Práce CAD Konstruktér - Junior, Strojní inženýři Hlavní město Praha MBtech Bohemia s.r.o. - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: CAD Konstruktér - Junior, Strojní inženýři

Místo výkonu práce: Nárožní č.p. 1400/7, Stodůlky, 158 00 Praha 58 Náplň práce: - návrhy designu komponent do Automotive, Aerospace, kolejových vozidel a dalších odd. - vytváření 3D modelů - řešení jejich zástavby - aktivní komunikace technických řešení s ostatními členy vývojového týmu a výrobními dodavateli Požadujeme: - VŠ vzdělání technického směru (nejlépe se zaměřením na konstrukci) - konstruktéra strojař se zkušeností například z leteckého průmyslu - zájem podílet se na náročných vývojových a konstrukčních úlohách - týmový hráč, ale nevadí Vám vyřešit samostatně úlohu - AJ nebo NJ pokročilá úroveň - Znalost 3D CAD systemů, Catia nebo NX nebo Pro Engineer Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, placené jazykové kurzy, stravenky, poukázky Relax Pass, Teambuildingy, školení softskills/hardskills, Cafeterie Kontakt: Jašková Martina Bc., tel.: 251050384 denně od 9:00 do 17:00, e-mail: martina.jaskova (at) mbtech-group.com

Minimální plat: 25000

Maximální plat: 45000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: MBtech Bohemia s.r.o.

Forma kontaktu: Bc. Martina Jašková

Job krátký popis: Strojní inženýři

Země: Česká republika

Kraj: Hlavní město Praha

trvání smlouvy: Na dobu určitou

Požadované vzdělání: vyšší technické vzdělání

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

Similiar nabídky práce

Asistentka, Sekretáři (všeobecní) - 20000 - CZK měsíčně

Sekretáři (všeobecní)
Náplň práce: Kompletní administrativní podpora oddělení (překlady) Vedení pokladny Zpracování cestovních příkazů Podpora významných projektů Spolupráce s
HAUSER spol. s r.o. - 2016-04-12 - Hlavní město Praha

Automechanik, Mechanici a opraváři motorových vozidel - 130 - 180 CZK za hodinu

Mechanici a opraváři motorových vozidel

MESKAR SPÍDO, s.r.o. - 2016-04-27 - Hlavní město Praha

Barman, Barmani - 18000 - 19000 CZK měsíčně

Barmani
Pracovní náplň •Obsluha hostú na Lobby baru – příprava kávy, cocktailů, servis jídel •Zajištění plynulého chodu strediska •Detailní znalost nabízených služeb a
Corinthia Panorama, s.r.o. - 2016-03-15 - Hlavní město Praha

Dámská krejčová, Krejčí - 12000 - 25000 CZK měsíčně

Krejčí, kožešníci a kloboučníci
Místo výkonu práce: Slezská 53, Praha 3 Náplní práce je šití oděvů. Ohodnocením je úkolová mzda. Kontaktujte telefonicky na tel.: 602 260 468 v čase 8-16 hodin, nebo e-mailem
Marcela MICHALOVÁ - 2016-05-02 - Hlavní město Praha

Dělníci v oblasti výstavby budov - 9900 - 10500 CZK měsíčně

Dělníci v oblasti výstavby budov

VALSTAVCZ-7 s.r.o. - 2016-05-24 - Hlavní město Praha

Javascript/HTML5/CSS3 Developer, Vývojáři webu a multimédií - 40000 - 80000 CZK měsíčně

Vývojáři webu a multimédií
Místo výkonu práce: Strakonická č.p. 1199/2d, Hlubočepy, 150 00 Praha 5 Jste zkušený vývojář aplikací pro web a můžete ukázat příklady své dosavadní práce.
Citationtech, SE - 2016-03-25 - Hlavní město Praha

Klempíř, Stavební klempíři - 15000 - 30000 CZK měsíčně

Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a klempíři

RAMICO, s.r.o. - 2016-07-15 - Hlavní město Praha

Koordinátor realizace interiérů, Návrháři interiérů - 25000 - CZK měsíčně

Aranžéři a příbuzní pracovníci
Místo výkonu práce: Hlavní město Praha, Veleslavín, Křenova č.p. 438/3 Kontaktní osoba: Kmošek Petr Mgr., tel.: 605733267, e-mail: kmosek (at) kmosek.com Náplň práce: - poradenství a koordinace
DOMESTIK s.r.o. - 2016-06-22 - Hlavní město Praha

Krupiéři - 16000 - 18000 CZK měsíčně

Bookmakeři, krupiéři a pracovníci v příbuzných oborech

Jakub Rakušan - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Kuchař/ka, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 13000 - 16000 CZK měsíčně

Do naší závodní restaurace v Rakovníku hledáme vhodného zaměstnance na pozici Samostatný kuchař/ka. Požadujeme: * vyučení a praxe v oboru * pracovitost a spolehlivost * ochota učit se novému
EUREST, spol. s r.o. - 2016-06-04 - Hlavní město Praha

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 16000 CZK měsíčně

Místo výkonu práce: Celetná 590/25, Praha 1 Kontakt: 774 435 216, pohovory pouze na adrese SEVCO s.r.o., Praha 1, Opletalova 4, 1. patro (út a čt 14-16 hod.) Požadujeme teoretickou a praktickou znalost přípravy
RONA REAL s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Masérská profese, obsluha, operativa, Maséři (kromě odborných masérů ve zdravotnictví) - 20000 - 26000 CZK měsíčně

Kosmetici a pracovníci v příbuzných oborech
Místo výkonu práce: Českomoravská 2420/15a, Praha 9, 190 93 Prvotní kontakt: email - scharlotakh (at) seznam.cz. Dobrý vzhled, dobré vystupování, spolehlivost, týmový duch, flexibilita,
CITYART SHARE s.r.o. - 2016-02-25 - Hlavní město Praha

Obsluha hostů v restauraci, Číšníci a servírky - 16000 - 23000 CZK měsíčně

Rancheros je fast food s mexickou kuchyní. Požadujeme: dobrý zdravotní stav - celou směnu, kromě zákonných přestávek je obsluha na nohách a věnuje se servisu zákazníků, vyučení
Ranchero Food s.r.o. - 2016-07-28 - Hlavní město Praha

Obsluha provozovny (zákaznický servis), Pracovníci heren (kromě krupiérů) - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Pro naše dvě provozovny v Praze a v Plzni hledáme aktuálně vhodné kandidáty/kandidátky na pozici Obsluha provozovny (zákaznický servis) Pracovní
Rebuy Stars a.s. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

odborný/vrchní referent – odborný pracovník pohledávek a exekucí v Oddělení svodných agend Odboru nepojistných sociálních dávek, Úředníci jinde neuvedení - 15170 - CZK měsíčně

Úředníci jinde neuvedení
Oznámení o vyhlášení výběrového řízení na služební místo - http://portal.mpsv.cz/cs/web/upcr-kariera. Výběrové řízení pod č. j. UPCR-2016/14642-78099815“.
Úřad práce České republiky - krajská pobočka pro hlavní město Prahu - 2016-02-18 - Hlavní město Praha

Ostatní pomocní manipulační pracovníci (kromě výroby) - 9900 - CZK měsíčně

Pomocní manipulační pracovníci

Prague days, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

prodavač/ka do oddělení nářadí /techniky, Prodavači elektrotechniky, elektroniky a domácích potřeb - 90 - CZK za hodinu

prvotní kontakt :e-mail: asistentkacz002 (at) obi.cz fyzické pracoviště - Lhotecká č.p. 446/2, Praha 4 Do OBI marketu v Praze Modřanech hledáme nového kolegu nebo kolegyni na pozici odborného prodavače/odborné
OBI Česká republika s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Programátoři počítačových aplikací specialisté - 15000 - 45000 CZK měsíčně

Programátoři počítačových aplikací
Náplň práce: 1) podpora vývoj firemní IT/ICT systém: -Analýza a vývoj aplikací -Vývoj internetových a intranetových aplikací (API) -Tvorba SW, návrh automatizace
ST Energy s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Recepční, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 13700 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Místo výkonu: Staré náměstí 14/8, Praha 6 Kontaktní osoba: Jaketěrina Kopřivová, e-mail: marketing (at) hotelmeritum.com UCHAZEČI NUTNÉ NEJPRVE ZASLAT ŽIVOTOPIS S FOTOGRAFIÍ NA e-mai: marketing (at) hotelmeritum.com
Com Hotel, s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Řidiči nákladních automobilů T815, Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) - 18000 - 22000 CZK měsíčně

DMO SERVIS a.s. - 2016-05-20 - Hlavní město Praha

Řidiči tahačů, Řidiči tahačů - 12700 - CZK měsíčně

KIAN s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 20000 - 22000 CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Paličský průkaz NUTNOSTÍ (dělení plechů plamenem a kyslík), zkušenost s jeřáby - vazačský a jeřábnický průkaz výhodou, zkušenosti s VZV výhodou, (VZV + jeř. a vazač. průkaz
ThyssenKrupp Ferrosta, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Specialisté v oblasti propagace a reklamy - 16000 - 35000 CZK měsíčně

Specialisté v oblasti reklamy a marketingu
Zkušenost se Social media managementem a Bloggingem, vášeň pro geewa hry passionate gamer and positive thinker. Excelentní angličtina, excelentní komunikace a vynikající písemný projev, inteligentní
ARGENTUM ASTRUM s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Učitelka pro mateřskou školu, Učitelé v oblasti předškolní výchovy - 17000 - 20000 CZK měsíčně

Učitelé v oblasti předškolní výchovy
Místo výkonu práce: Slezská 117, Praha 3 Nutno nejprve zaslat životopis: d.francova (at) opalinka.cz Požadujeme - minimálně 3 roky praxe v mateřské škole - vzdělání - ukončený obor ,,Předškolní
Opalinka mateřská škola a jesle s.r.o. - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Uklízečka se znalostí práce na PC, Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech - 60 - CZK za hodinu

Uklízeči a pomocníci v domácnostech, hotelích a kancelářích
Místo výkonu práce: Praha, možnost ubytování. Kontakt: od 9-17 hod., PhDr. Helena Hofmannová, e-mail: praha (at) konys.cz, tel.: 721 621 333. Uklízečka se
PhDr. Helena Hofmannová - 2016-02-15 - Hlavní město Praha

Vedoucí úklidu, Řídící pracovníci v oblasti úklidu - 18000 - 20000 CZK měsíčně

Vedoucí a řídící pracovníci univerzálních dílčích celků jinde neuvedení

C D V služby, s.r.o. - 2016-06-01 - Hlavní město Praha

Vývojář webu a multimédií, Vývojáři webu a multimédií - 15000 - 30000 CZK měsíčně

ABUCO ICT s.r.o. - 2016-04-21 - Hlavní město Praha

Vývojáři softwaru / SW hange Configuration and Change Engineer, Vývojáři softwaru - 30000 - 80000 CZK měsíčně

Vývojáři softwaru
Místo výkonu práce:Siemensova 1, 15500 Praha 515, Siemensova č.p. 2715/1, Stodůlky Kontakt: Listerová Eva, e-mail: eva.listerova (at) siemens.com znalost některého z těchto nástrojů: Python, Java, C/C++, Redmine,
Siemens, s.r.o. - 2016-09-10 - Hlavní město Praha