Práce Asistent/ka vedoucích staveb, Odborní asistenti v administrativě Moravskoslezský kraj SSK Stavby Ostrava s.r.o. - nabídky práce

Asistent/ka vedoucích staveb, Odborní asistenti v administrativě

Místo výkonu práce: Na Jánské 725/52, 710 00 Ostrava 10 Prosíme, netelefonujte!!! Zájemci splňující požadované podmínky zašlou svůj životopis na e-mail: riedlova (at) scomplet.cz s uvedením telefonního kontaktu na sebe a do předmětu napsat název profese. Děkujeme za pochopení. Vybrané uchazeče budeme v nejbližší době kontaktovat. Pracovní poměr: - Nástup IHNED. Pracovní doba od 6:30 do 15:00 hod. ve Slezské Ostravě (Hranečník). Pracovní poměr na dobu neurčitou. Podmínkou: - SŠ vzdělání stavebního směru - ŘP sk. B Požadované dovednosti: - praxe min. 1 rok na obdobné pozici - pokročilou znalost práce na PC (MS Office, internet) - časová flexibilita - orientace v administrativě - zkušenosti s fakturací - výhodou orientace v ekonomickém směru - psaní hmatovou metodou (všemi deseti) výhodou, ne však podmínkou Nabízíme: - odpovídající mzdové ohodnocení - samostatnou a zodpovědnou práci - příjemné pracovní prostředí - práce po celé roční období

Minimální plat: 15000

Maximální plat: 22000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: SSK Stavby Ostrava s.r.o.

Forma kontaktu: Daniela Riedlová

Job krátký popis: Odborní asistenti v administrativě

Země: Česká republika

Kraj: Moravskoslezský kraj

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Číšníci a servírky, Číšníci a servírky - 11200 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Oldřich Gavenda - 2016-03-23 - Moravskoslezský kraj

Číšník/Servírka, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

Z: 29.4.2016 Místo výkonu: Vítovka 21, 742 35 Odry VHODNÉ PRO ABSOLVENTY Dohoda o provedení práce i pro uchazeče se základním vzděláním - rozhoduje zájem o obor, praxe není
Jaromír Konrád - 2016-05-02 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka, Číšníci a servírky - 15000 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Jiráskovo náměstí 159/10, Ostrava - Moravská Ostrava Volat předem a domluvit si schůzku na tel.: 608 158 777. Příjmeme číšníka/servírku na plný
Red Cafe Classic 10 s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Číšník/servírka - obsluha sportovního zařízení, Číšníci a servírky - 83 - CZK za hodinu

z: 22.3.2016 12h směny, dlouhý (po, ut, pa, so, ne) x krátký (st, čt) týden, v průměru 40hod./týden. Výhody: stravování Kontakt: Recepce hotelu, telefonicky na č.: 556 770 711, písemně
WELLNESS HOTEL ABACIE NJ, s.r.o. - 2016-03-24 - Moravskoslezský kraj

CNC frézaři, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
z: 17.3.2016 Požadavky: SOU/SŠ ve strojírenském oboru, znalost řídícího systému Heidenhain podmínkou, praxe výhodou, znalost čtení technických výkresů, znalost problematiky
MAZETA spol. s r.o. - 2016-03-19 - Moravskoslezský kraj

Dělník s motorovou pilou, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Zpracovatelé dřeva
z: 20.4.2016; výkon práce FRENŠTÁTSKO, KOPŘIVNICKO, FRÝDECKOMÍSTECKO AŽ KARVINSKO; jedná se o pracovní činnost spočívající v odstraňování a oklešťování
Jaroslava Trmalová - 2016-04-24 - Moravskoslezský kraj

Expedient - ka, fakturant - ka, Fakturanti - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
místo výkonu práce : Rýmařov, Opavská 21 Příprava a expedování zásilek (hmotnosti od 0,5 kg do 25 kg, výjimečně i 30 kg), evidence objednávek, vystavování faktur,
BONITEX s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Hlavní účetní, ekonemové, Hlavní účetní - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti účetnictví
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, znalost pod. účetnictví včetně praxe podmínkou, komunikační a organizační schopnosti, samostatnost, spolehlivost, řid. průkaz B, znalost AJ výhodou. Náplň
ČEMAT trading, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Moravskoslezský kraj

JUNIOR SPECIALISTA NÁKUPU A VÝVOJE DÍLŮ, Nákupčí - 22500 - CZK měsíčně

Nákupčí
A16 Náplň práce: " zodpovědnost za nákup dílů pro nový model " plánování investic, nastavení plánu a sledování ceny " vyhledávání
Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o. - 2016-02-24 - Moravskoslezský kraj

NÁSTROJÁŘ STŘIHACÍCH A TVAROVACÍCH STROJŮ, Nástrojaři - 15000 - 24000 CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
SOU, alespoň 2-3 roky praxe na obdobné technické pozici ve strojní výrobě zaměřené na tváření/lisování kovů, znalost procesů lisování
KSR Industrial, s.r.o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

Obchodní zástupce/kyně, Obchodní zástupci - 15000 - CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Kuchyňské studio Válek&Kačena s.r.o., Zeyerova 2, Moravská Ostrava V případě zájmu pište na e-mail: prodejceOV (at) seznam.cz Při zaslání životopisu uveďte
Kuchyňské studio Válek & Kačena s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

OBRÁBĚČ -KA KOVŮ, Nástrojaři a příbuzní pracovníci - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Vyučen v oboru, praxe ve strojírenství min. 1 rok, znalost čtení technické a výkresové dokumentace. Nástupní plat 18 000 - 25 000 Kč, 5 týdnů
ARAKO spol. s r.o. - 2016-04-21 - Moravskoslezský kraj

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - Futurum, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 12100 - 18000 CZK měsíčně

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení
Místo výkonu práce: Novinářská 3176/6a, Moravská Ostrava Kontakt na e-mail. 3 TYPY NÁPLNÍ PRÁCE: PRÁCE NA POKLADNĚ - komunikace s hosty, nabízení našich produktů,
AmRest s.r.o. - 2016-05-13 - Moravskoslezský kraj

Operátor dělícího zařízení - část plechy, Obsluha ostatních stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená - 68 - 87 CZK za hodinu

Obsluha stacionárních strojů a zařízení jinde neuvedená
místo výkonu práce : Břidličná, Bruntálská 167 Operátor dělícího zařízení (část Plechy) Obsluha strojního
AL INVEST Břidličná, a.s. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

POKLADNÍ, Pokladníci v prodejnách - 8756 - CZK měsíčně

Pokladníci a prodavači vstupenek a jízdenek
vzdělání nerozhoduje. Mzda 8 756 Kč, dvousměnný provoz, prac. úvazek zkrácený 33 hodin/týden, pracoviště Opava, nástup dle dohody, KO: Matějová Miroslava, životopis se souhlasem osobních
TEMPO, obchodní družstvo - 2016-04-13 - Moravskoslezský kraj

Pomocná síla do restaurace, Pomocní pracovníci při přípravě jídla - 4800 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci při přípravě jídla
z: 21.12.2015 Požadavky: Jedná se o práci v odpoledních hodinách (úklid restaurace a pomocné práce v kuchyni), vhodné pro uchazeče s bydlištěm v okolí provozovny. INFO:Jen telefonicky
Miloš Toman - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ/-Á PRACOVNÍK/-ICE V KUCHYNI, Pomocníci v kuchyni - 15000 - CZK měsíčně

Pomocníci v kuchyni

MIHY ŘEKA s.r.o. - 2016-08-10 - Moravskoslezský kraj

POMOCNÝ PRACOVNÍK V PILAŘSKÉ VÝROBĚ, Pomocní dělníci ve výrobě - 10800 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Eduard Halška - 2016-04-12 - Moravskoslezský kraj

Pomocný stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 10000 - 12000 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Ing. Petr Malinovský - 2016-03-26 - Moravskoslezský kraj

Prodavač/ka, Prodavači v prodejnách - 67 - CZK za hodinu

z: 30.8.2016 Požadavky: místo je vhodné pro invalidní důchodce, zdravotní průkaz Náplň práce: přejímka pečiva a zboží, prodej pečiva, zboží, aranžování, oceňování,
L O M N Á spol. s r. o. - 2016-09-10 - Moravskoslezský kraj

PROGRAMÁTOR -KA PHP/JQUERY, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 250 - CZK za hodinu

Programátoři počítačových aplikací
SŠ, znalost objektového programování v PHP, znalost HTML, CSS, MYSQL, výhodou znalost ZEND1, JavaScript (jQuery), znalost GIT, znalost Linuxu (Debian) na základní úrovni výhodou nikoliv podmínkou.
REMANTE GROUP s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Řidič TATRA 815 , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 20000 - 25000 CZK měsíčně

místo výkonu práce - Moravskoslezský kraj. Požadavky: min. střední vzdělání s výuč. listem ŘP. sk. C, CE vč. profesního osvědčení
Lesostav s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Sádrokartonář/ka, Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 17000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Stavitelství SIZO s.r.o. - 2016-07-28 - Moravskoslezský kraj

SPECIALISTA OBCHODNÍHO MÍSTA OK POINT, Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
A16 Náplň práce: " Identifikace potřeb klientů, navrhování optimálních řešení " Zpracování klientské dokumentace " Budování a rozvoj dlouhodobých
Broker Consulting, a.s. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

Stavební dělník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 18500 - 23000 CZK měsíčně

Z: 17.5.2016 Náplň práce: Jedná se o manuální práci - výkopové práce, asfaltce. Výpomoc při pokládání zámkové dlažby, obrub. Práce s jednoduchými
Moravia Trend s.r.o. - 2016-05-20 - Moravskoslezský kraj

TELEFONNÍ OPERÁTOR-KA, Operátoři telefonních panelů - 1 - CZK za hodinu

Operátoři telefonních panelů
A11 (DPP s možností změny na HPP) 7/1/2016 Náplň práce: -aktivní oslovování zákazníků -sjednávání schůzek do domácností -nejedná se o prodej produktů
Securing s.r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

Účetní, Odborní účetní všeobecní - 13380 - 20150 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
Místo výkonu práce: Ostrava - Poruba Nástup možný ihned, jedná se o zástup za dlouhodobou dočasnou pracovní neschopnost s výhledem na trvalý
Domov pro seniory Slunečnice, Ostrava-Poruba, příspěvková organizace - 2016-06-04 - Moravskoslezský kraj

UKLÍZEČ -KA, Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních - 9900 - 12230 CZK měsíčně

vzdělání nerozhoduje, očkování proti žloutence podmínkou. Mzda od 9 900 - 12 230 Kč, po zaučení přiznání osobního příplatku,
REHABILITAČNÍ ÚSTAV HRABYNĚ - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj

ZÁMEČNÍK - SVÁŘEČ ZK 141 8, Zámečníci strojů - 17000 - CZK měsíčně

A16 Požadavky: " min. SOU nebo SŠ vzdělání " praxe ve svařování metodou ZK 141 8 " čtení technické dokumentace " flexibilita a týmová
BLANCO Professional CZ spol. s r.o. - 2016-02-15 - Moravskoslezský kraj