Práce ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci Kraj Vysočina EIT TRADING s.r.o. - nabídky práce

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK, Všeobecní administrativní pracovníci

Náplň práce: - Fakturace - Pokladna - Zpracování příslušné administrativy Požadujeme: - Min. SŠ vzdělání - Min. 2 roky praxe v oboru - Znalost účetnictví velikou výhodou - Pečlivost, spolehlivost, samostatnost Nabízíme: - Zázemí v prosperující dopravní a logistické společnosti - Motivující platové ohodnocení - Kreativní a různorodou práci Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: EIT TRADING s.r.o.

Forma kontaktu: Kristýna Nováčková

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 607 074 536od8,00do16,00hod.

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Kraj Vysočina

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Číšník/servírka - obsluha výčepu, Číšníci a servírky - 18500 - CZK měsíčně

*Hledáme šikovného barmana se zájmem o osobní rozvoj v oboru. Praxe či vzdělání v gastronomii je výhodou, nikoliv podmínka. Pracovní poměr je možné sjednat na plný pracovní
Tomáš Beránek - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - Žďár n.S., Číšníci a servírky - 18000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

QVIDO s.r.o. - 2016-08-10 - Kraj Vysočina

Dělník potravinářské výroby, Ostatní zpracovatelé masa, ryb a příbuzní pracovníci - 15000 - 18000 CZK měsíčně

Zpracovatelé masa, ryb a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce Kostelec u Jihlavy 60. Pracovní náplň: - dle aktuální nabídky (např.: expedice uzenin, balička uzenin, balička masa, masná
Kostelecké uzeniny a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

FYZIOTERAPEUT, Fyzioterapeuti s osvědčením - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace

MUDr. Veselý, s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

INSTALATÉR, Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři
Místo výkonu práce - celá ČR. Pracovní doba 6,00 - 14,00 hod. Požadavky: - Praxe 2 roky. - Vyučení v oboru. - Řidičský průkas sk. B. - Svářecí
Miluše Dočkalová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

junior sales manager, Obchodní referenti - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
- komunikace s potenciálními a stávajícími zákazníky, marketingová činnost, hledání nových tržních segmentů, analýza trhu, vedení obchodních jednání
ORPA Papír a.s. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Linux administrátor, Systémoví administrátoři, správci počítačových sítí - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Systémoví administrátoři (správci systémů)
- administrace Linux serverů (Debian) a správa serverových aplikací, virtualizace, automatizace, centrální správa, monitoring produkčních serverů a řešení incidentů, spolupráce s ostatními
KomTeSa spol. s r.o. - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

Metodický inženýr, Ostatní strojní inženýři - 25000 - CZK měsíčně

Strojní inženýři

Valeo Compressor Europe s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

obchodní asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

CAESAR CRYSTAL BOHEMIAE, a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

OBSLUHA STROJE NA MANDLOVÁNÍ PRÁDLA, Pracovníci pro ruční praní a žehlení - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci pro ruční praní a žehlení (kromě obsluhy strojů v prádelnách a čistírnách)

Jindřich Váka - prádelna - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Oční optik, Optometrista , Optometristé - 14000 - 21000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti optiky a optometrie
Hledáme nové kolegy/ně do oční optiky. Požadujeme vzdělání v oboru optik nebo optometrista, dobré obchodní dovednosti, samostatnost a odborné znalosti v oboru. Náplní práce
FUCHRO DESIGN s.r.o. - 2016-04-13 - Kraj Vysočina

Pokrývač,klempíř,tesař, Klempíři (kromě stavebních) - 10000 - CZK měsíčně

Pracovníci na zpracování plechu

Petr Zavadil - 2016-05-11 - Kraj Vysočina

PRACOVNÍK/CE CALL CENTRA - Žďár nad Sázavou, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 12000 - 30000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Aktivní telemarketing. Práce na projektech mezinárodních firem a známých značek. Smlouva na d. urč. 1 rok, poté prodloužení. Zájem výhradně
ComGate, a.s. - 2016-03-18 - Kraj Vysočina

Procesní technolog, Inženýři technologové, normovači v ostatních oborech - 19000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce Plandry E 3. Co u nás bude dělat: •optimalizace a zvyšování efektivity výrobních procesů v sériové výrobě
STAALBOEK s.r.o. - 2016-07-28 - Kraj Vysočina

Prodavač/ka, Prodavači potravinářského zboží - 12000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce Jihlava, Kostelec. Co u nás budete dělat: - Nabízet výrobky - Vyrovnávat a vystavovat zboží - Udržovat pořádek a čistotu - Pracovat s podnikovými systémy
ADÉLKA a.s. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

PROJEKTANT/KA, KONSTRUKTÉR/KA - Žďár n.S., Strojní inženýři projektanti, konstruktéři - 20500 - CZK měsíčně

Požadujeme: - VŠ technického směru, znalost práce na PC (MS Office, CAD, UGI), znalost AJ, NJ, praxe v oboru, řidičský průkaz sk. B, práce v kolektivu Popis práce: provádění projekčních a
ŽĎAS, a.s. - 2016-04-29 - Kraj Vysočina

provozní mechanik - údržbář strojní, Mechanici a opraváři ostatních strojů a zařízení (kromě přesných strojů) - 22000 - CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
vzdělání technického směru, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým věcem, praxe na obdobné pozici vítána, ochota práce ve třísměnném
SCHÄFER - SUDEX s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Řidič, kurýr, skladník, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů, taxikáři
Místo výkonu práce Jihlava. Rozvoz zboží v rámci Kraje Vysočina, nejvíce z okr. Třebíč a Žďár nad Sázavou. Začátek a konec trasy
Michal Berka - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

ŘIDIČ, Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) - 4500 - CZK měsíčně

Uchazeč musí být OZP (jedná se o chráněné pracovní místo) a musí být z regionu Moravské Budějovice. Zkrácený pracovní
Pekárna MITO s.r.o. - 2016-02-18 - Kraj Vysočina

Servírka / číšník, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Irena Stehnová - 2016-08-02 - Kraj Vysočina

ŠIČKA OBUVNICKÝCH SVRŠKŮ, Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech - 9200 - CZK měsíčně

Šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech

Jarmila Bocanová - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Ing. Pavel Šutka - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

TECHNIK ELEKTRONIK- Vlachovice, Mechanici a opraváři elektronických přístrojů - 22000 - 40000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři elektronických přístrojů
PRAXE 5 LET V OBORU znalost IT - podmínkou, Windows, Android, Office, Internet, perfektní znalost opravárenských postupů, samostatnost, flexibilita, ochota učit se novým
NTSUP s.r.o. - 2016-02-15 - Kraj Vysočina

Truhláři, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Tomáš Buryška - 2016-05-04 - Kraj Vysočina

uklízeč/ka, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 70 - 75 CZK za hodinu

Iveta Holcmanová - 2016-08-17 - Kraj Vysočina

UKLÍZEČ, Uklízeči výrobních prostor (kromě potravinářské a farmaceutické výroby) a skladů - 15000 - 17000 CZK měsíčně

Náplň práce - provádění pravidelného úklidu místností a objektů - čištění oken a toaletních zařízení - provádění
AUTOLIFT PRODUCTION s.r.o. - 2016-04-12 - Kraj Vysočina

Vedoucí obchodu, Řídící pracovníci v oblasti obchodu - 20000 - CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti prodeje a marketingu
Místo výkonu práce Jihlava, Hradební 1. Požadujeme: Praxe v oboru na obdobné pozici min. 3 roky, zodpovědnost za obchodní jednotku, orientace na výsledek,
J.K.L. TRADE s.r.o. - 2016-09-10 - Kraj Vysočina

ZDRAVOTNÍ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 18500 - 27400 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Požadujeme: odbornou způsobilost dle zákona č. 96/2004 Sb. včetně osvědčení o výkonu zdravotnického povolání, trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost Náplň práce:
Domov bez zámku Náměšť nad Oslavou, příspěvková organizace - 2016-08-10 - Kraj Vysočina