Práce Business develomenent manager, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje Zlínský kraj Irena Žákovská - nabídky práce

Business develomenent manager, Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Místo výkonu práce: Pavlovova 54, 700 30, Ostrava-Zábřeh Kontakt: karieravostrave (at) email.cz Hledáme kolegu/yni, kteří s námi budou vyhledávat a rozvíjet nové obchodní příležitosti, připravovat obchodní plány a strategie pro vstup na nové trhy. Zákaznický servis od A-Z, osobně i telefonicky. Zaměstnanecké výhody: nadstandardní platové ohodnocení, kariérní růst

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 30000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Irena Žákovská

Forma kontaktu: Irena Žákovská

Job krátký popis: Ostatní pracovníci v oblasti prodeje

Země: Česká republika

Kraj: Zlínský kraj

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Asistenti prodeje - oddělení koloniál, Pracovníci v oblasti prodeje - 13000 - CZK měsíčně

Pracovníci v oblasti prodeje
Požadavky: spolehlivost, pečlivost, dobrý zdravotní stav, trestní bezúhonnost Náplň práce: dopňování zboží v oddělení koloniálu (cukrovinky, káva, čaj, slané
MAKRO Cash & Carry ČR s.r.o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Copywriter, Pracovníci pro zpracování textů - 200 - 200 CZK za hodinu

Pracovníci pro zpracování textů, písaři
Hledáme flexibilního pracovníka na pozici copywriter, ideálně student/ka VŚ (humanitní a společenské vědy) Popis činnosti: tvorba nových dokumentů samostatně nebo dle podkladů, přepisování
Mgr. Pavel Knot - 2016-02-28 - Zlínský kraj

dělník/ce - OZP, Montážní dělníci ostatních výrobků - 8000 - 12000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb. Pracoviště Kroměříž - Do našeho pracovního týmu přijmeme na částečný
HELEMIK manufaktura s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

dokumentátor/ka ve stavebním oboru, Odborní asistenti v administrativě - 13380 - 15760 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
Místo dokumentátora je určeno pouze pro absolventy střední nebo vyšší školy stavební (do 25 let věku) nebo vysoké školy stavební (do 30 let věku), kteří mají max. 2 roky od ukončení
Národní památkový ústav - 2016-04-24 - Zlínský kraj

ervisní a reklamační technici, Specialisté - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Specialisté
Požadavky: ukončené středoškolské vzdělání. ŘP skupiny B, logické a technické myšlení, manuální zručnost, bezúhonnost (výpis z rejstříku trestů), komunikativnost,
Okna Macek s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - CZK měsíčně

pracoviště Kroměříž - budova nového zdravotního centra v Kroměříži na ul. Havlíčkova - vyučení v oboru podmínkou, praxe není požadována - firma zaučí, vhodné i pro
Michal Mikulička - 2016-06-22 - Zlínský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

Těšínské jatky, s. r. o. - 2016-03-04 - Zlínský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Kuchaři (kromě šéfkuchařů)

MUDr. Josef Hlůšek - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha CNC obráběcího centra pro opracování hliníkových profilů, dělníci pro řezání hliníkových profilů, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Jedná se o práci v úkolové mzdě. Požadavky: - strojírenské zaměření, praxe v oboru vítána - technické myšlení, čtení technické dokumentace a výkresů
PONAST spol. s r. o. - 2016-04-12 - Zlínský kraj

Obsluha strojů na zpracování kovů, Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů - 12000 - 15000 CZK měsíčně

Obsluha zařízení na zpracování kovů

Medionom s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Obsluha výrobních linek a zařízení, Manipulační dělníci ve výrobě - 90 - CZK za hodinu

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení
Pracovní náplň: provádění manuálních činností souvisejících s obsluhou výrobních linek a zařízení, montáž, vkládání a vyjímání
SIMIX HR s.r.o. - 2016-05-02 - Zlínský kraj

POMOCNÝ DĚLNÍK, Pomocní dělníci ve výrobě - 13000 - 17000 CZK měsíčně

KS ACTIVITY s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj

Pracovníci ostrahy, strážní - 65 - CZK za hodinu

Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur
Zajištění ostrahy obchodních domů a dodržování daných bezpečnostních předpisů Spolupráce při zadržení osob páchající trestnou činnost Požadavky: čistý výpis
SONYA AGENCY s.r.o. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Pracovníci v montážní dílně, Dělníci v oblasti výstavby budov - 15000 - CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov
PRACOVNÍCI V MONTÁŽNÍ DÍLNĚ - chystání zasklení /řezání, vrtání, nýtování/ Požadujeme: ŘP sk.B, praxe není nutná, zvládat práci
Jaromír Juráň - 2016-03-26 - Zlínský kraj

Prodavač s inkasem do oddělení trvanlivých potravin., Prodavači potravinářského zboží - 14800 - 16800 CZK měsíčně

Doplňování a vystavování zboží dle platných plánogramů na oddělení trvanlivých potravin. Zajištění správného označení regálovou etiketou a POS označením.
Tesco Stores ČR, a. s. - 2016-08-02 - Zlínský kraj

Prodavači, Prodavači v prodejnách - 12100 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

Michal Krs - 2016-03-19 - Zlínský kraj

prodavač(ka) potravin - DPP - Brigáda, Prodavači potravinářského zboží - 60 - CZK za hodinu

pracoviště prodejna v Osíčku - práce na dohodu o provedení práce - vzdělání nižší střední odborné, zástup za dovolenou, vhodné i pro studenty, otevírací
LUKO, s.r.o. - 2016-06-27 - Zlínský kraj

Produktový manažer/ka, administrativa, Specialisté v oblasti prodeje a nákupu informačních a komunikačních technologií - 15000 - 23000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti prodeje informačních a komunikačních technologií
SWS a.s. patří podle sdružení Czech Top100 mezi 100 nejvýznamnějších firem České republiky. Zaměstnáváme 250 kvalifikovaných pracovníků
SWS a. s. - 2016-05-13 - Zlínský kraj

Programátor robotů, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií - 25000 - CZK měsíčně

Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií
LAKOVNA HAJDÍK s.r.o., vyhlašuje výběrové řízení na pozici "Programátor robotů". Náplní Vaší práce bude: • Programování
LAKOVNA HAJDÍK s.r.o. - 2016-04-24 - Zlínský kraj

Referent/ka odbytu - slovenský jazyk, Odbytoví agenti - 15000 - 25000 CZK měsíčně

Odbytoví a přepravní agenti, celní deklaranti
pracoviště Holešov - kontakt se zákazníky, zpracování objednávek/cenových nabídek, příprava podkladů pro expedici, plánování rozvozů, fakturace, účast na veletrzích
INTEA SERVICE s.r.o. - 2016-04-15 - Zlínský kraj

Řidiči, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 14000 - 17000 CZK měsíčně

ŘIDIČI Požadujeme: řidičské oprávnění sk. B,C,T Náplň práce: řízení a obsluha silničních motorových vozidel, údržba místních
Městský bytový podnik Karolinka, příspěvková organizace - 2016-07-15 - Zlínský kraj

servírka/číšník - prodavač/ka, Číšníci a servírky - 14200 - 16200 CZK měsíčně

pracoviště Svatý Hostýn, Chvalčov 115 - práce v samoobslužné restauraci, příjem objednávky jídla a pití u okénka, příjem platby za jídlo, nahlášení jídla
DIFRONN s.r.o. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Skladník expedice, Úředníci ve skladech - 18000 - 25000 CZK měsíčně

Úředníci ve skladech
Kovárna VIVA se připravuje na nárůst výroby ve II. pololetí roku 2016 SKLADNÍK EXPEDICE NÁPLŇ PRÁCE: - příjem v rámci řízeného skladu pomocí čtečkou čárových
Kovárna VIVA a.s. - 2016-07-28 - Zlínský kraj

SKLADNÍK - ŘIDIČ, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - 17000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků

Richter + Frenzel s.r.o. - 2016-05-05 - Zlínský kraj

stolař - truhlář, Obsluha automatizovaných strojů a zařízení na prvotní zpracování dřeva - 100 - CZK za hodinu

Obsluha strojů a zařízení na zpracování dřeva
Pracoviště Kroměříž - vyučení v oboru truhlář, manuální zručnost, praxe není požadována - vhodné i pro absolventy, ŘP sk. B - kontakt telefonicky
Jan Kubíček - 2016-07-28 - Zlínský kraj

Strážný, Pracovníci ostrahy, strážní - 12000 - CZK měsíčně

Požadujeme: trestní bezúhonnost dobré vystupování upravený vzhled osvědčení o profesní (dílčí) kvalifikaci Strážný 68-008 E výhodou zkušenosti v oboru výhodou
HUNTERS Security s.r.o. - 2016-04-25 - Zlínský kraj

Strojírenský technik kontroly kvality, Mistři a příbuzní pracovníci ve strojírenství - 20000 - CZK měsíčně

Mistři a příbuzní pracovníci ve výrobě
Provádění měření na vstupní kontrole dle výkresové dokumentace - provádění měření na vstupní kontrole dle výkresové dokumentace - provádí měření
EUROTEC, k.s. - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Technik kvality - kontrolor - povrchové úpravy, Technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení - 15000 - 20000 CZK měsíčně

Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech jinde neuvedení
pracoviště Kroměříž - Náplň práce - Provádění mezioperační a výstupní kontroly (měření vrstev galvanického pokovení),
MAGNETON a.s. - 2016-09-10 - Zlínský kraj

Učitel/ka střední školy - Základy společenských věd, Učitelé všeobecně vzdělávacích předmětů na středních školách - 12380 - 16066 CZK měsíčně

Učitelé na středních školách
UČITEL/KA STŘEDNÍ ŠKOLY - ZÁKLADY SPOLEČENSKÝCH VĚD Požadujeme: - splněné předpoklady dle zákona 563/2004 Sb., v platném znění, učitel všeobecně-vzdělávacích předmětů střední
Střední průmyslová škola strojnická Vsetín - 2016-02-15 - Zlínský kraj

Uklízeč, Uklízeči prodejních prostor - 4800 - CZK měsíčně

OKAY s.r.o. - 2016-08-17 - Zlínský kraj