Práce automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů Jihomoravský kraj Gasoil Fashion s.r.o. - nabídky práce

Pracovní pozice:
automechanik, Mechanici a opraváři osobních automobilů

Více info 603119786 nebo autoservis (at) usvestky.cz přijmeme automechanika s praxí na plný pracovní poměr. Může být i ZTP. Požadujeme vysokou kvalitu práce, znalost diagnostiky, přezouvání kol, geometrie. Nástup ihned. Plat nástupní 20 000,-

Minimální plat: 20000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Gasoil Fashion s.r.o.

Forma kontaktu: Ing. Šárka Zimmermannová

Job krátký popis: Mechanici a opraváři motorových vozidel

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: odborná příprava/učňovské vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Brusič, Brusiči nástrojů a kovů - 24000 - 25000 CZK měsíčně

Brusiči, leštiči a ostřiči nástrojů a kovů
První kontakt emailem nebo telefonicky. (Po - Pá 8-15 hod.) Z důvodu navýšení zakázek nabízíme místa brusičů pro ruční broušení
IFE–CR, a.s. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

BRUSIČ NA KULATO v tolerancích 0,003mm, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 24000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
BRUSIČ NA KULATO NÁPLŇ PRÁCE-POPIS PRACOVNÍ POZICE: - Obsluha a seřizování CNC brusek a CNC obráběcích strojů v klimatizované místnosti - Tvorba programů na CNC strojích, odladění
PP&T consult s.r.o. - 2016-03-11 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA - VRCHNÍ ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 130 - 150 CZK za hodinu

6.9/18.5.2016 - obsluha hostů v restauraci, na venkovní zahrádce a ve vinárně. Min. vyučen v oboru, praxe v oboru výhodou, znalost AJ nebo NJ výhodou. Číšník/servírka 130,-/hod., Vrchní
Vinařství U Kapličky s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ, Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti - 18000 - CZK měsíčně

Strojírenští technici
9.1.2016/vyučen v technické oblasti strojírenských obor výhodou.. Praxe výhodou, není podmínkou. Uživatelská znalost práce na PC, AJ výhodu. Kontrolor kvality na výrobní
Frauenthal Automotive Hustopeče s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 12000 - CZK měsíčně

Zástup po dobu nemoci cca 2 měsíce s možností následného zaměstnání na dobu neurčitou. Vyučení v oboru s praxí, schopnost samostatného vaření pro 100 strávníků
Mateřská škola Blansko, Rodkovského 2a, příspěvková organizace - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

MONTÉR, Pracovníci montovaných staveb - 20000 - CZK měsíčně

Pracovníci montovaných staveb
26.5/11.5.2015 - práce montéra. Min. vyučen, vhodné pro obory stolař, tesař nebo sádrokartonář, ostatní obory budou zaškoleny. Zručnost v jakémkoliv oboru vítána. Po půl roce možnost
INTECON, spol. s r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Obsluha CNC soustruhů/možnost zapracování !, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 20000 - 24000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů
Požadavky na CNC operátora: technické myšlení podmínkou, minimálně SOU vzdělání/výuční list, nutná ochota směnovat a pracovat v nepřetržitém provozu, velmi dobrý
Metaldyne Oslavany, spol. s r.o. - 2016-05-06 - Jihomoravský kraj

obsluha ohraňovacího lisu, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 90 - CZK za hodinu

Požadavek: vyučení nebo ÚSO strojírenského směru, čtení výkresové dokumentace, manuální zručnost, spolehlivost. Mzda od 90 Kč/hod. Pracovní doba: 7,5 hod + 0,5 hod přestávka.
Bustec production s.r.o. - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

PERSONALISTA, PERSONALISTKA, Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 18920 - 27230 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky
14.6.2016 - podílí se na výběrových řízení, provádí evidenci personálního programu, zajišťuje personální evidenci
Vězeňská služba České republiky - 2016-06-22 - Jihomoravský kraj

pomocná síla do kuchyně, Pomocníci v kuchyni - 75 - CZK za hodinu

Pomocníci v kuchyni

ARAMARK, s.r.o. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

Pracovník (OZP) do chráněné dílny- kompletace kanc. mat., Manipulační dělníci ve výrobě - 8000 - 10000 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní pozice: Pracovník do chráněné dílny ( kompletace kancel. materiálu) Nabízíme: motivující finanční ohodnocení, obvyklé zaměstnanecké benefity.
bika - velkoobchod papírem, spol. s r.o. - 2016-06-09 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ/KA - POKLADNÍ, Prodavači v prodejnách - 18500 - CZK měsíčně

7.3.2016/ Místo výkonu práce: PAVLOV. Životopis zasílejte na email: skacelova (at) jednota.cz. Možnost zaměstnání i na zkrácený úvazek (6 hodin). Nástup od 1.4.2016 nebo dohodou. Prodej
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-03-10 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka potravinářského zboží, Prodavači potravinářského zboží - 10500 - CZK měsíčně

Požadujeme: - Výhodou vyučení popř. praxe v maloobchodě - výhodou znalost práce na pokladně - zodpovědnost a spolehlivost - schopnost fyzické práce Nabízíme: - příspěvek na praní
H R U Š K A , spol. s r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

řidič nákladního automobilu do 12t (sólo) , Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - CZK měsíčně

Vnitrostátní (částečně mezinárodní - PL, SK) doprava. Pracoviště Boskovice a okolí. ŘP sk. C. Spolupráce na vyřízení průkazu profesní
KERAM trans, s.r.o. - 2016-06-27 - Jihomoravský kraj

Skladník s VZV, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16500 - 21500 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň práce: příjem materiálu vychystávání materiálu pro výrobu evidence příjmu do systému průběžná inventarizace Požadujeme: praxi na obdobné pozici platné
Maehler & Kaege Systems s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

stavební dělník - zedník, Dělníci v oblasti výstavby budov - 12000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

Tomáš Baláž - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Traktoristé a obsluha zemědělských strojů - 17000 - CZK měsíčně

Řidiči a obsluha zemědělských a lesních strojů

Bořivoj Čada - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

TRUHLÁŘ - NÁBYTKÁŘ, Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech - 13000 - CZK měsíčně

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech
14.4./11.3.2016 - zakázková výroba nábytku, vyučen, jednosměnný provoz (06.00-14.30), praxe 2 roky, kontakt: p. Mrázková, tel. 602 703 896 Místo
Leoš Mrázek - 2016-04-16 - Jihomoravský kraj

účetní, pokladní, Účetní všeobecní - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Pracoviště: Nádražní 524, 696 32 Ždánice. Náplň práce: účtování přijatých faktur, pokladních dokladů, zodpovědnost za pokladnu a administrativní činnosti. Požadujeme:
BMB, spol. s r.o. - 2016-02-26 - Jihomoravský kraj

Účetní, pomocná účetní, Účetní všeobecní - 14700 - 20000 CZK měsíčně

Prvotní kontakt: emailem poslat životopis Upřesňující informace: Samostatné účtování, mzdové účetnictví, příprava pro daňového poradce, vhodné i pro absolventy
EURODANĚ, spol. s r.o. - 2016-02-19 - Jihomoravský kraj

Účetní všeobecní - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Velmi dobrá znalost účetního programu Money, současných daňových zákonů, vedení podvojného účetnictví Poznámka k volnému místu:
Ing. Vladislav Pokorný - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 15000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: min. vzdělání - vyučení, praxe v oboru, schopnost reagovat na vzniklou situaci, schopnost samostatné práce, ŘP
Hotel Černá Hora, a.s. - 2016-05-05 - Jihomoravský kraj

vedoucí oddělení dopravně správních agend, Ostatní řídící pracovníci - 16440 - 24750 CZK měsíčně

Ostatní vedoucí a řídící pracovníci
Pracoviště: Národní třída 373/25, 695 01 Hodonín. Řídí a organizuje činnosti oddělení, zajištění odborné agendy na úseku registru vozidel, řidičů a autoškol, posuzování
Město HODONÍN - 2016-08-02 - Jihomoravský kraj

vedoucí prodejní jednotky, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách - 18000 - CZK měsíčně

Vedoucí pracovních týmů v prodejnách
Požadavky: vyučen v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, organizační schopnosti, zodpovědný přístup k plnění úkolů, ochota k fyzické práci. Popis
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

výrobní dělník pro dřevostavby, Montážní dělníci výrobků ze dřeva a příbuzných materiálů - 13260 - CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
První kontakt emailem nebo telefonicky. Pracovní náplň: " Dělnické práce ve dřevozpracující výrobě - oblast dřevostaveb Požadujeme: " Zručnost " Trpělivost a pečlivost "
Deufol Česká republika a.s. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů - 15000 - 25000 CZK měsíčně

30.5/20.4.2016 - kompletace výrobků na montážních strojích, vyučen - technický směr, praxe výhodou, dvousměnný provoz, čtení výkresové
TRANSROLL - CZ, a.s. - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj