Práce AUTOJEŘÁBNÍK, Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení Liberecký kraj Jiří Čížek - nabídky práce

AUTOJEŘÁBNÍK, Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

obsluha jeřábů typu V3S-AD 08t, Tatra T815-AD 16t, AD 20t, AD 28t, ŘP sk. C, profesní průkaz, platný jeřábnický + vazačský průkaz, platné lékařské vyšetření, praxe v oboru, manuální zručnost, zatím na dohodu o pracovní činnosti, později možnost i na HPP, vhodné i pro osoby zdravotně postižené (ČID), životopis zaslat e-mailem

Minimální plat: 130

Jméno zaměstnavatele: Jiří Čížek

Forma kontaktu: Jiří Čížek

Job krátký popis:
Obsluha jeřábů, zdvihacích a podobných manipulačních zařízení

Země: Česká republika

Kraj: Liberecký kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Zažít: viz text

Řidičský prúkaz: ano

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

APRETÁŽNÍK OBROBNY, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Pracovní náplň: - zodpovědnost za práci v požadovaném množství a kvalitě - zodpovědnost za dodržování technologických a pracovních postupů - kontrola obrobků (ofukovací a těsnící
KSM Castings CZ a.s. - 2016-04-24 - Liberecký kraj

ELEKTRIKÁŘ, Stavební a provozní elektrikáři - 19000 - CZK měsíčně

Stavební a provozní elektrikáři
Požadujeme: vyučení v oboru elektrikář, vyhl.50/78 (není podmínkou), praxe výhodou, dobrá orientace v projektové dokumentaci. Spolehlivost, nekonfliktnost, manuální zručnost. Po zapracování
E L F O R T s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Hotelový údržbář, Správci objektů - 15000 - CZK měsíčně

Správci objektů
Pro 4*hotel hledáme flexibilního, samostatného, šikovného, manuálně zručného a zodpovědného kolegu pro zajištění pořádku, čistoty a údržby svěřeného hotelu. Vaše
PHG s.r.o. - 2016-03-04 - Liberecký kraj

KONTROLOR/KA KVALITY, Technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech - 105 - CZK za hodinu

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
- Kontrola výrobků v automobilovém průmyslu - Dobrý zrak - Manuální zručnost - Odolnost vůči stresu - Stabilní docházka Zaměstnanecké výhody:
G & P Quality Management s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

KOVODĚLNÍK/CE, Strojírenští kovodělníci - 11000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Doubí 44, Čtveřín Odvoz na pracoviště do Čtveřína není zajištěn Hlásit se předem telefonicky nebo osobně ve čtvrtek
ELIDER CZ, s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

LAKÝRNÍK STROJÍRENSKÝCH VÝROBKŮ, Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních) - 19000 - 25000 CZK měsíčně

Lakýrníci a natěrači (kromě stavebních)
- vyučen v oboru - praxe v oboru min. 1 rok - samostatnost - zakázková výroba - dvousměnný provoz - nástupní plat 19 - 25 tis. Kč dle znalostí a pracovních výsledků Nabízíme:
LASER CENTRUM CZ, s.r.o. - 2016-05-06 - Liberecký kraj

MARKETINGOVÝ SPECIALISTA IT firmy (home office), Všeobecní administrativní pracovníci - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci
Firma Fundpeak nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zájemce, který chce aktivním přístupem brzy dosáhnout rozsáhlých znalostí v oblastech alternativního
Futures s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

OBSLUHA OBČERSTVENÍ, Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení - 75 - CZK za hodinu

Obsluha v zařízeních rychlého občerstvení

Jan Hajduch - 2016-04-12 - Liberecký kraj

OPERÁTOR/KA VÝROBY, Manipulační dělníci ve výrobě - 18000 - CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

ECE Group, s.r.o. - 2016-06-09 - Liberecký kraj

OPERÁTOR VÝROBY - manipulant el. vozíku, Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci - 23040 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Mzda 108,- - 144,- Kč/hod. Náplň práce: Manipulace s ruč. el. voz. (paleťákem) - nutné oprávnění a výborná fyzická zdatnost. Možnost využití ubytování a dopravy,
ZETKA - MB s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Pečovatel/pečovatelkaka v sociálních službách, Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče - 10000 - 18000 CZK měsíčně

Ošetřovatelé v oblasti domácí péče
Do nového domova rodinného typu pro osoby s demencí přijmeme pečovatele a pečovatelky. Pokud máte zájem podílet se na netradičním způsobu péče, je tato nabídka právě pro Vás.
##pracodawca## - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Podkladáři/podkladářky - zlatiči/zlatičky, Malíři skla a keramiky - 58.7 - CZK za hodinu

Malíři a rytci skla a keramiky a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: 9. května 929, Kamenický Šenov. Požadujeme: praxi v oboru - nutné! Nabízíme: mzdu v úkole, pracovněprávní vztah
VOVLAD, s. r. o. - 2016-05-20 - Liberecký kraj

POMOCNÉ STAVEBNÍ PRÁCE, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

W.T.O. s.r.o. - 2016-05-20 - Liberecký kraj

Pomocný/ pomocná účetní, Účetní všeobecní - 13000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
NEDOSTAVOVAT SE NA PROVOZOVNU!!! Schůzku je nutné sjednat předem - telefonicky nebo e-mailem!!!!! Požadujeme: alespoň základní praxi v podvojném účetnictví, spolehlivost, základní znalost práce
ÚČTO JK s.r.o. - 2016-05-22 - Liberecký kraj

PRACOVNÍK OSTRAHY-VELITEL SMĚNY, Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur - 70 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Požadujeme: trestní bezúhonnost, schopnost samostatné práce, zkouška Profesní kvalifikace Strážný/ochota si zkoušku doplnit, základy na PC, organizační schopnosti, vedení směny,
Mark2 Corporation Czech a.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Pracovník v sociálních službách , Ostatní pracovníci v sociálních službách v oblasti pobytové péče - 9760 - 14740 CZK měsíčně

Ošetřovatelé a příbuzní pracovníci v oblasti zdravotnictví (kromě domácí péče)
Vzdělání v oboru (pracovník v sociálních službách), trestní bezúhonnost, očkování proti žloutence typu B výhodou. Nerovnoměrně
Domov důchodců Sloup v Čechách, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Liberecký kraj

PRODAVAČ/KA pro obchod s dárkovým zbožím, Prodavači v prodejnách - 13000 - CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Párty Svět s.r.o. - 2016-06-22 - Liberecký kraj

REFERENT/KA, Obchodní referenti - 13000 - CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení

ENERGOSERVICE s.r.o. - 2016-05-11 - Liberecký kraj

REFERENT/KA TECHNICKÉHO ODDĚLENÍ, Ostatní technici elektronici - 18000 - 21000 CZK měsíčně

Technici elektronici
Možný kariérní růst na pozici technik/kalkulant. Vaše pracovní náplň: - Vyhledání jednotlivých dílů na internetu - Tvorba časových kalkulací - Správa a zakládání
CiS SYSTEMS s.r.o. - 2016-04-12 - Liberecký kraj

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 17000 - CZK měsíčně

Daslog s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Stavební montéři (kromě montérů suchých staveb) - 7000 - 12000 CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
Stavební montér - montáž bednění, pomocné práce při montáži bednění, lešení. Jedná se o DPP, nebo DPČ, turnusové služby,
AKROSTAV s. r. o. - 2016-07-15 - Liberecký kraj

TESTER/KA, Specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci - 25000 - CZK měsíčně

Analytici a vývojáři softwaru a počítačových aplikací jinde neuvedení
Česká softwarová společnost, která vyvíjí a implementuje svůj vlastní výrobní informační systém (MES) a také specifický
Merz s.r.o. - 2016-03-15 - Liberecký kraj

TRENÉR , Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů - 12100 - CZK měsíčně

Sportovní trenéři, instruktoři a úředníci sportovních klubů

Bicom fight centrum Liberec o.s. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

Učitel na 2.stupni ZŠ - chemie + přírodopis nebo zeměpis nebo dějepis, Učitelé na 2. stupni základních škol - 10500 - 12500 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
Požadujeme vysokoškolské vzdělání pedagogického směru (Mgr.) aprobace chemie nebo jiné vysokoškolské vzdělání (Ing.) v oblasti chemie. Nabízíme zkrácený úvazek.
Základní škola Dubá - příspěvková organizace - 2016-06-04 - Liberecký kraj

Údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 11000 - 15000 CZK měsíčně

COMP`S, spol. s r.o. - 2016-03-10 - Liberecký kraj

VEDOUCÍ LOGISTIKY, Vedoucí úředníků v logistice - 40000 - CZK měsíčně

Vedoucí administrativních agend
Popis pozice: Řídí činnosti: vyskladnění komponentů, deklaraci polotovarů a finálních dílů, přeskladnění polotovarů a finálních dílů, expedici finálních dílů
MATADOR Automotive ČR s.r.o. - 2016-02-15 - Liberecký kraj

VEDOUCÍ PRODEJNY, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 14400 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
znalost práce na PC, zkušenost s vedením kolektivu výhodou, nástupní plat cca 14400,- Kč + odměny dle plnění, práce Po - Pá na 1 směnu, zaslat životopis e-mailem, vybraní uchazeči budou
POMPO spol. s r.o. - 2016-05-19 - Liberecký kraj

VRÁTNÝ/Á NA RECEPCI KOLEJÍ VESEC - BRIGÁDA DO KONCE ROKU 2016, Vrátní - 59 - CZK za hodinu

CHARAKTERISTIKA: Veškerá agenda spojená se službou na kolejích Technické univerzity v Liberci, dozor nad vnitřním chodem koleje. DOVEDNOSTI: uživatelská znalost práce na PC (Excel, Word), organizační
Technická univerzita v Liberci - 2016-06-04 - Liberecký kraj

VÝROBNÍ KONTROLA, Kvalitáři a testovači výrobků, laboranti (kromě potravin a nápojů) - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Kvalitáři a testovači výrobků (kromě potravin a nápojů)
Místo výkonu: Chelčického 1932, 470 01 Česká Lípa Vyžadujeme naprostou spolehlivost, přesnost a samostatnost. Pracovní poměr uzavíráme na dobu
Docter Optics s.r.o. - 2016-06-14 - Liberecký kraj