Práce Číšníci a servírky Jihomoravský kraj Stanislav Hladůvka - nabídky práce

APLIKOVAT
Pracovní pozice: Číšníci a servírky

Kontakt telefonicky od 8-20 hod, nebo e-mailem Spolehlivost, časová dochvilnost, samostatnost

Minimální plat: 10000

Maximální plat: 15000

Hodin týdně: 40

Jméno zaměstnavatele: Stanislav Hladůvka

Forma kontaktu: Stanislav Hladůvka

Job krátký popis: Číšníci a servírky

Země: Česká republika

Kraj: Jihomoravský kraj

Požadované vzdělání: povinná školní docházka/uvedení do oboru

Řidičský prúkaz: ne

Plat měna: CZK

Plat období: měsíčně

Zdanění platu: hrubá mzda

ASISTENT/KA GŘ / RECEPČNÍ, Ostatní odborní pracovníci v administrativě a správě organizace - 12000 - 20000 CZK měsíčně

Odborní asistenti v administrativě
8.2.2016/ Náplň práce: Asistentka GŘ, anglická obchodní komunikace, anglické překlady - nabídky, poptávky, obchodní jednání, texty, manuály, návody...Zajištění
KLINMAM s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

bagrista, Obsluha důlních vrtacích strojů a rypadel - 24000 - CZK měsíčně

Obsluha důlních zařízení (včetně horníků)

EXPRES ATACK s.r.o. - 2016-05-11 - Jihomoravský kraj

číšník, Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních - 14000 - CZK měsíčně

Recepční v hotelích
Požadavané dovednosti: Znalost jazyků (A,N) příjemné vystupování, silné komunikační schopnosti, pokročilá znalost práce s PC, pečlivost, samostatnost, odpovědnost. Poznámka k
OREA HOTELS s.r.o. - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

ČÍŠNÍK/SERVÍRKA, Číšníci a servírky - 17000 - CZK měsíčně

Číšníci a servírky

Roman Matoušek - 2016-04-12 - Jihomoravský kraj

FYZIOTERAPEUT, Fyzioterapeuti s osvědčením - 17600 - 28760 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti rehabilitace
28.4.2016/ aktualizace/ 9.3.2016/ VŠ obor fyzioterapeut, možno i bez praxe Provádění komplexních fyzioterapeutických postupů bez odborného dohledu. Pracovní doba 7:00 -15:30 hod. Nástup možný
Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace - 2016-05-02 - Jihomoravský kraj

KUCHAŘ - KUCHAŘKA, Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 15000 - 18000 CZK měsíčně

9.8/17.2.2016 - kuchař/kuchařka do zavedené restaurace, turnusové služby, výuční list, vhodné i pro absolventy. KONTAKT: p. Petrová, tel. 605 414 412, mail: amalia (at) post.cz Místo výkonu práce:
Restaurace Amalia, s.r.o. - 2016-08-17 - Jihomoravský kraj

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) - 10000 - 15000 CZK měsíčně

Restaurace provozovaná zaměstnavatelem je zaměřená na speciality indické a nepálské národní kuchyně, vyznačující se speciálními postupy přípravy pokrmů, za použití
Toladi, s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Manipulační dělníci ve výrobě - 10000 - 10500 CZK měsíčně

Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení

TOS ZNOJMO, akciová společnost - 2016-04-29 - Jihomoravský kraj

montážník pracovník - montážní skupina, Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů - 15000 - 35000 CZK měsíčně

Montážní dělníci jinde neuvedení
Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadavky: ŘP sk. B, praxe minimálně 2 roky, manuální zručnost, spolehlivost, ochota učit se novým věcem, dobrý zdravotní stav. Náplň práce: montáž
Okna Macek s.r.o. - 2016-03-05 - Jihomoravský kraj

obráběč a programátor CNC, Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů - 20000 - 30000 CZK měsíčně

Seřizovači a obsluha kovoobráběcích strojů
Požadované dovednosti Práce na CNC, programování, výhodou znalost práce na elektroerozivním stroji. Poznámka k volnému místu: Stabilní platové podmínky, měsíční
ASN HAKR Brno s.r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Operátoři telefonních panelů - 8000 - CZK měsíčně

Operátoři telefonních panelů
Požadované dovednosti (ŘP, znalost jazyků, práce na PC, VZV, svářečský průkaz atd.) Práce na PC, psaní všemi 10 Poznámka k volnému místu: SVÉ ŽIVOTOPISY, PROSÍM, ZASÍLEJTE
Extra Publishing, s.r.o. - 2016-05-12 - Jihomoravský kraj

pouze pro OZP, Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů - 8000 - 9200 CZK měsíčně

Prvotní kontakt telefonicky nebo e-mail Požadované dovednosti Manuální zručnost, technická zdatnost Poznámka k volnému místu: Pouze pro OZP, jedná se o montáž kabelových svazků
MYJÓMI družstvo invalidů - 2016-04-27 - Jihomoravský kraj

pracovník kovovýroby - svářeč CO2, Svářeči - 120 - CZK za hodinu

Svářeči, řezači plamenem a páječi
Místo výkonu práce: VSP Group, a.s. - Kovovýroba Rozsíčka. Náplň práce: příprava materiálu ke svařování, svařování lehkých drátěných
VSP Group, a.s. - 2016-03-09 - Jihomoravský kraj

Pracovník skladování, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 18000 - CZK měsíčně

Obsluha vysokozdvižných vozíků
Pracovník skladování - Rajhrad Naše firma roste a přijímáme nové pracovníky do skladu. Pokud se nebojíte manuální práce a zároveň vám to myslí, jste ti
SMERO, spol. s r.o. - 2016-06-14 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka do tabáku, Prodavači ostatního zboží v prodejnách - 13000 - 15000 CZK měsíčně

Prodavači v prodejnách

EUROTABÁK, spol. s r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka - maso, uzeniny, lahůdky - KYJOV, Prodavači potravinářského zboží - 15000 - CZK měsíčně

Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách COOPU ve městě KYJOV. Pracovní náplň • prodej masa • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva • manipulace se zbožím,
PMU CZ, a.s. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

Prodavač/ka maso-uzeniny, Prodavači potravinářského zboží - 13000 - 18000 CZK měsíčně

Zdravotní průkaz, praxe v prodeji masa minimálně 1 rok, znalost práce na PC, profesionální přístup k zákazníkům, komunikativnost. První kontakt: telefonicky od 7:00 až 15:30 e-mailem:
Brada spol. s r.o. - 2016-03-04 - Jihomoravský kraj

PRODAVAČ - POKLADNÍ, Prodavači potravinářského zboží - 11500 - CZK měsíčně

12.4.2016/ základní Vyučení v oboru výhodou, zkušenost v maloobchodní činnosti vítána, zodpovědný přístup k plnění úkolů. Ochota k fyziké práci. Práce
Jednota, spotřební družstvo v Mikulově - 2016-04-15 - Jihomoravský kraj

Řidiči nákladních automobilů, tahačů a speciálních vozidel - 15000 - CZK měsíčně

Roman Vlček - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Seřizovač vstřikolisů, Mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení - 25000 - 35000 CZK měsíčně

Mechanici a opraváři zemědělských, průmyslových a jiných strojů a zařízení
Požadujeme SOU nebo SŠ technického směru Požadujeme zkušenost se seřizováním vstřikolisů (Arburg, Demag, Engel, Haitan), Jiné výhody - stravenky, penzijní
Rompa CZ s. r. o. - 2016-05-25 - Jihomoravský kraj

Servisní technik pro opravy manipulační, lesnické a speciální techniky, Mechanici a opraváři těžebních, stavebních a zemních strojů a zařízení - 25000 - 40000 CZK měsíčně

Požadované dovednosti Základní technické znalosti. Praxe na obdobné pozici výhodou. Samostatnost v rozhodování. Flexibilitu, základní
TRANSTECHNIK CS,spol. s r.o. - 2016-08-10 - Jihomoravský kraj

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 14000 - CZK měsíčně

ihračkářství s.r.o. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

skladník, Skladníci, obsluha manipulačních vozíků - 16000 - 20000 CZK měsíčně

Do jednotky výroby Rozváděčů VN hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici Skladník. Daný pracovník bude zodpovědný zejména za zaskladňování materiálu
ABB s.r.o. - 2016-09-10 - Jihomoravský kraj

STAVEBNÍ DĚLNÍK, Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby - 15000 - CZK měsíčně

Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení
29.6.2016/ vyučen, praxe 3 roky ŘP sk. B, výpis z rejstříku trestů. Znalost v oboru silničních staveb, zálivkových a živičných hmot. Manulání
TD LKW s.r.o. - 2016-07-28 - Jihomoravský kraj

strážný vězeňské stráže, Asistenti Vězeňské služby ČR - 19840 - 27320 CZK měsíčně

Dozorci ve věznicích
Požadujeme: občanství ČR ukončené středoškolské vzdělání s maturitou velmi dobrý zdravotní stav, zdravotní klasifikace "A" - schopen bez omezení mornální a trestní
Vězeňská služba České republiky - 2016-03-02 - Jihomoravský kraj

Technolog - seřizovač vstřikolisů, Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu - 20000 - 23000 CZK měsíčně

Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu
Jste technicky zdatný a rád byste pracoval na pozici TECHNOLOG - SEŘIZOVAČ VSTŘIKOLISU? Práce na směny pro Vás není problém? Pak hledáme právě
Chemoplast BEC, a.s. - 2016-02-15 - Jihomoravský kraj

Účetní všeobecní - 16000 - CZK měsíčně

Úředníci v oblasti účetnictví

Účetnictví Hubáček s.r.o. - 2016-05-30 - Jihomoravský kraj

Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních - 7150 - CZK měsíčně

Masarykův domov mládeže a Školní jídelna Brno, příspěvková organizace - 2016-06-04 - Jihomoravský kraj

VŠEOBECNÁ SESTRA, Všeobecné sestry s osvědčením - 18500 - 19000 CZK měsíčně

Odborní pracovníci v oblasti ošetřovatelství
15.3.2016/ Platná registrace všeobecné sestry. Zaměstnavatel upřednostňuje pracovní poměr, je však možnost i na dohodu o provedení práce. Výhody: obědy zdarma. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky na
SENIORPROJEKT s.r.o. - 2016-03-18 - Jihomoravský kraj