Práce ASISTENT/KA AUDITORA, Odborní asistenti v administrativě Liberecký kraj VGD - AUDIT, s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
ASISTENT/KA AUDITORA, Odborní asistenti v administrativě

Požadujeme: * SŠ vzdělání, ekonomického směru výhodou * znalost AJ * znalost NJ výhodou * práce s PC (Microsoft Excel) * řidičský průkaz skupiny B * časová flexibilita Nabízíme: * zajímavou práci * významnou podporu při dalším vzdělávání * příspěvek na stravování * týden dovolené navíc Plat: od 20 000,- Kč (dle praxe) Nástup: nástup možný ihned Hlásit se: Lucie Prskavcová, e-mail: vgd.liberec (at) vgd.eu

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: VGD - AUDIT, s.r.o.

Forma kontaktu: Lucie Prskavcová

Zaměstnavatel telefonní číslo: +420 485 104 158,606 610 086

Job krátký popis: Odborní asistenti v administrativě

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE, Všeobecní administrativní pracovníci - 17000 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

PRIMUM SERVIS s.r.o. - 2016-03-09 - Liberecký kraj

ČERPAČ - asistent, Technici v ostatních průmyslových oborech - 19000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Čerpač - asistent provádí veškerou manipulaci tekutého materiálu, přečerpávání železničních a autocisteren, vyčerpávání
TEMPERATIOR s.r.o. - 2016-03-05 - Liberecký kraj

Fakturanti - 6000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

LM Transport s. r. o. - 2016-05-28 - Liberecký kraj

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 60 - CZK za hodinu

Požadujeme: vyučení v oboru. Náplní práce bude vaření italských jídel, hotovek a minutek. Nabízíme: mzdu 60 Kč/hod. (čistého), pracovněprávní vztah uzavřený
ANT GROUP, spol. s r.o. - 2016-07-28 - Liberecký kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Mateřská škola Ohrazenice - 2016-03-31 - Liberecký kraj

MANIPULAČNÍ DĚLNÍK VE VÝROBĚ, Manipulační dělníci ve výrobě - 15000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

MOCCA, spol. s r.o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

MECHATRONIK / ÚDRŽBÁŘ ELEKTRO, Elektromechanici - 21000 - 30000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Pracovní náplň: - Technická podpora automatické linky, zajištění jejího chodu. - Provádění elektro oprav strojů a zařízení. - Úpravy SW strojů a zařízení.
Prettl Automotive Czech s.r.o. - 2016-08-17 - Liberecký kraj

METODIK/METODIČKA SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PROJEKT \"PODPORA A ROZVOJ SOCIÁLNÍCH SLUŽEB PRO RODINY A DĚTI V LK\" ODDĚLENÍ SOCIÁLNÍ PRÁCE ODBORU SOCIÁLNÍCH VĚCÍ, Sociální pracovníci specialisté v oblasti veřejné správy - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti sociální práce a poradenství
PLATOVÉ ZAŘAZENÍ - 10. PLATOVÁ TŘÍDA MÍSTO VÝKONU PRÁCE - LIBEREC PRACOVNÍ POMĚR NA DOBU URČITOU - PO DOBU REALIZACE PROJEKTU TERMÍN PRO
Liberecký kraj - 2016-07-15 - Liberecký kraj

Mistr v textilní výrobě, Mistři a příbuzní pracovníci v dřevařství, papírenství a polygrafii - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě

Jana Mathausová - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBCHODNÍ REFERENT/KA, Obchodní referenti - 17000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
vzdělání ekonomického směru, znalost práce s PC (MS Office), aktivní znalost NJ - slovem i písmem, znalost AJ výhodou, prac. poměr na dobu určitou, , podnikové stravování, 5 týdnů
Ing. Henry Kyncl - Komerční slévárna šedé a tvárné litiny Turnov a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Rudolf Brzek - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Pokojská, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 14000 - CZK měsíčně

Martin Malý - 2016-02-24 - Liberecký kraj

Pomocní dělníci ve výrobě - 9900 - CZK měsíčně

Pausania s.r.o. - 2016-02-18 - Liberecký kraj

Poradce na přepážkovém pracovišti, Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech - 15000 - CZK měsíčně

Pracovníci informačních služeb, na přepážkách a v příbuzných oborech
Poradce na přepážkovém pracovišti - HPP, DPP, DPČ. Do svých řad přijmeme komunikativní a aktivní osobnost. Požadujeme příjemné vystupování,
FINESTO s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK V SOCIÁLNÍCH SLUŽBÁCH, Ostatní pracovníci osobní péče ve zdravotní a sociální oblasti jinde neuvedení - 10900 - 15160 CZK měsíčně

Pracovníci osobní péče v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Místo výkonu práce: APOSS Liberec, příspěvková organizace, Zeyerova 832/24, Liberec 1 Platové zařazení: 4. - 5. platová třída (zákon
APOSS Liberec, příspěvková organizace - 2016-03-31 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK ZÁBRUSU BRÝLOVÝCH ČOČEK, Odborní pracovníci v oblasti oční optiky - 19000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti oční optiky
Náplň: Příprava brýlových čoček k zabroušení Obsluha zabrušovacích strojů Zasazování brýlových čoček do brýlových obrub, jejich montování a úprava
HOYA Lens CZ a.s. - 2016-05-02 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA, Prodavači textilu, obuvi a kožené galanterie - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

NEW YORKER CZ, s.r.o. - 2016-03-16 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA VE VINOTÉCE, Prodavači potravinářského zboží - 80 - CZK za hodinu

Místo výkonu práce: VINOTÉKA, Obchodní centrum FORUM, Soukenné nám., Liberec Nástup možný: červen/červenec 2016 Požadujeme: zkušenosti v prodeji výhodou, příjemné
VINAŘSTVÍ LEDNICE ANNOVINO a.s. - 2016-05-04 - Liberecký kraj

Prodavači zahradní techniky, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Požadujeme: příjemné vstupování a schopnost jednat se zákazníkem, spolehlivost, základní znalost práce s PC. Praxe v oboru je výhodou, ŘP sk. B je výhodou, znalost zahradní
HECHT MOTORS s.r.o. - 2016-03-31 - Liberecký kraj

RECEPCE + PRODEJ LYŽAŘSKÉ VÝUKY, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 12000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
RECEPCE + PRODEJ LYŽAŘSKÉ VÝUKY, SŠ vzdělání, práce na recepci pensionu, podávání informací, administrativa, znalost NJ a AJ, bezúhonnost, flexibilita, možnost pouze brigáda
Jiří Kotaška - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ŘIDIČ MKD, Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 27000 - 50000 CZK měsíčně

EURIKA s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

ŘIDIČ na vnitrostátní přepravu Liberec - Rumburk, Řidiči tahačů - 18000 - CZK měsíčně

ASTRA TRANS s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Řidič , Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 19000 - CZK měsíčně

Přijmeme řidiče na rozvoz masa a masných výrobků. Vzdělání - min. vyučen. Řidičské oprávnění skupina C popř. C+E, platný profesní
VÁŠA spol.s r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

SAMOSTATNÝ/VEDOUCÍ PROJEKTANT \"STAVAŘ\", Inženýři projektanti budov - 20000 - CZK měsíčně

Stavební inženýři
Náplň práce: Projektování stavebních částí Inženýrská činnost ve správ. Řízeních Autorské a stavebně-technické dozory Požadavky: VŠ/SŠ stavebního
Project A plus, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

STRÁŽNÝ, Pracovníci ostrahy, strážní - 13500 - 16500 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Hlídání v obchodním prostoru v Liberci Zajišťování pořádku a bezpečnosti Denní služby - 12 hodinové směny, pondělí až pátek Služby v obleku Požadujeme: - Fyzickou zdatnost
GADO, s.r.o. - 2016-05-06 - Liberecký kraj

STROJÍRENSKÝ DĚLNÍK - PILA, Strojírenští kovodělníci - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Manuální zručnost, spolehlivost, pracovitost. Jedná se o řezání kovových dílů do výroby, vrtání, děrování. Práce
PERM Technologies s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

UKLÍZEČ/KA, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 12000 - CZK měsíčně

Sea Clean M.B., s.r.o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

VETERINÁRNÍ INSPEKTOR, Veterinární lékaři - 17870 - 31550 CZK měsíčně

Veterinární lékaři
Hlavní popis činnosti vykonávané na služebním místě: - odborná veterinární činnost dle zákona č. 166/1999 Sb., o veterinární péči a o změně některých souvisejících
Státní veterinární správa - 2016-08-17 - Liberecký kraj

Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - CZK měsíčně

Pneuforce s.r.o. - 2016-06-04 - Liberecký kraj