Práce Advokátní koncipient, Advokátní koncipienti Středočeský kraj Tomáš Výborčík Mgr. - nabídky práce

Pracovní pozice: Advokátní koncipient, Advokátní koncipienti

Požadujeme: ukončené vysokoškolské vzdělání na právnické fakultě v ČR. Dále spolehlivost, flexibilitu, schopnost učit se novým věcem, ŘP sk. "B", znalost cizího jazyka výhodou, praxe výhodou. Nabízíme: služební vozidlo, samostatnou kancelář, příjemný mladý kolektiv Kontakt možný telefonicky v době od 8:30 do 16:00 hod.

Minimální plat: 23000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Tomáš Výborčík Mgr.

Forma kontaktu: Mgr. Tomáš Výborčík

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 725 803 580,312 241 202

Job krátký popis:
Právníci, státní zástupci a příbuzní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Středočeský kraj

Požadované vzdělání: vyšší vzdělání, včetně vysokoškolského

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Bankéř/-ka pro podnikatele - Benešov, Finanční poradci specialisté - 26000 - CZK měsíčně

Finanční a investiční poradci
Bankéř/-ka pro podnikatele pracuje na pobočce GE Money Bank o velikosti 6-15 zaměstnanců. Má na starosti aktivní prodej produktů a poskytuje servis komerční klientele. Náplň: * Správa a rozvoj portfolia
GE Money Bank, a.s. - 2016-04-29 - Středočeský kraj

Datový analytici - excel, Specialisté analytici rozborů, studií, racionalizace výroby - 25000 - CZK měsíčně

Inženýři v průmyslu a ve výrobě
Místo pracoviště: - Mnichovice, Nádražní 129 Prvotní kontakt: - e-mail: jan.kalenda (at) jkinvest.cz Upřesňující údaje: Požadujeme: - perfektní znalost MS Office (především Excel) - řidičský
Optik House, s.r.o. - 2016-04-13 - Středočeský kraj

Elektrikář pro průmyslovou automatizace, Stavební a provozní elektrikáři - 25000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Váš profil: - SOŠ v oboru elektro - Technické myšlení - Platná vyhláška 50 / 1978 Sb. §6 - Znalost v oblasti automatizace - Schopnost čtení technické dokumentace, orientace v elektro- schématech
CMS s.r.o. - 2016-03-01 - Středočeský kraj

Hlavní účetní, Hlavní účetní - 35000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Náplň práce: vedení finanční účtárny, zodpovědnost za její chod, účtování zejména případů vyžadující vyšší nároky (závěrkové
AIS AUTOMOTIVE INTERIOR SYSTEMS, s.r.o. - 2016-02-26 - Středočeský kraj

Hospodářka, Všeobecní administrativní pracovníci - 12000 - 18000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Pro středisko Mšeno hledáme THP na HPP, Požadavky: min. ÚSO s maturitou, znalost PC (excel, word), dobrá znalost ČJ, ŘP sk. B Zajištění chodu střediska, jednání s úřady, příprava podkladů
ZKP Kladno, s.r.o. - 2016-03-05 - Středočeský kraj

Masér/ka, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12500 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

Kaew Kinnaree s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

mechanizátor, Techničtí a odborní pracovníci - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Techničtí a odborní pracovníci
místo výkonu práce: obvod ZD SEVER Loukovec THP na úseku mechanizace spojená se zajišťováním náhradních dílů, řidičský průkaz min. sk. B KONTAKT: e-maielm, telefonicky,
Zemědělské družstvo Sever Loukovec - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Obchodní zástupci, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Pozice: obchodní zástupci Požadavky: - středoškolské vzdělání technického směru - řidičské oprávnění sk. B - znalost práce na PC Obchodní zkušenosti ( v oboru ) z přímého
OKNOPLASTIK s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Oblastní manažer/ka, Finanční a investiční poradci a příbuzní specialisté - 30000 - 50000 CZK měsíčně

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu na pozici Oblastního manažera. Náplň práce: - realizace smluvených
Finanční Institut s.r.o. - 2016-05-18 - Středočeský kraj

Pokladní/prodavači, Pokladníci v prodejnách - 14000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek

Penny Market s.r.o. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 11000 - 14000 CZK měsíčně

Pracoviště: Měřín schopnost týmové práce, spolehlivost, zodpovědnost, občanská bezúhonnost. 5 týdnů dovolené, zaměstnanecké stravování.
Vojenská lázeňská a rekreační zařízení - 2016-07-15 - Středočeský kraj

pokojská, Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 13000 - 14000 CZK měsíčně

Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-04-29 - Středočeský kraj

Pomocní dělníci, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

STŘECHY- Křížek s.r.o. - 2016-08-17 - Středočeský kraj

Pomocní skladníci, Pomocní skladníci - 10900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci
Požadujeme: jedná se o fyzicky náročnou práci, po dohodě možnost práce v sobotu. Místo výkonu práce: Průmyslová 500, Postřižín. Kontakt: pí. Motrynets (PO - PÁ od 13:00
TOMYSHYNETS s.r.o. - 2016-05-19 - Středočeský kraj

Porodní asistentka s osvědčením, Porodní asistentky s osvědčením - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti porodnictví
Nabízíme: - Výhodné mzdové podmínky (fixní + nenároková pohyblivá složka mzdy) - Příspěvek na penzijní připojištění - Závodní stravování
Nemocnice Rudolfa a Stefanie Benešov, a.s., nemocnice Středočeského kraje - 2016-02-15 - Středočeský kraj

prodavač/ka potraviny, trafika, Prodavači v prodejnách - 10000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Josef Kuthan - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Programátor PLC a průmyslových systémů, Chemičtí inženýři technologové, normovači a specialisté v příbuzných oborech - 39800 - 40000 CZK měsíčně

Chemičtí inženýři a specialisté v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: RAKO 3 Lubná u Rakovníka Požadavky: VŠ nebo vyšší odborné vzdělání technického směru, zkušenosti s programováním
LASSELSBERGER, s.r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Řidič/ka pro MKD, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 55000 - 58000 CZK měsíčně

Hledáte seriózní práci jako řidič/ka MKD nebo práci jako řidič/ka kamionu? Tak to jste u nás na správném místě. Nabízíme
Josef Mička s.r.o. - 2016-06-04 - Středočeský kraj

ŘIDIČI, Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají - 10000 - CZK měsíčně

Řidiči nákladních automobilů, autobusů a tramvají

Jaroslav Spal - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Skladníci - operátoři, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

TOPEK - Oil.cz, a.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj

Specialista smartphone integration, Ostatní specialisté v oblasti techniky - 36660 - 40362 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti techniky (kromě elektrotechniky) jinde neuvedení
Místo výkonu práce: tř. Václava Klementa č.p. 869 Mladá Boleslav II Rozvoj a implementace globální strategie Connected Car pro integraci chytrých
ŠKODA AUTO a.s. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Svářeči TIG, Svářeči - 25000 - 30000 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Náplň práce: sváření tenkostěnných nerezových materiálů metodou TIG. Možnost zaučení. Nabízíme: stabilitu, benefity, práci v mladém kolektivu. Kontakt e-mailem nebo
KLARO , spol. s r.o. - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Uklizeč/ka, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - CZK měsíčně

Pozice: uklizeč/ka Nástup možný ihned na dobu určitou do 31.12.2016. Mzda: 9 900,- Kč Zaměstnanecké výhody: zaměstnanecké bonusy Kontakt: Pincová Dana Mgr.,
Oblastní nemocnice Příbram, a.s. - 2016-06-22 - Středočeský kraj

Vedoucí školní jídelny, administrativní a spisový pracovník, Úředníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Místo výkonu práce: ZŠ Mšec Náplň práce: organizace provozu velkokapacitního stravovacího zařízení v souladu s předpisy regulujícími školní a závodní
Základní škola a Mateřská škola Bez hranic - 2016-05-11 - Středočeský kraj

Všeobecná sestra s osvědčením, Všeobecné sestry s osvědčením - 17000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
Společnost MediClinic hledá pro svou ortopedickou ambulanci Všeobecnou zdravotní sestru. Požadujeme: - SZS, VZS, odborná způsobilost k výkonu povolání všeobecné sestry, registrace výhodou; -
Mediclinic a.s. - 2016-07-28 - Středočeský kraj

Vyšší soudní úředník/ce, Vyšší soudní úředníci - 17870 - 26870 CZK měsíčně

Soudci a příbuzní pracovníci
Pozie: vyšší soudní úředník/ce Pro danou pozici je třeba vysokoškolské vzdělání získané řádným ukončením studia v magisterském studijním programu
OKRESNÍ SOUD V PŘÍBRAMI - 2016-08-02 - Středočeský kraj

ZAHRADNÍCI, Zahradníci a pěstitelé - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Zahradníci a pěstitelé orientovaní na trh

Jaroslav ŠIMEK - 2016-09-10 - Středočeský kraj

Zdravotní sestra/bratr, Zdravotničtí asistenti (praktické sestry) - 23000 - CZK měsíčně

Odborní zdravotničtí asistenti
Pozice: Zdravotní sestra/bratr. Požadavky: registrace, příjemné vystupování, spolehlivost, ŘP sk. B. Místo výkonu práce: Pečičky 25, 26231 Milín. Mzda: 23 000,-kč. Nástup: ihned.
Domov pod hrází, o.p.s. - 2016-02-15 - Středočeský kraj