700 - 18000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Pracoviště: Dolní náměstí č.p. 172/16, Olomouc. Pozice admin. pracovníka a asistenta/ky v oblasti mystery shoppingu, financí a obchodu obsahuje: získávání, zpracování a vyhodnocení
Lukáš Krhánek - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

Administrativní pracovník/pracovnice, Všeobecní administrativní pracovníci - 18000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

K O O P R O N s. r. o. - 2016-03-01 - Olomoucký kraj

Číšník/servírka - DPP, Číšníci a servírky - 65 - 95 CZK za hodinu

Pracoviště: Wolkerova č.p. 1197/29, Olomouc. Nástup možný ihned. Nechceš sedět doma, ale raději si přivydělat a zdokonalit se v základní obsluze baru a komunikaci s lidmi? Dokážeš odnést 3 hrníčky
HOTEL U PARKU, s.r.o. - 2016-08-02 - Olomoucký kraj

Dokončovací práce, Pomocní dělníci ve výrobě - 70 - 90 CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Jedná se o dohodu o provedení práce. Pracoviště: Dvorská č.p. 894/17 Šternberk (hala č. 3 - areál bývalé Moravie). První kontakt možný telefonicky (volat od 7:00 - 15:00 hod. nebo osobně
JK TOOL Jaroslav Krajíček s.r.o. - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Ekonomka / hlavní účetní, Hlavní účetní - 24000 - 24000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Do nově zakládané firmy (zemědělství) hledáme ekonomku/ hlavní účetní s nástupem od 1.12.2016. (dle dohody možné i dříve). Pracoviště v Horní Loděnici s tím,
Danoslava Pešková - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Florista/floristka, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Terézia Borková - 2016-09-10 - Olomoucký kraj

Frézař CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 16000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Náplň práce: - frézování na CNC frézce - kontrola a výměna nástrojů včetně následného nastavení obráběcího stroje - základní údržba
PSP Pohony a.s. - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

HR manager/Personalista, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Firma Morava Wood Products s.r.o. sídlí v Uničově již 12 let a specializuje se na výrobu krásného produktu – masivní dubové podlahy, kterou vyváží
Morava Wood Products s.r.o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Lakýrník, Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků - 15000 - CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
AKTUALIZACE 8.1.2016 PRVNÍ KONTAKT TELEFONICKÝ, PÍSEMNÝ Zaměstnavatel požaduje: - dobrý zdravotní stav Pracovní náplň: - lakýrník ocelových částí OK - případná
WAREX spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

manipulační dělník ve výrobě, Manipulační dělníci ve výrobě - 10900 - CZK měsíčně

FOODSTAR, s . r. o. - 2016-02-24 - Olomoucký kraj

Mechanik strojů a zařízení, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 100 - CZK za hodinu

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Společnost ECOPAK Services, spol. s r.o. přijme do pracovního poměru MECHANIKA STROJŮ A ZAŘÍZENÍ. Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru nebo v oboru elektro.
ECOPAK Services, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Obsluha sběrného dvora, Pomocní pracovníci ve sběrných surovinách - 70 - CZK za hodinu

Pomocní manipulační pracovníci

Marius Pedersen a.s. - 2016-04-12 - Olomoucký kraj

Operátor/ka výroby, Montážní dělníci výrobků z pryže a plastů - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Nástup možný IHNED. Náplň práce: Obsluha vstřikovacích strojů na pryže a plasty, obsluha sekacích strojů, jednoduché montáže, opracování výrobků a kontrolní činnosti.
M G L s.r.o. - 2016-04-27 - Olomoucký kraj

Plavčík - animátor/ka, Plavčíci, strážci pláží - 14000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy jinde neuvedení
Požadujeme odpovídající vzdělání pro výkon profese, certifikát plavčíka - zaměstnavatel je ochoten zajistit získání certifikátu,
Lázně Velké Losiny, s.r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

POMOCNÍK / POMOCNICE PRO VRTNÉ PRÁCE (STUDNY, ČERPADLA), Ostatní vrtači a příbuzní pracovníci - 18000 - 28000 CZK měsíčně

Vrtači při ropných nebo plynových vrtech a pracovníci v příbuzných oborech
Nástup ihned. Vyučení v technickém oboru, ŘP sk.B, vrty studní, pro tepelná čerpadla, sídlo zaměstnavatele: Dětkovice. Práce po celé ČR (nutná
Josef Klapáč - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Pracovník zahradní realizační firmy, Zahradníci a pěstitelé - 20000 - CZK měsíčně

Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh
Pracoviště: Tovéř č.p. 191. Nástup možný ihned. Požadujeme: vzděl. SŠ s maturitou. Náplň práce: zahradnické práce, údržba a realizace soukromých zahrad, výsadby, zakládání
Centrum NATURA s.r.o. - 2016-05-06 - Olomoucký kraj

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Zaměstnanec bude mít na starosti péči o klienty uvítání a odbavení hostů, telefonickou i elektronickou komunikaci, vystavování rezervací, prodej zboží apod. Jazykové znalosti

ŘIDIČI NÁKLADNÍHO VOZIDLA S HYDRAULICKOU RUKOU, SKLADNÍCI, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - CZK měsíčně

PRACOVIŠTĚ Prostějov - rozvoz v rámci ČR Kontakt telefonický v době 7:00 - 16:00hod. Ing. Doláková tel.č. 573 501 756, 606 055 133, e-mail: katerina.dolakova (at) salvatorstrechy.cz
SALVATOR STŘECHY s.r.o. - 2016-03-11 - Olomoucký kraj

Servírka, číšník, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Vyučení v oboru nebo praxe v oboru výhodou. Příjemné vystupování, trestní bezúhonnost, spolehlivost. Servírka nebo číšník pro restauraci Kolštejn v Branné. Ubytování
TOMA Olomouc, a.s. - 2016-05-05 - Olomoucký kraj

Servisní poradce - přijímací technik, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 20000 - 33000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Náplň práce: - příjem vozidel do opravy a předávání vozidel po opravě - vytváření zakázek - aktivní komunikace s klienty během
Auto Kubíček s.r.o. - 2016-06-22 - Olomoucký kraj

Šička - čalouník, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech
Osobní kontakt na adrese Bystřická č.p. 112/2, Bystrovany, Olomouc po předchozí telefonické domluvě. Nástup možný ihned. Pož.: vzděl. vyučen, zkušenosti
Jaromír Conearic - 2016-07-15 - Olomoucký kraj

Šička, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10900 - 15000 CZK měsíčně

ZATLOUKAL - CZ, s.r.o. - 2016-03-24 - Olomoucký kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍCI, ZEDNÍCI, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 17000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Nástup ihned. Požadavky: ŘP sk. B, vyučení v oboru. Zkušenosti ve stavebnictví výhodou. I ABSOLVENT. Osobní kontakt možný POUZE po telefonické nebo
VELINVESTIK spol. s r.o. - 2016-02-15 - Olomoucký kraj

Švadlena, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 10900 - CZK měsíčně

Pracoviště: Ondřejova č.p. 489/13, Olomouc. Požadavky: praxe na pozici švadlena podmínkou. Pracovní poměr na 1 rok, nástup možný ihned. Úkolová mzda. První
3WEAR FASHION s.r.o. - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Svářeč plastů, Svářeči - 16000 - 22000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce: Příkazy. Pracovník na této pozici působí v týmu realizující zakázkovou výrobu z platů. Jeho úkolem bude svařování jednotlivých
FERONA THYSSEN PLASTICS, s.r.o. - 2016-08-10 - Olomoucký kraj

Úředník oddělení kontroly obcí a dotací na odboru kontroly v oblasti přezkoumávání hospodaření ÚSC, Odborní pracovníci organizace a řízení - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Charakteristika vykonávané práce: přezkoumávání údajů o ročním hospodaření územních samosprávných celků, kontrola hospodaření s rozpočtovými
Olomoucký kraj - 2016-05-11 - Olomoucký kraj

Vedoucí oddělení řízení lidských zdrojů na odboru kancelář ředitele , Ostatní řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů - 19360 - 29100 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti lidských zdrojů
Charakteristika vykonávané práce: zpracovávání Personální strategie v návaznosti na strategické záměry kraje v kontextu řízení
Olomoucký kraj - 2016-03-31 - Olomoucký kraj

Zástupce/zástupkyně vedoucí/ho restaurace KFC Olomouc, Vedoucí provozu v ubytování, stravování a pohostinství (kromě školních jídelen a menz) - 21000 - 22000 CZK měsíčně

Provozní pracovníci stravovacích, ubytovacích zařízení, kanceláří a dalších zařízení
Pro společnost AmRest s. r. o. (provozovatel sítě rychlého občerstvení KFC a Burger King) hledáme kolegu na pozici Zástupce vedoucího restaurace pro KFC. Na
AmRest s.r.o. - 2016-05-04 - Olomoucký kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 90 - CZK za hodinu

Zedníci a dlaždiči
Nástup možný IHNED. Požadujeme: - zkušenosti se zateplováním budov Zájemci se mohou hlásit: - telefonicky na čísle 739 270 083 - pan Martin Zachrdle - zasláním životopisu (CV) na e-mail:
Martin Zachrdle - 2016-08-10 - Olomoucký kraj