Práce asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci Jihomoravský kraj Dominik Ženatý - nabídky práce

Pracovní pozice:
asistent/ka, Všeobecní administrativní pracovníci

Svá CV zasílejte na e-mail prace (at) jamesgrant.cz Hledáme právě tebe! Co musíš umět? Oceníme radost z práce, pečlivost, odolnost vůči stresu, flexibilitu a logické uvažování, ovládat práci na PC Co oceníme? Proaktivitu a samostatnost Co bude tvou náplní práce? Kromě administrativní činnosti v kanceláři budeš tvořit zázemí nejen vedení, ale i úseku obchodu, budeš komunikovat s klienty a občas se projdeš na úřady. Na e-mailovou adresu prace (at) jamesgrant.cz posílejte svůj životopis s motivačním dopisem. Zajímá Vás práce v realitní kanceláři a administrativě? Jste samostatná osoba, na kterou je spolehnutí? Ovládáte práci v MS Office? Máte zkušenosti s komunikací po telefonu, příjemné vystupování, aktivní a pozitivní přístup k práci a příjemné vystupovaní?

Minimální plat: 12100

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Dominik Ženatý

Forma kontaktu: Lucie Nejezchlebová

Job krátký popis: Všeobecní administrativní pracovníci

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

AUTOMECHANIK - AUTOELEKTRIKÁŘ, Mechanici a opraváři osobních automobilů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři motorových vozidel

Veronika Stehlíková - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK, SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 60 - CZK za hodinu

29.6/7.7.2015 - obsluha zákazníků pizzerie. I základní vzdělání, vhodné i pro absolventy. Lze dohodnout i pracovní poměr nebo dohodu o provedení práce i na dobu určitou - do 31.8.2015.
Salvatore Moncada - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Dispečer ve stavebnictví, Dispečeři stavební výroby - 25000 - CZK měsíčně

Stavební technici
První kontakt e-mailem: Mitekindustries (at) seznam.cz Máte ambice prosadit se v oblasti stavebnictví? Výzva pro schopného stavaře! Hledáme výkonného člověka na post Dispečera, s velmi dobrou orientací
MITEK INDUSTRIES, spol. s r.o. - 2016-02-24 - Jihomoravský kraj

Finanční, personální a provozní ředitel/ka, Ekonomičtí a finanční náměstci (ředitelé) - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci v oblasti financí
Vaše pracovní náplň: Finanční řízení organizace - řízení ekonomické bilance, porady vedení, výplaty, smlouvy, fakturace, příprava
8D o.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

FYZIOTERAPEUT, FYZIOTERAPEUTKA, Ostatní fyzioterapeuti specialisté - 17500 - CZK měsíčně

Fyzioterapeuti
29.2./28.1./4.1./30.11./21.10./25.9./14.8.2015 - práce fyzioterapeuta na oddělení LDN. Min. SŠ (obor fyzioterapeut), vhodné i pro absolventy, osvědčení k výkonu zdravotnického povolání v oboru
Nemocnice Valtice s.r.o. - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

KOORDINÁTOR ŠICÍ DÍLNY, Mistři a příbuzní pracovníci v textilní a kožedělné výrobě a v obuvnictví - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
15.6.2016 - řízení skupiny 25 zaměstnanců, organizace práce šití, plánování, kontrola jakosti, implementace KANBAN, 5S, výdej polotovaru do výroby. Min. SŠ, praxe 2 roky na podobné
MORAVIA COMFORT, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

Kosmetička, Kosmetici a maskéři - 17000 - CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
První kontakt: e-mailem (zaslání životopisu), paní Hübnerová: hubnerova (at) pharmawell.eu Hledáme kolegyni "kosmetičku" do kosmetického salonu "Institut krásy" Nástup
Pharmawell a.s. - 2016-02-18 - Jihomoravský kraj

KRÁTKODOBÉ ZAMĚSTNÁNÍ, Ruční baliči - 9900 - CZK měsíčně

Ruční baliči

EKLEONA s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka - pizzař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 11000 - CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Jan Vlach - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka v pizzerii, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Ondřej Alexa - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Mechanik automobilů, Mechanici a opraváři nákladních automobilů - 25000 - CZK měsíčně

Pracovní náplň Kontakt: telefonicky od 7:00 - 15:30 na tel: 519 402 152 e-mailem na: kariera (at) agrotec.cz osobně: Brno, Dornych 65, servis automobilů Pracovní náplň Diagnostika závad nákladních vozidel
AGROTEC a.s. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj

Obchodní zástupce pro prodej měřící a regulační techniky v ČR, Obchodní zástupci - 14000 - 29000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Požadujeme, aby zájemci o zaměstnání zasílali nabídky ve formě strukturovaného životopisu na e-mail: info (at) hydromess.eu Náplň práce: Samostatná činnost obchodního zástupce,
Hydromess s.r.o. - 2016-04-18 - Jihomoravský kraj

Ostraha prodejny, Pracovníci ostrahy, strážní - 18000 - 24000 CZK měsíčně

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadavky: vzdělání nerozhoduje, trestní bezúhonnost, příjemné vystupování, praxe výhodou ale není podmínkou, certifikát strážného výhodou (možnost
BOHEMIA MARTEN SECURITY s.r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

pomocná pracovní síla do výroby čajového pečiva - pouze pro OZP, Pomocní dělníci ve výrobě - 5600 - 8000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

Pekárna MITO, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do kuchyně pouze pro OZP - 4 hod./den, Ostatní pomocní pracovníci - 7000 - CZK měsíčně

Ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci
Schůzku a další informace je možné domluvit na telefonním čísle 608 683 056 v pracovní dny od 8:00 do 14:00 Popis pracovní pozice - Příprava surovin a polotovarů k výrobě produktů (loupání
SANSIMON, s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

PRACOVNÍK DO VÝROBY ZASTŘEŠENÍ BAZÉNŮ, Manipulační dělníci ve výrobě - 90 - 110 CZK za hodinu

27.1.2016/ vyučen Zastřešování bazénů. Svářečský průkaz na svařování hliníku výhodou. Manuální zručnost. Bližší info. na tel. 606 705 890, 519 430 328 pan Podrázský
MADEKOP, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

pracovník expedice, skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 17000 - 21000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Požadavky: min. vyučení, aktivní přístup k plnění pracovních povinností, profesní průkaz - jeřáb, vysokozdvižný vozík, organizační schopnosti, samostatnost, praxe při
EXPONO Steelforce, a.s. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

prodejce/prodejkyně, Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení - 4950 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje jinde neuvedení
!! Pouze OZP !! Zkrácený (poloviční) nebo plný prac. úvazek - dle domluvy. Znalost práce s PC - Word, Excel, PowerPoint, Internet. Základní mzda + procenta z výsledku. Prvotní kontakt
Fun Group s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

řidič nákladních vozů ve stavebninách, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - CZK měsíčně

FLAMEX - Stavebniny 2000, spol.s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovač/operátor strojů, Operátoři velínů v kovovýrobě - 17000 - 19000 CZK měsíčně

Operátoři velínů a zařízení na zpracování kovů, kontroloři
Co budete dělat? " Obsluhovat jednoúčelové automaty - ohraňovací lisy, ohýbací a řezací stroje " Odebírat poškozená ložiska, vyhovující
Lucie Sedláčková - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Slévárenský dělník, Obsluha zařízení ve slévárenství (taviči, slévači) - 14000 - CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Praxi nepožadujeme, zaučíme! Požadujeme: - manuální zručnost, fyzickou zdatnost - samostatnost, zodpovědnost Nabízíme: - jistotu stabilního zaměstnání - týden dovolené navíc
Aluminium Group, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

Specialisté v oblasti počítačových sítí (kromě správců) - 35000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti počítačových sítí
Požadované dovednosti Plynulá znalost anglického jazyka na úrovni B2, 2 roky zkušeností v mainframe oblasti, uživatelská znalost TSO/ISPF dialogů, Tivoli Workload Scheduler pro z/OS, JCL kódování,
IBM Global Services Delivery Center Czech Republic, s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

svářeč, Svářeči - 19000 - 23500 CZK měsíčně

Svářeči, řezači plamenem a páječi

ESB Rozvaděče, a.s. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

technolog, Pracovníci přípravy tisku - 15000 - 22000 CZK měsíčně

Pracovníci přípravy tisku

Ing. Vladislav Pokorný - 2016-05-24 - Jihomoravský kraj

Telefonista, Operátoři telefonních panelů - 13000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Baví Vás telefonování s lidmi a chcete stálou práci? Pak je tato nabídka možná ušitá přímo pro Vás. Hledáme telefonistu/ku do naší firmy, který bude
Mgr. Martin Kolenička - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Telefonní konzultant - odchozí hovory, Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech - 13000 - 23000 CZK měsíčně

Pracovníci v zákaznických kontaktních centrech
Náplní Vaší práce bude aktivní telefonický kontakt s našimi stávajícími klienty s nabídkou nových produktů a služeb, které
Česká pojišťovna a.s. - 2016-05-28 - Jihomoravský kraj

účetní, Odborní účetní všeobecní - 18000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
- minimálně SŠ vzdělání ekonomického směru - výhodou je praxe ve vedení podvojného účetnictví - orientace v daňové a účetní
Zásobování teplem s.r.o. - 2016-04-22 - Jihomoravský kraj

Úklid okolo obchodního domu, Uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 10200 - 14000 CZK měsíčně

První kontakt emailem nebo telefonicky (8:00-16:30 hod.) Údržba zeleně, svoz odpadu, údržba venkovních ploch, parkoviště, chodníky. Vhodné pro OZP. Místo
Gado s.r.o. - 2016-04-21 - Jihomoravský kraj

Úklidový pracovník/ce - pouze pro OZP, Ostatní uklízeči a pomocníci - 6980 - 8500 CZK měsíčně

pouze pro OZP, praxe výhodou, prvotní kontakt telefonem v pracovní dny 8:00 - 15:00 h nebo e-mailem Úklid kanceláří na ranní nebo odpolední směnu
BRYVECASTA s.r.o. - 2016-07-15 - Jihomoravský kraj