Práce Bezpečnostní pracovník - strážný, Pracovníci ostrahy, strážní Hlavní město Praha WESTPOINT a.s. - nabídky práce

Bezpečnostní pracovník - strážný, Pracovníci ostrahy, strážní

Kontakt: Potměšil Pavel, tel.: 602669268, e-mail: p.potmesil (at) westpoint.cz. Místo výkonu práce: Praha. Výpis z rejstříku trestů, osvědčení o získání dílčí kvalifikace výhodou, ne podmínkou.

Minimální plat: 60

Maximální plat: 80

Hodin týdně: 20

Jméno zaměstnavatele: WESTPOINT a.s.

Forma kontaktu: Pavel Potměšil

Job krátký popis: Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: za hodinu

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 11200 - 11200 CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Asistentka v realitní kanceláři na částečný úvazek (na jednosměnný provoz), nástup od 01.06, kancelář na metru Dejvická. Požadujeme: alespoň ÚSO s maturitou (bez vyučení),
Divize nemovitostí s.r.o. - 2016-03-03 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
Kontakt telefonicky 608 068 730, osobně na Praha 3, Žerotínova 39, úterý a čtvrtek 9-11 hod. dobrý zdravotní stav, práce o víkendech, namáhavá fyzická práce. Práce
Vidininvest Trade s.r.o. - 2016-08-02 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 11000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce Praha Pomocné práce při rekonstrukcích domu, zajištění materiálu, bourání a sekání omítek. Adresa pro uchazeče je Praha 3, V domově 18,
TAMIKO s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Inženýři kontroly a řízení kvality v oblasti el. komunikací, Inženýři kontroly a řízení kvality v oblasti elektronických komunikací - 20000 - CZK měsíčně

Inženýři v oblasti elektronických komunikací
Vyskočilova č.p. 1461/2a, Michle kontakt: Lisnerová Kateřina, e-mail: katerina.lisnerova (at) huawei.com Požadujeme dobrou znalost řešení, pracovních postupů a produktů společnosti Huawei Technologies. Znalost čínštiny
Huawei Technologies (Czech) s.r.o. - 2016-08-17 - Hlavní město Praha

Junior účetní/asistentka, Všeobecní administrativní pracovníci - 14700 - CZK měsíčně

Všeobecní administrativní pracovníci

InexFin Praha s.r.o. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 12600 - 13000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech

DH INVESTMENT s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní referent/obchodní manažer, Obchodní referenti - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Zprostředkovatelé služeb jinde neuvedení
Místo výkonu práce: Českomoravská 1181/23, Praha - Libeň Kontakt: strukturované životopisy zasílejte na e-mailovou adresu: ladislav.kovar (at) aukcnisluzby.cz NEJEDNÁ SE O PODOMNÍ PRODEJ ! Společnost
KOVÁŘ elektro, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obchodní zástupce, Obchodní zástupci - 20000 - 50000 CZK měsíčně

Obchodní zástupci
Místo výkonu práce: Hradec Králové Prvotní kontakt e-mailem v pracovní dny 8,00-18,00: martin.seycek (at) o2.cz Hledáme kandidáty s aktivním přístupem pro každodenní osobní
O2 Czech Republic a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obsluha stacionárních strojů a zařízení - 15000 - CZK měsíčně

Obsluha stacionárních strojů a zařízení
Místo výkonu práce: Na Šedivé 743/5, Praha 8 - Libeň 180 00 Kontakt: Vojtěch Bezděka - e-mail studio (at) sampion.cz Požadavky: obsluha lisovacího stroje a následné umístění grafických
ŠAMPION a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Obsluha výdejny - nástrojář/ka, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 22000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Náplň činnosti: -výdej a evidence lisovacích forem a výrobních přípravků -údržba nástrojů a výrobního nářadí -vedení skladu forem včetně dokumentace, v
Blanik Aircraft CZ s.r.o. - 2016-03-20 - Hlavní město Praha

Odborní asistenti v administrativě, Odborní asistenti v administrativě - 14000 - 15000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo výkonu práce - Třebohostická č.p. 1244/12 Strašnice, Praha 10. Znalost AJ na úrovni rod. mluvčího - k překladům a korekcím AJ textů. Kontaktní osoba : Erika Zajícová email
AMBOSELI s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Odborní pracovníci v oblasti personalistiky, ekonomové práce - 16000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti účetnictví a ekonomiky

ARGENTUM ASTRUM s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Operations Executives/Reservation Agent, Ostatní pracovníci cestovního ruchu (kromě průvodců) - 28000 - 28000 CZK měsíčně

Pracovníci cestovního ruchu
Místo výkonu práce: Rohanské nábřeží č.p. 671/15, Karlín, 186 00 Praha 86 Kontaktní osoba: Bárová Zuzana, e-mail: zuzana.barova (at) cz.kuoni.com V případě zájmu prosím
Kuoni Destination Management s.r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Organizátor eventu, Organizátoři konferencí a událostí - 18000 - 23000 CZK měsíčně

Organizátoři konferencí a událostí
-Celková logistika a koordinace akce, časové plánování. -Komunikace s vystavovateli, partnery, hotelem, členy týmu atp. -Kordinace týmu a řízení veškerých povinností na místě.
Mezinárodní mládežnické hnutí \"Youth Time\" - 2016-02-19 - Hlavní město Praha

Ošetřovatel/ošetřovatelka, Ostatní odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení - 13000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti zdravotnictví jinde neuvedení
Nestátní zdravotnická příspěvková organizace , přijme "Ošetřovatele/ku", s odbornou způsobilostí, ze střední zdravotnické školy,
GERONTOLOGICKÉ CENTRUM - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Pracovník úklidu, Uklízeči a pomocníci v administrativních objektech - 4500 - CZK měsíčně

Místo výkonu práce – Plzeň pracovní doba – 15:30 – 19:30 pracovní náplň - úklid kancelářských budov mzda: 50,00 Kč/hod. + 0-10/Kč/hod
AVE Services s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

PŘÍPRAVÁŘ HUTNÍHO MATERIÁLU, Strojírenští kovodělníci - 18000 - CZK měsíčně

Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech
Advanced Technology Group je technologicky vyspělá,česká firma působící více než 20 let v oboru defektoskopie.Jedním z hl. produktů společnosti je vývoj
A T G s.r.o.(ADVANCED TECHNOLOGY GROUP,spol.s r.o.) - 2016-05-30 - Hlavní město Praha

Prodavač / ka podlahových krytin KOBERCE TREND Praha 9, Prodavači v prodejnách - 17000 - CZK měsíčně

Máte obchodního ducha? Hledáme spolehlivého kolegu/kolegyni, který postoupí po cíleném koučování na pozici Odborný poradce – umožníme Vám osvojit si všechny
LIMEX ČR, s.r.o. - 2016-04-28 - Hlavní město Praha

Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Přijmeme prodavače/ku na HPP i na brigádu do prodejny farmářských potravin Náš grunt v Praze - Uhříněvsi. Nabízíme dlouhodobou spolupráci, příjemný kolektiv, motivační
Náš grunt s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Provozní zámečník - údržbář, Provozní zámečníci, údržbáři - 11200 - CZK měsíčně

Místo výkonu: Pilotů 965/88, Praha 6 Kontaktní osoba: Blanka Zbyňková, tel.: 777 133 771, e-mail: zbynkova (at) azizostav.cz Požadujeme: Zkoušky svařování - EN,
AZ izostav s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Ředitel odboru kanceláře předsedkyně, Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě - 35000 - CZK měsíčně

Odborní pracovníci v obchodní sféře a veřejné správě
Místo výkonu práce Praha. Pracovní pozice ředitele odboru kanceláře předsedkyně je zařazena do 13. platové třídy. Platový tarif bude určen
Energetický regulační úřad - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidič nákladních autobomobilů (kromě tahačů), Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 16000 - 25000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Praha, Kladno, Slaný a okolí Kontakt: Vladimír Křesťan, tel: +420 725 438 700 Praha, Kladno Slaný (upřesnění telefonicky
ZATERIAN - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Senior Android/iOS Programátor, Programátoři počítačových aplikací specialisté - 40000 - CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Zkušenosti s vývojem pro Android minimálně 2 roky;Zkušenosti s Java pro mobilní aplikace, znalost C/C++ výhodou; Znalosti z oblasti mobil. telekomunikací a sítí (ideálně něco z následujících:
WUNDERKIND s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladník dělník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 28000 CZK měsíčně

Firma PIEDRA Praha přijme na manipulační a balící práce do skladu v Praze skladníka - dělníka. Praxe ve stavebním oboru výhodou. Požadovaná praxe ŘP B. Dále je požadavek na příjemné
PIEDRA UNO a.s. - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií - 55000 - CZK měsíčně

Specialisté v oblasti informačních a komunikačních technologií
Žadatel musí mít znalost a zkušenost : C++, Matlab, Biopac, Pro Engineer/SolidWorks, Finite Element Analysis,, JavaScript, HTML, Microsoft Office Suite Znalost anglického jazyka
MSD IT Global Innovation Center s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Stavební technik, Stavební technici - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Stavební technici
Místo výkonu práce: Praha, popř. celá ČR Požadujeme vzdělání v oblasti stavebnictví, AJ nebo NJ výhodou. Podmínkou MS OFFICE (Word,Excel,Outlook) a Autocad, řidičský průkaz sk.
Casta a.s. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Technik/čka datových sítí a UPS, Elektrotechnici a technici energetici přístrojů, strojů a zařízení - 18000 - 27000 CZK měsíčně

Elektrotechnici (kromě řídicích a navigačních zařízení letového provozu) a technici energetici
Místo výkonu práce: Bělčická 2922/22, Praha 4. Kontakt: Ing. Šindelářová Jana, e-mail: jana.sindelarova (at) unismini.cz. Požadavky: vyhláška 50 min. §6,
UNISMINI - služby, s.r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha

Účetní junior, asistentka účetní, Účetní všeobecní - 12000 - 16000 CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví
Výkon zam. Pha 10,prvotní kontakt e-mailem, snaha o SÚPM!! Jedná se o místo pomocné účetní a asistentky hlavní účetní. Pozice je vhodná i pro matky po mateřské.
FinStyle s.r.o. - 2016-05-16 - Hlavní město Praha

Zubní lékaři bez specializace - 17900 - CZK měsíčně

Zubní lékaři
Místo výkonu práce: Dělnická 1020/54, Praha 7, Holešovice, 170 00 Kontaktní osoba pro první kontakt: Dr. Vitalii Shmadiuk - e-mail: dr.shmadiuk (at) gmail.com Upřesňující informace: § 89 - jednatel
Omni Dent Clinic s.r.o. - 2016-04-13 - Hlavní město Praha