Práce asistent/ka pedegoga/vychovatel/ka v družině, Asistenti pedagogů Plzeňský kraj Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace - nabídky práce

asistent/ka pedegoga/vychovatel/ka v družině, Asistenti pedagogů

Popis práce:
kvalifikace mimoškolní pedagogika, VŠ pedagogického směru

Minimální plat: 18000

Maximální plat: 24000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele:
Základní škola a Mateřská škola Pernarec, okres Plzeň-sever, příspěvková organizace

Forma kontaktu: Mgr. Marian Husák

Job krátký popis: Asistenti pedagogů

Země: Česká republika

Kraj: Plzeňský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Autoklempíř, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 22000 - 32000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel
Kontakt: Němec Zdeněk, tel.: 602584810, e-mail: nemec (at) fordhornat.cz Náplň práce: opravy osobních automobilů ve značkovém dealerství. Požadujeme: vyučený autoklempíř s praxí. Pracovní
HORNÁT s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 16000 - CZK měsíčně

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, vyuč. nebo zákl. vzdělání s praxí v oboru, základní znalost PC, Možnost přespání mezi směnami Nástup: IHNED Mzda: 16000,-Kč Kontakt: Poskočilová
AGROMAP s.r.o. - 2016-03-04 - Plzeňský kraj

číšník/servírka, Číšníci a servírky - 12100 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

NOVÝ PEKING, s.r.o. - 2016-05-12 - Plzeňský kraj

Elektrikář, Stavební a provozní elektrikáři - 19000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
místo výkonu práce provozovny firmy - U Ctiboře 1989, Stadtrodská 1251, 347 01 Tachov - zkušeností s instalací a servisem elektrických zařízení - výhodou znalost německého
BHS CORRUGATED Fertigungs, Montage, Service, s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

elektromontér ve výrobě rozvaděčů, Elektromechanici - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Elektromechanici a seřizovači
Společnost EUROSOFT-Control s.r.o. (Štěnovice) hledá do svého týmu elektromontéra, který se bude podílet na výrobě rozvaděčů pro řízení výrobních linek a strojů v různých
EUROSOFT - Control s.r.o. - 2016-07-15 - Plzeňský kraj

Kontrolor/ka kvality - mezioperační kontrola kvality , Montážní dělníci výrobků a zařízení - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Montážní dělníci
V případě Vašeho zájmu kontaktujte naše personální oddělení. Daikin Industries Czech Republic s.r.o. pí Lucii Večeřovou (od 8:00 do 16:00 hod.), tel. 378773160, e-mail:vecerova.l (at) daikinczech.cz Pracovní
Daikin Industries Czech Republic s.r.o. - 2016-06-04 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 18000 - CZK měsíčně

KUCHAŘ/KA, vyučení v oboru - praxe v uvedeném oboru NABÍZÍME: bonusy v rámci hotelového řetězce, možnost ubytování, možnost finančních bonusů při pracovní flexibilitě NÁSTUP:dle
OREA HOTELS s.r.o. - 2016-02-26 - Plzeňský kraj

KUCHAŘ/KA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 70 - CZK za hodinu

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Hotel Kolibřík s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Nutriční terapeut/ka - asistentka, Nutriční asistenti - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Nutné vzdělání se zaměřením na výživové poradenství - kurz pro výživové poradce, Nutris, Mahra..., nebo vyšší odborná
Jitigo s.r.o. - 2016-06-22 - Plzeňský kraj

Obsluha CNC strojů , Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Zájemci mohou zasílat své životopisy na mail adresu: kovo (at) monscarbon.cz Předmět: životopis Firma se sídlem v Plzni-Božkově přijme pracovníka na obsluhu CNC strojů. Požadavky: - Vzdělání SŠ/SOU
MONS CARBON s.r.o. - 2016-06-09 - Plzeňský kraj

Operátor výroby 22000,-/měsíčně čistého, Montážní dělníci mechanických zařízení - 22000 - 25000 CZK měsíčně

Montážní dělníci mechanických zařízení
Hledáme zaměstnance do automobilového průmyslu na pozici operátor výroby. Požadujeme: - praxe na operátorské pozici výhodou - ochotu pracovat ve směnném provozu - manuální a fyzickou
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Pokladní v maloobchodní prodejně, Pokladníci v prodejnách - 16000 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
Pracovní náplň: nakládání se zbožím, kontrola a prezentace zboží, obsluha pokladny Požadujeme: vzdělání – nižší střední, praxe v obchodním řetězci výhodou,
NORMA, k.s. - 2016-04-28 - Plzeňský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ , Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 15000 - CZK měsíčně

Prodavač/ka - pokladní na HPP do prodejny hraček v Klatovech Požadujeme: základní znalost PC, flexibilita, trestní bezúhonnost, spolehlivost, zodpovědnost, slušné a příjemné vystupování,
Dráčik - DUVI CZ s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

ŘIDIČ/KA NA VOZIDLO SKUPINY C +E, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 39000 - 44000 CZK měsíčně

Jiří Žabka - 2016-03-25 - Plzeňský kraj

Seřizovač vstřikovacích lisů, Provozní zámečníci, údržbáři - 25000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Přijmeme uchazeče na pozici seřizovač vstřikovacích lisů, místo práce Horšovský Týn, HPP, nepřetržitý provoz, 25 dnů dovolené, nastup. mzda od
Thompson Personnel Management CZ, s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Skladník, kontrolor vstupní kontroly, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Místo výkonu práce:Ke Staré mašině č.p. 572, kaznějov Náplň práce: - zaskladňování a vyskladňování zboží včetně přípravy na export - provádění
Kovo Kaznějov s.r.o. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Skladník s VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - CZK měsíčně

Pro významný podnik v Plzni hledáme skladníka s průkazem na VZV. Požadujeme: - praxe ve skladu min.2 roky - znalost práce se čtečkou a scannerem - orientace v průvodkách - ochota pracovat ve směnném
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-03-08 - Plzeňský kraj

Soustružník kovů (horizontkář NC), Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) - 130 - 150 CZK za hodinu

Požadujeme: vyučen v technickém oboru a min. 3 roky praxe s obsluhou obráběcího stroje, výborná znalost čtení technické dokumentace. Výhodou: vyučen v oboru soustružník kovů a min.
PILSEN STEEL s.r.o. - 2016-05-25 - Plzeňský kraj

Stáž v programu HANDICAP -administrativní pracovník/ice (pouze pro OZP), Odborní asistenti v administrativě - 100 - CZK za hodinu

Odborní asistenti v administrativě
STÁŽ HANDICAP - Administrativní práce (určeno pro OZP) Zašlete strukturovaný životopis a motivační dopis do 20. 6. 2016 na e-mail: plzenskykraj.prace (at) vzp.cz, ve kterém prosím uveďte, proč se zajímáte
Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky - 2016-06-14 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník 21 000,- čistého, Zámečníci strojů - 21000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu: Plzeň V případě zájmu kontaktujte p. Paldusovou na tel: 605 107 895 či na email: n.paldusova (at) danox.eu a nebo osobně na adrese: Korandova 14, Plzeň (vchod
DANOX BUSINESS a.s. - 2016-04-12 - Plzeňský kraj

Strojní zámečník, Zámečníci strojů - 15000 - CZK měsíčně

WELPRO s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

SVÁŘEČI, Svářeči - 110 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi

MTK Bohemia, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Technik kvality, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 45000 - CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
Do automobilové výrobní společnosti na Tachovsku otevíráme kariérní příležitost na pozici: TECHNIK KVALITY Váš profil: - SŠ vzdělání
Mgr. Veronika Rudolfová, Ph.D. - 2016-09-10 - Plzeňský kraj

Truhlář, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 90 - 127 CZK za hodinu

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
Obor vzdělání: truhlář nábytkář. Výuční list popř. maturitní vysvědčení. Pracovní doba: 7:00 - 16:00hod. Pracoviště: Cheznovice
FS Interier spol. s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

Údržbář - elektromechanik, Provozní elektromechanici - 23000 - 28000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Průmyslový areál Vysočany 54, 348 02 Bor u Tachova NÁPLŇ PRÁCE: Provádění elektrikářských prací v rámci odborné způsobilosti Preventivní
Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. - 2016-02-15 - Plzeňský kraj

zámečník - opravář zemědělských strojů, Zámečníci strojů - 95 - CZK za hodinu

IMONT spol. s r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

Zedník, Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) - 15000 - CZK měsíčně

Zedníci a dlaždiči

Wermont s.r.o. - 2016-08-10 - Plzeňský kraj

ZNALOST VÝROBY ITALSKÉ ZMRZLINY, Cukráři (kromě šéfcukrářů) - 15000 - CZK měsíčně

Pekaři, cukráři a výrobci cukrovinek (kromě šéfcukrářů)

Besim Ramizi - 2016-07-28 - Plzeňský kraj